Türkiye Milli Futbol Takımı

ve spor...
213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

İşimiz mucizelere kaldıysa yandık : ) Bende inanıyorum İspanya'yı yeneceğemize.Yeterki gerçek gücümüzü sahaya yansıtalım.
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

fzyaso yazdı:bloodline666, sana katılmak mümkün değil benim için, sonuçta insan ve inanç faktörü var. tarihte favori olmadan yenen takım hiçmi yok? tabiki yenilebiliriz ama bunu bizimkileri küçük görerek öngörmek yanlış olur.

bende milli takımımızın avrupa kupasındaki performansıda iman gücüyle oluşmuş bişey. :D kimder çek maçı bitti derken dönecekte Türkiye kazanacak. :) onun için Türkiye belli olmaz hiç bişey.

işte orada çekler vardı ama burada yok burada ispanyolar var ingilizler formayı çıkartıp gideceklerdi az daha adamlar neye uğradıklarına şaşırdılar
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
fzyaso
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fzyaso »

Şu sıralar İspanya maçı var. Tatmin derecesinde iyiler.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

İspanyolları yeneriz diyorduk bosnayı devireceğiz diyorduk hep diyorduklarla gittik ispanya bosnaya ama hep elimiz boş geldik ve artık mücizelere kaldı olay bir sonrakine inşallah
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.