Fenerbahçe

ve spor...
Kullanıcı avatarı
piranha
Üye
Üye

Mesaj gönderen piranha »

şampiyon olcaz bu sene şampiyon, hacı dedeye rağmen olacaz.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

bu futbolla şampiyon olacaksınız yazıklar olsun
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

şehirler arası otobüsde radyo çeksin diye cama yapışık şekilden şekile girerek dinledim maçı.. her golde bağırmamda otobüsü kopartan ayrı bi olaydı.. sonunda güizam attı.. ama tabiki yine kaçırdı.. radyodan dinleme pek alışık değilim ama özellikle bu kaçırma sahneleri pek bi kolay canlandı gözümde.. bide radyodan dinlemenin kalp sağlığı açısından daha iyi olduğunu anladım bugün.. ayrı bi zevkti bu akşam.. :)
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dev!l_O_ »

derbi maçlar dışında da galibiyetler alsak daha çok sevinicem
O kadar mutluyum ki şimdi kusabilirim!!..

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ulan ne şerefsiz hakemler var ya.. bariz golü vermiyolar.. ofsayt olmayan pozisyonda ofsayt diyolar.. hay a.ç ellerinde olsa diğeri golüde sildirtcekler ya!! allahlarından bulsunlar.. o saymadıkları güzelim şutların topu ve daha niceleri bi taraflarına girsin!!
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Kadıköy'de 0.0'lık deprem oldu ama titretmeye yetti heralde.
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

trabzonlular çok üzüldü bu maçta inanılmaz goller kaçtı sadece bir eksiği var bu takımın oda golcülerinin eksikliği onlarda olşursa inanılmaz bri takım olacak ama halen bri tarnzser yapılmıyor golcü anlamında
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Ya hatırlatma valla.Kafayı tırtlattım o maçta.Ezdik ezdik 1 tanecik gol bile atamadık.Kaleci Volkan ise hayatının performansını gösterdi.Milli takımda yerse o golleri söverim valla : ) Drogba siyahisi salladı Fildişi maçında zaten.
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

bir yere kadar volkanda her maç böyle oynayacak diye bir şey yok dediğim gibi bir yere kadar bakalım nerede patlıcak volkanda

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Ya iyi oynaması tabiki hem Fenerbahçe'nin hem Türk futbolunun yararına ama uyuz oldum bizim maçta.Olmadık pozisyonlar çıkardı.Kendi bile şaşırdı.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ama biraz sizin santraforlarda da sorun vardı o maçta sadece volkan harika değildi bence gökhan ve umutta fena sayılmazdı değil mi umarım bu haftaki maçta da böyle oynarlar gerçi bizim kalede rüştü var ama bakalım hayırlısı

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Spiker bile "bir takımın bütün sezon girebileceği pozisyona 1 maçta girdi Trabzon" dedi.Anla yani.Oraya korkuluk koysan gol atardı.Fener maçından sonraki Ankara maçında jeneriklik goller attı Gökhan-Umut ikilisi.Hey allahım

Kullanıcı avatarı
fzyaso
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fzyaso »

ne trabzonum arkadaşım :) yazdıklarınızı okudukça. Avrupa takımından bahsettiğinizi sanıyorum. Kötü bir sezon geçiren fenerbahçe işte 6 tane iyen belediyeye 2-0 yenilen takım. fenerli olarak iyi zamanlar içerisindeki bir sendeleme dönemi diyorum düzelecek. bukadar kötü olduğumuz bi zamandada ligin durumu beni sevindiriyor. liderle 7 puan fark var işler yolunda giderse(öyle gözükmüyor ama), kapanmayacak fark değil.

Kullanıcı avatarı
shidow
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen shidow »

Camianın yüzkarasıyım... Bırak ilk 11'i, 5 oyuncu sayamam... Vakti zamanıyla demişiz Fenerbahçe'liyiz diye. Alışkanlık olmuş.. İlkokuldayken kendim fihrist oluşturup tutardım.. öyle fanatiktim. O günlerin hatırına. En büyük Fenerbahçe..
Everything under the sun is in tune, but the sun is eclipsed by the moon.

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

bugün gözlerimi yaşarttı fenerim valla.. nolmuş bunlara şaştım.. aslında güizanın saha sınırları içinde olmaması yeterli bi sebep olabilir ama yinede bu kadarına röh diyebilirim.. 7-0 lan!! vallaha maşşallahh!! aman nazar değmesin.. hacettepe zaten küme düşcek takım evet ama vakti zamanında yenilmiştik heriflere.. 7 yapraklı mor menekşeler!! :D

Kullanıcı avatarı
fzyaso
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fzyaso »

Hacet7tepe deniyor.

Kullanıcı avatarı
Sadeceucnokta
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Sadeceucnokta »

Halı saha maçı gibi bişi oldu bu ya :)
Eskidendi, eskidendi, çok eskiden...

Kullanıcı avatarı
fzyaso
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fzyaso »

bu haftanın en karlısı çıktık. bu şansın bu sezon devamını diliyorum.

Kullanıcı avatarı
c.o.b
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen c.o.b »

guiza denilen adam bnce takımın yapısını bozuyo.en iyi golcümüz die nitelendirilen adam cezalı oluyo ve siz 7 gol atıyosunuz. bnce tuhaf.
dont speak..

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

lugano :5 guiza:4 gol atmış sanırım değil mi?

Kullanıcı avatarı
fzyaso
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fzyaso »

Öyle :)

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

Semih Şentürk diyorum başka da birşey demiyorum.Semih çok büyük bir oyuncu,dünya standartlarında bir forvet.Bunu dünya anladı bizim klübümüz anlayamıyor.
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

bende simiiihhiiimm <3!! demek istiyorum.. bide türkiye kupasında sivasla eşleşmişiz.. hayırlı olsun.. gelsin bakalım sivaslı cindyler!! :D

Kullanıcı avatarı
fzyaso
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fzyaso »

sivaslı cindylere laf yok. Onlar da benim hemşerilerim. iyi olan kazansın demek durumundayım. :)

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

valla türk futbolunun kazananı hiç bi zaman iyiliğinden kazanmadığı için öyle bi temennide bulunamıcam ben..:D ki zaten öyle bile olsa her zaman kanaryama hep destek tam destek!!:)