Beşiktaş

ve spor...
Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

Pantelic iddiası!..

Beşiktaş, Holosko için Vestel Manisa'nın 4 milyon dolar istemesinden sonra rotayı tekrar Avrupa pazarına çevirdi. Siyah beyazlı takımın Alman ekibi Hertha Berlin'de oynayan Marko Pantelic'e teklifte bulunduğu öğrenildi. Pantelic'e 2.5 milyon euro veren Kartal'ın bonservis bedeli için için de Alman ekibi ile masaya oturduğu kaydedildi. Golcü futbolcunun Beşiktaş'ın teklifine 'okey' dediği bildirildi. Pantelic'in Avrupa pazarındaki fiyatının 6 milyon euro olduğu bildirildi. 29 yaşındaki Marko Pantelic, Kızılyıldız altyapısında yetiştikten sonra İsviçre'nin Lozan ve Yverdon, Yunanistan'ın Iraklis, Fransa'nın Paris SG, İspanya'nın Celta Vigo, Sırbistan'ın Obilic, Smederevo ve Kızılyıldız takımlarında oynadı.

44 MAÇTA 25 GOL KAYDETTİ

4 kez Sırbistan Milli Takımı forması giyip bir gol atan Pantelic 2 sezondur formasını giydiği Hertha'da 44 maçta 25 gol kaydetti ve 6 asist yaptı. 1.83 boyundaki futbolcu Hertha'nın son olarak Alman Kupası'nda Unterhaching karşısında 3-0 galip geldiği mücadelede 1 gol attı.

Kaynak: Sabah

bu nasıl işl yapar mı valla ben hatırlamıyorum bu admaı ama iyide go atmış hertha da
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
_hasonowic_
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen _hasonowic_ »

adam gibi adam lazım bunlarla uraşmamak gerek bence..
ama bu dediğimde bu şartlarda oldukça zor...

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

turu geçtik para girişi oldu artık bri adma alsınlar da rahatlasak bu takım biryere kadar taşır bir yerden sonra benden burayta kadar der sonra ..........
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
_hasonowic_
Üye
Üye
İletişim:

valla bu yeni transferlerdede pek bişiy yok gibi..
nolur ilerde bilmiyom ama ben pek bişiy göremdim..
cisse de felan öle abartılı bişileri yok..
nerde cunti
bu takıma cunti gibi zago gibi adamlar lazım bunlar gibi adam gelsin bu takımın sırtı yere gelmez..

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ayrıca birde ilhan mansızı gbi adm lazım santrafora yoksa hakkaten sadece boboyla olamayacak gibi nobreye kaldık mı yandık valla

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Beşiktaş 3 puanla başladı

--------------------------------------------------------------------------------

Avrupa Şampiyonlar Ligi 2. ön eleme turu rövanş maçında deplasmanda Moldova'nın FC Sheriff takımını 3-0 yenerek, 3. ön elemede İsviçre'nin FC Zürih takımının rakibi olan Beşiktaş Konyaspor mücadelesiyle ile lige merhaba dedi. Siyah-beyazlı ekip İnönü'de ağırladığı Konyaspor'u Bobo'nun 38. dakikada kaydettiği gol ile 1-0 mağlup etti ve sezona 3 puanla başladı.

Dört değişiklik...

Beşiktaş, Konyaspor ile oynanan Turkcell Süper Lig ilk hafta maçına, geçen Çarşamba günü yapılan Sheriff Tiraspol karşılaşmasının kadrosundan 4 değişiklikle çıktı. Avrupa Şampiyonlar Ligi 2. ön eleme turu rövanş maçında ilk 11'de sahaya çıkan İbrahim Kaş, Cisse ve Delgado, Konyaspor karşısında yedek soyunurken, kırmızı kart cezalısı İbrahim Üzülmez de kadroda yer almadı. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam, bu futbolcuların yerine Gökhan Zan, İbrahim Akın, Nobre ve Ricardinho'yu ilk 11'de oynattı.

