Beşiktaş

ve spor...
Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

wolfali yazdı:
jonnathan yazdı:İşte Çakır’ın önemli pozisyon hataları:
Dakika 11: İnamoto, Ricardinho’nun ortasında kafa vuruşu yapmak için ön direğe hareketlenen Burak’ı itti. Dengesini kaybeden Burak düştü, pozisyon penaltıydı. Çakır ‘es’ geçti.
Dakika 38: Gelişmek üzere olan Beşiktaş kontratağında daha önceden sarı kartı bulunan Song, Nobre’ye arkadan sert girdi. Kamerunlu oyuncunun topla alakası yoktu ve hareket direkt rakibeydi. İkinci sarıdan kırmızı karta dönüşmesi gerekirdi. Çakır pozisyonu faulle geçiştirdi.
Dakika 46: Arda, Kleberson’dan çok temiz bir şekilde topu çaldı. Galatasaray 5 oyuncuyla hücum yapacakken, 18 üzerinde hakem Çakır çok gereksiz bir faul çaldı. Devam ettirmesi gerekirdi.
Dakika 60: Galatasaray, Hakan Şükür ile Ümit Karan ile önemli bir gol pozisyonu bulacaktı. Ancak yardımcısının hatalı ofsayt bayrağına uyan Çakır, Sarı-Kırmızılılar’ın önemli bir atağını başlamadan bitirdi.

demis fanatik...
doğru demiş resmen taraflıydı hakem..
bu sene çoğu gs maçında olduğu gibi..
bunları gören umarım birisi olacak umarım :006
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

bloodline666 yazdı:
wolfali yazdı:
jonnathan yazdı:İşte Çakır’ın önemli pozisyon hataları:
Dakika 11: İnamoto, Ricardinho’nun ortasında kafa vuruşu yapmak için ön direğe hareketlenen Burak’ı itti. Dengesini kaybeden Burak düştü, pozisyon penaltıydı. Çakır ‘es’ geçti.
Dakika 38: Gelişmek üzere olan Beşiktaş kontratağında daha önceden sarı kartı bulunan Song, Nobre’ye arkadan sert girdi. Kamerunlu oyuncunun topla alakası yoktu ve hareket direkt rakibeydi. İkinci sarıdan kırmızı karta dönüşmesi gerekirdi. Çakır pozisyonu faulle geçiştirdi.
Dakika 46: Arda, Kleberson’dan çok temiz bir şekilde topu çaldı. Galatasaray 5 oyuncuyla hücum yapacakken, 18 üzerinde hakem Çakır çok gereksiz bir faul çaldı. Devam ettirmesi gerekirdi.
Dakika 60: Galatasaray, Hakan Şükür ile Ümit Karan ile önemli bir gol pozisyonu bulacaktı. Ancak yardımcısının hatalı ofsayt bayrağına uyan Çakır, Sarı-Kırmızılılar’ın önemli bir atağını başlamadan bitirdi.

demis fanatik...
doğru demiş resmen taraflıydı hakem..
bu sene çoğu gs maçında olduğu gibi..
bunları gören umarım birisi olacak umarım :006
geçen sene fb lehine yapılan hatalarda bas bas öten 'tarafsız'spor medyamız görecek,görecek de kamuoyunu bilgilendirecek.. inşallah..
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

Kim görürse görsün başta Haluk Ulusoy olduğu sürece hiçbir ilerleme kaydedilmeyecektir.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

zor bir maç oldu özellikle 2. yarısı bizi az terletmedi ankaragücü maçı ama aldık ilk yarıda farkı yakalayabilrdik ama olmadı 2. yarıda daha rahat oynayabilirdik ama o futbolla alakası olmayan milleti sakatlamaktan başka bir işe yaramayan(agraasif falan demeyin çünkü agrasiflikle bir alakası yok bu adamın) ceyhun vardım ki ibrahim toramın bu sezonki işini bitirebilridi ama olmadı yapamadı iyi basamadı bizim toramanın ayağına şanssızlık işte ceyhun bir dahakine bir da utanmadn ibrahime gidip ben ayağına basmak istemedim topa girdim falan diyor bu saçmalıkları cok duyduk adamın biz bunuda belirtelim buradan ve atılmayan bu ceyhun bize golü attı ama maçı aldık nobrenin penaltı kaçırması gerçekten üzücü ama olsum umarız bundan sonra gollerle tanışacak nobre taraftarın penaltıyı nobre nobre sesleri geröekten güzeldi ama nobre bir penaltıcı deil bunu burada da gördük ki penaltıdan sonra gol yeseydik hiç iyi olmazdı ama bunlara rağmen maçı kazandık artık uefa maçı var bu maçı da geçerek gruplara kalmayı başaracağımıza inanıyorum bir aksilik çıkmadan oradan döneriz inşallah
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

