Beşiktaş

ve spor...
Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen yalnizgezen »

Delgado resti işe yaradı
Beşiktaş’ın uzun süredir peşinde olduğu Basel’in Arjantinli yıldızı Delgado konusunda yapılan rest işe yaradı. Kapıyı 6.5 milyon Euro’dan açıp, son olarak 5 milyon Euro’dan aşağı inmeyeceğini bildiren İsviçre kulübüne, peşin olarak 3.5 milyon Euro önerilip cuma gününe kadar süre tanınmıştı. Beşiktaş’ın bu resti karşısında geri adım atan Basel, “Delgado için 4-5 kulüpten de teklif geldi. Onlarla son bir kez daha görüştükten sonra sizinle masaya oturalım” karşılığı geldi.
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka
sığınacak yerim yok yurdum yok
tüm kitapların arasında kurutulup saklanan
anılarla dolu bir yerdeyim....

Kullanıcı avatarı
srsb
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen srsb »

Beşiktaş'ta yeni menajer Ali Gültiken

Beşiktaş Futbol Takımında idari menajerlik görevine siyah-beyazlı takımın eski futbolcusu Ali Gültiken getirildi.

Akaretler'de bulunan kulüp binasında gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısı sonrası basın mensuplarının karşısına Ali Gültiken ile birlikte çıkan yönetim kurulu üyesi Fikret Ercan, ''Eski futbolcumuz Ali Gültiken'i yönetim kurulu olarak idari menajerlik görevine getirdik'' dedi.

Gültiken'e yeni görevinde başarılar dileyen Ercan, ''İnşallah Beşiktaş Futbol Takımında gösterdiği başarıyı burada da gösterecek, bundan eminiz. Kendisine hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz. Onun başarısı, hepimizin başarısı olacak'' diye konuştu.

Ali Gültiken ise, ''Hayırlısı olsun. Görevi bana verenlere, başta başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimize güvenlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Elbette Beşiktaş'ta alınan her görevin sorumluluğu çok büyük. Bunun bilincindeyim. Bugünden itibaren çalışmalara da başlıyorum. Artık gecemiz ve gündüzümüz Beşiktaş için'' şeklinde konuştu.

Teknik direktör Jean Tigana'nın bu görevlendirmeden haberi olup olmadığının sorulması üzerine ise Ali Gültiken, ''Aksi bir durum olabilir mi'' ifadesini kullandı.

ali yi her besiktaslı sever ama harcanacak diye odum patlamıyor degil....

ps : yeldacım minare kılıf durumunu hatırlatmak isterim kutsal ittifak durumu icin :P

Kullanıcı avatarı
yelda13
Üye
Üye

Mesaj gönderen yelda13 »

ahhhh alimmmm aaliiimmm !!!! :001
inşallah başarılı olur..ama benim de pek umudum yok açıkçası..çünkü ali sert mizaçlı biri değildir..ve menejerlikte de bu gerekmektedir, disiplin açısından..

Kullanıcı avatarı
diablo-1
Üye
Üye

beşiktaş

Mesaj gönderen diablo-1 »

:007 BEŞİKTAŞIM'a laf sööletmem işte o kadar :023

Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Re: beşiktaş

diablo-1 yazdı::007 BEŞİKTAŞIM'a laf sööletmem işte o kadar :023
kım laf atmıskı hemen söle cezasını keselım :-D
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

klubun maddi sıkıntıda oldugu dogru galiba su yabancı transferi isi baya uzadı...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

kerem tunçeride gitti real madride bakalım ne yapıacak
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
rsms_ceren
Üye
Üye

Mesaj gönderen rsms_ceren »

siyahla beyaz ortak oldu kartalın aşkı böyle doğdu hadi hisset bu hislerimi beşiktaş sen bizim herşeyimizsin..........
Ilik bir rüzgar esti buradan, nereden estigini bilemedim nereye gidiyorsun dedim özlenen heryere dedi aklima sen geldin cünki özlenen sendin. birtanem Ya onu kaybedersin, ya da kendini mahvedersin.

Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

jonnathan yazdı:klubun maddi sıkıntıda oldugu dogru galiba su yabancı transferi isi baya uzadı...

20 hazirana kadar en az 1 yabancı transfer edilecekmiş cünkü 20 haziranda paris te kamp var....diğerleri dünya kupasından sonra onun nedeni de dünya kupasındaki oyuncuların performansı nasıl oyuncular cıkıcana bakcaklarmıs....
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

yalnizgezen yazdı:
jonnathan yazdı:klubun maddi sıkıntıda oldugu dogru galiba su yabancı transferi isi baya uzadı...

20 hazirana kadar en az 1 yabancı transfer edilecekmiş cünkü 20 haziranda paris te kamp var....diğerleri dünya kupasından sonra onun nedeni de dünya kupasındaki oyuncuların performansı nasıl oyuncular cıkıcana bakcaklarmıs....
onu bende duydum ancak 20 hazirana 3 gun var..o gune kadarda delgado'yu almaları zor gozukuyor...yinede gorecegiz...

Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

bu sezon iddalı bi kadro yaratcaz dıyolar bakalım nler olcak hayırlısı.....
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

yalnizgezen yazdı:bu sezon iddalı bi kadro yaratcaz dıyolar bakalım nler olcak hayırlısı.....
valla az kaldı ellerini cabuk tutsalar iyi olacak
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ayın 25 i gelıyo bıızmkıler daaa yabancı transfer yapcak ohoooooooooooo daha cok beklıcez gıbı......
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

takmayın daha kimsede yabancı transferi yok

Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

jonnathan yazdı:takmayın daha kimsede yabancı transferi yok
ya orası olede onların almasınımı beklıcez... ben bı an once transferler bıtsın takım bırbırıne alıssın dıe beklıyorum yoksa hepsı ailton gıbı,juan fran gibi olur gider......
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

yalnizgezen yazdı:
jonnathan yazdı:takmayın daha kimsede yabancı transferi yok
ya orası olede onların almasınımı beklıcez... ben bı an once transferler bıtsın takım bırbırıne alıssın dıe beklıyorum yoksa hepsı ailton gıbı,juan fran gibi olur gider......
haklısın ama 5 milyon dolarda o adama cok gibi..bekleyip gorucez...

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

muthıs bı taraftarımız war ya beşiktaş die bagırırlarken acaib guzeldi ya....en buyuk taraftar bızım ıste herkes gorsun...
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

yalnizgezen yazdı:muthıs bı taraftarımız war ya beşiktaş die bagırırlarken acaib guzeldi ya....en buyuk taraftar bızım ıste herkes gorsun...
böyle iddialarda bulunan arkadaşları kadıköye bekleriz.. :-D
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

wolfali yazdı:
yalnizgezen yazdı:muthıs bı taraftarımız war ya beşiktaş die bagırırlarken acaib guzeldi ya....en buyuk taraftar bızım ıste herkes gorsun...
böyle iddialarda bulunan arkadaşları kadıköye bekleriz.. :-D

ımkanım olsa gelırdım saten sen merak etme de sen ne kadar cok taraftarın olduguna bakma ıcındekı sevgıye bak.. sankı taraftarı bısı yapıyo ya......
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

görünen köy klavuz istemez eğer taraftarının bir büyüklüğü varsa oda takımının iyi gün dostu olmasıdır siz sadece kupa alınca veya şampiyon olunca takımını yanında olan ama bir mahlubiyette ağzına geleni söyleyen bişr taraftar olarak bilinirsiniz zaten sizi taraftar olarak kabul edeni bilmiyorem ben etmiyorum acıkcası ayrıca burada beşiktaş konumuz bundan sonra yazılmaz herhelde başka bir takımla ilgili birşey teşekkürler

Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Delgado Beşiktaş'ta!
Beşiktaş yılan hikayesine dönen Arjantinli Matias Delgado'nun transferini nihayet bitirdi.

İki gün önce yönetici Süleyman Eren'in çocuklarının sünnet düğününde yurt dışından dönen Başkan Yıldırım Demirören'e konu ile ilgili olarak bilgi veren Asbaşkan Murat Aksu ile Futbol Koordinatörü Erdil Arpacı bugün İsviçre'ye giderek, Arjantinli futbolcunun bonservisini alacak. Uzun süredir bonservis ücreti konusunda anlaşmazlığa düşen Beşiktaş'a yine destek Cola-Turka ve Ülkerspor'dan geldi. Basel kulübüne parayı söz konusu gıda şirketi çıkartacak. Futbolcu daha sonra satılırsa Beşiktaş satış üzerinden pay alacak. Aksu ve Arpacı yarın Basel kulubünde tüm imzaları attıktan sonra en geç iki gün içinde Delgado ile birlikte İstanbul'da olacak.
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

yalnizgezen yazdı:Delgado Beşiktaş'ta!
Beşiktaş yılan hikayesine dönen Arjantinli Matias Delgado'nun transferini nihayet bitirdi.

İki gün önce yönetici Süleyman Eren'in çocuklarının sünnet düğününde yurt dışından dönen Başkan Yıldırım Demirören'e konu ile ilgili olarak bilgi veren Asbaşkan Murat Aksu ile Futbol Koordinatörü Erdil Arpacı bugün İsviçre'ye giderek, Arjantinli futbolcunun bonservisini alacak. Uzun süredir bonservis ücreti konusunda anlaşmazlığa düşen Beşiktaş'a yine destek Cola-Turka ve Ülkerspor'dan geldi. Basel kulübüne parayı söz konusu gıda şirketi çıkartacak. Futbolcu daha sonra satılırsa Beşiktaş satış üzerinden pay alacak. Aksu ve Arpacı yarın Basel kulubünde tüm imzaları attıktan sonra en geç iki gün içinde Delgado ile birlikte İstanbul'da olacak.
kaynak?

Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

jonnathan yazdı:

kaynak?
valla sporla ılgılı bı ınternet sıtesınden aldım.....herseye ınanmamak gerek tabı de ben yazma geregı duydum...
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

yalnizgezen yazdı:
jonnathan yazdı:

kaynak?
valla sporla ılgılı bı ınternet sıtesınden aldım.....herseye ınanmamak gerek tabı de ben yazma geregı duydum...
cogu gazetedede yazmıs bugun...eh hayırlı olsun ne diyelim..sonu ailton gibi olmasın...problem adam...