Fenerbahçe

ve spor...
Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

Ve Sol Cambell FENERBAHÇE'DE
Fenerbahçemiz , Arsenal ve İngiltere Milli Takımı'nın önemli oyuncusu Sol Campbell'in transferini bitirme aşamasına geldiği öğrenildiSezona ligde ve Türkiye Kupası'nda şampiyonluk hedefiyle başlayan ancak iki kupayı da son anda kaybederek büyük hayal kırıklığı yaşayan, ardından Başkan Aziz Yıldırım'ın görevi bırakma kararıyla iyice sarsılan sarı lacivertli kulüp, transferde ise dünyanın önemli yıldızlarından İngiliz ekibi Arsenal'in ünlü savunma oyuncusu Sol Campbell'in menajeri ile yapılan görüşmelerde bir kaç küçük pürüz dışında her konuda anlaşmaya varıldığı bildirildi.

Çarşamba günü Paris'te Barcelona - Arsenal arasında oynanan Şampiyonlar Ligi Final maçında takımının tek golünü atan Sol Campbell'ın menajerinin İsviçre'de sarı lacivertli yönetim ile biraraya geldiği ve her konuda anlaşma sağlandığı ifade edildi. 32 yaşındaki İngiliz futbolcu Almanya'da düzünlenecek olan Dünya Kupası'nda İngiltere Milli takım forması giyecek.

Bu arada Fenerbahçe'nin anlaşmaya vardığı İngiliz oyuncunun gelecek hafta imza için Türkiye'ye gelmesi bekleniyor.
KAYNAK:www.fenerbahce.com

100.yılda transfer bombalarını patlatacak olan fenerbahçe'nin transfer listesindeki diğer isimler ise şöyle;morientes,carlos(pürüz çıktı),fatih tekke ve adı henüz açıklanmayan bir dünya starı forvete.

Ayrıca başkanlık için ismi öne sürülen adayların türkiye'nin sayılı zenginlerinden olmasıda takımımızın maddi durumunu ortaya koyuyor sanırım.. :-D
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Vampiria »

oha fenere bak cosmus a.k
Ben Kendi Kalbimin Vampiriyim Hiç Bitmeyen Kahkahaları Yüzünden Ayıplanan Gülmeyi Unutmuş Büyük Lanetlilerden Biri...

Kullanıcı avatarı
frantic_kenan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen frantic_kenan »

çok gördük biz sezon öncesi çoşmalar..
This is the voice of silence no more...

Kullanıcı avatarı
ex
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ex »

wolfali yazdı:Ve Sol Cambell FENERBAHÇE'DE
Fenerbahçemiz , Arsenal ve İngiltere Milli Takımı'nın önemli oyuncusu Sol Campbell'in transferini bitirme aşamasına geldiği öğrenildiSezona ligde ve Türkiye Kupası'nda şampiyonluk hedefiyle başlayan ancak iki kupayı da son anda kaybederek büyük hayal kırıklığı yaşayan, ardından Başkan Aziz Yıldırım'ın görevi bırakma kararıyla iyice sarsılan sarı lacivertli kulüp, transferde ise dünyanın önemli yıldızlarından İngiliz ekibi Arsenal'in ünlü savunma oyuncusu Sol Campbell'in menajeri ile yapılan görüşmelerde bir kaç küçük pürüz dışında her konuda anlaşmaya varıldığı bildirildi.

Çarşamba günü Paris'te Barcelona - Arsenal arasında oynanan Şampiyonlar Ligi Final maçında takımının tek golünü atan Sol Campbell'ın menajerinin İsviçre'de sarı lacivertli yönetim ile biraraya geldiği ve her konuda anlaşma sağlandığı ifade edildi. 32 yaşındaki İngiliz futbolcu Almanya'da düzünlenecek olan Dünya Kupası'nda İngiltere Milli takım forması giyecek.

Bu arada Fenerbahçe'nin anlaşmaya vardığı İngiliz oyuncunun gelecek hafta imza için Türkiye'ye gelmesi bekleniyor.
KAYNAK:www.fenerbahce.com

100.yılda transfer bombalarını patlatacak olan fenerbahçe'nin transfer listesindeki diğer isimler ise şöyle;morientes,carlos(pürüz çıktı),fatih tekke ve adı henüz açıklanmayan bir dünya starı forvete.

