Dünya Kupası

ve spor...
Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen yalnizgezen »

ulem ılk defa brezilyanın yenıldını gordum be kaderımızde buda varmıs :-D neyse yazık oldu kupa fransanın gıbı bence.....
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka
sığınacak yerim yok yurdum yok
tüm kitapların arasında kurutulup saklanan
anılarla dolu bir yerdeyim....

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

bu saatten sonra kupanın kimin olacağını tahmin etmek zor.fakat almanya nın almasını istemem çünkü kim ev sahibi oluyorsa o alıyor durumuna düşüyorlar.portekiz ve italya final oynasında kim alırsa alsın.

Kullanıcı avatarı
smG
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen smG »

ya böyle bişi olmaz.. sen grupta sadece togo yu yenerek 2. tura çık sonra da ispanyayla brezilyayı ele.. töbeee.. bakalım kupayı kim alcak?!
Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz, güneşin zaptı yakın!

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

Edmond yazdı:bu saatten sonra kupanın kimin olacağını tahmin etmek zor.fakat almanya nın almasını istemem çünkü kim ev sahibi oluyorsa o alıyor durumuna düşüyorlar.portekiz ve italya final oynasında kim alırsa alsın.

bu yoruma harfi harfine katılıyorum. finalde de italya alsın ki alır da bence

kurban81
Üye
Üye

Mesaj gönderen kurban81 »

ilk günden beri ALMANYA diyrum ve hala daha ALMANYA demeye devam edeceğim
simsiyah yine her taraf yanlış düzen yanlış zaman..

Kullanıcı avatarı
mavisakal_kan
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mavisakal_kan »

italya her kupada favorimdir ama bu kupayı arjantin alır
Benim için dua et!.. çünkü ben lanetlenmiş bir ruhum..daha önce lanetlenmemiş bir ruh!!

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

mavisakal_kan yazdı:italya her kupada favorimdir ama bu kupayı arjantin alır
hocam gec kaldın galiba arjantin elendi :)
sleeping with the earth my dying bride

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

kurban81 yazdı:ilk günden beri ALMANYA diyrum ve hala daha ALMANYA demeye devam edeceğim
arjantin-almanya maçında bariz bir biçimde almanya kayırıldı. hakemleriyle o kadar övünen fifa son 2 dünya kupasında resmen sçtı sıvadı.
betterman.

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

çok sıkı takip ediyodum zaten ama isviçre - togo maçından sonra bıraktım. düpedüz togo katledildi maçta. tabi fifa başkanının nereli oldugunu hepimiz biliyorus.
çok iyi maç olursa bakmaya başladım. gönül ister ki burada hakemler yerine futbol konuşalım ama olmuyo maalesef..

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

kurban81 yazdı:ilk günden beri ALMANYA diyrum ve hala daha ALMANYA demeye devam edeceğim
Almanya alamayacak gibi geliyor bana.ilk önce italya yı yenecekler sonrada portekiz ya da fransa.eğer alırlarsa kesinlikle şike var derim.böyle dünya kupası olmaz.bence dünya kupasını düzenleyen ülkenin takımı dünya kupasına katılmamalı.zaten bu organizasyonla inanılmayacak derecede reklam yapmış oluyorlar.üstüne üstlük bir de dünya kupasına direk katılıyorlar.almanya çok disiplinli,saha avantajını da kullanınca çok güçlü bir ülke oluyorlar.tabi bence italya -portekiz arasında olsun.

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Kalbimden Portekiz geçiyor.Oyunları da hoşuma gidiyor.Hem deco da önümüzdeki maçta oynuyacak haydin hayırlısın :010

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

KoRn_eR yazdı:Kalbimden Portekiz geçiyor.Oyunları da hoşuma gidiyor.Hem deco da önümüzdeki maçta oynuyacak haydin hayırlısın :010
+1

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

almanya alır gibi ya adamlar turnavının başından beri istikrarlı disiplinli oynuolar evsahibi avantajınıda kullanıp alacak gibilerr
Nerden Bilirdim HaYatın Önce SınAv Yapıp SoNra Ders Verdiğni...