Pas hataları

Beşiktaş ilk yarıda oldukça pas hatası yaparken, 38. dakikada Serdar Kurtuluş'un sağ kanattan ortasında Bobo kafa ile kaleci Özden'i avladı ve gollerine devam etti. Brezilyalı yıldız Sheriff maçında da iki gol atarak takımını sırtlamıştı. Maçta ilk yarı Beşiktaş'ın 1-0 Beşiktaş'ın üstünlüğü ile biterken ilk yarıda top yüzdesinde Konyaspor öndeydi, maçın kontrolünü elinde bulunduran takımdı.

Bobo yarım bıraktı

Maçın ikinci yarısında 1-0 önde olmanın avantajıyla oynayan Beşiktaş zaman zaman organize ataklar ile Konyaspor kalesine yüklense de aradığı ikinci golü bulamadı.Beşiktaş'ta 58. dakikada ise taraftarları şok eden bir sakatlık yaşandı. Bobo sakatlanarak oyuna devam edemezken, sol dizine darbe alan yıldızın yerine oyuna Delgado dahil oldu. Arjantinli futbolcu oyuna sonradan dahil oldu fakat etkili futbolu ile beğeni topladı.

Maçın son çeyreğinde ise Beşiktaş kalesine yüklenen Konyaspor kaleci Hakan Arıkan'ı geçemedi. Hakan çok net iki pozisyonda takımına rahat bir nefes aldırdı. Maçın son anlarında Beşiktaş 1-0'ın da stresini üzerinde hissederken 90 dakika sonunda taraftarının desteği ile 3 puana uzanan takım oldu sahadan 1-0'lık galibiyetle ayrıldı.

11.08.2007

Kaynak : Sporx.com

Kullanıcı avatarı
lonly
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lonly »

mutluyum :-D
insan kendine rağmen yaşamayı bilmeli bazen...

Kullanıcı avatarı
kitten
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kitten »

ölümle yaşamı ayıran çizgi siyahla beyazı ayıramaz ki,
her yolun sonunda ölüm olsada sevenleri kimze ayıramaz ki :-D

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Sağlam'a destek

Siyah-beyazlı taraftarlar, maç öncesi teknik direktör Ertuğrul Sağlam'a sevgi gösterisinde bulundu. Sağlam lehine tezahüratlar yapan taraftarlar, kapalı tribüne de ''İnancımız Sağlam, güvencemiz Sağlam, seninleyiz'' yazılı pankart açtı. Ayrıca taraftarlar, antrenör Mutlu Topçu'ya da tezahürat yaptı.

Bu arada, kapalı tribünde ''Ne imparatorlar olsun, ne krallar olsun, Sağlam olsun, kaçıncı olursa olsun'' yazılı pankart da dikkat çekti.

Kaynak: AA

bu çarşı valla bşir harika daha ne olsun adamlar tezahürat oalyı olunca bitiriyor yok onlar gibi bir tane daha
''Ne imparatorlar olsun, ne krallar olsun, Sağlam olsun, kaçıncı olursa olsun'' valla harika

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Beraberlik de bize yeter
Kartalımız, son saniyede yediği talihsiz gole rağmen tur ümidimizi İstanbul'a taşıdı
Zürih 1-1 Beşiktaş

Beşiktaşımız Avrupa Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turu ilk maçında İsviçre'nin Zürih takımıyla Hardtrum Stadyumu'nda karşı karşıya geldi. İngiliz Mike Riley'in yönettiği maçta Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam, Zürih maçında Turkcell Süper Lig'in ilk haftasında Konyaspor ile yapılan karşılaşmanın kadrosunda 4 değişiklik yaptı. Sağlam, FC Zürih maçında cezalı olduğu için forma giymeyen Tello'nun yanı sıra Konyaspor maçında forma giyen Nobre, Koray, İbrahim Akın'ı yedek soyundurdu.
Sağlam, turun ilk maçında Bobo'yu tek forvet oynatırken, Delgado ve Ricardinho'yu ise bu oyuncuya destek vermek üzere sahaya sürdü. Konyaspor maçında cezalı olduğu için forma giymeyen İbrahim Üzülmez, FC Zürih karşılaşmasında tekrar formasına kavuşurken, İbrahim Akın'ın yerine sol kanatta Serdar Özkan görev aldı. Ertuğrul Sağlam, Şampiyonlar Ligi mücadelesinde Koray'ın yerine Cisse'ye şans tanırken, Serdar Özkan'dan boşalan orta sahanın sağ kanadında ise Ali Tandoğan görev aldı.

