Basketbol

ve spor...
Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dev!l_O_ »

bloodline666 yazdı:
dev!l_O_ yazdı:ama dün rüusyaya yenldikk...olsun yinede çeyrek finallere kaldık :-D

yani 2. cıktık büyük bir ihtimal zorlamamışlardır çünkü biz fransayı rahat yenmiştik ki fransa rusyayı devirmişti değil mi olsun şampiyon türkiye
yaff zate 3sayıyla kaybettkk..garantledğimz içn ewt zorlamadlar(; olsun yansekk daa bi güsel olurdu :P şampiyon olcass yaff :-D
O kadar mutluyum ki şimdi kusabilirim!!..

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

ve işte finaldeyiz hayırlı olsun herkese bu akşam inşallah sırbistan-karadağıda yenip bu işi bitireceğiz sloavenya direnemedi bize dar bir kadroları vardı zaten bu akşam da umarım sırbistan direnemez bize iyi bir maş olacak 20:30 da başlayacak maç başarılar
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

haydi hayırlısı :006
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

gitti şampiyonluk yhaa :( eh aq.
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

yazık oldu bir maçını izleyemedim onda da yenildik
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

criticize
Üye
Üye

Mesaj gönderen criticize »

bi maçımızı serettim ondada yenildik :oops:
karşıyaka alsancak vapuru

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

yenildik ama guzel mac oldu...o macı tribunde izlemeyi isterdim....
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

vallahi güzel maçti.heyecanlı 3lükler fln.. :010

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

efes world cup 5 başlamıs yavv :006 şimdilerde türkiye-lübnan macı var ntv'de.macı en son bıraktığımda 10sayı fln fark vardi :)

Kullanıcı avatarı
lechuim
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen lechuim »

adrenelini yuksek olan gusel bi spor.oynamasi acaip zevkli.
im your passenger the deftones

criticize
Üye
Üye

Mesaj gönderen criticize »

çok da yorucu
karşıyaka alsancak vapuru

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

aşkşam c0ok ilginç bir maçtı hakkaten bizim burada olması turnavanın bize maçı kazandırdı diyebiliriz son anlar tam bir rezalet adamlar oynadı ama bizimkiler yine yaptılar yapacaklarını bilemiyorum nereye kadar acaba japonyada böyle bizi biryerlerden alıp biryerlere götürecek hakemlerimiz olacaklar mı acaba sorarım size

Kullanıcı avatarı
GeLMiR
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen GeLMiR »

Dün gece Amerika birleşik devletleri'nin Porto Riko'yla olan hazırlık maçını izledim.Çok açık farkla galip geldiler,geçtiğimiz 2 turnuvadan daha iyi bir görüntü çizdiler.
Silginiz kaleminizden önce bitiyorsa çok yanlış yapıyorsunuz demektir.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

amerika acayip değişmiş akşam gerçekten cok iyilerdi 45 sayı fark

Kullanıcı avatarı
duman21
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen duman21 »

basketbol diyiyince akan sular durur benim için hata öleki şuan sol ayak bilegim den sakatım tarak kemigini zedeledim ama 1 ve 2 eylüldeki hoop fest turnuvasına katılıyorum sizleride beklerim arkadaşlar güzel vakit geçiriceğinize eminim itü maslak kampüsünde ter ve hırsın çekim noktası basketbol :-D tabi sizde öyle düşünüyosanız :)

bol basketli günler herkeze
dumanyak aman aman

Kullanıcı avatarı
2FuN
Üye
Üye

Mesaj gönderen 2FuN »

Ben de basketbol hastasıyımdır yane saten oynuom hala:D
ama bayağı bi sakatlık yaşadım ben de
1- sinovit(diz sıvısı ilktahabı)
2- kuyruk sokumu ezilmesi
3- sol başparmak kırığı
4- sağ omuz kırığı
bunlar en ciddileri..
diğerleri çyle abartı değil diz ağrısı bilek burkulması felan...
ama hala sewerek oynuyorum...
ha bi de burnum kırılmıştı:D
===>2fun<=== ===|>different day ;; same shit<|===

Kullanıcı avatarı
Sadeceucnokta
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Sadeceucnokta »

Mehmet Okur’un 4 sayıyla tamamladığı, Kobe Bryant’ın MVP seçildiği, asist ve sayı rekorunun kırıldığı 56. NBA All-Star maçını, Batı Karması farklı kazandı: 153-132

Türkiye'yi basketbol yıldızlarının buluştuğu bu büyük organizasyonda temsil eden Mehmet Okur, karşılaşmada 4 sayı kaydetti. Salondaki 3 Avrupalı'dan biri olan ve yaklaşık 15 dakika süre alan Mehmet, 2'de 2 şut isabeti, 2 ribaunt ve 1 asistlik performans sergiledi.

MEHMET OKUR'A ÖVGÜLER
İlk kez seçildiği All Star karmasında 4 sayı üreten milli oyuncu Mehmet Okur'a övgüler yağdı.