Rejected
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Rejected »

Beckenbauer gizli oyunlardaki başarısını son iki maçta gösterirse almanya rahat şampiyon..

ama portekiz bence aralarında en iyisi...

gönül ister kupayı fildişi alsın... en çok onlar hak etti

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

bu akşam italya umarım almanya yı yener de almanlar elenir haydi italya göster kendini
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

bloodline666 yazdı:bu akşam italya umarım almanya yı yener de almanlar elenir haydi italya göster kendini
eheh italya bu akşam haketti :) geç oldu belki güç oldu belki ama çok çok iyi oldu. almanya bu turnuvada kazandığı nefret ile benden uzun yıllar küfür yer :P goller güzeldi, hele 2. golü uzun zamandır suskun ama bir dönemin bence en iyisi-eğer o talihsiz sakatlığı yaşamasa rahatlıkla dünyanın en iyisi olabilirdi bence- del piero atınca daha bir güzel oldu. diğer taraftan da portekiz gelirse tadından yenmez bir final izleriz. :)
betterman.

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

layne yazdı:
bloodline666 yazdı:bu akşam italya umarım almanya yı yener de almanlar elenir haydi italya göster kendini
eheh italya bu akşam haketti :) geç oldu belki güç oldu belki ama çok çok iyi oldu. almanya bu turnuvada kazandığı nefret ile benden uzun yıllar küfür yer :P goller güzeldi, hele 2. golü uzun zamandır suskun ama bir dönemin bence en iyisi-eğer o talihsiz sakatlığı yaşamasa rahatlıkla dünyanın en iyisi olabilirdi bence- del piero atınca daha bir güzel oldu. diğer taraftan da portekiz gelirse tadından yenmez bir final izleriz. :)
italya yı tebrik etmeye gerek yok.adamlar zaten iyi bir kadroya sahip.almanya nın elenmesine sevindim.final fransa - italya gibi kokuyor fakat portekiz - italya olsa iyi olur...

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

Edmond yazdı:
layne yazdı:
italya yı tebrik etmeye gerek yok.adamlar zaten iyi bir kadroya sahip.almanya nın elenmesine sevindim.final fransa - italya gibi kokuyor fakat portekiz - italya olsa iyi olur...
tebrik etmedim aslında, sadece hakettiğini aldığı için mutluyum :) ben aslında hakemleri tebrik ediyorum. gerçekten iyi bir yönetim gösterdiler. almanya tarafsız bir yönetimle bu turnuvada buralara bile gelemeeceğini de anlasaydı keşke...
betterman.

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

ilk yarısı pek göz doldurmayan bir fransa-portekiz karşılaşması seyrettik.henüz maçın kaderi belli değil.her an herşey olabilir.

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

15 dk kaldı portekiz ceviremez artık kanaatimce...

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

evet finalde fransa ve italya yı seyredeceğiz.pek heyecanlı bir maç olacakmış gibi gelmiyor bana çünkü iki takımda defansif futbol oynuyor.arjantin-brezilya olsaydı gayet hareketli olabilirdi.benim favorim italya.fransa böyle bir takımı yenemez gibi geliyor,hele ki finalde çok zor.

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

fransa almasında kim alırsa alsın...

Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen yalnizgezen »

jonnathan yazdı:fransa almasında kim alırsa alsın...
aldı bıle abı :( yasık oldu c.ronaldo,figo ya :(

şimdi güzel bi mac ızleyelım dıe bakıyorum ben ya o kadar doru duzgun ve zevklı bı mac olmadı bnce su ana kadar...
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka
sığınacak yerim yok yurdum yok
tüm kitapların arasında kurutulup saklanan
anılarla dolu bir yerdeyim....

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

grup macları daha heyecanlıydı...

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

turnuvanın en iyi futbolunu bana kalırsa çek cumhuriyeti maçında gana ortaya koydu. keşke gana brezilya'ya elenmeseydi de finale kadar gidebilseydi. alıp almaması sorun değil, en azından tüm oyuncularıyla koşabilen bir takımı izlerdik.
portekiz dünkü maçta çok çabuk pes etti sanki. fizik olarak oyundan 60. dakikada falan düştüler herhalde... fransa zaten koca turnuva boyunca yalnızca brezilya maçında top oynadı, kalan maçlar yalan... o yüzden iyi futbol beklenmiyordu ama en azından 1-0 a yatmasalardı.
finalde umarım italya kazanır hatta del piero hat-trick yapar. 2000'deki avrupa şampiyonasında finalde 2 gol kaçırdığı için günah keçisi haline gelen del piero böylece kendini de affettirmiş olur :P
betterman.