gene beşikatşımızn maçı yine ecel terleri döktük 2-0ın rövanşında cska karşınsında 2-0 geriye düştük ve maç uzatmaya gitti allahtan uzatmalarda 2 gol buldukta turu geçtik bu takım gene bizi diken üstünde maç izletirecek anlaşılann :P
Nerden Bilirdim HaYatın Önce SınAv Yapıp SoNra Ders Verdiğni...

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

CSKA Sofya 2-2 Beşiktaş
Beşiktaş, İstanbul'da 2-0 kazandığı maçın rövanşında CSKA Sofya ile 2-2 berabere kaldı

9. dakikada Dimitrov'un soldan yaptığı ortaya altı pas içinde Thiago da Silva dokunamadı.

19. dakikada rakibinden topu almaya çalışan Kleberson, ıslak zeminin azizliğine uğradı. Sağ kolunu tutarak acılar içinde saha kenarına alınan Brezilyalı oyuncu oyuna devam edemedi.

32. dakikada sağdan yapılan ortada, kaleciyle karşı karşıya kalan Dimitrov, müsait pozisyonda sağ ayağıyla kötü vurdu.

60. dakikada serbest vuruşa savunmaya rağmen iyi yükselen İliev'in kafa vuruşunda Runje'nin müdahalesi yeterli olmadı: 1-0.

69. dakikada bu defa sağdan kullanılan serbest atışta, savunmanın bomboş bıraktığı Tunchev kafayı vurdu ve farkı ikiye çıkardı: 2-0.

90. dakikada Mehmet Sedef'in kafa vuruşunda CSKA savunması topu çizgi üzerinden çıkardı.

90+3. dakikada Ricardinho'nun kullandığı köşe atışında, kalabalık savunmanın arasından kafayı vuran Nobre skoru 2-1'e getirdi.

114. dakikada Kazanılan serbest vuruşu Gökhan Zan ceza alanı içerisine doğru doldurdu. Bobo ceza alanı içerisinde topu rakibinin öünden harika çaldıktan sonra kaleciyi de geçerek topu ağlara gönderdi: 2-2...

Bu sonuçla Beşiktaş turu geçen takım oldu.

kartalhaber

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

yine hep aynı hatalar yine aynı şekil goller ilk gol herkes hatalı böyle bir kalece olmaz valla o topu alamıyorsun valla ne diyeyim bilemiyorum hele defans oyuncularında o zamana kadar herkes harika oynuyor ama ondan sonra bozulduk öyle kafa vurdurulmaz ya 2. golde gökhan zan vurmuyor topa ya geçiyor top o öylece bakıyor bereket maçı bırakmadıkta uzatmada falan aldık yoksa halimizi düşünmek bileistemiyorum yine tigana istifa demirören istifa işler karışıçaktı ama beraberlikte olsaturu geçtik bakalım gruplardakimler gelecek salı günü bellik olacak valla torbadan herzaman zor takımları buluyoruz hiçbirzaman şöyle tamam turu geçtik diyeceğimiz bir takım yok olmadı da şimdiye kadar da ama belki şimdi olur diyorum ki inşallah olur :006

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

rahat tek bir mac bile yasatmayacak bu takım bize...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen yalnizgezen »

jonnathan yazdı:rahat tek bir mac bile yasatmayacak bu takım bize...
doru ya yuregımızı azımıza getırıolar hep kleberson da gıttı saten bısı yokmus dıolar ama ...
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka
sığınacak yerim yok yurdum yok
tüm kitapların arasında kurutulup saklanan
anılarla dolu bir yerdeyim....

