Galatasaray

ve spor...
Kullanıcı avatarı
endoplazmikjan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen endoplazmikjan »

ters999 yazdı:re-re-re ra-ra-ra gassay gassay cimbombom!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
:015 :003
® KendÝ ÜstümdE BiR DoðrU, KendisinE YönelmeM GerekeN BiR YasA TanýmýyoruM..

motorhead
Üye
Üye

Mesaj gönderen motorhead »

:002 webaslan.com ......................

Kullanıcı avatarı
fanta
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fanta »

üstüne takım tanımam...ayrı bi hawası war galatasarayın....
edison bile pişman...

Kullanıcı avatarı
erbuzeth
Üye
Üye

Mesaj gönderen erbuzeth »

kalbim gs dan yana çok seviyorummm... 8)
.:Erbuw:.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

ne güzel herkesi kalbinde birşeyler varda bu samiyen stadı ne olacak ya geçen hafta kayserispor maçında saha tam bir rezaletti koskoca bir yaz var ama hiçbirşey yapılmamış üstelik bu stada nasıl oluyorda uefa standartlarına uygun diye bir ok alabiliyor bunlar düzeltilmeli değil mi?
geçen sene tromsonun balçık sahasından sonra gördüğüm en kötü sahaydı buraya şampiyonlar liginde ekipler gelecek nasıl oynayacağız nerde büyüklük büyüklük sadece biz büyüğüz demekle olmuyor birşeylerin yapılması lazım bence :006
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

sahada kömür var mı acaba?? önümüz kış.. kömür olmadıgı için maçlar ertelenmesin yine. malum kar yagıyo çizgiler gidiyo. temizletecek adam da yok. kömür gerekir illa

Kullanıcı avatarı
_bittersweet_
Üye
Üye

Mesaj gönderen _bittersweet_ »

bloodline666 yazdı:ne güzel herkesi kalbinde birşeyler varda bu samiyen stadı ne olacak ya geçen hafta kayserispor maçında saha tam bir rezaletti koskoca bir yaz var ama hiçbirşey yapılmamış üstelik bu stada nasıl oluyorda uefa standartlarına uygun diye bir ok alabiliyor bunlar düzeltilmeli değil mi?
geçen sene tromsonun balçık sahasından sonra gördüğüm en kötü sahaydı buraya şampiyonlar liginde ekipler gelecek nasıl oynayacağız nerde büyüklük büyüklük sadece biz büyüğüz demekle olmuyor birşeylerin yapılması lazım bence :006
şampiyonlar ligi açları olimpiyat stadn da oynancak yeni stat yaplcakmş seneye diolar gerçi ne zamndr aynı şeyi diolar ama bu sefer Adnan Polat söledi ben ona güveniom

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

_bittersweet_ yazdı:
bloodline666 yazdı:ne güzel herkesi kalbinde birşeyler varda bu samiyen stadı ne olacak ya geçen hafta kayserispor maçında saha tam bir rezaletti koskoca bir yaz var ama hiçbirşey yapılmamış üstelik bu stada nasıl oluyorda uefa standartlarına uygun diye bir ok alabiliyor bunlar düzeltilmeli değil mi?
şampiyonlar ligi açları olimpiyat stadn da oynancak yeni stat yaplcakmş seneye diolar gerçi ne zamndr aynı şeyi diolar ama bu sefer Adnan Polat söledi ben ona güveniom
bu galatasaray da herşey dendi böye de devam ediyor nereye kadar da bilinmez böyle olmaz icraat lazım bu takımda olimpiyat stadında olursa vay halimize tam bir rezalet ulaşım sorunu cıkacak bu seferde heryerde sorun bunların biran önce çözülmesi lazım bu klübe yakışmıyor
ayrıca galatasarayın şampiyonlar ligi maçlarını olimpiyat stadında oynuyacak olması ali samiyeni ilgilendirmez lig galatasarayı o zaman hiç ilgilendirmiyor buna bakarsak
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ayrıca şunuda belirteyim bu arada akşamki maçı yine galatasaray her zamanki şansıyla kazandı penaltı falan yok böyle pozisyonlar calınırsa yandık ayrıca dün akaşm beni sevindiren bir durum vestel klübünün doktorunun dedikleri akşam meduna sahaya yığıldığında bütün doktorların galatsaraylı veya vestelli faretmiyor hepsi koştular bu bizim sahalarda pek görülmüyor gerçi böyle olaylarda görmedik bu şekilde rahatsızlıklar umarım bu olayalr bir daha hiçbir zaman olmaz ayrıca meduna yada canı yürekten geçmiş olsun acil şifalar :006

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

federasyonun aptallıgı ol olay. italyada ispanyada ligler başlamadı. bok mu var bu kadar erken başlıyoruz. o ülkelerle benzer iklim koşullarına sahibiz. ingiltere bile yeni başladı.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

r1g0r yazdı:federasyonun aptallıgı ol olay. italyada ispanyada ligler başlamadı. bok mu var bu kadar erken başlıyoruz. o ülkelerle benzer iklim koşullarına sahibiz. ingiltere bile yeni başladı.

