Beşiktaş

ve spor...
213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Besiktas'in köklü bir yönetim degisikligine ihtiyaci var.Hazir sezon baslamadan yapsalar iyi olur.Yoksa çok sikinti çekecekleri belli.Ama bu gidisle zor.insallah ben yanilirim.
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

jonnathan yazdı:Tabi ki paralı ve akıllı bir başkanı kim istemez. Bir de Demirören'in alacağı var lafına kıl oluyorum. O parayı cebinden zorla mı aldılar? Kulübün başarısı için kendi insiyatifiyle cebinden çıkarttı verdi. Yatırımını yaptı, kendi hatalarından o parayı geri kazanamadı.
bende cok kılım bu konuya ama adam daha şimdiden başkanlığı bıraktığı gibi verdiği paraları alabilmesi için belgeleri hazırladığını duydum ilginç nasıl hak iddaa edecek acaba ?
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Bu Ibrahim Üzülmez - Toraman kavgasi noldu?
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

213 yazdı:Bu Ibrahim Üzülmez - Toraman kavgasi noldu?
ibrahim üzülmez kocaelisporla imzalamış sanırım ama tam olarak bilemiyorum ne oldu ayrıca toramanda başkandan özür dilemiiş ama ayrıca birde basın toplantısı yapmak istemiş ancak yönetim istememiş böyle birşey
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

Seric Schildenfeld kurbanı!
Beşiktaş, Gordon Schildenfeld'i gönderememesi nedeniyle, 6+2 yabancı kontenjanına takıldı ve yeni transfer Anthony Seric'in profesyonel sözleşmesi fesh oldu.

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Gordon'u gönderselerdi daha iyi ederlerdi.
Ayrica bu saatten sonra da Ibrahim Üzülmez ve Toraman kalmasin takimda.Yeterince moralini bozdular zaten diger oyuncularin.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

r1g0r yazdı:Seric Schildenfeld kurbanı!
Beşiktaş, Gordon Schildenfeld'i gönderememesi nedeniyle, 6+2 yabancı kontenjanına takıldı ve yeni transfer Anthony Seric'in profesyonel sözleşmesi fesh oldu.
gordona klüp bulana kadar böyle devam edilecek sonra seriçle tekrar sanırım sözleşme imzalanacak ama bence zaten seriç beğenilmeyen bir adamdı bununda etkisi olabilir bakalım sonu nereye varacak

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

213 yazdı:Gordon'u gönderselerdi daha iyi ederlerdi.
Ayrica bu saatten sonra da Ibrahim Üzülmez ve Toraman kalmasin takimda.Yeterince moralini bozdular zaten diger oyuncularin.
toraman bugun bir basın açıklaması yaptı ve klüpten taraftardan özür diledi zaten önceden başkandan da özür dilediğini söyledi sanırım affedilecek ama zaman lazım

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Toraman çok faydali bi oyuncu.Besiktas'in ihtiyaci var zaten Toraman'a

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

2 AVANS 3'TE BİTER
Beşiktaşımız Antalyaspor karşısında iki farklı geriye düştüğü maçı kazanmasını bildi
Antalyaspor 2-3 Beşiktaş

Turkcell Süper Lig'in ilk haftasının kapanış mücadelesinde Beşiktaşımız Antalyaspor'u 3-2 mağlup etti. Beşiktaşımızın gollerini 78. dakikada Nobre,80 ve 90. dakikada dakikada Bobo kaydetti. Antalyaspor'un golleri ise 10. dakikada Bieniuk ve 36. dakikada Serge'den geldi.
karakartal.com

yine geçen seneden bıraktığımız yerden başladık yine son dakika golleri ve galibiyet bu şekilde geldi ancak taraftar istemiyor bu şekilde maç çünkü kalbim dayanmamaya başladı

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

turu atladık 1. turda da adını duymadığım ukranya takımı düştü umarım onuda eleyeceğiz ilk maçı oradaydı ancak galatasaray elenip oda uefaya gittiğinden 2 takımın birisinin ilk maçı kendi sahasında oynanacağından beşiktaş ilk maçı kendi sahasında oynayacak galatasaray yine yapacağını yaptı

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

"ADAM GİBİ GELDİM, ADAM GİBİ GİDİYORUM!"
Ertuğrul Sağlam istifa ederken yönetimimiz için çok ağır konuştu

Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam BJK Nevzat Demir tesislerinde basın toplantısı düzenledi ve görevi resmen bıraktığını açıkladı. Ertuğrul Sağlam'ın vedasına genç çalıştırıcının Beşiktaş yönetimine karşı yaptığı sitem, ve dozu yerinde ağırlanmış eleştirilerinden sonra basın toplantısını sona erdiren Ertuğrul Sağlam basın mensupları tarafından alkışlandı.