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

yalnizgezen yazdı:
doru ya yuregımızı azımıza getırıolar hep kleberson da gıttı saten bısı yokmus dıolar ama ...
evet koray'ın da omzu cıkmıstı ve bir ay forma giyemiyecek ama kleberson'un ki o kadar ciddi degilmis.yinede haftasonu oynayamayacak...

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

takım revire döndü valla bakalım kayseri erciyes maçı nasıl alcak onlarda mustafa uğuru gönderdiler adamlar teknik direktör değişikliğine gittiler yine teknik tirektör değiikliği ve yine bir beşiktaş maçı bakalım bu sefer umarım o bildiğimizi maçlardan biri olmaz

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

jonnathan yazdı:
yalnizgezen yazdı:
evet koray'ın da omzu cıkmıstı ve bir ay forma giyemiyecek ama kleberson'un ki o kadar ciddi degilmis.yinede haftasonu oynayamayacak...
cidde degil demistik ama bugun fanatik'e gore 6 hafta oynayamayacakmıs...

koray ve kleberson'un yanı sıra,

Savunmada görev yapan İbrahim Toraman ve Gökhan Zan’ın durumları da teknik heyeti düşündürüyor. Tigana ve kurmayları, iki yıldızının rahatsızlıklarının ilerlemesinden çekiniyor. Defans hattının bir diğer önemli ismi Mustafa Doğan da sakat... Ayrıca sezon başında büyük umutlarla transfer edilen Matias Delgado ile Ali Güneş’in de sakatlıkları Kayseri Erciyesspor maçı öncesinde Jean Tigana’nın kadro kurmasını zorlaştırıyor.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

jonnathan yazdı:
jonnathan yazdı:
yalnizgezen yazdı: doru ya yuregımızı azımıza getırıolar hep kleberson da gıttı saten bısı yokmus dıolar ama ...
cidde degil demistik ama bugun fanatik'e gore 6 hafta oynayamayacakmıs...

koray ve kleberson'un yanı sıra,

Savunmada görev yapan İbrahim Toraman ve Gökhan Zan’ın durumları da teknik heyeti düşündürüyor. Tigana ve kurmayları, iki yıldızının rahatsızlıklarının ilerlemesinden çekiniyor. Defans hattının bir diğer önemli ismi Mustafa Doğan da sakat... Ayrıca sezon başında büyük umutlarla transfer edilen Matias Delgado ile Ali Güneş’in de sakatlıkları Kayseri Erciyesspor maçı öncesinde Jean Tigana’nın kadro kurmasını zorlaştırıyor.
ne geliyorsa zaten bizim başımıza geliyor bakalım ne yapacağız gerçi kayseride pek birşey yok gibi ama belli olmuyor adamlara şimdi birde teknik heyet değişti onların canla başla oynarlar valla

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

UEFA Kupası grupları belli oldu.

B Grubu:

Bayer Leverkusen
Club Brugge
Beşiktaş
Dinoma Bükreş
Tottenham

Beşiktaş'ın Maç Programı

19 Ekim Beşiktaş-Tottenham
2 Kasım D.Bükreş-Beşiktaş
29 Kasım Beşiktaş-Club Brugge
4 Aralık Leverkusen-Beşiktaş

Fazlasıyla zorlu bir grup,yinede fiksur avantajı Besiktas'ta...Benim cıkacagımıza dair fazla bir umidim yok,umarım beni yanıltırlar...

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

bakıyorumda zor takımlarla maçların 2side burada ben inanıyorum biz cıkacağız buradan bayer maçının deplasmanda olması falna bence önemli değil sonuçta almanyada oynayacağız deplasman sayılmaz

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

2006 - 2007 Sezonu Fortis 45. Türkiye Kupası Grup Kuraları

5'erli takım ile 4 Grup'tan oluşacak olan Fortis Türkiye Kupası'nda Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor takımları seri başı oldukları için grup aşamasında birbirleriyle karşılaşmayacaklar.

Kura çekimine geçilmeden önce çarşamba saat 01:00 sularında hayatını kaybeden Türkiye Futbol Federasyonu Hukuk Kurulu Başkanı ve Baş Hukuk Müşaviri M. Kemal Kaya için 1 dakikalık saygı duruşunda bulunuldu.

