Fenerbahçe

ve spor...
r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

o zamanlar siz o parayı tek bir futbolcuyu transfer etmek için harcıyodunuz.

Kullanıcı avatarı
endoplazmikjan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen endoplazmikjan »

para var-yok bunlarý geçelim..sonuçta bisden çok daa zengin bi kluplünüs ve yýllarca bis yatýrým yapýoruss þöle böle die atýp tuttunus..baþarý yooooook....herþey var ama baþarý yok.baþarý olmayýnca herþey boþþþ..baþarýlý olduuus zamn ki bu imkansýz gibi gösüküo o zaman tekrar konuþalým bu konuyu...paranýsla bu senede resil olmassýnýs iþalla.. :006
® KendÝ ÜstümdE BiR DoðrU, KendisinE YönelmeM GerekeN BiR YasA TanýmýyoruM..

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

fenerbahçenin bütçesini 16 milyon dolardan 200 milyon dolarlara getirmesi sence başarı değil mi ?

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

r1g0r yazdı:fenerbahçenin bütçesini 16 milyon dolardan 200 milyon dolarlara getirmesi sence başarı değil mi ?

bütçenin bu kadar artması sence sadece başarıdan mı bilemiyorum hayır yanibir başarı varsa nerde bu başarı bana bir göstersene
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
endoplazmikjan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

r1g0r yazdı:fenerbahçenin bütçesini 16 milyon dolardan 200 milyon dolarlara getirmesi sence baþarý deðil mi ?
hani lig birinciliði nerde,hani kupa nerde,hani þampiyonlar ligi baþarýsý hani avrupa baþarýsý nerde??hadi hiç biri olmadý eywallaa...baba türkiye kupsý nerdeee ? bütçesini 16 milyon dolardan 200 milyon dolara getiren bi takýmda kupa nerdeee...paranýsla resil olmaya alýþkýn ama fenerbahçe..sorun deil ordaaa...

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

rezillik bu mudur abi? bizim futbolcumuz grev yapmıyo. biz kulüplere fakiriz diye yamanmıyoruz.. biz ele güne kupayı şu kazansın diip yalakalık da yapmıyoruz.... daha ne rezilliği var gs yönetiminin ? soruyorum size bu sene bunşarı kim yaptı?

digitürk ten aldgı paradan memnun olamayn kulüp niye bütün büyükleri toplayıp külüpler birliğinden çıkalım dedi? peki sonra neden haluık ulusoyla swiss hotel toplantıları yapıldı (telegol verdi bunu) peki bu toplantıya katılanlar neden hakul ulusoy federasyon başkanı olduktan sonra uçmaya başladılar?? ve en büyük rezillik: bu çirkef yönetimin başkanı neden önceden kulüpler birliğinde ayrılalım derken, haluk ulusoy fed. başkanı olduktan sonra kulüpler birliğinin başına geçti?? akabinde olanları sizler de biliyosunuz

rezillik kelimesini kullanmayın. gerçkten komik oluyo

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

bloodline666 yazdı:
r1g0r yazdı:fenerbahçenin bütçesini 16 milyon dolardan 200 milyon dolarlara getirmesi sence başarı değil mi ?

bütçenin bu kadar artması sence sadece başarıdan mı bilemiyorum hayır yanibir başarı varsa nerde bu başarı bana bir göstersene
zaten bütçeyi yükseltmek başarıdır.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

r1g0r yazdı:
bloodline666 yazdı:

zaten bütçeyi yükseltmek başarıdır.
güldürme beni :-D
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

r1g0r yazdı:endoplazmik de beni güldürüyo. işi bilmiyo sunuz abi siz.

paran olmazsa sportif başarın olmaz. bilmiyosan söliim. gs avrupa kupalarını alırken transfere ne kadar para harcadıgını biliyo musun? ddünyanın gelmiş geçmiş en iyi 3 futbolcusundan olan bi hagiyi kadroya ne kadara kattınız? barcelona kaptanı popescuya ne kadara oynattınız takımda ? (şimdi şöyle düşün. ronaldinho+puyol) en iyi yerli oyuncular sizde ki serkan aykut ile bülent akına 15 milyon doları veren de sizsiniz. 24 milyon doları jardele veren de siz. sonra gelipp bana parasısız deme. o zamanlar biraz aklını kullansaydı gs yöneticileri bugün ne tromsoya elenirdiniz ne futbolcunuz grev yapardı ne de bomba transfer yapacam diye romanyanın bilmem neresinden kolpa futbolcu getirirdiniz.. gelişim sistemli olmadıgı müddetçe kaybedersiniz sonuçta. işte gs güzel örnek. peki fenerbahçe napıyo. ekonomik gelişmelerini bitirdi. bütün giderler gelirleri karışılar konuma geldi. şimdi sportif anlamda gerekenleri yapıp başarının gelmesi bekleniyor. olay bundan ibaret.
iyi de anacım, o bahsettiğin olay klübün kendi gelirleriyle değil şahsi paralar da orada önemli yer tutuyor. tamam fenerbahçe taraftarı orjinal ürünlerde falan diğer taraftarlara oranla daha hassas, fb mağazaları birçok yerde yok satıyor ama yine de fenerbahçe avrupalı klüpler seviyesinde değil.
betterman.

