Fenerbahçe

ve spor...
Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

fzyaso yazdı:Mehmet bence Fenerbahçe için sonderece önemli bir kayıp. Onun yerini uefa kupasında izlediğim kadarıyla ancak Senna doldurur.
evet bencede senna da villerealde kaldığına göre bakalım kim gelecek ama burada ben mehmete hiç suç bulmuyorum çünkü fenerbahöe klübünde 3 milyon euroyu haketmeyen ama alan adamlar varken mehmete bu paranın 3te 1ini önermek bence yanlış bilmem siz nasıl düşünüyorsunuz bence takımda en fazla parayı hakedenlerin başında geliyor alexle beraber
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
fzyaso
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fzyaso »

kezmanı gönderir onun aldığı parayı mehmete verirdim.

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Guiza transferi hayirli olsun Fenerlilere.Bakalim neler yapacak.
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
fzyaso
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fzyaso »

MTK Budapeşte 0 - 5 Fenerbahçe
4 golü semih atarken emre penaltıdan 1 gol kaydetti.
Semihin aşırtma golü görülmeye değer.
Guiza topla buluştu ama gole çeviremedi.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

valla semih nerede oynarsa oynasın oyun içinde ne yapıp yapıp golünü veya gollerini atıyor türkiye nihayet golcüsüne kavuştu hayırlı olsun bütün türkiyeye
bu arada fenerbahçeyide tebrik ederim partizanıda cok rahat geçeçek
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

kezman sonunda PSG ye kiralandı fenerbahçelilere hayırlı olsun

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Tebrik ederim Fenerbahçeyi.Zaten rakip olamazdi MTK..
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

sıra partizanda onlarıda dışarıda kolaylıkla geçeçektir fenerbahçe

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dev!l_O_ »

partizaN taraftarları çok fanatikmiş ama bu fanatiklik pek futbolla ilgili değilmiş diye duydum..ırkçı yaklaşımları warmış dediler ..
O kadar mutluyum ki şimdi kusabilirim!!..

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ne taraftar ama akşam izledim bizim amatör maçları bile daha rankli bir taraftara sahip fanatikmiş gelsinlerde göstereceğiz biz fanatikliği
bu arada fenerbahçeyi terik ediyorum pek iyi oynamasalarda maçı 2-0 dan 2-2 ye getirmeyi bildiler gerçekten büyük bir iş yanlzı herkes partizan değil onuda belirtelim her maç bu şekilde dönmeyebilir

Kullanıcı avatarı
deathster
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen deathster »

dün akşam fener maçı kazandı diye 30 kontur hediye geldi yanlışlıkla fb şeysine üye olmuşum galiba öle yada böle iyi oldu
Thousand of cars and a million guitars, Screaming with power in the air, Weve found the place where the decibels race, This army of rock will be there

http://www.myspace.com/firewind DİNLE!!!

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

ilk defa kahvede maç izledim.. :D istanbula gitmediğime pişman oldum tabi haliyle.. :D
son dakikalarda yine gerilmelerin başlamasına rağmen keyifli bi maçtı.. bide o kaçan 1500 şutuda gole çevirmiş olsaydık daha keyifli olcaktı ama napalım hayırlısı buymuş.. :D
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

İşte rakiplerimiz

Fenerbahçemiz Şampiyonlar Ligi'ndeki rakipleri belli oldu. G Grubu'nda İngiltere Premier Ligi'nin dev ekibi Arsenal, Portekiz'in güçlü temsilcisi Porto ve Şampiyonlar Ligi elemelerinde karşılaştığımız Ukrayna ekibi Dinamo Kiev ile karşı karşıya geleceğiz. Sırbistan'ın Partizan takımını saf dışı bıraktıktan sonra 6. kez Şampiyonlar Ligi'ne katılan Fenerbahçemiz güzel bir kura çekti.
G GRUBU

Arsenal

Porto

Fenerbahçe

Dinamo Kiev

Kaynak: Fenerbahce.com

grup geçen seneden biraz daha zorlu gibi ama olsun fener bunun üstesinden de gelecektir hayırlı olsun

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

Josico yuda aldık hayırlı olsun.
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

wolfali yazdı:Josico yuda aldık hayırlı olsun.
valla çok hırcın acayip bri adammış ama maldonado içinde öyle demişlerdi hiç benzemiyor bakalım nasıl cıkacak

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

ne kadar hayırlı olduğu ortada.. yok yok.. bu fenerden bi b.k olmaz.. bi kere baştan transferler yanlış!! sakat adam alınıyo.. 90 dk koşamayan adam alınıyo.. garip bi antrenör alınıyo.. bide bunlarda hep geç kalınıyo!! bi alex, bi semih her zaman takımda olamıyo.. güizada her maç bi taraflarını paralıyo ama adama destek olmayınca hiçbiri çabaları sonuçsuz kalıyo.. bitti bitti bu sezon böle.. umudun u'sunu bırakmadılar insanda..
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
deathster
Müdavim Üye
Müdavim Üye

şimdiye kadar izlemekten zevk aldığım fener zico dönemindeydi. artık pek izlemiyorum maçları. izleyipte kanser olmaya niyetim yok.
Thousand of cars and a million guitars, Screaming with power in the air, Weve found the place where the decibels race, This army of rock will be there

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

suçlu olan sadece futbolcular değil bence fenerbahçe eski heyecanını yitirmiş başkan burada önemli rol oynuyor aurelio gitmesi ve sadece reklam amacıyla alınan adamlar nedeniyle fenerbahçe düşüşte

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

fener yalan bu sene ya
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

guiza da ispanyada mutsuz olduğunu ve sözleşmesi bitmeden gidebileceğini söylemiş ilginç gelişmeler olmaya başlıyor bakalım neler göreceğiz bu sene fenerbahçeden

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

yendik gözlerim yaşardıı(==
ama daha çok gs nin yenilgisi yaşarttı gözlerimi =D=D

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

eskiye bakarsak şöyle ligin başına biraz düzelme var gibi ama fazla havaya girmeye gerek yok

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ne takımız ya galibiyeti elimizde tutamıyoruz..en azından beraberklik oldu da yenilmedik.!..

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

es es az daha devirecekti youla biraz daha becerikli olsaydı eğer

Kullanıcı avatarı
deathster
Müdavim Üye
Müdavim Üye

fenerbahçeye olan gönül bağımızı göstermenin zamanı böyle zorlu dönemlerdedir takımına kızıp küsüp sırtını dönmek bir fayda sağlamaz

ben özellikle geçtiğimiz 3 haftadır fenerbehçeye elimden gelen bütün desteğimi sağlamaya çalışıyorum eğer fenerbahçeye kızan küzen varsa unutmasınki fenerbahçe bir futbol takımı değil bir kulüptür her spor dalında birinciliğe ulaşıcak bir kulüptür