Ayrıca başkanlık için ismi öne sürülen adayların türkiye'nin sayılı zenginlerinden olmasıda takımımızın maddi durumunu ortaya koyuyor sanırım.. :-D
şimdiden söyliyim ronaldinyo gelse fenerden bi şey olmaz bi kere takım oyunu yok biz ne yıldızları çürüttüğünüzü gördük...peeeh
insanlık, okadar hızlı büyüyordu ki ; Tanrıyla boy ölçüşmeye kalkıştı ve Tanrı ; çocuklarından utandı... Önce yağmurla yıkadı pisliklerinden arıttı sonra güneşinde yaktı maskelerini çıkarttı ve yer yü

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

frantic_kenan yazdı:çok gördük biz sezon öncesi çoşmalar..
çok doğru özellikle galatasaray sezon öncesi coşuyor ama hiçbir transfer yapamıyor :010
size galatasarayın alıpta alamadığı oyuncuların listesini yapardım ama o kadar zamanım yok :-D
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Vampiria »

ehe :-D :-D fenere costu dedık te en azından 10 taneden 1 tanesını alabılr bence gerı kalanları yalan olur :-D
En son Vampiria tarafından 20 May 2006 15:22 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Ben Kendi Kalbimin Vampiriyim Hiç Bitmeyen Kahkahaları Yüzünden Ayıplanan Gülmeyi Unutmuş Büyük Lanetlilerden Biri...

Kullanıcı avatarı
frantic_kenan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen frantic_kenan »

uğraşamıcam
This is the voice of silence no more...

Kullanıcı avatarı
TuGBiSH
Üye
Üye

Mesaj gönderen TuGBiSH »

ya nedir su fenerbahçeyle alıp vermediğiniz anlamıorum!!..baska hangi takımın aleyhinde bu kadar cok konusuluo..???..şampiyonluk,kupa kaçtı die dunyanın en kötü takımı ilan edildik...arkadaslar dimdik ayaktayız kim nederse desin!!!

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Fener Tusubasa'yı alıyomuş kulislerde bu konuşuluyor şimdi :-D

Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen yalnizgezen »

KoRn_eR yazdı:Fener Tusubasa'yı alıyomuş kulislerde bu konuşuluyor şimdi :-D

isterse maradona,pele,olıver kahn ı alsın,dunyada ne kadar efsane olmus mukemmel futbolcuları alsada yıne sevmıcem fb yı a.q sankı alıyoda bısı oluyo a.q
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka
sığınacak yerim yok yurdum yok
tüm kitapların arasında kurutulup saklanan
anılarla dolu bir yerdeyim....

Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Burhan_abi »

Yılın Bomba Röportajı :)

Resim
"Namazını kıl Ölüm gelmeden...!"

"Dünya hayatı bir oyun ve eğlenceden ibarettir.."

poacher
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen poacher »

PUNKY_SPuTniK yazdı:bjk lilerle gs lilerde kardeş takım ayağı yapıolar bu ara bunuda anlamış değilim
herzaman kıskanılan takımız zaten fenerbahçe topiğine bisürü başka takımdan insan toplanmış bellide etmşsiniz
şampiyonlar liginde görmek isteriz galatasarayı ozaman tebriklerimi esirgemiycem... 8)
ya size kıçımızla kuş tutsak yine yaranamayız almadığımız tek kupa o kaldı zaten süper kupa uefa...doğru haklısın bizi şampiyonlar liginde görmek istionuz çünkü zevk verioz siz sıfır çekip gelionuz sizin yüzünüzden ülke puanı düştü beaaaa!!!!

Kullanıcı avatarı
antidepresan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen antidepresan »

herkes takım tutmak zorunda degil ama bu maçlarda yapılan kavgaları falan anlamakta zor yani dertleri ne bu taraftarların..

Kullanıcı avatarı
TuGBiSH
Üye
Üye

Mesaj gönderen TuGBiSH »

poacher yazdı:
PUNKY_SPuTniK yazdı:bjk lilerle gs lilerde kardeş takım ayağı yapıolar bu ara bunuda anlamış değilim
herzaman kıskanılan takımız zaten fenerbahçe topiğine bisürü başka takımdan insan toplanmış bellide etmşsiniz
şampiyonlar liginde görmek isteriz galatasarayı ozaman tebriklerimi esirgemiycem... 8)
ya size kıçımızla kuş tutsak yine yaranamayız almadığımız tek kupa o kaldı zaten süper kupa uefa...doğru haklısın bizi şampiyonlar liginde görmek istionuz çünkü zevk verioz siz sıfır çekip gelionuz sizin yüzünüzden ülke puanı düştü beaaaa!!!!