İşte Sağlam'ın sözleri

"2007-2008'de Yıldırım Demirören tarafından Beşiktaş teknik direktörlüğüne getirildim. Beşiktaş'ta uzun vadeli bir yapılanmaya gidilmesi için yapılan teklifi kabul ettim ve iki yıllık sözleşme imzaladım. Genç oyuncuları ortaya çıkarmak için çok uğraştık ve alt yapıdan yaklaşık 15 oyuncuyu A Takıma kazandırdık ve bu arkadaşları kazandırmak ile kalmadık ve A Takım'da kullandık. Beşiktaş'ın başında ilk kez Şampiyonlar Ligi'nde temsil eden ilk Türk Teknik adam olma şerefini yaşadım. Liverpool ve Marsilya galibiyetlerini yaşadım tabii Liverpool hezimetini de gördük.

Geçtiğimiz sezon Süper Lig'de dört yıldır tatmadığımız liderliği tattık ve bunu son haftalara kadar yaşadık. Ancak bu yarışta bizi mutlu eden şey taraftarımızın verdiği destek ve güven oldu. Geçtiğmiz sezon hakem hataları ve kişisel hatalardan dolayı şampiyonluğu kaçırdık. En büyük üzüntümüz bizi destekleyen taraftarlarımıza şampiyonluğu yaşatamamız oldu.

Bu sezon başında tekrar rotayı çizerken yönetimimizin tam desteğiyle göreve devam edeceğimiz belirtildi. Sezon başında transferlerimiz eksik bölgelerimize yaptık. Avusturya'da çok güzel bir hazırlık dönemi geçirdik, kaptanlarımızın kavgası bile bu güzel havayı bozmadı. Süper Lig'de şu ana kadar yenilgisiz 14 puanla üçüncü sıradayız. Fenerbahçe'nin 8, Galatasaray'ın 3 puan önündeyiz. "

"Hayat devam ediyor" sözü...

"Trabzonspor deplasmanında aldığımız puanınin önemini rakiplerimiz Trabzon deplasmanına gittiği zaman anlayacağız. Kharkiv maçında aldığımız yenilgi bizi çok yaraladı, maç sonrasında yaptığım konuşmada belirttiğim bir cümle 'hayat devam ediyor' cümlesi bazı kesimler tarafından değişik yerlere çekilmeye çalışıldı. Benim burdaki maksatım, takımımı Hacettepe maçına hazırlayabilmekti. Taraftarlarımızdan tekrar tekrar özür diliyorum. "

Yöneticilerimize ağır mesajlar!

"Beşiktaş'a transfer olmamı sağlayan Süleyman Seba'ya çok teşekkür ediyorum. Beşiktaş'a gelişlerim kadar gidişlerim de olaylı oluyor. Bugüne kadar Beşiktaşlı duruşuna layık davramdım, bu duruşun ne olduğunu Süleyman Seba'dan öğrendim. Her durumda camiamı en iyi şekilde temsil ettiğimi düşünüyorum. Ancak geldiğim günden beri alışık olmadığım olaylarla karşılaştım. Geldiğim andan beri beni eleştiren yöneticiler ile çalıştım, bu insanların neye hizmet ettiğini hala anlamış değilim. Benim söylemediğim şeyleri sürekli yazan ve beni yıpratmaya çalışan gazetecileri söylemek istemiyorum. İçimizdeki düşmanlarla uğraşmak zorunda kaldık."

Yerli hoca stresi! Tepkisi..

"Bu takımı şampiyonluğa ulaştıracağımıza inandığımız için görevimize içeride ve dışarıda mücadele ederek devam ettik. Bugün Beşiktaş'ta kalırsam şampiyon olacağına kesinlikle inanan bir teknik direktör olarak karşınızdayım. Ancak Beşiktaş'ın yetiştirdiği bir isim olarak son günlerde bana yapılanları içime sindiremiyorum. Bu yapılanları kesinlikle haketmedim. Ben görevdeyken başka isimlerle görüşülmesi bir tarafa, bazı medya organları tarfından da yıpratılmaya çalışıldım. Yüzüme karşı arkandayız denilse de arkadan yapılanların ardından burada kalmamız mümkün değil. Yabancı ve yerli hocaya yapılan ayrımın ortadan kalkmasını istiyorum."