Kura çekiminden önce TFF Başkanvekili Affan Keçeci açılış konuşmasını yaptı. TFF Genel Sekreter Vekili Nusret Bağış Fortis Türkiye Kupası kura çekiminde uygulanacak teknik bilgileri aktardı ve çekiliş gerçekleştirildi.

A. GRUP

Karşıyaka
Bursaspor
Kayseri Erciyesspor
Kayserispor
Galatasaray

B. GRUP

Eskişehirspor
Ankaraspor
Vestel Manisaspor
Konyaspor
Trabzonspor

C. GRUP

İstanbul BŞB
İnegölspor
Gaziantespor
Sivasspor
Fenerbahçe

D. GRUP

Bucaspor
MKE Ankaragücü
Çaykur Rizespor
Gençlerbirliği
Beşiktaş

Dört büyüklerin ilk hafta maçları:

25 Ekim 2006
Galatasaray-Bursaspor
Fenerbahçe-G.Antepspor
V. Manisaspor-Trabzonspor
Bucaspor-Beşiktaş

Bu arada FORTIS Türkiye Kupası'nda gruplara kalan her takım ayakbastı parası olarak 105.000 Amerikan dolarını almayı haketti.

Fikstürde şöyle oluştu

(A) Grubu:
25 Ekim Çarşamba:
Galatasaray-Bursaspor, Kayseri Erciyesspor-Karşıyaka (Kayserispor bay)

08 Kasım Çarşamba:
Kayserispor-Kayseri Erciyesspor, Karşıyaka-Galatasaray (Bursaspor bay)

17 Aralık Pazar:
Bursaspor-Karşıyaka, Galatasaray-Kayserispor (Kayseri Erciyesspor bay)

20 Aralık Çarşamba:
Kayseri Erciyesspor-Galatasaray, Kayserispor-Bursaspor (Karşıyaka bay)

14 Ocak 2007 Pazar:
Karşıyaka-Kayserispor, Bursaspor-Kayseri Erciyesspor (Galatasaray bay)

(B) Grubu:
25 Ekim Çarşamba:
Eskişehirspor-Ankaraspor, Vestel Manisaspor-Trabzonspor (Konyaspor bay)

08 Kasım Çarşamba:
Konyaspor-Vestel Manisaspor, Trabzonspor-Eskişehirspor (Ankaraspor bay)

17 Aralık Pazar:
Ankaraspor-Trabzonspor, Eskişehirspor-Konyaspor (Vestel Manisaspor bay)

20 Aralık Çarşamba:
Vestel Manisaspor-Eskişehirspor, Konyaspor-Ankaraspor (Trabzonspor bay)

14 Ocak 2007 Pazar:
Trabzonspor-Konyaspor, Ankaraspor-Vestel Manisaspor (Eskişehirspor bay)

(C) Grubu:
25 Ekim Çarşamba:
İnegölspor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor, Fenerbahçe-Gaziantepspor (Sivasspor bay)

08 Kasım Çarşamba:
Sivasspor-Fenerbahçe, Gaziantepspor-İnegölspor (İstanbul Büyükşehir Belediyespor)

17 Aralık Pazar:
İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Gaziantepspor, İnegölspor-Sivasspor (Fenerbahçe bay)

20 Aralık Çarşamba:
Fenerbahçe-İnegölspor, Sivasspor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Gaziantepspor bay)

14 Ocak 2007 Pazar:
Gaziantepspor-Sivasspor, İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Fenerbahçe (İnegölspor bay)

(D) Grubu:
25 Ekim Çarşamba:
Bucaspor-Beşiktaş, Ankaragücü-Çaykur Rizespor (Gençlerbirliği bay)

08 Kasım Çarşamba:
Gençlerbirliği-Ankaragücü, Çaykur Rizespor-Bucaspor (Beşiktaş bay)

17 Aralık Pazar:
Beşiktaş-Çaykur Rizespor, Bucaspor-Gençlerbirliği (Ankaragücü bay)

20 Aralık Çarşamba:
Ankaragücü-Bucaspor, Gençlerbirliği-Beşiktaş (Çaykur Rizespor bay)

14 Ocak 2007 Pazar:
Çaykur Rizespor-Gençlerbirliği, Beşiktaş-Ankaragücü (Bucaspor bay)

beşiktaşımız bu gruptan cıkacaktır kimse merak etmesin
alıntıdır ajansspor.com
En son bloodline666 tarafından 04 Eki 2006 16:44 tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

Besiktas Izmir'e geliyor !
Kaçmaz...