PUNKY_SPuTniK oldukça centilmence bişey sölemiş ..."şampiyonlar liginde görmek isteriz galatasarayı ozaman tebriklerimi esirgemiycem..."bu laftan sonra bölesine gereksiz bi yorum yapman bence cok yersiz olmus poacher!!!...biz G.S'yi diil bi türk takımının orda bulunmasından ötürü gurur duyar mutlu olruz.. yoksa gs'nın süper futbol oynayısından vs vs diil..her 2 lafından biri FB'ye kan kusmak..emınım biz oraya Türkiyeyi temsilen cıkmıs olsak sen karşı takımı tutanlardan olucaksın...ne bu nefret yaa!!:023

Kullanıcı avatarı
orphanedland_x
Üye
Üye

Mesaj gönderen orphanedland_x »

Taraftarları kusura bakmasın ama fenere küfür etcem ben :010
Bu fenerin warya ta a.q. aziz de gitti simdi ne bok yicekler bakam
bi Sol Campell la olmaz bu işler yürek lazım yürek parayla hersey olmuo
fenerin borusu sadece türkiyede ötüyodu bu sene onuda yapamadılar
6 Hafta önceki düşüncelerimi hala daha sürdürmemi bekliyorlar...Eğer öyle olursa kölesi olmaz mıyım düşüncemin...

Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

orphanedland_x yazdı:Taraftarları kusura bakmasın ama fenere küfür etcem ben :010
Bu fenerin warya ta a.q. aziz de gitti simdi ne bok yicekler bakam
bi Sol Campell la olmaz bu işler yürek lazım yürek parayla hersey olmuo
fenerin borusu sadece türkiyede ötüyodu bu sene onuda yapamadılar

campell gemiyokı hehaehhaehehae :-D adam sattı sızı :-D

adriano yu da alcaklarmıs hehaehhaehae :-D

ronaldinho da gelır yakında :-D
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka

Kullanıcı avatarı
orphanedland_x
Üye
Üye

Mesaj gönderen orphanedland_x »

Rivaldoyu bari alsalar istemezler ama sonunda ona kalcaklar bak görürsünüz :-D
6 Hafta önceki düşüncelerimi hala daha sürdürmemi bekliyorlar...Eğer öyle olursa kölesi olmaz mıyım düşüncemin...

Kullanıcı avatarı
ex
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ex »

wolfali yazdı:
frantic_kenan yazdı:çok gördük biz sezon öncesi çoşmalar..
çok doğru özellikle galatasaray sezon öncesi coşuyor ama hiçbir transfer yapamıyor :010
size galatasarayın alıpta alamadığı oyuncuların listesini yapardım ama o kadar zamanım yok :-D
hatice değil netice
insanlık, okadar hızlı büyüyordu ki ; Tanrıyla boy ölçüşmeye kalkıştı ve Tanrı ; çocuklarından utandı... Önce yağmurla yıkadı pisliklerinden arıttı sonra güneşinde yaktı maskelerini çıkarttı ve yer yü

poacher
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen poacher »

PUNKY_SPuTniK oldukça centilmence bişey sölemiş ..."şampiyonlar liginde görmek isteriz galatasarayı ozaman tebriklerimi esirgemiycem..."bu laftan sonra bölesine gereksiz bi yorum yapman bence cok yersiz olmus poacher!!!...biz G.S'yi diil bi türk takımının orda bulunmasından ötürü gurur duyar mutlu olruz.. yoksa gs'nın süper futbol oynayısından vs vs diil..her 2 lafından biri FB'ye kan kusmak..emınım biz oraya Türkiyeyi temsilen cıkmıs olsak sen karşı takımı tutanlardan olucaksın...ne bu nefret yaa!!:023[/quote]
ya bunun nesi centilmence arkadaşım!!!!sen bizi napcan görüp bizi zaten görüyonuz alın işte şampiyon olduk punky_sputnik in demek istediği hadi bunuda alın görelim ben fenerbahçeye muhalefetim ama sende bana galiba...uluslararası maçlarda tabikide feneri tutuyorum hatta dua ediom puan alasınız die :-D

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

Sol Cambell almışlar.yakında adriano gibi yıldızlarda gelebilirmiş.ama fener şampiyon olamaz.lanetlenmiş sanki :016

Kullanıcı avatarı
ForZaSLaN
Üye
Üye

Mesaj gönderen ForZaSLaN »

Sol Cambell fener5çe diE futboL takımı oLduğunu biLmiOdur :-D

Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

flas flas flas (fb)ronaldınho ıle anlastı :-D
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka

Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

AZİZ YILDIRIM: İSTANBUL'A DÖNÜYORUM, BAŞKANLIĞA DEVAM ...

Resim
Bahçe Başkanı Yıldırım 2001'deki gibi istifasından sonra dönme kararı aldı.

F.Bahçe'den 'istifa ettikten' sonra kararından vazgeçirilmesi için baskı yapılan Başkan Aziz Yıldırım'ın, telefonla görüştüğü bir eski yöneticiye "İstanbul'a dönüyorum ve başkanlığa devam edeceğim" dediği öğrenildi.

Dönüyorum!
F.Bahçe'de istifadan vazgeçmesi için baskı yapılan başkan Yıldırım, Önder Fırat'la görüşmesinde "Başkanlığa devam edeceğim" dedi.
Fenerbahçe'de, Aziz Yıldırım'ın göreve devam etme olasılığı artık giderek güçlenmeye başladı. Görevi bıraktığını açıklayan ve ardından yurt dışına çıkan Yıldırım, bu süre boyunca camiadan gelen "Devam et" baskılarına daha fazla dayanamadı. Başkana kendisini arayan herkes aynı şeyi söylüyordu: "Kararından vazgeçip, başkanlık görevine devam etmelisin." İstanbul'la sürekli bağlantı içinde olan ve nabız da yoklayan Yıldırım, artık dönme konusuna sıcak bakabileceğini yakın çevresine söylemeye başladı.

DÖNÜŞÜN NEDENLERİ
Bugün ya da yarın İstanbul'da olması beklenen Aziz Yıldırım'ın, eski yöneticilerden Önder Fırat ile yaptığı telefon görüşmesinde "İstanbul'a geliyorum ve başkanlığa devam edeceğim" dediği öğrenildi. Yıldırım'ın bu kararı almasında gördüğü baskılar kuşkusuz başrol oynarken 100. yıl hedefleri de önemli bir etken oldu. Ayrılması durumunda kulübün kaosa gireceğini ve vekil başkan sisteminin yürümeyeceğini anlayan Aziz Yıldırım'ın, bunun dışında ortaya çıkan adaylardan, özellikle de Saran'dan rahatsız olduğu öne sürüldü.

SEÇİM RAHAT GEÇER
Aziz Yıldırım'ın, salı günü yönetim kurulu toplantısında Sadettin Saran'ın cezasının kaldırılmasının önünü açacağı, ardından da karşısına aday olarak çıkıp, seçim yenilgisi tattırmayı planladığı iddia edildi. 100. Yıl için süper bir hoca ve süper bir yıldız sözünü yerine getirmeye hazırlanan Yıldırım, kongreden rahatça galip çıkacağına inanıyor. Yıldırım'ın dönüşe sıcak bakması, camianın da rahat bir nefes almasını sağladı.

SABAH

Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Ali Şen'in kucağında dönüş!..

Aslında "dönüş" lafına itirazım var.. Adam gitmedi ki, dönsün.. O istifasını açıkladıktan beş dakika sonra, ben yazımı yazdım..
"Palavra.. Eleştiriler yoğunlaşmaya başladı. Bunları durdurma taktiği.. Dönecek.."
Aynen de öyle oldu.. Kaçan çantada keklik iki kupanın ardından en Aziz kalemler bile eleştiriye başlayınca, Aziz Yıldırım dehası çözümü buldu..
(Ya da o sabah birlikte kahvaltı ettikleri Ertuğrul Özkök mü yol gösterdi bilmem..)
Taktik cuk diye oturdu..
O eleştiren adamlar bir anda televizyonlara koşup "Büyük başkan bizi bırakma" ağıtları dökmeye başladılar.. Hürriyet Aziz Yıldırım'ın ne kadar büyük adam olduğunu birinci sayfa sürmanşetinden girdi. Ötekiler de ondan aşağı kalmadılar..

