Futbol

ve spor...
Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen houseofholy »

yöneticiler işi gücü bıraktı gazetelerin haberlerini yalanlamakla uğraşıyor, adamlar bıkmış artık bu kurmaca haberlerden.. bununla ilgili bir yasal düzenleme yok mudur?
herkes istediği gibi uydurma haber yapabilir mi?
herşey onun içinde, o herşeyin dışında..

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Eskişehirspor a transfer olan Sergen Yalçın ın transferinin arkasında maliye bakanı Kemal Unakıtan çıktı. Kulübün tüm bonservis bedellerini ödeyen Unakıtan toplam 2,5 trilyon para aktarmış kulüp kasasına.. Eskişehirspor yöneticileri de bu durumu inkar etmiyor ve " kulüp kasasından tek kuruş çıkmadı" diyerek durumu onaylıyor.. seçimler öncesi böyle bir paranın aktarılmasının amacı tabi ki açık..

Kullanıcı avatarı
fzyaso
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fzyaso »

Kemal un akıtan ronaldinho yu da getirtecekmiş.

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

houseofholy yazdı:Eskişehirspor a transfer olan Sergen Yalçın ın transferinin arkasında maliye bakanı Kemal Unakıtan çıktı. Kulübün tüm bonservis bedellerini ödeyen Unakıtan toplam 2,5 trilyon para aktarmış kulüp kasasına.. Eskişehirspor yöneticileri de bu durumu inkar etmiyor ve " kulüp kasasından tek kuruş çıkmadı" diyerek durumu onaylıyor.. seçimler öncesi böyle bir paranın aktarılmasının amacı tabi ki açık..
E yok artik.Yuh.Ben o unakitanin beynini öyle bi akiticamki...
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

O paralar bizim paralar olmasında...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

jonnathan yazdı:O paralar bizim paralar olmasında...
garanti bizim paralar abicim yoksa unakıtan nerde verecek o paraları
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

2007-2008 süper lig fikstürü belli oldu.. ilk derbi BJK-GS arasında 7. hafta olacak ve derbi seyircisiz oynanacak

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

brezilya dün arjantini 3-0 devirdi..şaşkınlık içinde kaldım.oysa arjantin finale gelene kadar önüne geleni ezip geçmişti..
messi maçta gene süperdi ama yetmedi brezilya'ya.özellikle baptista'nın attığı gol dehşetti.o top o açıdan oraya nasıl gitti şaşırdım valla oturduğum yerden=)
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
no_fear_15
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen no_fear_15 »

fener kupa kapacak demiştim ben bu konuyu açarken dediğim çıktııı
SENİ SEWİYORUM diyenin sewgisinden şüphe et çünkü ask sessiz sewgi dilsizdir

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Siyasetçiye isyan!

Antalya ve Eskişehir'e verilen bakan destekleri, diğer takımları isyan ettirdi

Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin ile Maliye Bakanı Kemal Unakıtan'ın, Antalya ve Eskişehir'e verdiği destek diğer takımları isyan ettirdi.
Lig A başkanlarının çoğu yapılanın haksız rekabete yol açtığını söyledi. Bazıları aynı yardımı istedi. Birkaçı ise yorumdan kaçındı!

Kullanıcı avatarı
fzyaso
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fzyaso »

haklılar sonuçta kendi mali yapıları iyi oyuncu almayı kısıtladığı için klüplerde yardım istiyorlar. siyasetteki insanların futbolla (klüpleri mali açıdan destekleyici yönde) ne işi olabilir ki şike mevzularının kol gezdiği bir ülkede.

Kullanıcı avatarı
no_fear_15
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen no_fear_15 »

basketbol kadar sevmiorum bu futbolu
SENİ SEWİYORUM diyenin sewgisinden şüphe et çünkü ask sessiz sewgi dilsizdir

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Samsunspor Yönetimi İstifa Etti

Günlerdir kulübe maddi kaynak bulmaya çalışan ve bunun içinde şehirde kampanya başlatan Türk Telekom Lig A takımlarından Samsunspor'da, yönetim istifa etti.