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Dinamo Bükreş

Beşiktaş'ın UEFA Kupası (B) Grubu'ndaki rakibi Dinamo Bükreş, Avrupa kupalarında bugüne kadar 148 maç yaptı.

Rumen ekibi, oynadığı 148 maçın 60'ını kazanırken, 23 beraberlik, 65 de yenilgi aldı. Dinamo Bükreş, Avrupa kupalarında 235 gol atarken, kalesinde 205 gol gördü.

-TÜRK TAKIMLARI İLE 8 MAÇ YAPTI-

Dinamo Bükreş, bugüne kadar Avrupa kupalarında Türk takımları ile 8 kez karşı karşıya geldi. Bu 8 maçın 3'ünü Dinamo Bükreş, 3'ünü de Türk takımları kazanırken, 2 karşılaşma berabere sonuçlandı.

İlk olarak 1956-57 sezonunda Şampiyon Kulüpler Kupası'nda Galatasaray ile eşleşen Dinamo Bükreş, evinde 3-1 kazanıp, İstanbul'a 2-1 kaybetti ve turu geçen taraf oldu.

1962-63 sezonunda yine Galatasaray ile Şampiyon Kulüpler Kupası'nda eşleşen Rumen ekibi, evinde 1-1 berabere kalıp, İstanbul'da 3-0 kaybederek bu kez turu kaybeden taraf oldu.

1974-75 sezonunda UEFA Kupası 1. turunda 1-0 ve 3-0'lık skorlarla Boluspor'u safdışı bırakan Dinamo Bükreş, 1994-95 sezonunda yine UEFA Kupası'nda bu kez Trabzonspor'a 2-1 yenilip, 3-3 berabere kalarak elendi.

-BU SEZON UEFA'DA YENİLGİSİ YOK, LİGDE YENİLGİSİZ LİDER-

Dinamo Bükreş, bu sezon UEFA Kupası'nda da kendi liginde de yenilgi yüzü görmedi.

Rumen ekibi UEFA Kupası'nda oynadığı 6 maçın 5'ini kazanırken, 1 kez berabere kaldı ve yenilgi yüzü görmedi.

İlk ön eleme turunda Malta'nın Hibernians takımını 5-1 ve 4-0'la geçen Dinamo Bükreş ikinci ön eleme turunda İsrail'in Beitar Jerusalem takımını 1-0 ve 1-1, 1. turda da Yunanistan'ın Xanthi takımını 4-3 ve 4-1'lik skorlarla geçti.

Dinamo Bükreş, Romanya Ligi'nde 10 maçta 10 galibiyetle lider durumda bulunuyor.

-5 YABANCI FUTBOLCUSU VAR-

Rumen ekibinin kadrosunda 5 yabancı futbolcu bulunuyor. Dinamo Bükreş'de 1'er Yeni Zelanda, Gana, Angola, Sırp ve Fransız futbolcu forma giyiyor.

Dinamo Bükreş'in kadrosu şöyle:
Kaleciler: Uladzimir Hayeu, Florin Matache, Glen Moss (Yeni Zelanda), Mircea Oltean, Silviu Posteuca.

Orta saha: Dorin Mihut, Cristian Pulhac, Cosmin Moti, Cosmin Pascovici, Lucian Goian, George Blay (Gana), George Galamaz, Stefan Radu.

Orta saha: Andrei Margaritescu, Catalin Munteanu, Denis Serban, Zé Kalanga (Angola), Adrian Cristea, Adrian Ropotan, Cornel Predescu, Iulian Tames, Leo Lerinc (Sırbistan)

Forvet: Claudiu Niculescu, Ionel Danciulescu, Dan Codreanu, Ioan Ganea, Mihai Damaschin, Jean Philippe Mendy (Fransa), Diviu Ganea.

Club Brugge

Tam Adı: Club Brugge Koninklijke Voetbalvereniging
Takma Adı: De Blauw en Zwart (Mavi ve Siyah)
Kuruluş: 1891
Stadyum: Ground Jan Breydelstadion, (29997)
Başkan: Michel D'Hooghe
Teknik Direktör: Emilio Ferrera

Beşiktaş'ın UEFA Kupası (B) Grubu'ndaki rakiplerinden Clubbe Brugge, Avrupa kupalarında toplam 203 maç oynadı.