Güya "müstafi" Aziz Yıldırım Avrupa'dan kulübü fiilen yönetmeye devam ederken, gösteriler, bildiriler, hatta açlık grevleri başladı..
Bunların hepsi hazırlanan senaryonun parçalarıydı tabii..
"2001'deki gibi olmayacak, bu defa dönmeyeceğim" demişti başkan.. Ne diyebilirdi ki zaten.. "Ben 2001'de tükürdüğümü yaladım, gene yalarım" diyecek hali yoktu ya.. O gereği gibi konuşacaktı ama, camia öyle isteyecek, öyle baskı yapacaktı ki.. Aziz kalemler kulübü Aziz Yıldırım'dan başka kurtaracak kişinin olmadığını, koskoca Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım'ın yerini dolduracak başka tek kişinin bulunmadığını öylesine anlatacaklardı ki, istifasına (!) sebeb olan koşullar aynen dururken, Aziz Yıldırım büyük bir fedakârlık yapacak ve Fenerbahçe başkanlığını, lütfen, tenezzülen bir defa daha kabul buyurmak zorunda kalacaktı..
Aziz Yıldırım, çok kesin bir dille açıkladığı ayrılma kararından dönme işaretini "Müstafi Başkan" olarak katıldığı Yönetim Kurulu toplantısı ardından (İstifa eden adamın orda işi ne diye soran da çıkmadı) salı günü verdi ve "düşünürüz" dedi.. Bunun ne anlama geldiği açık..
"Az daha yalvarın, az daha ağlayın ki, ortam daha iyi oluşsun."
Oysa gerçek niyeti Ali Şen çok net açıkladı..
"Aziz Yıldırım kongrede adaydır."
Ne zaman dedi?..
Aziz Yıldırım'la 8 yıl sonra barışıp yemek yedikten sonra..
Ali Şen'in palavrası boldur. Kendisine paye çıkarmayı pek sever.. Havasına bakılırsa "Aziz Yıldırım'ı ben ikna ettim" diyor.. Aziz Yıldırım'ın üzerinde bir yere koyuyor kendisini.. "Fenerbahçe'nin duayeni benim" havalarında.. Hatta daha ötesinde..
"Ben onu Özhan Canaydın ve Yıldırım Demirören'le buluşturur, barıştırırım.."
Adam sadece Aziz Yıldırım'ın değil, tüm kulüplerin, Türk futbolunun manevi babası rolünde, kendi kendine gelin güvey..
Ama onun yanında Aziz Yıldırım'ın süt dökmüş kedi gibi, laf eveleyip gevelemesi ilginç..
Bu ikisi, Fenerbahçe'ye sahiplenme yolunda büyük düşmanlar değil miydiler?.
Fenerbahçe patronluğu Ankara'da birtakım kapıları onlara açıyor diye açıktan kapışmamışlar mıydı?.. Türkiye'ye ithal edilecek Rus mallarının, özellikle savaş araç ve gereçlerinin temsilciliklerini kapma savaşı onları fena halde düşman yapmamış mıydı?.
Aziz Yıldırım, Ali Şen'den nefret etmiyor, adını dahi duymak istemiyor muydu?.
Ali Şen, yerli yersiz her fırsatta "Aziz Yıldırım'ı sevmem" diye bas bas bağırmıyor muydu?..
Şimdi Aziz Yıldırım gibi bir kişilik, Ali Şen'in himayesine nasıl giriyor, onun desteğine neden muhtaç oluyordu dersiniz?.
Çünkü 2001'den sonra, 2006 dönüşünü kabul ettirmek biraz zor. Rıza ve desteğini almazsa, Ali Şen onu bu defa fena halde hırpalayabilir..
Baş üstünde baş tanımayan, kendisini her şeyin üstünde gören Aziz Yıldırım'ın Ali Şen'i yanına alıp "Başkanım, başkanım" diye medyaya sunmasının sebebi işte bu..
Tabii eğer bilmediğimiz bazı ticari anlaşmalar da işin içinde değilse

yazı:hıncal uluç
http://www.sabah.com.tr/2006/06/01/yaz02-10-110.html

Kullanıcı avatarı
ziba
Üye
Üye

Mesaj gönderen ziba »

býr günde kral olmadýk ký býr gunde tahttan ýnelým...