Bu arada, Konyaspor maçında sonradan oyuna giren Delgado da FC Zürih maçında ilk 11'de forma giyerken, sakatlığı nedeniyle uzun bir süredir takımdaki yerini alamayan kaleci Rüştü ise yedek soyundu.

Beşiktaşımız, Zürih karşısında maça hızlı başladı. Maçın 4. dakikasında Zürih ceza sahasında yaşanan karambolde topla buluşan isim Bobo oldu. Bobo sert vurdu savunmadan döndü. Dönen topu Delgado tamamladı ve Beşiktaşımız 1-0 öne geçti. Golden sonra rahatlayan Beşiktaşımız Serdar ve Bobo ile mutlak pozisyonlardan yararlanamadı. İlk yarıda başka gol olmayınca soyunma odasına 1-0 önde girdik.

İkinci yarıda ev sahibi ekip her türlü riski alarak kalemize gelmeye çalıştı. Beşiktaş defansımız Zürih ataklarında başarılı savunmasını sürdürdü. Maçın son dakikalarında Hakan'ın tam arkasında bulunan Zürih'li taraftarlar kalecimize yabancı maddeler attı. Koray bu yarıda gördüğü sarı kartla cezalı duruma düştü. Maçta 4. hakem 6 dakika oynatı. Zürih son saniyede Alfonse ile bulduğu golle 1-1 beraberliğe razı oldu. İkinci maç 29 Ağustos'ta İstanbul'da oynanacak.

MAÇTAN DAKİKALAR (İLK YARI)

3. dakikada Cisse orta sahadan rakip ceza alanına taşıdığı topa ceza alanın hemen önünde etkisiz vurdu. Savunma oyunculardan dönen topu Bobo, ceza alanın önünde kaleye tamamlamak isterken, ceza alanı içinde meşin yuvarlağı önünde bulan Delgado, düzgün bir vuruşla topu filelere gönderdi ve takımını 1-0 öne geçirdi.
19. dakikada Almen Abdi'nin ceza alanın hemen önündeki şutunda top, yandan auta gitti.
20. dakikada Alphonse'nun ara pasında savunmanın arkasında ceza alanı içinde topla buluşan Chikhaoui, bir anda kaleci Hakan ile karşı karşıya kaldı. Hakan'ın zamanında kalesini terk etmesiyle açısı daralan Chikhaoui, meşin yuvarlağı kontrol edemedi ve top auta çıktı.
24. dakikada Rochat'ın soldan ortasında İbrahim Toraman'ın hatası sonrası ceza alanı içinde sağ çaprazda topla buluşan Alphonse, kaleci Hakan ile karşı karşıya kaldığı pozisyonda sert vurdu, meşin yuvarlak kalecinin göğsünden döndü. Dönen topu savunma uzaklaştırırken Beşiktaş önemli bir tehlikeyi atlatmış oldu.
35. dakikada Stahel'in sağdan ortasında ceza alanı içinde topla buluşan Alphonse'nun kafa vuruşunda, kaleci Hakan, son anda meşin yuvarlağı kornere çeldi.
42. dakikada Beşiktaş'ın kullandığı serbest vuruşta, güzel bir organizasyon sonrası topu önünde bulan Cisse'nin sert şutunda, kaleci Leoni meşin yuvarlağı son anda kornere gönderdi.
Aynı dakika içinde Ricardinho'nun soldan ortasında altıpasta kalecinin yumrukladığı top kısa düştü. Ceza alanı içinde topu kontrol eden Serdar Kurtuluş, müsait durumda topu kötü bir vuruşla auta attı.
Karşılaşmanın ilk yarısını da Beşiktaş, 1-0 önde kapadı.