Detroit Pistons'ın efsane pivotu Bill Laimberr, Okur'un All-Star olmayı kesinlikle hak ettiğini ve şu anda mükemmel oynadığını söyledi.

NBA'de Detroit Pistons formasıyla 12 yıl geçiren, kariyerinde 2 kez şampiyonluk ve 4 kez de All-Star olma başarısı gösteren Laimberr, Okur'un artık bir All Star olduğunu ve ligdeki her oyuncuyla aynı statüde olmayacağını belirtti.

Mehmet Okur'un bu yıl inanılmaz bir basketbol oynadığını ifade eden Laimberr, ''Takımı için büyük sorumluluk alıyor. Çok ribaunt alıp, çok sayı atıyor. Okur, bana göre bundan daha iyi oynayamaz. O, şu anda en üst seviyeye ulaşmış durumda, Türkiye onunla gurur duymalı'' diye konuştu.

Batı takımının antrenörü Mike D'Antoni de, maç sonrası yaptığı açıklamada Okur'un, takımının ilk yarıda skor üretemeyen tek oyuncusu olduğunu bildiklerini ve telafi etmek için takım olarak hareket ettiklerini söyledi.

Batı takımının yıldız oyuncularından Kevin Garnett de 1998'deki yıldızlar maçında Kobe Bryant'a yardım ettiğini hatırlatarak, ''Aynı şeyi Mehmet için de yapmaya çalıştım. İşe yaradı'' diye konuştu.
Eskidendi, eskidendi, çok eskiden...

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

helal olsun memoya gurur duyuyoruz onunla

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

ben birazdan yatıcam da dün akşamki türk telekom - virtus bologna maçını izleyen ya da bilgisi olan varsa yazarsa buraya çok sevinirim millet?kaç kaç bitti nası oynadık çok mu sıçtık yoksa ezdik de direkten mi döndük..şimdiden herkese iyi dersler iyi işler iyi günler ve tabii ki iyi geceler =)

ahanda buldum şimdi uyumadan bakayım dedim bi ilk yarıya kadar ben de izlemiştim 5 sayıyla yeniyoduk ama tabii ki son periyod sendromu ülkerden sonra türk telekomu da vurmuş sanırım ve yenilmişiz buyrun haber de www.basketbolhaber.com dan:

Telekom Fırsatı Tepti
Salı, 06 Mart 2007 23:45
FIBA Erkekler Avrupa Kupası'nda çeyrek final ilk maçında Ankara'da İtalya'nın Virtus Bologna takımını ağırladı. Maçın ilk yarısında daha üstün bir oyun sergileyen Türk Telekom ikinci yarıda aynı performansı devam ettiremedi ve sahadan 87:95 mağlup ayrılarak umutlarını ikinci maça bıraktı.

FIBA Erkekler Avrupa Kupası'nda çeyrek final ilk maçında Ankara'da İtalya'nın Virtus Bologna takımını ağırlayan Türk Telekom mücadeleyi 87:95 kaybetti.

Saha avantajını elinde bulunduran Türk Telekom İtalyan rakibiyle rövanş maçını 8 Mart perşembe günü deplasmanda yapacak. Seride eşitlik olması durumunda üçüncü maç 13 Mart'ta Ankara'da oynanacak.

TELEKOM'UN MUHTEŞEM TARAFTARI
Türk Telekom Ankara'da seyircisinin de muhteşem desteğiyle bir ara iki haneli sayılara kadar çıkarttığı farkı koruyamazken İtalyan ekibi tecrübesiyle maçı çevirmeyi bildi. Taraftar arasında yer alan çok ufak bir grup bir ara taşkınlık yapmış olsa da maçın genelinde Telekom'a büyük destek veren Ankaralı taraftar maçın sonunda da iki takımı birden alkışlarla uğurladı. Bu arada Türk Telekom bu sezon evinde ilk kez mağlup olmanın üzüntüsünü yaşadı.

VE MAÇ
SALON: Ankara Atatürk
HAKEMLER: Konstantinov Koromilas x (Yunanistan), Sergly Chebsyhev x (Ukrayna), Omar Esteron x (İsrail)

TÜRK TELEKOMSPOR: Tutku xx 11, Muratcan xx 9, Mutlu xxx 10, Alston xx 11, Dudley xxxx 35, Milicic x 4, Jagla x 2, Haluk xx 5, Barış x, Alper x

VIRTUS BOLOGNA: Best xxxx 24, Blizzard xx 13, Drejer xxx 16, Lang x 3, Michelori xx 11, Giovannoni x 2, Ilievski xxx 18, Gugliotta x, Tsalikis x 4, Evtimov xx 4

1. PERİYOT: 26-20 (Türk Telekomspor Lehine)
DEVRE: 42-37 (Türk Telekomspor Lehine)
3. PERİYOT: 67-61 (Türk Telekomspor Lehine)
BEŞ FAULLE ÇIKAN: Milicic (39.47) (Türk Telekomspor)

FIBA Erkekler Avrupa Kupası çeyrek final ilk karşılaşmasında Türk Telekomspor, kendi evinde İtalya'nın Virtus Bologna takımına 95-87 mağlup oldu. Virtus Bologna, bu galibiyete seride 1-0 öne geçti.