"Şimdi gidip görüşsünler!"

"Kendime olan saygım ve Beşiktaş'a olan sevgim ve Türk antrenörlügüne saygım için istifa ediyorum. Vefakar taraftarlarımıza, futbolcularımıza ve medyadaki arkadaşlarımıza da teşekkür ediyorum. İstifa kararımı açıklamak için bu toplantıyı bekledim. Bu istifayı dört gün önce de yapabilirdim. Ancak duruşum ve iş ahlakım Hacettepe maçını oynamayı ve daha sonra anlaşılacağını düşündüm.

Şimdi milli ara var, yönetimin görüştüğü iddia edilen ama bana bu toplantıya gelen kadar kimseyle görüşmedik diyenler, şimdi görüştükleri isimlerle rahatlıkla görüşebilirler. Benim ağzımdan 3,5 milyon Avro isterim dediğim ortaya atıldı. Beni kamuoyunun gözü önünde zor durumda bırakmak için söylenen bu yalanların ne tarafını düzeltiyim. Tekrar tekrar üzerine basarak söylüyorum, insanlar bizi yanlış tanımışlar. "

"Adam gibi geldim, adam gibi gidiyorum"

"Ben Beşiktaş'ta Ertuğrul Sağlam oldum, burada Samsun ve Kayserispor'a da değinmek istiyorum. Vefayı da ahdevefayı da bilirim. Çalıştığım süre içinde kendimi istifaya zorlattırıp, para peşinde koşacak insan olmadım. Bizim Beşiktaş sevgimizi paraya karşılık getirmeye çalışanlar utanır mı bilmiyorum. Konuşalacak çok şey var ancak bazı yöneticiler gibi konuşup takıma zarar vermek istemiyorum. Bu nedenle sorularınıza yanıt vermek istemiyorum. Beşiktaş'ın başarıya ulaşması en büyük dileğim.

Ancak benden önceki ve bana yapılanların benden sonra gelecek antrenörlere yapılmasını istemiyorum. İşe başladığım bugüne kadar taraftarlarımız, ben sahaya çıktığım anda beni çok güzel onurlandırıyorlardı. 'Adam gibi adam Ertuğrul Sağlam' dediler, ben görevime adam gibi başladım, adam gibi devam ettirip, adam gibi bitiriyorum."

Bu arada Menajerimiz Sinan Engin'in de yönetime istifasını verdiği ancak, Siyah-Beyazlı yönetimin bunu kabul etmediği öğrenildi...

Kaynak: Karakartal.com

demirören bir teknik adam daha yedi bakalım sıradaki kim olacak

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Demirören gitmeden ki gelirse gelsin değişmez. Birde Erdoğan çıkıp istifa etmek erdemdir diye açıklama yapıyor. İstifa etmek Ertuğrul'a erdem de yönetime değil mi? Tekrarlıyorum, Beşiktaş'ta esas başarısız olan yönetimdir.
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ama bunu onlar anlamıyou demirören yönetiminin 5. teknik adam değişikliği ve bu zamana kadar gelenlerden hiçbiri süresinin bitirip gitmemiş hepsi istifayla ve görevine son verilerek gönderilmiş bakalım mustafa denizli ne olacak gerçi şimdiden belli ama bakalım umarım hayırlısı olur adam beşiktaşa geldiği için çocuklar kadar mutluydu basın toplantısında

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

şerefsiz adi üçkağıtçı hakeme rağmen yinede iyi oyandık galibiyet bile alabilirdik ama bünyamin gezer diye birisi vardı kimilk sarıdan cisseyi atmayı aklına koyna biris vardı ve sonuçunda da attı ilk yarıda hemdce 2. sarı kartını hiç bir uyarıda bulunmadan gösteren bi insan!!
ama buna rağmen yine avantajlıyız bunun inönüsüde var orada görüşeceğiz ayrıca taraftarımız yine şoıcvunu yaparak fenerbahçenin tarafatarını susturmuştur bunuda belirtelim
ayrıca bunu da beliteyim bu zamana kadar ligte en az katı ghösteren bir hakemin bu kadar çabuk kart göstermesi de inanılmaz helel olsun satılmış!!

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Beşiktaş'ta bu sezon ilk kırmızı kartı gören futbolcu Cisse oldu. Fransız oyuncu, 2. sarı karttan 41. dakikada oyun dışında kalırken, 13. haftada Beşiktaş adına bir futbolcu kırmızı kartla tanışmış oldu.