MAÇTAN DAKİKALAR (İKİNCİ YARI)

46. dakikada Delgado'nun ceza alanı önünden sert şutunda, top kaleci Leoni'de kaldı.
54. dakikada Von Bergen'in sol çaprazdan ortasında ceza alanı içinde topla buluşan Stahel'in kafa şutunda, meşin yuvarlak yandan auta çıktı.
60. dakikada Alphonse'nun pasında ceza alanı içinde müsait durumda topla buluşan Chikhaoui, meşin yuvarlağa etkisiz bir vuruş yapınca savunma tehlikeyi uzaklaştırdı.
64. dakikada Delgado'nun sağdan yerden pasında ceza alanı içinde topla buluşan Serdar Özkan'ın şutunda meşin yuvarlak yandan auta gitti.
72. dakikada Almen Abdi'nin şutunda, meşin yuvarlak yerden auta çıktı.
74. dakikada Bobo'nun kafayla indirdiği topu önünde bulan Delgado'nun ceza alanı dışından sert şutunda, meşin yuvarlak yandan az farkla auta gitti.
77. dakikada Almen Abdi'nin sol çaprazdan kullandığı serbest vuruşta, top direği sıyırarak auta çıktı.
85. dakikada Almen Abdi'nin ceza alanın hemen önünde sert şutunda, kaleci Hakan topu yumrukladı. Ceza alanı içinde sol çaprazda topu kontrol eden Alphonse ofsaytta kalınca FC Zürih tehlikesi sona erdi.
90. dakikada Almen Abdi'nin sağ çaprazdan kullandığı serbest vuruşta, Beşiktaş ceza alanı içinde oluşan karambol sonrası altıpasın sağ çaprazında topu önünde bulan Alphonse, meşin yuvarlağı filelere göndererek maçın bitmesine yakın bir sürede takımına 1-1 beraberliği getirdi.
Karşılaşma 1-1 berabere sona erdi.

FC ZÜRİH: 1 - BEŞİKTAŞ: 1
Stat: Hardtrum
Hakemler: Mike Riley, David Bryan, Gavin Ward (İngiltere)
FC Zürih: Leoni, Stahel, Tihinen, Von Bergen, Rochat, Chikhaoui, Almen Abdi, Aegerter (Dk. 46 Okonkwo ), Cesar (Dk. 83 Hassli), Alphonse, Raffael
Beşiktaş: Hakan, Serdar Kurtuluş, Gökhan Zan, İbrahim Toraman, İbrahim Üzülmez, Ali Tandoğan (Dk. 46 İbrahim Akın), Cisse, Ricardinho (Dk. 62 Koray ), Serdar Özkan, Delgado (Dk. 78 Burak), Bobo
Gol: Dk. 3 Delgado (Beşiktaş), Dk. 90 Alphonse (FC Zürih)
Sarı Kartlar: Dk. 31 Stahel, Dk. 50 Rochat, Dk. 54 Von Bergen, Dk. 90 Okonkwo (FC Zürih), Dk. 34 Ali Tandoğan, Dk. 40 Serdar Özkan, Dk. 87 Hakan, Dk. 90 Koray (Beşiktaş)

Kaynak: Karakartal.com ve Ajanslar

bu istediğini aldıu falan değil böyle bir şey olmaz ya hadi 3 bilemedin 4 dakika uzatırsın golü yerin ama 6 dakika oynatıyprsunve golü yiyoruz bu kadarınada pes derim olamaz böyle birşey alsak maçı garanti derdim hakakten nasılsa bize gol için gelecekler ama yiyeceklerdir diye düşünürdüm ama şimdi artık rovanja demekten başka brşey diyemiyorum
ayrıca o yapılan faul nasıl birşey ya nerede yapılmış nerden kimden görmüş o faulü koray ayıp ya bırak adamı ne yapacaksa yapsın zatne birşey yapıklarıda yok zaten attıklarıda yan top ama bizimkilerie anlatamıyorsun yazık verilen emeklere yazık umarım bu gol bizi pahalıya mal olmaz

Kullanıcı avatarı
_hasonowic_
Üye
Üye
İletişim:

ee isviçre takımı...
uefa ellerinde fifa da ellerinde diye biliyorum...
normal bunların oloması..
istanbuldaki maçta en az 2 fark atmalıyızki risksiz bitirelim şu işi...

