Bursaspor

ve spor...
Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

Bursaspor'dan Beşiktaşlı teknik adamlara teklif
Bursaspor teknik direktörü Riaşıt Çetiiner görevinden istifa etti. Yeşil-Beyazılı kulübün Başkanı Levent Kızıl, Beşiktaşlı iki teknik adama teklif götürdü.

Çetiner'in sitfasını kabul eden Bursaspor Yönetimi, bu sabah saatlerinde Milli takımlar teknik direktörü Fatih Terim'in yardımcılığını yapan Metin Tekin ve Engin İpekoğlu'na teklif götürdü. Kızıl'ın ayrıca Beşiktaş'ta bir dönem Rıza Çalımbay'ın yardımcılğını yapan Gökhan Keskin'e teklif yapacağı belirtildi

kartal haber .com
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ya harika bir takım ama taraftarın bu hafta yaptığı yine yenilir yutulur cinsten değil helal olsun ya kendi takımının desteklemeyen ama ankaragücüta takımının arkasından giden onalrın aralarına girip onları kışkırtıp bir yerlereiş gelmeyei hedefleyen mi yoksa başak bir emellerimi var bilmiyorum ama bu tür çirkinliklerle bir yerlere gelemezsiniz
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

bu akşam bri fenerbahçe bursaspor maçı varı ki görülmeye değer harika bir maç valla ilk yarı posizyonları kaçıran daha 15. saniyede direkten dönen ilk yarıda bir bursaspor hiçbir varlık gösteremeyen bir fenerbahçe ama 2. yarıda ne olduysa 4 gol atan ve bun gollerin ilkinin hemen öncesinde sinan kaloğlunun atamadığı veya kaçırdığı bir posizyon hakkaten cok ilginç denizin göz göre göre ben geliyorum atacağım dediği ama hiçbir bursasporlunun 'dur ya nereye gidiyorsun' demediği bir gol hele o ilk gol evlere şenli yemin ederim sizlere o nasıl bir defans nasıl bir adam alışı bursasporlu egemendi sanırım vala sen o formayı bırak hemen ayrıl takımdan bursaspor hiç dışarıya çamur atmasın ilk önce bazı şeyleri kendileri çözsün şu maçı birdaha izlesinler (onları diğer takımlara kurtaramaz ayrıca beşiktaşın son maçı kayserie kayserisporla maçıda satsa bursa kurtaramıyor
hele bir başkan varki bursaspor taraftarı bile çözmüş artık gerisi size kalmış fenerli başkan istemiyoruz diyorlar daha ne desinler

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

bloodline666 yazdı:bu akşam bri fenerbahçe bursaspor maçı varı ki görülmeye değer harika bir maç valla ilk yarı posizyonları kaçıran daha 15. saniyede direkten dönen ilk yarıda bir bursaspor hiçbir varlık gösteremeyen bir fenerbahçe ama 2. yarıda ne olduysa 4 gol atan ve bun gollerin ilkinin hemen öncesinde sinan kaloğlunun atamadığı veya kaçırdığı bir posizyon hakkaten cok ilginç denizin göz göre göre ben geliyorum atacağım dediği ama hiçbir bursasporlunun 'dur ya nereye gidiyorsun' demediği bir gol hele o ilk gol evlere şenli yemin ederim sizlere o nasıl bir defans nasıl bir adam alışı bursasporlu egemendi sanırım vala sen o formayı bırak hemen ayrıl takımdan bursaspor hiç dışarıya çamur atmasın ilk önce bazı şeyleri kendileri çözsün şu maçı birdaha izlesinler (onları diğer takımlara kurtaramaz ayrıca beşiktaşın son maçı kayserie kayserisporla maçıda satsa bursa kurtaramıyor
hele bir başkan varki bursaspor taraftarı bile çözmüş artık gerisi size kalmış fenerli başkan istemiyoruz diyorlar daha ne desinler
aynı bursaspor fenerbahçe'yi kadıköy'de tek yenen takım bu sene..
o zaman kimse atıp tutmuyodu levent kızıl hakkında şimdi yenilince kimse maval okumasın.
levent kızıl'ın bursaspor için yaptıklarını,fedekarlıklarını unutup bu şekil çamurlar atmayın.
eğer o bağıranlar birşeyler çözen kitleyse beşiktaş hakkında 2-3 yıldır çözümlemelerde bulunuyolar demektir.
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

wolfali yazdı:
bloodline666 yazdı:bu akşam bri fenerbahçe bursaspor maçı varı ki görülmeye değer harika bir maç valla ilk yarı posizyonları kaçıran daha 15. saniyede direkten dönen ilk yarıda bir bursaspor hiçbir varlık gösteremeyen bir fenerbahçe ama 2. yarıda ne olduysa 4 gol atan ve bun gollerin ilkinin hemen öncesinde sinan kaloğlunun atamadığı veya kaçırdığı bir posizyon hakkaten cok ilginç denizin göz göre göre ben geliyorum atacağım dediği ama hiçbir bursasporlunun 'dur ya nereye gidiyorsun' demediği bir gol hele o ilk gol evlere şenli yemin ederim sizlere o nasıl bir defans nasıl bir adam alışı bursasporlu egemendi sanırım vala sen o formayı bırak hemen ayrıl takımdan bursaspor hiç dışarıya çamur atmasın ilk önce bazı şeyleri kendileri çözsün şu maçı birdaha izlesinler (onları diğer takımlara kurtaramaz ayrıca beşiktaşın son maçı kayserie kayserisporla maçıda satsa bursa kurtaramıyor
aynı bursaspor fenerbahçe'yi kadıköy'de tek yenen takım bu sene..
o zaman kimse atıp tutmuyodu levent kızıl hakkında şimdi yenilince kimse maval okumasın.
levent kızıl'ın bursaspor için yaptıklarını,fedekarlıklarını unutup bu şekil çamurlar atmayın.
eğer o bağıranlar birşeyler çözen kitleyse beşiktaş hakkında 2-3 yıldır çözümlemelerde bulunuyolar demektir.

bak orada hakkını yememek lazım efet bu sene yenen tek takım ayrıca fark atan da olacaktı ama atmadılar valla fazla konuşmanın bir anlamı yok levet kızıl içinde her zaman aynı şeyleri söylüyorum yinede derim taraftarı çözmüş adamı bize laf düşmez

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

Kullanıcı avatarı
cran_bursa_mc
Üye
Üye

Mesaj gönderen cran_bursa_mc »

4ağustos açlış maçında harika bir ambians gerçekleştireğiz.inadına teksas

Kullanıcı avatarı
cran_bursa_mc
Üye
Üye

Mesaj gönderen cran_bursa_mc »

HOŞGELDİN HERVE
Ali Karasu yönetiminin prensipte anlaştığı Kamerunlu golcü Herve Tum, dün gece geç saatlerde Bursa'ya geldi. Fransa'nın Strasbourg takımında forma giyen 28 yaşındaki siyahi oyuncunun, bu sabah Acıbadem Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçeceği, ardından da Vakıfköy'e giderek sözleşme imzalayacağı bildirildi. Kamerunlu futbolcunun, Yeşil Beyazlı kulüple biri obsiyonlu olmak üzere 3 yıllık mukavele yapacağı öğrenildi.

TEŞEKKÜRLER SONG

Öte yandan, Galatasaray'da forma giyen Song'un vatandaşı Herve Tum'un transferi için devreye girdiği ifade edildi. Teknik Direktör Bülent Korkmaz'ın eski takım arkadaşı Kamerunlu oyuncuyu arayıp, Tum'un gelmesi konusunda ikna etmesini istediği bildirildi. Bu olay üzerine Song'un, siyahi oyuncuya Türkiye ve Bursaspor hakkında olumlu görüş belirttiği ve transferin sonuçlanmasına önemli katkı sağladığı gelen haberler arasında.

Kullanıcı avatarı
takxim-square
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen takxim-square »

BEn Bir HAsta FeneRli OlmAma RAgmEn BUrSA TAraFtArınA HAstayım HelAl OlsuN siZe :010

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Bu sene geçen senelerden başka bir bursaspor var büyüklere kafa tutan bir bursaspor bakalım nereye kadar gidecek