Galatasaray

ve spor...
r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

Salı günü değil mi maç ?

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

r1g0r yazdı:Salı günü değil mi maç ?
herneyse be abicim ben çarşamba biliyordum da salı mı olsun salı olsun ne farkeder değişir mi :006
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

galatasaraya bu gece başarılar..
o avrupadaki farklı galatasay'ı izleriz umarım..
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

Haydi bakalımmmm. Büyük gün geldiii.. Yansın meşaleler...

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

gönülden başarılar umarım bu haftabbütün takımlarımızla güleriz bunların başlangıçıda galatasaray olsun haydi bakalım :006
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

bu kadar saçma bir futbol anlayışı görmedim. galatasaray bu sene çok kaliteli transferler yapmadı ancak galatasaray'dan çok giden olmamasına rağmen gelen var. gençler de gelince kadro çok şişti. ancak oldukça göstermelik bir kadro genişliği bu. bazı bölgelerde geniş olan kadro bazı bölgelerde çok kısır. bu şekilde kör topal nereye kadar gideceğiz merak ediyorum. ayrıca geçen senenin ardından sanki arada gerets'in beyni yıkanmış. garip kararların adamı oldu çıktı. neyse, eksikler azaldır da belimizi doğrultursak daha kesin bir yorum yapılabilir. ama böyle oynarsak eminim ki ligde 6. falan olur, şampiyonlar ligindeki grupları da sonuncu tamamlar paşa paşa türkiye'ye döneriz.
betterman.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ya hakkaten bu maçı almamız lazımdı galatasarayı cok rahatlatacaktı hem gruplarda hemde ligte ama olmadı umarım böyle futbolu gruplarda birdaha görmeyiz

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

Berbat bir maçtı

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

yenebilirdi galatasaray,rakip oyle cok duzgun degildi...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
iced
Üye
Üye

Mesaj gönderen iced »

kalas sabri :023

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

jonnathan yazdı:yenebilirdi galatasaray,rakip oyle cok duzgun degildi...
doldur-boşalt bile yapamadık. neyse artık, perşembeyi bekleyelim.
betterman.

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

inamoto gibi bir oyuncuya gs ın hiç ihtiyacı yok.90 dakika neredeyse sahada yoktu.sabri ve arda çok koştular.ama onlarda sonlara doğru yoruldular.bence maçın en iyisi song tu.

Kullanıcı avatarı
aLchemist2Na
Üye
Üye

Mesaj gönderen aLchemist2Na »

patladi :D

Kullanıcı avatarı
smG
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen smG »

bu maçı almalıydık yaa.. sabri onları kaçırmaması lazımdı.. ikiside ayağına oturmadı ya bu nası iştir anlamadım.. yada sonlara doğru necatinin vuruşu gol olucaktı yaa.. ulan kahroldum!! :007
Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz, güneşin zaptı yakın!

Kullanıcı avatarı
aLchemist2Na
Üye
Üye

Mesaj gönderen aLchemist2Na »

Cincondan bi şeyler bekliyordumda hayal kirikliğina uğradim aslinda daha büyüğünü Bordouxe yaratti bu kadar kötü bir galatasaray'a ayak uydurdular..

Gurupta Bordouxe'yu yenemedin kimi yenecekler..

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

aLchemist2Na yazdı:Cincondan bi şeyler bekliyordumda hayal kirikliğina uğradim aslinda daha büyüğünü Bordouxe yaratti bu kadar kötü bir galatasaray'a ayak uydurdular..

Gurupta Bordouxe'yu yenemedin kimi yenecekler..
hakkaten ha valla psv falan devirir o zaman bizi bu takımlar istesek olmazdı

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dead_or_alive »

spiker de fenerliymiş gibi konuşuyordu bee :-D

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Fenerbahçe'nin Galatasarayı 6-0 yendiği maçtan sonra sokağa çıkmaya utanan Arif'in aklına bir fikir gelmiş ve kadın kılığına girerek dışarı çıkmış.Bir cafeye girip oturmuş.Yanına yaşlı bir kadın gelerek Arif Naber demiş.Arif beni tanıdı diyerek apar topar kaçmış.
Ertesi gün yine kılık değiştirmiş ve cafeye gitmiş.Aynı yaşlı kadın yanına gelip Arif naber demiş.Arif yine kaçmış. Bu sefer Arif çok farklı bir kılıkta gelmiş cafeye kadın gelmiş yine Arif naber demiş.Arif merak etmiş;
Ya sen beni nereden tanıyorsun demiş Yaşlı kadında;
Oğlum Ben Bülent

:010
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
nodoubt_16
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen nodoubt_16 »

jonnathan yazdı:Fenerbahçe'nin Galatasarayı 6-0 yendiği maçtan sonra sokağa çıkmaya utanan Arif'in aklına bir fikir gelmiş ve kadın kılığına girerek dışarı çıkmış.Bir cafeye girip oturmuş.Yanına yaşlı bir kadın gelerek Arif Naber demiş.Arif beni tanıdı diyerek apar topar kaçmış.
Ertesi gün yine kılık değiştirmiş ve cafeye gitmiş.Aynı yaşlı kadın yanına gelip Arif naber demiş.Arif yine kaçmış. Bu sefer Arif çok farklı bir kılıkta gelmiş cafeye kadın gelmiş yine Arif naber demiş.Arif merak etmiş;
Oğlum Ben Bülent

puahahahahhaa resillik
Korkma Hadi Konuş Anlat Niye Sustun En Son Sen Tutuştun Nefretle Beni Bekle Karanlığım Uyanmadan Beni Uyut...

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

İnamoto ne iştir hala anlamış değilim.Ayhan oynayabilirdi onun yerine aslında.Ümit karan ve necati tamamen formsuzlar.İliç de hiçbirşey yapamadı akşam.En etkili olan Arda,Hasan,Song ve Tomas'tı bence.
Belki hakan şükür olsaydı farklı bir oyun olabilirdi.Bordeux hiç iyi bir takım değil.Eğer bu takıma karşı hiçbirşey yapamıyorsak Psv ve pool karşısında işimiz var demektir :(
When you're pushed, killing's as easy as breathing

Kullanıcı avatarı
nodoubt_16
Müdavim Üye
Müdavim Üye

akşam ii bi maç beklerken şu duruma bak millet dalga geçio bisimle
Korkma Hadi Konuş Anlat Niye Sustun En Son Sen Tutuştun Nefretle Beni Bekle Karanlığım Uyanmadan Beni Uyut...

Kullanıcı avatarı
no_fear_15
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen no_fear_15 »

hihihi bi fenerli olarak dalga geçerim seninle medişjim

Kullanıcı avatarı
nodoubt_16
Müdavim Üye
Müdavim Üye

geç anasını sattım bu sene biz şampiyonduk inşallah seneyede olcaz

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

jonnathan yazdı:Fenerbahçe'nin Galatasarayı 6-0 yendiği maçtan sonra sokağa çıkmaya utanan Arif'in aklına bir fikir gelmiş ve kadın kılığına girerek dışarı çıkmış.Bir cafeye girip oturmuş.Yanına yaşlı bir kadın gelerek Arif Naber demiş.Arif beni tanıdı diyerek apar topar kaçmış.
Oğlum Ben Bülent

sen cok yaşa emi :-D

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

inamoto denilen o admı bırak alt yapıyı amatörde bile oynatmam tam bir rezil o ya nasıl futbolcu olmuş nasıl biraya var onda ya şut bile yok adamda ki harika uzun paslar işte harika şutlar cekiyor falan diyordu bütün basın yoksa bu adam o değil mi? :016 başka birisi var saklıyorlar onu :016