Şampiyonlar Ligi

ve spor...
Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Şampiyonlar Ligi

Mesaj gönderen Burhan_abi »

Şampiyonlar Ligi serüvenindeki Galatasaray ve Fenerbahçe'nin muhtemel rakipleri belli oldu.

UEFA, 2006-2007 sezonunda düzenlenecek Şampiyonlar Ligi organizasyonunun takımlarını ve ön eleme gruplarını açıkladı. Süper Lig Şampiyonu G.Saray 3. ön elemeden katılırken, ikinci F.Bahçe ise 2. ön elemeden itibaren zorlu rakiplerle savaşacak. Bu sezon Devler Ligi 11 ve 12 Temmuz tarihlerinde 1. ön eleme turu ile başlayacak. Grup maçları için kuralar Monaco'da 24 Ağustos'ta çekilecek ve kupa 23 Mayıs akşamı Atina'da sahibini bulacak.

Direkt Katılanlar: Barcelona, R.Madrid, Chelsea, Manchester U., Juventus, Milan, Lyon, Bordeaux, B. Münich, W. Bremen, Porto, S.Lizbon, PSV, Olimpiakos, Anderlecht, Celtic.

3. Ön Eleme Turu: Valencia, Osasuna, Liverpool, Arsenal, Inter, Fiorentina, Lille, Hamburg, Benfica, Ajax, G.Saray, Standard Liege, Slovan Liberec, CSKA Moskova, Austria Wien, Shakhtar Donetsk ve Maccabi Haifa.

2. Ön Eleme Turu: Hearts, F.Bahçe, Mlada Boleslav, Spartak Moskova, Austria Salzburg, Dinamo Kiev, Crvena Zvezda, Legia Warsaw, Zürich, Valerenga, Levski Sofia, Copenhagen, Debreceni, Steaua Bükreş, Djurgardens ve Ruzomberok.

1. Ön Eleme Turu: NK Gorica, Apollo Limassol, Siroki Brijeg, Liepajas Metalurgs, Myllykosken Pallo-47, FC Sheriff, Sioni Bolnisi, Ekranas, Hafnarfjördur, Rabotnicki, Cork City, Shakhtyor Soligork, Pyunik, Birkirkara, Elbasani, TVMK Tallinn, Linfield, Total Networks Solutions, F91 Dudelange, FK Baku, B36 Torshavn ve Aktobe.
"Namazını kıl Ölüm gelmeden...!"

"Dünya hayatı bir oyun ve eğlenceden ibarettir.."

Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen yalnizgezen »

önümüzdeki sampionlar lıgınde nolca bellı deıl bence juventus,milan gibi takımlar duscek gıbı kendı lıglerınde ve onların yerıne kım katılcak fılan yada onlar mı katılcak gorcez.......
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka
sığınacak yerim yok yurdum yok
tüm kitapların arasında kurutulup saklanan
anılarla dolu bir yerdeyim....

Kullanıcı avatarı
mechanic
Üye
Üye

Mesaj gönderen mechanic »

galatasaray 3. ön elemeden çıkarsa iyi bişeyler yapabilir

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

yalnizgezen yazdı:önümüzdeki sampionlar lıgınde nolca bellı deıl bence juventus,milan gibi takımlar duscek gıbı kendı lıglerınde ve onların yerıne kım katılcak fılan yada onlar mı katılcak gorcez.......
küme düşürülseler bile avrupaya yansımaz büyük bir ihtimala ama tabii kadroda kimsenin kalmayacağını düşünürsek belki kendileri cekilirler ne olacağını görecez mahkemelerde başladı
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Devler Ligi’nde rakipler belli

Şampiyonlar Ligi ve UEFA Kupası’nda rakipler belli oldu. Devlir Ligi 3. ön eleme turunda Galatasaray, Mlada Boleslav-Valeranga maçının galibiyle, Fenerbahçe ise Dinamo Kiev-Metalurgs galibiyle eşleşecek.

Şampiyonlar Ligi’nde mücadele eden Fenerbahçe ile Galatasaray’ın, 3. ön eleme turundaki muhtemel rakipleri belli oldu. Galatasaray, Mlada Boleslav–Valerenga galibiyle, Fenerbahçe ise Metalurgs-Dinamo Kiev eşleşmesinden tur atlayacak takımla mücadele edecek. UEFA Kupası’nda ise APOEL-Trabzonspor, Tirana-Kayserispor

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

galatasaray beşiktaş'ı daha önce geleceği parlak olan carew sayesinde elemiş olan valerenga'yla karşılaşacak muhtemelen. fenerbahçe'nin kurası tabi ki daha zor ama umarım geçerler. avrupa'da türk takımı izlemek cidden eğlenceli oluyor. bekliyoruz...
betterman.