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

yakında o da olur.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

r1g0r yazdı:yakında o da olur.

hersene avrupaya fererbahçe giderken yakında diyordu işte şu olacak bu olacak final oynayacağız sonra fener 0 cekerek geliyor avrupadan acıklamaları dinliyoruz allh allah yine yakın deniyor okadar ki artıkın taraftarı bile yakında herşey olacak diyor yahu birisi bana yakın zamanı anlatsın hangi yakın zaman? :006

Kullanıcı avatarı
endoplazmikjan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

bloodline666 yazdı:
r1g0r yazdı:yakýnda o da olur.

hersene avrupaya fererbahçe giderken yakýnda diyordu iþte þu olacak bu olacak final oynayacaðýz sonra fener 0 cekerek geliyor avrupadan acýklamalarý dinliyoruz allh allah yine yakýn deniyor okadar ki artýkýn taraftarý bile yakýnda herþey olacak diyor yahu birisi bana yakýn zamaný anlatsýn hangi yakýn zaman? :006
türk edebiyatý bu yakýn zaman a bi isim bulamadý...

Kullanıcı avatarı
v00d00
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen v00d00 »

kardeşim futbol takımının başarısı saha da olur...kupalarda olur vslerde olur...
madem mali yönden başarıyla yetinecektiniz holding kursaydınız futbol kulübü diil...
everybody knows what the blues is all about ;
it's a pain you can't live with
it's a woman you can't live without...

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

fenerbahçeye gönülden başarılar

Kullanıcı avatarı
endoplazmikjan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

v00d00 yazdı:kardeþim futbol takýmýnýn baþarýsý saha da olur...kupalarda olur vslerde olur...
madem mali yönden baþarýyla yetinecektiniz holding kursaydýnýz futbol kulübü diil...
kesinlikle katýlýorum...spor dallarýný býrakýn saten biþi yapamýosunus holding iþine girin 1 numara olursunus :-D

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

fenerbahçe akşam b36 torshavn takımını 4-0 gibi net bir skorla mağlup edip şampiyonlar ligine bir adım yaklaştı bakalım ben artık bu turu yok sayıyorum bakalım bu takımdan sonra kim gelecek

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

yemin ediyorum galatasarayı yenmenin zevkini bana şampiyonluk veremiyo

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

r1g0r yazdı:yemin ediyorum galatasarayı yenmenin zevkini bana şampiyonluk veremiyo
şimdi bu dediğinle ne yapmak istediğini anlamıyorum şimdi bu lafların üstüne galatasaraylı arkadaşlar ne dese haklılar bu kafayla hiç birşey yapamayız

criticize
Üye
Üye

Mesaj gönderen criticize »

bence laflarda pek bişi yok yani aşırıya kaçmış bişi yok
onları yenmenin şampiyonluktan bile daha keyifli olduğunu yazmış ki bazı durumlarda katılmamak elde değil
karşıyaka alsancak vapuru

Kullanıcı avatarı
endoplazmikjan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

winnig eleven 9 u aldým geçen gün..klüpte koymuþlar arkadaþlar...klüplerin a kategorisine baktým ki galatasarayýmýs var..hemde geçen seneki kadro formaa..herþey süper...gözüm bide feneri aradýý..kategori b de bile yoktu..sora biras baktým incik cincik ettimkiii.....fenerbahçe oyunda yine yoook..zuaaaaaa...belki expension packta koyarlar...oda küçük bi ihtimal tabii...ehehehehehehee

criticize
Üye
Üye

bi de bizi yenebilseniz çok büyük takım olcanız ama :-D

Kullanıcı avatarı
endoplazmikjan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

criticize yazdı:bi de bizi yenebilseniz çok büyük takým olcanýz ama :-D
sizi yenmek sorun deil ki..yenmesekte olur n de olsa sizi yenmesekte siz kendinis bize þamiyonluðu veriosunus..bisim biþi yapmamýsa gerek yok yanii...

biþi sorcamm..çifte kupa alcas die baðrýnýpta 0 (sýfýr) kupayla ligi bitirmek nasýl bi duygu ?? :006

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

endoplazmikjan yazdı:
criticize yazdı:bi de bizi yenebilseniz çok büyük takım olcanız ama :-D
sizi yenmek sorun deil ki..yenmesekte olur n de olsa sizi yenmesekte siz kendinis bize şamiyonluğu veriosunus..bisim bişi yapmamısa gerek yok yanii...

bişi sorcamm..çifte kupa alcas die bağrınıpta 0 (sıfır) kupayla ligi bitirmek nasıl bi duygu ?? :006
onu senden iyi bilen olamaz. niye başkalarına soruyosun

criticize
Üye
Üye

bundan sonrada kupa alamıyabiliriz
kupaları için sevilmiyor bu kulüp
100 şerefli yıl daha ne olsun

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye