Dünya Kupası

ve spor...
Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

wolfali yazdı:
bloodline666 yazdı:
wolfali yazdı:dünki müthiş tahminlerimin hepsinin tutmasının verdiği gazla bugün ki maçları da teker teker tahmin edecem :010
isveç-trinidad tobago:isveç farklı alacak.
arjantin-fildişi sahilleri:arjantin zorlanır belki berabere bile bitebilir ama büyük ihtimal alacak arjantin.
ingiltere-paraguay:ingiltere rahat alacak.aha yazdım buraya :010
ingiltere belki raha diyebiliriz ama isveç döküldü aslında tahmincileri gerçekten cok yanılacaklar ilk defa dünya kupasına katılıyor trinidad tobago ve isveç gibi gerçekten bir ara güzel oynayan bir takım karşısında 45 dakikası 10 kişi oynayan bir takım 1 puan hakettiler adamların direkten dönen topları var ilğinç bir karşılaşmaydı bundan sonrada böyle maçları göreriz diyorum ben en azından ilk maçlarda bunlar görülecek
ya o alback mıdır nedir verdi puanı trinidad'a.ama helal olsun valla 10 kişi etten duvar ördüler koskoca isveç'e. :010
% 100 lük goler kaçırdı hakaten haklısın nasıl almışlar o adamı oraya gerçi diğer maçlarda da sonradan girip golleri atıyormuş ama bu sefer olmadı
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

wolfali yazdı:benim fikrim grup maçlarının en zevklilerinden biri arjantin-fildişi olcaka 3 dakka sonra başlıyor.. :010
o maçta doyacaz futbola gibi geliyor bana.
banada oyle geliyor ama arjantin alsında ne olursa olsun...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen yalnizgezen »

degısık seyler olcak gıbı yaw bu dunya kupasında ekvator filan gorcez hepsını :-D izlemenin keyfine bakalım :015
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka
sığınacak yerim yok yurdum yok
tüm kitapların arasında kurutulup saklanan
anılarla dolu bir yerdeyim....

Kullanıcı avatarı
ex
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ex »

triniad & tobago :-D

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

fildisi'nin oldugu grup her ne kadar karısıkta olsa aradan sıyrılabilirler gibi...seyir zevki yuksek guzel futbol oynuyorlardı dun...

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

jonnathan yazdı:fildisi'nin oldugu grup her ne kadar karısıkta olsa aradan sıyrılabilirler gibi...seyir zevki yuksek guzel futbol oynuyorlardı dun...
biraz tecrübeli olsalardı arjantin soyunma odasına boynu bükük de gidebilirdi..
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

jonnathan yazdı:fildisi'nin oldugu grup her ne kadar karısıkta olsa aradan sıyrılabilirler gibi...seyir zevki yuksek guzel futbol oynuyorlardı dun...
dehşet oynadılar ya valla özellikle ilk yarıda gercekten iyi oynadılar ama işte futbol umarım bundan sonrada bu şekilde doyum olmayan futbollarına devam ederler
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
yelda13
Üye
Üye

Mesaj gönderen yelda13 »

isveç maçı ne kadar keyifliyse, ingiltere maçı da o kadar hayal kırıklığı oldu benim için..maçlar başladıktan sonra gördüm ki, bu kupada pek favori belirtemeyeceğim, ortalık bayaa karışacak ilerleyen günler ve maçlarda gibi geliyor bana...

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Avustralya-Japonya maçı beklediğimden keyifliydi.Tam Japonlar bu maçı alır derken 2 fark yediler. :-D

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

kupanın yıldızı robben olabilir.

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

çeklerin oynadığı futbolu görünce(baros ve koller sakatketn)bu kupanın en büyük favorilerinden olduğunu düşünüyorum her zamanki gibi..

Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

kore 2 muthıs golle macı kazandı be ne gollerdı ama :-D
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

korenin kazanacagı belliydi iyi dayandı yine togo bu kadar soruna ragmen

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

isviçre ile fransa anlaşmış gibi oynadılar.

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

fransa'dan nefret etmem icin bir sebep daha iste...

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

henry olmasa 10 dakika bile izlemeyeceğim bir takım fransa.bu kupada da en fazla 2. tura çıkabilirler..

