Trabzonspor

ve spor...
Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

213 yazdı:Galatasaray'dan ayrilan basarili defans oyuncusu Rigobert Song'u da renklerimize bagladik.Pek çok otorite Trabzonspor'a sans vermesede sampiyonlugun en büyük adaylarindan biride biziz..Neden olmasin 7inci sampiyonluk.Karadeniz Firtinasi bu sefer çok sert esecek
hadi ya songu trabzonspor mu aldı vay be gerçekten defansta sağlamlaştı ooooooo bu sene hakkaten trabzon geliyor desene :010
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Valla bu sene çok ciddi geliyoruz.Avni Aker eskiden oldugu gibi tekrar cehenneme dönüsecek : )
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

taraftar olarak biraz daha ateşli olursa trabzon taraftarı bence daha güzel olurcak ama sanki trabzon taraftarını kaybediyor gibime geliyor inşallah taraftarda bu sezon klübün ne kadar ciddi olduğunu anlar ve maçlara gelirler
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Kombine bilet saatislarinda resmen patlama yasandi.Bu sene full tribün halinde geçer Avni Aker atmosferi.
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

213 yazdı:Kombine bilet saatislarinda resmen patlama yasandi.Bu sene full tribün halinde geçer Avni Aker atmosferi.

geçen sene de full doluyordu ama sadece derbi maçlarında artık anadolu maçlarından da dolması dileğiyle

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Trabzonum transfere doymuyor.2 gün önce Gençlerbirligi'nin Nijeryali oyuncusu isaac Promise'i transfer ettik.Haydi hayirlisi bakalim : )Ayrica kombine bilet satislari 19 bini buldu vede Istanbul Olimpiyat Stad'inda Yunanistan'in bi takimiyla hazirlik maçi yapacak önümüzdeki haftalarda.Kesin gidicem : ) Almanya kampinda ise Wolsburg,Werder Bremen gibi Alman ekolünün güçlü temsilcileriyle birer hazirlik maçi da yapacak.

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

bloodline666 yazdı:
213 yazdı:Kombine bilet saatislarinda resmen patlama yasandi.Bu sene full tribün halinde geçer Avni Aker atmosferi.

geçen sene de full doluyordu ama sadece derbi maçlarında artık anadolu maçlarından da dolması dileğiyle
Anadolu maçlarinda da dolacak stad merak etme : )

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

213 yazdı:Trabzonum transfere doymuyor.2 gün önce Gençlerbirligi'nin Nijeryali oyuncusu isaac Promise'i transfer ettik.Haydi hayirlisi bakalim : )Ayrica kombine bilet satislari 19 bini buldu vede Istanbul Olimpiyat Stad'inda Yunanistan'in bi takimiyla hazirlik maçi yapacak önümüzdeki haftalarda.Kesin gidicem : ) Almanya kampinda ise Wolsburg,Werder Bremen gibi Alman ekolünün güçlü temsilcileriyle birer hazirlik maçi da yapacak.
yuh :016 gerçekten mi 19 bin valla helal beşiktaşın sanıırm 8 bin falan nasıl bri yönetim bu ya trabzon geliyor bu sene umarım yine sezon ortasında teknik heyeti değiştirmezler

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Fotomaç gazetesinde okumustum galiba.Kombine 19 bine vurmus : ) Baskan Sadri Sener çok iyi bir yönetim örnegi gösteriyor.Ersun Yanal'a da tam destek veriyor.Dedigin gibi insallah sezon ortasinda aksilikler çikmaz...Bekle Türkiyem Karadeniz Firtinasi tekrar geliyor : )

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

2 transfer daha !!!

iste 1.Transfer

Trabzonspor yönetimi sürpriz bir transfere daha imza atarak Belçikalı 20 yaşındaki Christian Brüls'e imza attırdı. Bordo - mavili yönetim bu futbolcuyu gelecek sezon kadrosuna katacak.

Kadrosuna 23 yeni futbolcu katmasına rağmen transfer çalışmalarına ara vermeden devam eden Trabzonspor, Hollanda 2. Lig takımlarından MVV Maastricht'te forma giyen 20 yaşındaki Belçikalı futbolcu Christian Brüls'e de imza attırdı. Bir çok kez izleme komitesi tarafından takip edilen 1. 84 boyundaki orta saha oyuncusunun sözleşmesinde özel maddelerin yer aldığı öğrenildi. Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Christian Brüls'le sözleşme imzaladıklarını belirterek, "Bu futbolcu bir yıl daha Hollanda'daki takımında forma giyecek. Genç ve oldukça yetenekli bir futbolcu. Hollanda'da bir yıl daha tecrübe kazanacak. Ardından biz istersek bu futbolcuyu kadromuza katacağız. Bu konuda gerekli imzalar atıldı" diye konuştu. Bu arada ön sözleşme ile kendisini Trabzonspor'a bağlayan imzayı atan 20 yaşındaki Belçikalı futbolcunun Anderlect ve Standart Liege gibi ünlü Belçika kulüplerinin elinden kapıldığı öğrenildi.

iste 2. transfer

Trabzonspor'un Hansa Rostock'tan transferi Zafer Yelen, Trabzon'a geldi. Transferi gerçekleştiği için kendini iyi hissettiğini belirten genç futbolcu, "Hansa Rostock Kulübü tarafında problem çıktığı için biraz gecikti. Bana ilk teklifi Trabzonspor yapmış, ben de söz vermiştim. Daha sonra Beşiktaş teklif yaptı ama ben sözümde durdum. Ersun Yanal ile çalışacağım için çok mutluyum. Almanya'ya dönmeyi düşünmüyorum. Hedefim burada AMilli Takım'a kadar yükselmek" diye konuştu. Öte yandan Trabzonspor, 12 gün süren Bolu Gerede kampını tamamladı. İki gün izin sonrası Trabzon'da yeniden çalışmalar başlayacak ardından Almanya'ya hareket edilecek.

