Beşiktaş

ve spor...
jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Açıkçası bu maç 1-1 bitseydi oldukça üzülürdüm. Maçın hakkı Beşiktaş'ın kazanmasıydı ve oldu.
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

2-1 bile az beşiktaşa.. başka pozisyonlarıda oldu.. ama kısmet 2-1miş..!! :D
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

beşiktaş'ı gönülden tebrik ederim...iyi oynadılar,maçı aldılar..
tam da istediğim gibi :)
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Evet Bobo'nun kafa sutu, Ricardinho'nun frikiği ve son dakikalarda İbrahim Akın'ın boş kaleye atamayışını unutmamak gerek...

Kullanıcı avatarı
lonly
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lonly »

ben ümidi kesmiştim onlardan utandrdılar beni
insan kendine rağmen yaşamayı bilmeli bazen...

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

kazandık ama nedense pek sevinemedim,bu takım bana ilerisi için ümit vermio şimdi haftaya gider beraber kalırr:P bu tigana 67 dakka delgadoya nasıl dayandı anlamadımm adamın doru dürüst bi hareketi yok maç boyuncaa nesse yinede derbi kazanmak güsell tadını çıkaralım bi dahaki haftaya kadr :D
Nerden Bilirdim HaYatın Önce SınAv Yapıp SoNra Ders Verdiğni...

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

bu hafta yine bir deplasman hemde ankaragücüyle oynayacağız üstelik birde gündüz maçı yenersek haftaya daha rahat cıkacağız fenerbahçe kendi evinde dahi maç kaybedebilecek bir takım hüveyitine büründü cok yazık valla bundan sonra herşey daha rahat olacka bizim için benim daha ümüdüm var hiçbir azmanda bitmedi bu ligte çünkü herşey olabilir
İnadına geliyoruz
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Kupada Fenerbahçe'yle eşleşmişiz... Hayırlı olsun...

Kullanıcı avatarı
RapunZelle
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen RapunZelle »

jonnathan yazdı:Kupada Fenerbahçe'yle eşleşmişiz... Hayırlı olsun...
bizi hiçbişiy korkutamaz :P
"...Let me drown within this river, let me drown in this deep silence...

Kullanıcı avatarı
keremo83
Üye
Üye

Mesaj gönderen keremo83 »

ya çok kötü yaa hep yenemeyeceğimiz takımlar geliyo..fenerbahçeyle nasıl başa çıkar bizimkiler...adamların yanında mahalle tekımı gibiyiz.ahhh çarşı karabahtlı çarşı... çarşııı duvara karşı şampiyon fener :-d

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

obaaaa... hadi bakalım.. :-D
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)

Kullanıcı avatarı
Darkfuneral
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Darkfuneral »

angel_of_the_hell yazdı:
Nooldu ya pek bi sevinmiş gördüm seni :)
All mankind loves a lover.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

keremo83 yazdı:ya çok kötü yaa hep yenemeyeceğimiz takımlar geliyo..fenerbahçeyle nasıl başa çıkar bizimkiler...adamların yanında mahalle tekımı gibiyiz.ahhh çarşı karabahtlı çarşı... çarşııı duvara karşı şampiyon fener :-d

biz değil onlar düşünsün sen nasıl beşiktaşlısın ya fenerin hali ortada bizde cok iy değiliz ama onlardan iyi olduğumuzu düşünüyorum inönüde maçı vermessek biz turu atlarız
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

kaç yıldır ve kaç maçtır fener kadıköyde bjk yi yenemiyo zaten hadi biz olsak skor belli 6-0 sıçtık abi deriz yani ama siz de böyle yaparsanız fenerle derby heyecanını hangi takım yaşatcak bize dimi ama toplayın bakem kendinizi =)
"Eğer cennete o vakit istenmemişsem (doğum), ısrar etmeyeceğim.."

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Ve sonunda Beşiktaş deplasmanda kazandı. Bu sezon kazanılmasına en çok sevindiğim maçlardan biri oldu herhalde. Golden sonra tüm stadın şampiyonluk marşlarımızı dinlemeside ayrıca güzeldi...

Kullanıcı avatarı
RapunZelle
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen RapunZelle »

jonnathan yazdı:Ve sonunda Beşiktaş deplasmanda kazandı. Bu sezon kazanılmasına en çok sevindiğim maçlardan biri oldu herhalde. Golden sonra tüm stadın şampiyonluk marşlarımızı dinlemeside ayrıca güzeldi...
8) 8) 8) övünmek gibi olmasın beşiktaşlı olmak bi ayrıcalıktır :)
"...Let me drown within this river, let me drown in this deep silence...