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

ilk yarısı ortalama bir brezilya -hırvatistan karşılaşması oluyor.hırvatistan küçümsenecek bir takım değil.ilk yarıda emerson ronaldinho ve kaka ,hırvatistanda kovaç kardeşler ve prso göze batan isimler.roberto da hırslı.

Kullanıcı avatarı
yelda13
Üye
Üye

Mesaj gönderen yelda13 »

bugün saat 16da keyifli geçeceğini tahmin ettiğim bir maç var..
ispanya - ukrayna

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

yelda13 yazdı:bugün saat 16da keyifli geçeceğini tahmin ettiğim bir maç var..
ispanya - ukrayna
+3.1415...

Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Edmond yazdı:
yelda13 yazdı:bugün saat 16da keyifli geçeceğini tahmin ettiğim bir maç var..
ispanya - ukrayna
+3.1415...
guzel bı mac olcak bi tarafta:luis garcia,raul,torres diger yanda:sheva,rebrov muthıs bı mac ızleyebılırız.....
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka

Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Siz güvenmeyin bu takımın Henry’sine, Zidane’ına, Wiltord’una. Bu takım, takım değil. Hepsi kulüp takımlarında adeta aslan kesilirler, milli takıma gelince tanınmaz olurlar. Ne oyun oynayabilirler ne pas atabilirler ne de seyirciye zevk verdiler. Fransızlar İsviçre karşısında futbola Fransız kaldılar. Tamam, İsviçre’nin kapasitesi belli ama böyle mi oyun olur böyle mi bir Dünya Kupası olur. 2002’deki Dünya Kupası’nda Fransa neyse Almanya’da da o. Düşünün bir kere bu takımda Şampiyonlar Ligi finaline Arsenal’i adeta tek başına çıkaran Henry var, dünyanın en iyi futbolcularından biri olarak gösterilen Zidane var kulübelerinde bile Trezeguet, Saha var. bu nasıl fransa... :023
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

ya şimdi 98 de turnuva fransa da olmasaydı fransızlar o kupayı alabilirler miydi? birde sanki o takıma asıl gücü veren ,yeteneği fazla olmayan fakat istekli ve atılgan emanuel petit ymiş gibi geliyor bana.ne de olsa vatan sevgisi ile oynuyor.

Kullanıcı avatarı
srsb
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen srsb »

favorim ispanya olmadı arjantin derim sırf sempatimden.
brezilya dunku futboluyla pek zevk vermedi. cok mac seyrettik oynamak istiyoruz demisler ya hani hakikaten cokca seyredp sermisler gibi...:P
hırvatlar da macın bir bolumunde epey zorladılar. niko kovac ta umarım buyuk arıza yoktur. bu ikisi cıkar gruptan zaten....

fransa acaip hayal kırıklıgı yasattı bana dun...anlaıslan zizou toparlamaya calısacak kupa doneminde bunları aksi halde fena silkelenecekler (bkz 2002 dunya kupası)
almanya ev sahibi olma avantajıyla gruptan cıkıp ilerleyebilir ama yarı final maksimum derim.
ispanya ya gelince;
favorim. oldum olası da ispanya ile hersey favorim oldu zaten. ama dunya kupasında morientes in alınmamasına gosterdigim tepki dısında takımın su halinin iyi oldugunu dusunuyorum. orta sahada iniesta ve reyes ten ileride torres ten umitle beklentim buyuk. puyol ve raul gibi cok ciddi etkileri goz ardı etmemek gerekir. takımla ilgili tek korkum ise salgado nun sacma kartlar gormesi ve de casillas ın dumura ugratacak goller yemesidir. olmayacak bu sefer umarım :)

Kullanıcı avatarı
srsb
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen srsb »

ispanya - ukrayna 16.00 da
bu grubun cıkacak iki ismi karsılasıyor. ve bu grup maclarıyla birlikte ilk maclar bitiyor aksam ki almanya macı ile de 2 ci maclara gecilmis olacak.
Resim

Kullanıcı avatarı
yelda13
Üye
Üye

Mesaj gönderen yelda13 »

dünkü ispanya maçı, kupa başladığından beri izlediğim en keyifli maçlardandı..puyolun attırdığı 4.gol, jeeriklerde yerini alacaktır bence..
2.tur maçları daha da şenlikli geçebilir diye düşünmekteyim..şu anda kupaya bye bye diyen ilk ülke polonya oldu..