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Şu d-smart olayı oldukça sinirime dokunuyor, Doğan Holding'e olan nefretimi kabartıyor.
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
_hasonowic_
Üye
Üye
İletişim:

aynen
aydın doğan bir numaralı şerefsiz yaa..
herşeyi tekelinde tutma çabasıyla çırpınıyo ki öylede zaten..
şu takımlar çıksada gruplara izleyebilsek maçları..
star vericek gene heralde...

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

2-3 maç için 300 YTL'lik aleti neden alayım ki? Zaten çoğu kişide uydu alıcısı var. Evleri iyice teknoloji çöplüğüne döndürmeye çalışıyor. Adam zaten para içinde yüzüyor, 3-5 tırtıklıyayım diye hala saçma sapan işler yapıyor. Kulüplerin buna karşı çıkması asil bi davranış olurdu ama bunuda göremedik ne yazık ki. Evet gruplara kalınca Şampiyonlar Ligi'ni Star verecek ama GS UEFA'ya kalsa da yine D-smart'ta olacak. Gerçi herşey beklenir bunlardan, Şampiyonlar Ligi'ni de paralı yaparlar bir şekilde.

Kullanıcı avatarı
_hasonowic_
Üye
Üye
İletişim:

aynen olabilir..
zaten star da aydın doğanın elinde diye biliyorum ben..
onuda bi şekilde bu d smart denen zımbırtıya aktarabilir..
kulüplerin işine gelir normalden daha çok para almış oluyolar..
neyse ama işin boku çıkıyo artık..

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

bildiğim kadarıyla şampiyonlar ligi şifreli kanalda verilemiyor. zamanında lig tv de baya heveslendi ama maçlar yine star'da kaldı.
betterman.

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

jonnathan yazdı:2-3 maç için 300 YTL'lik aleti neden alayım ki? Zaten çoğu kişide uydu alıcısı var. Evleri iyice teknoloji çöplüğüne döndürmeye çalışıyor. Adam zaten para içinde yüzüyor, 3-5 tırtıklıyayım diye hala saçma sapan işler yapıyor. Kulüplerin buna karşı çıkması asil bi davranış olurdu ama bunuda göremedik ne yazık ki. Evet gruplara kalınca Şampiyonlar Ligi'ni Star verecek ama GS UEFA'ya kalsa da yine D-smart'ta olacak. Gerçi herşey beklenir bunlardan, Şampiyonlar Ligi'ni de paralı yaparlar bir şekilde.
Ben o maçları bedava netten izleyebiliyorum .

http://www.footballonsat.com/TV/sopcast_main.php#

GSnin maçını burada kanal 45den izleyebiliyordunuz

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Şimdi mi söylenir? :)

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

evet akşamkği maçlar başka bir kanaldan şifresiz izlendi izleyenlerde bana maçın sonunda söylediler tabii biz yine d smarta verdik paraları

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Son söz Rico Paşa'dan
Sezona fırtına gibi başlayan Beşiktaşımız, ligin yeni takımlarından Kasımpaşa karşısından da galibiyetle ayrıldı.
Kasımpaşa 1-2 Beşiktaş

Turkcell Süper Lig'in ikinci haftasında Kasımpaşaspor ile Beşiktaşımız Atatürk Olimpiyat Stadı'nda karşı karşıya geldi. Sezona Konyasspor galibiyeti ile başlayan ve Şampiyonlar Ligi 3.Ön Eleme Turu'nda deplasmanda Zürih ile 1-1 berabere kalarak rövanş için büyük avantaj elde eden Beşiktaşımız mutlak üç puan parolasıyla çıktığı Kasımpaşaspor karşısından 2-1'lik galibiyetle ayrılarak 'Kartal' fırtınasını sürdürdü.