Belçika ekibi oynadığı 203 maçın 95'ini kazanırken, 35 beraberlik, 73 de yenilgi aldı. Clubbe Brugge, Avrupa kupalarında 333 gol atıp, kalesinde 259 gol gördü.

-UEFA KUPASI'NDA YENİLGİ ALMADI-
Clubbe Brugge, UEFA Kupası'na 2. ön eleme turundan katıldı. Belçika ekibi 2. ön eleme turunda Litvanya'nın Süduva takımını 2-0 ve 5-2'lik galibiyetlerle eledi. Beşiktaş'ın rakibi, UEFA Kupası 1. turunda ise Slovakya'nın Ruzomberok takımını 1-0 ve 1-1'lik skorlarla kupa dışında bıraktı.

-GALATASARAY İLE OYNADI-
Clubbe Brugge, daha önce 2002-03 sezonunda Avrupa Şampiyonlar Ligi gruplarında Galatasaray ile karşılaştı. İstanbul'daki maçta 0-0 berabere kalan Belçika ekibi, evindeki maçı 3-1 kazandı.

-LİGDE 3. SIRADA-
Clubbe Brugge, Belçika Ligi'nde 8 maçta 16 puanla 3. sırada yer alıyor. Belçika ekibi, ligde 5 galibiyet, 1 beraberlik, 2 de mağlubiyet aldı.

-11 YABANCI FUTBOLCU VAR-
Belçika ekibinin kadrosunda 11 yabancı futbolcu bulunuyor. Clubbe Brugge'de 2 Hırvat, 1'er de Kanadalı, Sırp, Danimarkalı, Güney Afrikalı, Senegalli, Ukraynalı, Nijeryalı, Perulu ve Ganalı futbolcu forma giyiyor.

Belçika ekibinin kadrosu şöyle:

Kaleciler: Stijn Stijnen, Glenn Verbauwhede, Yves Lenaerts.

Savunma: Olivier De Cock, Joos Valgaeren, Michael Klukowski (Kanada)Philippe Clement, Timothy Dreesen, Ivan Gvozdenoviç (Sırbistan), Brian Pedersen (Danimarka), Birger Maertens, Jason Vandelannoite.

Orta saha: Sven Vermant, Koen Daerden, Gaetan Englebert, Jonathan Blondel, Gregory Dufer, Elrio van Heerden (Güney Afrika), Ivan Leko (Hırvatistan), Mustapha Diallo (Senegal), Jorn Vermeulen, Serhiy Serebrenikov (Ukrayna), Kevin Roelandts.

Forvet: Manasseh Ishiaku (Nijerya), Bosko Balaban (Hırvatistan), Daniel Chavez (Peru), Salou Ibrahim (Gana), Jeanvion Yulu-Matondo.

Bayern Leverkusen

UEFA Kupası (B) Grubu'nda Beşiktaş'ın rakibi olan Almanya'nın Bayer Leverkusen takımı, 1987-88 sezonunda UEFA Kupası'nı müzesine götürdü. Bayer Leverkusen, Avrupa kupalarında bugüne dek 121 maç yaparken, bunların 52'sini kazandı, 38'ini kaybetti, 31 karşılaşmada da berabere kaldı. Alman takımı, Avrupa kupalarında 205 gol atıp, kalesinde 156 gol gördü.

-KADROSUNDA 16 YABANCI FUTBOLCU VAR-

Bayer Leverkusen'in kadrosunda 2'si Türk tam 16 yabancı futbolcu bulunuyor.
Alman ekibinde 3 Brezilyalı, 2'şer İsviçreli, Hırvat ve Türk, 1'er de İsveç, Tunus, Fransız, İtalyan, Ukraynalı, Çek ve Bosna Hersekli futbolcu forma giyiyor.
Genç Türk oyuncular Ali Camdalı ve Tevfik Köşe de Alman ekibinin UEFA'ya bildirdiği kadrosunda yer alıyor.
Bayer Leverkusen, Alman Ligi'nde 6 maçta topladığı 8 puanla 8. sırada yer alıyor.