Ankara Atatürk Spor Salonu'nda oynanan karşılaşma karşılıklı sayılarla başladı. Virtus Bologna'da Michelori, pota altından sayılar bulurken, Türk Telekomspor bu sayılara Alston ve Dudley ile karşılık verdi ve karşılaşmanın 3. dakikası 6-6 eşitlikle geçildi. Bu dakikadan sonra oyunda üstünlüğü ele geçiren Türk Telekomspor, özellikle Dudley ile sayılar bulduğu 5. dakikayı 14-8 önde geçerken, ilk çeyreği de 26-20 önde tamamladı.

Karşılaşmanın 2. çeyreğinde Virtus Bologna takımında Michelori'nin 3. faulünü almasıyla pota altını etkili kullanan Türk Telekomspor, 14. dakikada farkı 10 sayıya çıkararak durumu 32-22 yaptı. Türk Telekomspor'un Dudley ve Mutlu ile bulduğu sayılara Virtus Bologna Drejer ile cevap verince devre, Türk Telekomspor'un 42-37 üstünlüğünde geçildi.

Üçüncü çeyrekte ise iki takımda karşılıklı sayılar buldu. Türk Telekomspor, bu çeyrekte pota altını kullanmakta zorluk çekerken, Mutlu ve Tutku ile dışarıdan sayılar buldu. Virtus Bologna ise NBA patentli oyun kurucusu Travis Best'in takımını iyi organize etmesiyle oyundan kopmadı. Türk Telekomspor'un üçüncü çeyreğin son anlarında Dudley ile bulduğu sayıya Virtus Bologna Ilievski ile cevap verince çeyrek, Türk Telekomspor'un 67-61 üstünlüğü ile sona erdi.

Karşılaşmanın son çeyreğine İtalyan temsilcisi Virtus Bologna hızlı başladı. Ilievski ve Michelori ile sayılar bulan Virtus Bologna, 11-2'lik bir seri yakaladı ve 33. dakikada 72-69 öne geçti. Türk Telekomspor, Dudley'in gayretleriyle arayı kapatmaya çalışsa da İtalyan ekibi Best ile sayılar bularak, 37. dakikayı 85-81 önde geçti. Türk Telekomspor, karşılaşmanın son bölümlerinde üst üste hatalar yapınca ve Dudley'e yardım eden oyuncu olmayınca Virtus Bologna, salondan 95-87 galip ayrıldı ve seride 1-0 öne geçti.

Eşleşmenin 2. maçı, Perşembe günü Bologna'da oynanacak. Virtus Bologna, 2. maçı da kazanması durumunda Türk Telekomspor, kupaya veda edecek. Türk Telekomspor'un deplasmanda oynayacağı maçı kazanması durumunda ise final-four mücadelesi yapacak takımı Ankara'da oynanacak son maç belirleyecek.
"Eğer cennete o vakit istenmemişsem (doğum), ısrar etmeyeceğim.."

Kullanıcı avatarı
ynsln
Üye
Üye

Mesaj gönderen ynsln »

ben yaklaşık 1 aydır =p oynuyorum..!! (profosyonel olarak yani) henüz başıma bi sakatlık gelmedi ama hafif yaralanmalar söz konusu tabi..!!
"herkese tavsiye ederim özellikle özsaygı ve kendine güveni arttıran en iyi spor" muş..
>koç'tan alıntıdır..<
we hayat her şey yolundayken dur dedi artık..we hayat herkes ewindeyken dur dedi artık..we hayat -ki canına tak etmişti- sus dedi artık..we hayat...

Kullanıcı avatarı
Rita
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Rita »

En son Rita tarafından 26 Tem 2008 03:27 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
ynsln
Üye
Üye

Mesaj gönderen ynsln »

Rita yazdı:Başına umarım sakatlık gelmez.Benim başıma çoğu kez kötü sakatlıklar geldi ama her defasında daha çok sevdim basketi.sakatlıklar bu işe yarıyor sanırm :)
ewt kesinlikle katılıyorum... her sakatlandığında daha fazla hırs yapıyosun (kendi adıma konuşiyim) we bu da seni gaza getiriyor we başarmak için daha fazla çabalıyorsun...
we hayat her şey yolundayken dur dedi artık..we hayat herkes ewindeyken dur dedi artık..we hayat -ki canına tak etmişti- sus dedi artık..we hayat...

rammstein_19
Üye
Üye

Mesaj gönderen rammstein_19 »

Hayatımın anlamı diyebilirimm hayatta en çok zevk aldıgım sey,baketbol.

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

oyun kurucu mevkiisinde oynardım okulda..özellikle üçlüklerimle,asistlerimle taraftarın gönlünde yer edinmistim :P geçti o günler artık tabii :)
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
kitten
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kitten »

öss muhabbetine bi kaç aydır oynamıyorum..çok özledim oynamayı okulda bitti bundan sonra biraz zor bu sporu yapmak bnm için :)