Beşiktaş'ta teknik direktör Ertuğrul Sağlam, Kasımpaşa karşısında Rüştü, Nobre, Aydın ve Burak'a ilk 11'de şans tanıdı. Moldova'nın Sheriff Tiraspol takımı ile oynanan Avrupa Şampiyonlar Ligi 2. ön eleme turu ilk maçında ilk 11'de sahaya çıkan, daha sonra ise sakatlığı nedeniyle ligde, Süper Kupa'da ve Avrupa'da forma giyemeyen kaleci Rüştü, Kasımpaşa karşısında ilk 11'de görev aldı. Bobo'nun sakatlığında Nobre ilk 11'de sahaya çıkarken, Sağlam, Delgado'nun yerine de Burak'a şans tanıdı.

Cezalı İbrahim Üzülmez'in yerine genç Aydın ilk 11'de oynadı. Sol kanatta görev alan genç futbolcu, bu sezon ilk kez ilk 11'de şans bulurken, savunmanın solunda ise FC Zürich maçında cezası nedeniyle forma giyemeyen Tello oynadı.

DIATTA 18 KİŞİLİK KADRODA

Beşiktaş'ın yeni transferi Senegalli Lamine Diatta, Kasımpaşa maçında ilk kez 18 kişilik maç kadrosunda yer aldı. Diatta'nın yanı sıra yedek kulübesinde Koray, Delgado, Hakan, Baki, İbrahim Akın ve Batuhan oturdu.
Bu arada FC Zürih maçında ilk 11'de sahaya çıkan Ali Tandoğan, Kasımpaşa karşısında 18 kişilik maç kadrosuna alınmadı.

FIRTINA GİBİ BAŞLADIK, GOLÜ KALEMİZDE GÖRDÜK!

Kasımpaşaspor karşısına Bobo ve Delgado'dan yoksun olarak çıkan Beşiktaşımız karşılaşmaya hızlı başladı. Karşılaşmanın hemen başında Nobre ve Burak ile yüzde yüz gol pozisyonlarından yararlanamayan Kara Kartal her geçen dakika Kasımpaşaspor kalesinde biraz daha baskı kurdu. Orta sahayı kalabalık tutarak, forvet ile aradaki bağlantıyı sağlamlaştırmak isteyen Ertuğrul Sağlam Kasımpaşaspor karşısında bu görevi Serdar Özkan'a verdi. Karşılaşmanın ilk yarım saatlik bölümünde Kasımpaşaspor kalesinde oldukça etkili olan Beşiktaşımız, 40.dakikada talihsiz bir golle 1-0 mağlup duruma düştü. Kasımpaşa adına golü atan isim sezon başında Danimarka'nın Silkeborg takımından transfer edilen Jens oldu. Golden sonra beraberlik golü için Kasımpaşa kalesine yüklenen Kara Kartal özellikle Burak ile yüzde yüz gol pozisyonlarından yararlanamadı ve karşılaşmanın ilk yarısı 1-0 Kasımpaşa'nın üstünlüğü ile sona erdi.

BATUHAN VE İBRAHİM HAREKET GETİRDİ

Kara Kartal ikinci yarıya iki oyuncu değişikliğiyle başladı. Ertuğrul Sağlam, İlk yarıda yakaladığı pozisyonları gol yapamayan Burak'ın yerine genç yetenek Batuhan'ı, Kasımpaşa karşısında sürpriz şekilde ilk 11'de yer verdiği Aydın Bulut'un yerine ise İbrahim Akın'ı oyuna soktu. İlk yarıdaki gibi ikinci yarıya da fırtına gibi başlayan Beşiktaşımız aradığı golü 63.dakikada İbrahim Toraman'ın attığı golle buldıu. Karşılaşmada dengeyi sağlayan Beşiktaşımız galibiyet golü için Kasımpaşa kalesini adeta abluka altına aldı.

TORAMAN ATAR DA PAŞA DURUR MU?