Öte yandan Cisse, kırmızı kart görmese dahi, 4. sarı kart nedeniyle cezalı duruma düşecek ve gelecek haftaki Ankaraspor maçında oynayamayacaktı.

Kaynak: AA

bunuda belirtelim bu kadar basit olmamalı bu kadar centilem bir takıma gösterilen kırmızı kart tartışılır

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

3 haftadan sonra gelen bir galibiyet haftaya da derbi var bakalım ne olacak?

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

YUSUF RESMEN İMZALADI!
(ÖZEL HABER) Yusuf resmen Beşiktaş'ta! Türkiye'de transfer gündeminin en sıcak gelişmelerini bulduğunuz Sporx, Beşiktaş'ın ara transferdeki ilk bombasını duyurdu, Türkiye bu transferi televizyonlardan, herkesten önce 8 Ocak Perşembe gecesi 22.40'da Sporx'ten duydu! Yusuf Şimşek, Beşiktaş ile anlaştı!

RESMEN BİLDİRİLDİ!

Beşiktaş Kulübü, Anadolu Ajansı'ndan gelen bilgiye göre, anlaşmaya vardığı Yusuf Şimşek ile resmen sözleşme imzaladı. Beşiktaş Kulübü'nün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, ''Kulübümüz milli futbolcu Yusuf Şimşek ve kulübü Bursaspor ile anlaşmaya varmıştır. Yusuf, kendisini 1.5 yıllığına siyah-beyazlı renklerimize bağlayan sözleşmeyi imzalamıştır'' ifadesi kullanıldı.

Trabzonspor'un uzun süredir peşinden koşturduğu Yusuf'a dün sürpriz bir şekilde talip olan ve yaptığı görüşmelerin ardından bugün tecrübeli oyuncuyu İstanbul'a getiren Beşiktaş, devre arasındaki ilk transferini gerçekleştirdi.

Trabzonspor'la anlaşmak üzere olan Bursaspor'un deneyimli yıldızı Yusuf Şimşek'i son anda Beşiktaş kaptı. Siyah-beyazlı kulübe yakın kaynaklardan öğrendiğimiz ve duyurduğumuz bilgi ile Yusuf'un Beşiktaş'a transfer olduğunu açıkladık. Yusuf Şimşek'in Beşiktaş'la 1,5 yıllık sözleşme imzaladı.

Trabzonspor cephesinden ise Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu Sporx'e yaptığı açıklamada bu transfer için tüm girişimlerinin tamamen bittiğini söyledi.

KULÜP IMKB'YE BİLDİRDİ!

Beşiktaş Kulübü, Yusuf Şimşek'in transferi için kendisi ve Bursaspor kulübüyle görüşmelere başladığını İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'na (İMKB) bildirdi. Bu gelişmeyi de sabah saatlerinde duyurmuştuk. Siyah-beyazlı kulüpten İMKB'ye gönderilen yazıda, "Bursaspor Kulübü profesyonel oyuncularından Yusuf Şimşek'in transferi konusunda, kendisi ve kulübü ile görüşmelere başlanmıştır" ifadeleri kullanıldı.

Mustafa Denizli'nin de onayını alan Başkan Yıldırım Demirören bu transferi bitirdi. Siyah-beyazlılar, Yusuf'a karşılık iki genç oyuncuyu Bursaspor'a gönderecek.

İKİNCİ BAHAR

Kemerspor'da başlayan kariyeri, Denizlispor'da devam eden ve Fenerbahçe'ye transfer olan Yusuf Şimşek sarı-lacivertli kulüpte bekleneni veremedikten sonra Anadolu'da bir çok takımda oynadı. Daha sonra Denizlispor'da yeniden kendini buldu. Denizli'deki istikrarı ve güzel futboluyla ikinci baharını yaşayan Şimşek, sezon başında Bursaspor'a transfer olmuştu.

Trabzonspor ile uzun süredir transfer görüşmeleri yapan yıldız oyuncunun transferi Bursaspor yönetimini yüksek bonservis talebi nedeniyle tıkanmıştı. İlk olarak Sporx.com'un duyurduğu Yusuf Şimşek'in Beşiktaş'a transferi spor kamouyonu bomba gibi düştü. Transferi dakika dakika tüm televizyonlardan ve basından önce sizlere anlatmanın gururu içerisindeyiz.