Kullanıcı avatarı
v00d00
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen v00d00 »

bloodline666 yazdı:
yalnizgezen yazdı:önümüzdeki sampionlar lıgınde nolca bellı deıl bence juventus,milan gibi takımlar duscek gıbı kendı lıglerınde ve onların yerıne kım katılcak fılan yada onlar mı katılcak gorcez.......
küme düşürülseler bile avrupaya yansımaz büyük bir ihtimala ama tabii kadroda kimsenin kalmayacağını düşünürsek belki kendileri cekilirler ne olacağını görecez mahkemelerde başladı
yok avrupaya da yansıycakmış diye duydum..
sanırım gidemiycekler..
everybody knows what the blues is all about ;
it's a pain you can't live with
it's a woman you can't live without...

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

milan gidemeyecek onu biliyorum tabi alınan karar değişmezse. bu durumda juventusun gidebileceğini hiç sanmyıorum

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

milan gidiyor hatta cork-zvezda macının galibile on eleme oynayacak...juventus gidemiyor,bir baska italyan takımı chievo ise on eleme oynayacak yine...ayrıca sampiyonluk juventustan alınıp inter'e verildigi icin,inter'de direkt gider sanırım...lazio ve fiorentina'nın durumunu bilmiyorum...
sleeping with the earth my dying bride

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

zvezda eler milanı :) eğer tabi crvena zvezda ysa. yani kızılyıldız.

milanın kadrosu ne durumda ?

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

r1g0r yazdı:zvezda eler milanı :) eğer tabi crvena zvezda ysa. yani kızılyıldız.

evet o galiba...kadrodan shevchenko gitti daha ne olsun...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

jonnathan yazdı:
r1g0r yazdı:zvezda eler milanı :) eğer tabi crvena zvezda ysa. yani kızılyıldız.

evet o galiba...kadrodan shevchenko gitti daha ne olsun...
aynen öyle onun yerine birisinide almadılar bakalım milanın hali bu sene vahim gibi ama
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

GRUP KURALARI ÇEKİLDİ!

Resim

Şampiyonlar Ligi Maç Programı

1. Hafta: 12/13 Eylül 2006
2. Hafta: 26/27 Eylül 2006
3. Hafta: 17/18 Ekim 2006
4. Hafta: 31 Ekim/1 Kasım 2006
5. Hafta: 21/22 Kasım 2006
6. Hafta: 5/6 Aralık 2006

1. Tur 1. Maç: 20/21 Şubat 2007
1. Tur 2. Maç: 6/7 Mart 2007

Çeyrek Final 1. Maç: 3/4 Nisan 2007
Çeyrek Final 2. Maç: 10/11 Nisan 2007

Yarı Final 1. Maç: 24/25 Nisan 2007
Yarı Final 2. Maç: 1/2 Mayıs 2007

Final: 23 Mayıs 2007 - Atina

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

A B ve E gruplarında herşey belli orada cıkacaklar belli ama uefa için diğer takımlar cekişir bizim grupta herşey olabilir galatasaray bu gruptan liverpoolun arkasından 2. cıkar gibi geliyor bana ama tabii umarım yanılmam başarılar galatasaraya :006

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

şampiyonlar ligi müziği bu ülkede yanlız galatasaray için çalınacak gibi gözüküyor bakın bir şuna
http://www.youtube.com/watch?v=n2KGUV6y3z4
harika valla

Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

bloodline666 yazdı:şampiyonlar ligi müziği bu ülkede yanlız galatasaray için çalınacak gibi gözüküyor bakın bir şuna
http://www.youtube.com/watch?v=n2KGUV6y3z4
harika valla
Çok güzel :) Bir galatasaraylı olarak gögsüm kabardı :)

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

biraz daha kabarsın o zaman. işte liverpool taraftarlarının mesajları:

"I think that is as easy a group as we could have hoped for. Apart from the usual 'welcome to hell' away trip in Turkey, it will be plain sailing"

"Very interesting draw, pity about getting the the turks but if we do the job at home we'll be fine."

"Overall a fairly good draw for us, the away leg in Turkey might prove a pain that aside could have been far worse."