evet ama italyada ligle biliyorsunuz ki şike skandalı yüzünden geç başladı lig ama gerçekten bizim burada erken başladı biraz daha geç başlayabilirdi

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

aslında italya liginin başlamasına da gerek yok. şampiyon belli

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

r1g0r yazdı:aslında italya liginin başlamasına da gerek yok. şampiyon belli
valla bu sene o ligten hiçbirşey olmaz bilmiyorum maçların bile zevki olacağını sanmıyorum juvesiz bir lig düşünemyorum

Kullanıcı avatarı
pudding
Üye
Üye

Mesaj gönderen pudding »

şş :D gs başlıgı burası :010

samp. ligi gelse de maclara gitsem ya..olimpiyattayız bu sene..yollar biter mi :-D

Kullanıcı avatarı
Giuseppe
Üye
Üye

Mesaj gönderen Giuseppe »

ligin erken başlamasıyla hiç bi alakası yok doğuştan gelen bi rahatsızlık bu rahatsızlığı taşıyanlar böyle anlarda düşüp ölebiliyorlar normallere bişey olmuyo federasyonda sorun yok sağlık kontrolü yapanlarda sorun var
#Oyun bitince şah da ,piyon da aynı kutuya konur#

Kullanıcı avatarı
nodoubt_16
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen nodoubt_16 »

işte taraftar işte şampiyon çekemeyen bol aslanım benim herkes haddini bildi :006

Kullanıcı avatarı
no_fear_15
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen no_fear_15 »

4-0 sizin yendiğiniz takıma biz 10 çekerdik
hiç sewmediğim bir takım

Kullanıcı avatarı
Giuseppe
Üye
Üye

no_fear_15 yazdı:4-0 sizin yendiğiniz takıma biz 10 çekerdik
hiç sewmediğim bir takım

:lol: gülüyorum sadece

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dead_or_alive »

galatasaray seni seviyoruz..muck muck..bu arada en kıL olduğum takım da fener(doğal olarak)...GS REKORLARI KİMDE VAR BEEEEEEEbeeeeee.. :002

abim "pis besiktaşlı" ama olsun..( :-D )---dayan gönlüm bu acıya--

beni de bjk li yapcakmış GÜYAA :P :P :P

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

dünya zengini fakir imajlı bi spor kulübü. avrupanında kıralı. neden? siz sevin diye.

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

çek futbolunun yükselen yıldızı marek heinz ı kadrosunda bulunduran spor kulübü. bundan dolayı biraz sempatim vardır. ayrıca son yıllar içerisinde christian, almaguer, petre, bratu, pinto(rüzgarın oğlu diye de bilinir), felipe, flerquin, frank de boer, lukunku, victoria, batista gibi sayısız yabancı futbolcuyu transfer ederek istanbulda dış turizmin gelişmesine katkıda bulunmuşlardır, bunun için bu transferlerde emeği geçen yöneticilere sevgi, saygı ve teşekkürlerimi rocktr.com vasıtası ile iletibilirim ve daha fazlası için bütün galatasaray taraftarlarını kulübün resmi ürünlerini satın almasını rica ediyorum.

Kullanıcı avatarı
Giuseppe
Üye
Üye

alırız rahat ol

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

Galatasarayın geçen sene bize Avrupada yaşattığı hezimeti saymıyoruz ve bu sene Boleslav önünde ve ilerki maçlarda göğsümüzü eskisi gibi kabartmasını diliyoruz.

Haa, ligdeki maçlardaki puan kayıpları devam edebilir. Bak ona bişi demiyorum

Kullanıcı avatarı
Giuseppe
Üye
Üye

pffff fener her sene hezimet yaşıyo yapmayın ya biz bi sene hezimet yaşamışız çok mu hem bu hezimet de değil türkiyede böyle bi stadda hiç futbol maçı oynatmayacak uefa ta kuzeyde bizi çamurlu sahada oynatıyo ve ertelemiyo adamlar alışmış sonuçta tamamen adamların şansı

Bir günde kral olmadık bir günde tahttan inmeyiz......

Kullanıcı avatarı
Giuseppe
Üye
Üye

r1g0r yazdı:Galatasarayın geçen sene bize Avrupada yaşattığı hezimeti saymıyoruz ve bu sene Boleslav önünde ve ilerki maçlarda göğsümüzü eskisi gibi kabartmasını diliyoruz.

Haa, ligdeki maçlardaki puan kayıpları devam edebilir. Bak ona bişi demiyorum
bu sene ligde herhangi bi takımdan manisada olduğu gibi 5 yemenizi diliyoruz ama sizde bizim göğsümüzü avrupada kabartın tabi gidin şampiyonlar ligine orda büyük takımların yedeklerini yenin gelin sevinin biraz (bkz manchaster united)