PRENSİP İMZALARI FAKS YOLUYLA ATILDI

Yusuf Şimşek ve Bursasporlu yönetilerle kıran kıran bir pazarlık yapan Demirören ve ekibinin yıldız futbolcuya 1.5 yıllık sözleşme imzalattırdığı öğrenildi. Resmi imzalardan önce faks ile bir prensip anlaşması da yapıldığı bilgisi elimize ulaştı. Son gelen bilgiler, bu transfer karşılığı Bursaspor'a belli bir miktar para ve Ertuğrul Sağlam'ın çok istediği Aydın Karabulut ile Tuna Üzümcü'nün verileceği yönünde.

AYDIN 500 BİN DOLARA GERİ ALINACAK

AA'nın geçtiği habere göre Yusuf'un transferi için Bursaspor'a Tuna Üzümcü ve Aydın Karabulut'un verileceği bildirilirken, görüşmelerin tıkanmasına neden olan Aydın konusundaki pürüzlerin de giderildiği ifade edildi. Beşiktaş Kulübü, Yusuf'a karşılık Bursaspor'a verdiği Aydın'ı daha sonra 500 bin dolar karşılığında geri alabilecek.

09.01.2009
Kaynak : Sporx.com

tam bir rezalet aydın karabulut gibi bir adamı veriyorlar ama yusuf gibi artık son maçlarını oynayan bri adamı alıyorlar pes doğrusu

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Bir Demirören rezaleti daha. Bu takıma daha ne gibi kötülükler planlıyor merak ediyorum.
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

demirören bunu hep yapıyor nerede böyle adamlar var onları topluyor ama bunu mustafa denizlinin istemesi onu biraz olsun kurtarmış oldu ancak bu ilk değil daha öncede mustafa doğanlar ali güneşler geldi geçti umaırm yusufun sonuda bu adamlar gibi hüsran olmaz

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Bir Trabzonspor'lu olarak Yusuf Şimşek'i takımımda istemiyordum.Ama Yusuf Beşiktaş'a transfer olarak;ticaret,ego,intikam ve hedefler konusunda bize gerçekleri gösterdi.
Yusuf profesyönel bir futbolcu.Bursaspor ligin değişmez değerlerinden.Ama(!)
Bursaspor basın sözcüsü olaya sadece "ticaret" olarak bakıyor.Ve kanıtlıyorki Bursaspor tamamen amatör bir klüp.Sezon başında (büyük hedeflerimiz var diyerekten) Denizlispor'dan aldıkları "çok önemli" Yusuf'u devre arası satıyor.Yusuf gitmek istemişse bişey diyemeyiz.Ama Bursaspor kanıtlamıştırki; Süper Lig'de üst sıraları zorlayacak ve hedefleri olan bir ruha sahiptan uzak ve tamamen "al gülüm - ver gülüm" takımıdır.Sonra kalkıpta Bursaspor'u şampiyon yapacağiz,avrupa kupalarına katılacağız demesinler.Ticaret yapmaya devam edin Bursa yönetimi..Seneye amacımız şampiyonluk deyipte 2-3 tane yıldız oyuncu alıp devre arasında satarsa kimse şaşırmasın.Bu bir profesyönel "ticaret"tir..

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Aslında burada bursaspordan daha çok beşiktaşta ayıplık böyle bir şeyi yapmasını beklemezdim gizli kapaklı böyle bir transfere karşıyım. Gizli kapaklı derken başka bri klübün ilgilendiği bir adamla bu şekilde görüşmek bana göre hiç etik değil. Ama demirören yine yapacağını yaptı yusuf artık beşiktaşta pek iş yapacağını sanmıyorum bakalım

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Valla bloodline arkadaşım Demirören olayına hiç değinmek istemiyorum.Cevabı Beşiktaş taraftarı verecek Yusuf'un ilk maçında.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

213 yazdı:Valla bloodline arkadaşım Demirören olayına hiç değinmek istemiyorum.Cevabı Beşiktaş taraftarı verecek Yusuf'un ilk maçında.
sonuna kadar haklısın taraftar zaten istemiyor birde bu şey olayları çıtı doğuştan beşiktaşlıyım millette yok daha neler deyince yusuf imza töreninde küçüklük fotoraflarını getirecekmiş kendisini kanıtlamak için

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

beşiktaş seriçle karşılıklı olarak antlaşarak sözleşmeyi fesettiler ve eder etmezde shalkeden fabian ernst ile anlaştığını duyurdu hayırlı olsun