Gerekli maddi desteği bulamadıkları takdirde istifa edip kulübün anahtarlarını Emniyet Müdürlüğü Dernekler Masası’na teslim edeceklerini açıklayan yönetim, dün gece geç saatlere kadar süren toplantının ardından beklenen açıklamayı yaptı.

Yönetim 5 Ağustos’ta yürürlüğe konulmak üzere istifalarını Vali Yardımcısı Mustafa İngenç'e sundu. 6 Ağustos'ta yapılacak olağanüstü kongre ile Samsunspor’un yeni yönetimi belirlenecek. Ancak daha önce de kongre kararı alan yönetimin iki kez yapılan olağanüstü kongrede aday çıkaramaması 6 Ağustos öncesi camiayı kara kara düşündürüyor. Şu ana kadar bir adayın çıkmaması ve başkanlık için teklif götürülen işadamlarının da olumsuz yanıt vermesi herkesi endişeye sevk ediyor.

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Irak'ta milli takımlarının bilmem ne kupasında yarı finale kalmasına sevinen Irak'lılar sevinçlerini havaya ateş açarak kutlamışlar.Sonuç 3 ölü 50 civarı yaralı.
Kendi ülkemin durumunu düşündürdü bu haber bana
When you're pushed, killing's as easy as breathing

rychean
Üye
Üye

Mesaj gönderen rychean »

8 vs 8 lik maçlarda tek defans olarak adam geçirmem ^^ özellikle işin ucunda lokanta varsa =) ayrıca defans olaraktan takımın gollerinin yarısını attırırım =)
ama son vuruş yeteneğim yoktur , birde çok güzel orta açar ve korner kullanırım :) üstüme tanımam :)

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

İspanya Birinci Futbol Ligi (La Liga) takımlarından Sevilla'da forma giyen 22 yaşındaki Antanio Puerta yaşamını kaybetti.
Sevilla'nın, geçen hafta sonu Getafe ile oynadığı lig karşılaşmasında kalp krizi geçirerek hastaneye kaldırılan Puerta, kritik dönemi atlatamayarak hayatını yitirirken, genç futbolcu için La Liga'da yas ilan edildi.

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen whatsername »

houseofholy yazdı:İspanya Birinci Futbol Ligi (La Liga) takımlarından Sevilla'da forma giyen 22 yaşındaki Antanio Puerta yaşamını kaybetti.
Sevilla'nın, geçen hafta sonu Getafe ile oynadığı lig karşılaşmasında kalp krizi geçirerek hastaneye kaldırılan Puerta, kritik dönemi atlatamayarak hayatını yitirirken, genç futbolcu için La Liga'da yas ilan edildi.
Ya çok üzüldüm ben buna.. Çocuğun annesi de maçı canlı izliyormuş. Kadının gözü önünde ölmüş çocuk ne kötü şey...
Lasciate mi cantare

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

yazık valla birde annesi gözleri önünde öldü değil mi? kötü valla
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Yakında ülkemizde de bu tarz vakalar görürsek şaşırmayalım. Ben dışarı çıkınca sıcaktan bunalıyorum adamlar bu havada maç oynatıyorlar...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ya hakemlerin aslında su molası vermeleri cok güzel hakkaten devam etmeli bu sıcaklarda bride bizim başımıza gelmesin aman

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Türkiye Avrupa'nın en başarılısı oldu

Beşiktaş, 6.5 ile en fazla puan kazandıran takım oldu. Kartal’ı F.Bahçe 5 , G.Saray 2, Erciyes de 1.5 puanla takip etti. Türkiye, klasmanda 15.’likten 12.’liğe çıktı...

Avrupa Kupaları’nda dörtte dört yapan Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray ve Kayseri Erciyesspor’un performansı 70 milyonu sevindirdi.