Sabah

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Zafer Yelen transferinde sorun çikmis.Trabzon'a geldigi halde eski klübü Hansta Rostock bi pürüz çikartarak Almanya'ya geri çagirmis.

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Dün aksam Bundesliganin güçlü temsilcisi Werder Bremen'i üstün bir oyun oynayarak 3-1 gibi net bi skorla geçtik.(Sponsor firma yada organize eden firmami tam bilmiyorum) tarafindan birde kupa verildi galip takima.Goller Gökhan Ünal (2) ve Umut Bulut'tan geldi.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

banvitin haklarını da trabzonspor almış ve seneye trabzonsporuda baskette görmek istiyoruz

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Trabzonspor Alpella'yi aldi..2.ligde Alpella Trabzonspor olarak mücadele edecek basketbolda.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

213 yazdı:Trabzonspor Alpella'yi aldi..2.ligde Alpella Trabzonspor olarak mücadele edecek basketbolda.
seneyede 1. lige cıkar 4 büyükler baskette de kapışır ne güzel

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Insallah dedigin gibi olur.Sadece futbolda degil,basketbolda da sesimizi duyurmamiz lazim.Lige renk katariz..
En son 213 tarafından 05 Ağu 2008 15:37 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Trabzonspor'dan Fener'e sürpriz teklif

Bordo-mavililerde transfer görüşmeleri bitmiyor. Teknik Direktör Ersun Yanal’ın, Fenerbahçe’nin orta saha oyuncusu Ali Bilgin ile de görüşülmesini istediği öğrenildi. Trabzonspor yönetiminin 1.3 milyon euroluk bonservis bedeli bulunan 27 yaşındaki futbolcu için Fenerbahçe yönetimi ile temasa geçtiği bildirildi. Öte yandan Aragones’in de bu futbolcuyu kadroda düşünmemesi, Bordo-mavili yönetimin işini kolaylaştıracak.

Fotospor'un iddiasına göre, Antalyaspor'dan sarı-lacivertli takıma transfer olan Ali Bilgin, Fenerbahçe’de yedek kalmanın kendisi için çok üzücü olduğunu belirterek, “Bir oyuncu kendine güvenini sahada kalarak kazanır. Kendime olan güvenimi kaybetmek istemiyorum. Eğer kulübüm isterse oynayabileceğim bir takıma giderim” dedi. Bilgin Trabzonspor’un teklif yaptığı yönünde bir açıklama yapmadı.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

vay be ali bilgin yalnız 1.3 biraz fazla değil mi? o adam için

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Artik yönetim kararini verecek bonservis parasi için.Alirlarsa iyi olur.Ceyhun,Hüseyin,Selçuk,Colman gibi isimler de var bizde ama alirlarsa niye aldiniz demem : ) Bol alternatifli kadro kurduk ama sagbekte sikinti yasiyoruz.Oraya takviye etseler daha iyi olur.Hatta çok gerekli

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

sağ bekle musa ve serkan var bence yeterli fazlasıda sorun oluyor sonra ayrıca ali bilgin saydığın isimlerden daha iyi

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Musa'yi sanirsam Kocaelispor'a sattik.Ersun hoca israrla geçen sene adam gibi performansa gösteremeyen Tayfun ve Ferhat'i deniyor.Var bi bildigi diycem ama görünen köy kilavuz istemez hesabi.O adamlardan hayir gelmez bize.Serkan Balci'yi ortasahanin sagina çekti ayrica.Pek verimli olamadi hazirlik maçlarinda.Biraz sorun yasiycaz gibime geliyor sag kanatta.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

artık transferde kapanmak üzere sanırım ersun istemiyor transfer ama gerekli senin dediğine göre bence de
şunuda belirteyim sizin yeni transferler iyi bence yerinde gibi görünüyor son hazırlık maçında bir gol yeni transferden geldi

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Evet Arjantinli oyuncumuz Gustavo Colman ilk maçinda gol atti.Bu maçta sagbekte Bugra'yi denemis Ersun Hoca.Nasil bi performans sergiledi bilmiyorum.Tayfun ve Ferhat'i görmek istemiyorum artik sagbekte : )

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

gençlere yer vermesi bence iyi ancak belli bir zamandan sonra verimi alabiliryorsun ama sürekli oluyor bu verim ve transfer sıkıntı olmuyor hersene bir arayış içerisnde olmayacaksın her takımda olması lazım bu politika

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Ligde 2 hafta geride kaldı.Yepyeni bi takım olmasına rağmen müthiş futbolumuzla göz dolduruyoruz.Eksiklerimizde var tabi.İlerleyen haftalarda bu açıkları kapatacağımıza inanıyorum.Defansta Song-Egemen bloku,orta sahada Colman,Selçuk,Yattara uyumu süper,Forvet hattında Umut Bulut ile Gökhan Ünal daha alışamadılar beraber oynamaya.Sıkça gol kaçırıyorlar ve bazı hatalar yapıyorlar.En kısa zamanda düzene girer umarım.Savulun.Geliyoruz! : ) Ayrıca sezon açılış maçında Olimpiyat stadındaydım.Trabzon-Club Brugge maçını çıplak gözle izledim.Gerçekten transferler harika.Hazırlık maçı olmasına rağmen statta 40 bin kadar taraftarımız vardı.Gövde gösterisi yaptık resmen : )