-FENERBAHÇE İLE KARŞILAŞTI-

Bayer Leverkusen, 2001-2002 sezonunda Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde Fenerbahçe ile karşılaştı.
Alman ekibi (F) Grubu'nda oynanan 2 karşılaşmayı da 2-1'lik skorlarla kazandı.

-SION'U ELEDİ-

Bayer Leverkusen, UEFA Kupası 1. turunda İsviçre'nin Sion takımını kupa dışında bıraktı.
Alman ekibi ilk maçta deplasmanda berabere kaldığı Sion'u, Leverkusen'de Voronin, Ramelow ve Schneider'in golleriyle 3-1 yenerek turu geçti.

-KADRO-

Bayer Leverkusen'in kadrosu şöyle:
Kaleciler: Jörg Butt, Benedikt Fernandez, Rene Adler, Eric Domaschke.
Savunma: Fredrik Stenman (İsveç), Roque Junior (Brezilya), Juan (Brezilya),Karim Haggui (Tunus), Athirson (Brezilya), Ahmed Madouni (Fransa), Assimiou Toure, Jan-Ingwer Callsen-Bracker, Marius Schultens, Kim Falkenberg, Giovanni Cannata (İtalya), Fabian Hergesell, Thomas Hübener.
Orta saha: Simon Rolfes, Tranquillo Barnetta (İsviçre), Paul Freier, Pirmin Schwegler (İsviçre), Marko Babiç (Hırvatistan), Bernd Schneider, Gonzalo Castro, Carsten Ramelow, Pierre De Wit, Ali Camdalı (Türkiye), Mohammed Lartey.
Forvet: Sergej Barbarez (Bosna Hersek), Stefan Kiessling, Andriy Voronin, Josip Tadiç (Hırvatistan), Alexander Meyer, Michal Papadopulos (Çek Cumhuriyeti), Tevfik Köşe (Türkiye)

en sonunda da Tottenham

UEFA Kupası'nda Beşiktaş'ın rakibi İngiltere'nin Tottenham Hotspur takımı, 2 kez UEFA Kupası, 1 kez de Avrupa Kupa Galipleri Kupası'nı müzesine götürdü.

İngiliz ekibi, 1962-63 sezonunda Kupa Galipleri Kupası'nı, 1971-72 ve 1983-84 sezonlarında da EUFA Kupası'nı kazanmayı başardı.

Tottenham Hotspur, Avrupa kupalarında bugüne dek oynadığı 105 maçın 62'sini kazanırken, 19 beraberlik, 24 yenilgi aldı. İngilizler, Avrupa kupalarında rakip fileleri 224 kez havalandırırken, kalesinde 102 gol gördü.

-SLAVIA PRAG'I ELEDİ-

Tottenham Hotspur, UEFA Kupası 1. turunda Çek Cumhuriyeti'nin Slavia Prag takımını eledi.
İngiliz ekibi, iki karşılaşmayı da 1-0 kazanarak tur atladı.
Tottenham Hotspur, İngiltere Premier Ligi'nde 7 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 4 mağlubiyet elde ederek 7 puanla 14. sırada bulunuyor.

-14 YABANCI FUTBOLCUSU VAR-

Beşiktaş'ın rakibi Tottenham Hotspur'un kadrosunda 14 yabancı futbolcu yer alıyor.
İngiliz ekibinde 3 Fransız, 2 Mısırlı, 1'er de Çek, Kore, Kanada, Fildişi Sahilleri, Finlandiyalı, İsviçreli, Kuzey İrlandalı, Bulgar ve İrlandalı futbolcu bulunuyor.

-TOTTENHAM'IN KADROSU-

Tottenham Hotspur'un kadrosu şöyle:

Kaleciler: Paul Robinson, Radek Cerny (Çek), Tommy Forecast, David Button

Savunma: Pascal Chimbonda (Fransa), Lee Young Pyo (Kore), Paul Stalteri (Kanada), Michael Dawson, Ledley King, Callum Davenport, Philip Ifil, Anthony Gardner, Benoît Assou-Ekotto (Fransa), Charlie Lee, Chris Riley, Leigh Mills, Troy Archibald-henville, Cian Hughton, Alex Smith

Orta saha: Didier Zokora (Fildişi Sahilleri), Edgar Davids (Hollanda), Teemu Tainio (Finlandiya), Jermaine Jenas, Danny Murphy, Hossam Ghaly (Mısır), Steed Malbranque (Fransa), Reto Ziegler (İsviçre), Tom Huddlestone, Jamie O'Hara, Aaron Lennon, Kieran McKenna (Kuzey İrlanda), Charlie Daniels, Jacques Maghoma, Stuart Lewis, Jamie Davis, Joseph Martin, Matthew Wells.