Aynı zamanda da UEFA klasmanında Türkiye’yi zirveye taşıdı. Şampiyonlar Ligi ve UEFA Kupası ön eleme turlarında takımların elde ettiği sonuçlara göre oluşan UEFA sıralamasında, 4 takımıyla 8 galibiyet, 2 beraberlik alan Türkiye, “Avrupa’nın en başarılı ülkesi” oldu.

Ülkemize, şu ana kadar en büyük puanı Beşiktaş getirdi. Siyah-Beyazlılar, oynadıkları 4 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik alırken, Şampiyonlar Ligi giriş bonusu ile birlikte Türkiye’ye toplam 6,5 puan kazandırdı. Fenerbahçe’nin Anderlecht karşısında aldığı iki galibiyet de Türkiye’nin hanesine 5 puan olarak yansıdı.

NORVEÇ İKİNCİ
UEFA Kupası’nda yer alan Galatasaray, Kopnivnica Belupo önünde aldığı 2 galibiyetle 2, Erciyesspor da Maccabi Tel Aviv karşısındaki bir galibiyet, bir beraberlikle 1.5 puan topladı.

2005-2006 sezonunu Avrupa’da 4.000 averaj puanıyla kapatan Türkiye, 2007-2008’de henüz ön elemeler sonucunda 3.750 puana ulaştı.

Türkiye’nin ilk sırada yer aldığı 2007-2008 UEFA Klasmanı’nda, 5 takımıyla 3.200 puan toplayan Norveç ikinci, 4 takımıyla 3.125 puana ulaşan Ukrayna üçüncü sırada yer aldı. Sezona 15. sırada giren Türkiye, 4 takımından gelen puanlarla 12. sıraya tırmanmış oldu.

İLK HEDEF 9.’LUK
Ancak Türkiye’nin, Şampiyonlar Ligi ve UEFA Kupası’nda takım sayımızın artması için, takımlarımıza büyük görev düşüyor.

Öncelikle hedef, 9.’luk olacak. UEFA Klasmanı’nda 9. sıraya yükselmemiz durumunda, Süper Lig Şampiyonu, ön eleme oynamadan Devler Ligi’ne katılma hakkını elde edecek. Lig ikincisi, tek ön eleme oynayacak.

Fortis Türkiye Kupası galibi ön eleme oynamadan UEFA Kupası’nda boy gösterecek. Ancak Yunanistan’ın yer aldığı 8. sıra, çok daha büyük avantajlar sağlıyor.

UEFA Klasmanı’nda 8. sırada yer alan takım, birisi direkt olmak üzere Şampiyonlar Ligi’ne iki, UEFA Kupası’na da ön eleme oynamadan 4 takımla katılıyor

inşallah daha da iyi yerler geliriz

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

geçen gün süper kupa maçında milan ın sevilla yı yenmesine çok üzüldüm valla.. maça büyük bir üzüntüyle çıkan sevilla bu kupayı alsaydı çok daha anlamlı olurdu..

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

futbol birşey yapamazsın ki milanda sevilla için kupayı veremezdi ama milanlılar yinede onlardan beklenenleri yaptılar ve golleri attıktan sonra ve maçtan cıkarken formalarını arkasında yazılan ölen futbolcunun ismini gösterdiler bunu yapmaları güzeldi

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Futbolda sponsor depremi sürüyor!

Vestel'in ardından KC Grup, Etimesgut Şekerspor'dan desteğini çekti. KC Grup Başkanı, "''Türkiye'deki futbol kirli. Doğru yönetilmiyor'' dedi.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

daha bunu yeni mi anladılar yazık vestele yapılan yatırımlara yazık oldu valla olimpiyatlar dahil bütün işler sponsorlarla dönüyor bu alemde ama bizimkiler tam tersine gidiyor nerey varacak bu işler bakalım bugün kendi ligimzin bile bir sponsoru var bunların sayesinde bir şeyler yapılıyor ama ne yazıkki bazı çevreler bazı şeyleri engellemeye calışyor ve başarılıda oluyorlar işte kanıdı vestel artık yok helal