Takım halinde kapanan Kasımpaşa'yı açmakta zorlanan Kara Kartal oyunu kanatlara yaydı ve özellikle sol kanattan Tello'nun etkili bindirmeleriyle tehlikeli pozisyonlar yarattı rakip kalede. İkinci yarıda oyunun tek hakimi olmamıza rağmen son vuruşlarda etkili olamamız ve Bobo'nun Kasımpaşa karşısında forma giyemeyişi her geçen dakika biraz daha telaşlanmamıza yol açtı. Karşılaşmanın son 15 dakikasında bütün riskleri göze alarak Kasımpaşa kalesine yüklenmemiz sonuç verdi ve sahneye çıkan isim 85.dakikada Ricardinho oldu... Brezilyalı yıldız durdu durdu son dakikalarda sahneye çıktı ve Beşiktaşımıza hayat veren golü Kasımpaşa ağlarına yolladı. Kalan dakikalarda Kasımpaşa'nın beraberliği yakalama çabaları sonuç vermedi ve karşılaşma 2-1 Beşiktaşımızın üstünlüğü ile sona erdi.

Kaynak: Karakartal.com

Feneri anlarım kendşi seyircisi önünde yedeğe bile giremeyen adamlarla başlar ve maçında sonunu getirir çünkü adamlar kendi statlarında kendi seyircileri önünde oynarlar o gazla maçı aldılar ilk 15 dakika attıkları gole ama sen neden bu maça ilk 11den adamları cıkarmayarak başlıyorsun millete saç baş yolduruyorsun ya gelmeseydi goller ne olurdu ne söylenirdi şimdi herkes bravo beşiktaş kazanmasını bildi diye yorumları yapacaklar ama bu böyle olmaz sen ilk önce maçöı al sonra ne yaparsan yap kimi alacaksan ama o rüştüden hiçbirşey olmaz size söyleyim böyle bir kaleci gelememiştir hiçbir takıma vlla helal olsun bizimkilier yılın transferi rüştü kale içinde top beklermi bir kaleci ya nasıl bir anlayış senin hakanın var senin koyduğun adama bak sen sakat murat şahini bile koysan daha iyi oynardı o topuda alırdı bence ki antalya maçından nasıl oynadığını herkes biliyor verilen paralara bırak yazık valla

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Yine kanser ettiler. En büyük merakın formunun zirvesinde ki Delgado'yu bu kadar kritik bir hale gelmiş maçta kulübede oturtmak niye? Sinan Engin'in Delgado'dan haz etmediğini biliyoruz. Umarım alakası yoktur...

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

geçen senede gönderin bu admaı yok bu adamda birşeyler falan demişti ama bu sefer öyle birşey yok diyor kendileri umarım doğrudur her maçta oynaması lazım böyle adamın rico tam olarak 10 numara gibi oynayamıyor valla

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Sağlam Higuain'ı bekliyor
Sinan Engin, prensip anlaşması yaptığımız Higuain'in transferini bitirmek için İspanya'ya gitti.

Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Memorial 11 Altın Adam Yarışması'nda "yılın teknik adamı" ödülüne layık görüldü. Bu ödülü aldığı için mutlu olduğunu ifade eden teknik direktörü Sağlam, "Geçen sezon Kayseri'de gösterdiğim başarıyı umarım bu sene Beşiktaş'ta da göstererek, böyle bir ödüle yine layık olurum" dedi.

Sağlam, Beşiktaş'ın yapacağı yabancı transfer konusunda ise şunları söyledi:

"Sinan Engin ve genel sekreterimiz Kenan Öner, İspanya'da Higuain transferi için çalışmalarını sürdürüyorlar. Şu an için bitmiş bir şey yok. Ancak bu transfer, geçmişi olan bir transfer. Uzun bir süredir bu futbolcuyu takip ediyorduk. Umarım önümüzdeki günlerde bu oyuncuyla beraber yöneticilerimiz İstanbul'a döner."

Kaynak: DHA
valla umarım iyi bir adma alırlar bobo gibi şöyle bir adsm olsun hayırlısı

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Gelmiş Higuain ama ben çok ümitli değilim. Kanatların maşallahı varken 1,72'lik bir adam almak bana çok mantıklı gelmiyor.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ertuğrul alın diyorsa birşeyler vardır bence kanatlarda o kadar kötü değil bence geçen seneden iyi serdarlar ve tello iş yapar daha yeni bir takım bakalım