Forvet: Dimitar Berbatov (Bulgaristan), Robbie Keane (İrlanda), Mido (Mısır), Jermain Defoe, Andy Barcham, Simon Dawkins.

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Trimpot yazdı:Besiktas Izmir'e geliyor !
Kaçmaz...
Rocktr Besiktaslılar Dernegi pankartımızla macı izlemeye gidelim site olarak :P

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

jonnathan yazdı:
Kaçmaz...
gidelim abicim gidelim.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

jonnathan yazdı:
Kaçmaz...
bende ankaragücü maçına gideyim artıkın kimse gelmez gerçi de görürsünüz beni bende acayım bir pankart :010

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Geçtiğimiz sezon finalde Fenerbahçe'yi 3-2 yenerek kazandığımız Fortis Türkiye Kupası ile sezon öncesi Almanya'da Galatasaray'ı 1-0 yenerek aldığımız Süper Kupa, Ankara Soysal Pasajı BJK Store'da taraftarlarımızla buluşuyor.

Kupalarımız 4-8 Ekim tarihleri arasında Ankara Soysal Pasajı BJK Store'da kalacak. Ankaralı Beşiktaşlılar’ı mağazamıza bekliyoruz.

Kupalarımızın daha sonraki tur programı şöyle:

11 Ekim-15 Ekim ANKARA KARUM A.V.M. BJK STORE
18 Ekim-22 Ekim KAYSERİ BJK STORE
25 Ekim-30 Ekim ANTALYA BJK STORE

Yeni sezonda bu kupaların yanına yeni kupalar eklemek dileğiyle...

Kullanıcı avatarı
MuRTy-teXas
Üye
Üye

Mesaj gönderen MuRTy-teXas »

BuRSa da bjk store açında görün noluo :-D

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ne alaka ya ne olacak anlamadım burada beşiktaş hakkında konuşuluyor gibime geliyor yoksa ben mi yanlış yere yazıyorum bursaspor diye bir konu daha var sanırım değil mi? :005

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Başkanımız Demirören, bu yıl kombinelerde ulaşılan 19 bin 500 rakamı için taraftara teşekkür ederken, "Beşiktaşlı takımına sahip çıkıyor" diye konuştu

Beşiktaş'ta başkan Yıldırım Demirören, bu sezon öncesi kombinelerde beklentinin üstünde gerçekleştirilen satış için tüm siyah-beyazlılara teşekkür etti. Taraftarın bu kadar ilgi göstermesinin kendisini çok sevindirdiğini belirten başkan, "Bu rakamın içinde sponsorlar, protokol ve localar yok. Sadece taraftarın aldığı kombine. Bu rakam da taraftarın takımına güvendiğini, başarıya inandıklarını gösteriyor. Beşiktaşlı takımına sahip çıkıyor" ifadesini kullandı.

DAHA FAZLASINI SATARDIK

Kombine satışlarını yönetim olarak 19 bin 500'de durdurma kararı aldıklarını belirten Demirören, "Daha fazlasını satabilirdik. En çok satılan 100. yılı bile yaklaşık olarak ikiye katladık. Geriye maç günü satılacak 7 bin 500- 8 bin bilet kalıyor. Beşiktaş'ın maç günü seyircisi vardır. Toplu parası yoktur, şehir dışından gelecektir. Onları da düşündük ve satışı durdurduk" diye konuştu.

Valla gerçekten bu sene iyi satmışık ama bu takıma birde yönetim gbi yönetim olacak bir eksiğimiz o oda oldumu artık herşey yolundadır demektir takıma kendi kafalarına göre abuk sabuk isismleri aldıktan sonra kabuğuna çekilmek yöneticilik değildir adama gibi yapsalar bu işleri hiç bir sorun kalmayacak