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Darkfuneral yazdı:
angel_of_the_hell yazdı:
Nooldu ya pek bi sevinmiş gördüm seni :)
bilmem.. içimden gelmiş.. :) belkide iddaaya gircek adamın çokluğundandır.. :-D neyse neyse.. havalara girmeyelim şimdiden dimi cinim.. :D

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

jonnathan yazdı:Ve sonunda Beşiktaş deplasmanda kazandı. Bu sezon kazanılmasına en çok sevindiğim maçlardan biri oldu herhalde. Golden sonra tüm stadın şampiyonluk marşlarımızı dinlemeside ayrıca güzeldi...
zorda olsaa kazandık bence maçın hakkı berabarlikti gene ii top oynamadık saolsun Runjede çok başarılı bi maç çıkardı maçın adamı oldu,çok önemli 3 puan şampiyonluk yolunda diebilirizz

ysseulb
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ysseulb »

Ya bence Beşiktaşlılar olarak artık şu mütevazilikten kurtulmalıyız ne gelirse bu mütevazilikten ve doğrucu davutluktan başımıza geliyor =) Bırakın şimdi maçın hakkı beraberlikti vs demeyi =) başka bir büyük takımdna böyle bişi duydunuz mu=) zamanında 16 dakika maç uzatma yüzsüzlüğünü bile gösterirken bazı takımların hala hakkımızdı diye konuştukları bir memlekette biz niye yendiğimiz maçın sevincini göğsümüzü gere gere yaşamayalım ki=)
http://ysseulb.deviantart.com/
http://ballroomdancer.azbuz.com

WhAt iF YoU SLepT? aNd WhAt iF, iN YouR SLeeP, YoU DReaMeD?aNd WhAt iF, iN YouR DReaM, YoU WenT To HeAVeN aNd THeRe PLuCKeD a STrANgE aNd BeaUTiFuL FLoWeR? aNd WhAt iF, WHeN YoU AWoKe, YoU

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

ysseulb yazdı:Ya bence Beşiktaşlılar olarak artık şu mütevazilikten kurtulmalıyız ne gelirse bu mütevazilikten ve doğrucu davutluktan başımıza geliyor =) Bırakın şimdi maçın hakkı beraberlikti vs demeyi =) başka bir büyük takımdna böyle bişi duydunuz mu=) zamanında 16 dakika maç uzatma yüzsüzlüğünü bile gösterirken bazı takımların hala hakkımızdı diye konuştukları bir memlekette biz niye yendiğimiz maçın sevincini göğsümüzü gere gere yaşamayalım ki=)
Ben sadece maç hakkında yorumunu yaptım gerçek olan bişeyi söledimm , tabiki çok sevindim kazandığımıza hele son dakikalarda gelen golün verdiği heyecanla.Zaten Beşiktaşlılığın asilliği ,özelliği burda yatıoo okdrda farkımız olsunn dimi ama :D:D

Kullanıcı avatarı
keremo83
Üye
Üye

iyide ben fenerliyim :-d geç oldu biraz ama...

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

keremo83 yazdı:iyide ben fenerliyim :-d geç oldu biraz ama...
senin içinn üzgünümmm kardeşimm :-D :-D

Kullanıcı avatarı
keremo83
Üye
Üye

yaa kader işte kahretsin rabbim fenerli yaratmış :-D

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ilk önce böyle bir zemini olan bir statta oynanan bir maçtan sadece böyle bir sonuç cıkardı sadece 1 gol oda işte öyle bir gol hiçbir organize olmadan yapılan maçı konuşmamamk lazım valla ben o sahaya patetes tarlası derim öyle bir zemin yoktur 2 tane takımı olan bir başkentte ki seneye büyük bir ihtimal 3 olacak bu ligte durum ama doğru dürüst bir stat yok doğpu dürüsüt bir taraftarı yok yazık ankaragüclülerin gerek stat içerisinde gerekse stata dışında yaptıklarını gözlemlemek lazım maçın devre arasında sahaya inmek isteyen birkaç kendini bilmez ankara taraftarı ki bunlardan aşağıya inenleri de aynı şekide yukarıya gönderine bir ankara polisi daha ne deyeyim böyle bir maçtan böyle bir skor ayrıca maçı konuşacak olursak böyle bir zemin tekrar demek istiyorum ne delgado nede rico oynayabild,i ama 2 yarıda daha iyi oynamaya calıştılar maç berabere bitmesi lazımdı demek istiyorum ama almamaız lazımdı deyeyim ve aldık
inadına geliyoruz !!!!!!

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

bloodline666 yazdı:2 tane takımı olan bir başkentte ki seneye büyük bir ihtimal 3 olacak bu ligte
Şu anda 3 tane var zaten :010