Vestel Manisa

ve spor...
Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Vestel Manisa

Mesaj gönderen bloodline666 »

ilk haftaların en güzel top oynayan ve daima gol atmak için oynayan takımı yaptığı transferlerle iyi bir kadro kurdular umarım bozulmadan bu şekilde devam ederler
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

imkansız ama keske sampiyon olsalar...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

bu hafta gerçekten cok iyi oynadılar belki gençlerbirliği 9 kişi kalmış alabilir ama bizim 4 büyüklerden birisi olsa biliyorum o maç öyle biterdi ama vestel 90. dakikada bile ynuyordu abstırıyordu atmak için oynuyordu işte futbol böyle olmalı ilk 10 dakikada bir tane atıp sonra yan gelip yatmak değil
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

jonnathan yazdı:imkansız ama keske sampiyon olsalar...
imkansız değil bence..
şampiyonluğa oynuyan takımları görüyoruz..
fenerbahçe,beşiktaş,galatasaray..bence manisa hepsinden iyi top oynuyor ve bozulmadan giderlerse fenerbahçeye 100.yılında en büyük kazığı atabilirler..
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

beşiktaşı yendiler trabzonla berabere galatasayla yine abuk sabuk bir penlatıyla 1 puana talim oldular yazık bir hakemler adam gibi olsa puan farkı daha da acılacaktı

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

daha cok erken sampiyon olur demek icin,ilk yarının yarısında bile degiliz...muhtemelen yarıstan kopacaklar,sivrilir cogu sene aradan oyle anadolu klupleri ama devam ettiremezler...iyi kotu oynayıp buyuk takımlardan birisi yine sampiyon olur bence ama vestel'de kotu bir yerde bitirmez...

Kullanıcı avatarı
endoplazmikjan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen endoplazmikjan »

jonnathan yazdı:daha cok erken sampiyon olur demek icin,ilk yarýnýn yarýsýnda bile degiliz...muhtemelen yarýstan kopacaklar,sivrilir cogu sene aradan oyle anadolu klupleri ama devam ettiremezler...iyi kotu oynayýp buyuk takýmlardan birisi yine sampiyon olur bence ama vestel'de kotu bir yerde bitirmez...
kesinlikle..ama geçen senede kötü deillerdi bu sene geçen seneden daa ii olcaklarýna emiinim..vestel,kayseri gibi takýmlar saysinde lig çekiþmeli ve heyecanlý oluo...
® KendÝ ÜstümdE BiR DoðrU, KendisinE YönelmeM GerekeN BiR YasA TanýmýyoruM..

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

endoplazmikjan yazdı:
jonnathan yazdı:daha cok erken sampiyon olur demek icin,ilk yarının yarısında bile degiliz...muhtemelen yarıstan kopacaklar,sivrilir cogu sene aradan oyle anadolu klupleri ama devam ettiremezler...iyi kotu oynayıp buyuk takımlardan birisi yine sampiyon olur bence ama vestel'de kotu bir yerde bitirmez...
kesinlikle..ama geçen senede kötü deillerdi bu sene geçen seneden daa ii olcaklarına emiinim..vestel,kayseri gibi takımlar saysinde lig çekişmeli ve heyecanlı oluo...
+kaliteli oluyor

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

bence manisa ilk üçte bitirir. açıkçası bu sene fenerbahçe ya da galatasaray avrupaya gideceğine manisa gitseydi daha hayırlı olurdu. keşke geçen sene o 3-0 lık diyarbakırspor maçları gibi şeyler yaşamasalardı. bu arada takımın yabancı oyuncularının aldığı paralar az da değilmiş. bu parayla bu başarı denemez pek arkalarında koskoca zorlu var
: )

Kullanıcı avatarı
pop_korn
Üye
Üye

Mesaj gönderen pop_korn »

yasadğm şehr olan manisayla gurur duyuyorm kmse tutamz bzi 8)

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

pop_korn yazdı:yasadğm şehr olan manisayla gurur duyuyorm kmse tutamz bzi 8)
inşallah bakalım ilk yarıyı bu şekilde bitirirlerse iyi olur hakkaten

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

Şu Ersun Yanal Steau Bükreş in başında olsa Steau Şampiyonlar liginde final oynar. Ama Barcelona nın başında olsa aynı başarıyı yakalayamaz. Ama gerçekten çok beğeniyorum Ersun Yanalı.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

r1g0r yazdı:Şu Ersun Yanal Steau Bükreş in başında olsa Steau Şampiyonlar liginde final oynar. Ama Barcelona nın başında olsa aynı başarıyı yakalayamaz. Ama gerçekten çok beğeniyorum Ersun Yanalı.
neden büyük takımları kaldıramıyor bu teknik adamlar anlamıyorum gerçi bunda bizim yöneticilerin büyük payı var taraftar gibi hmen başarı istiyorlar buda teknik adamların gönderilenmsini sağlıyor tyazık oluyor hakkaten

Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen yalnizgezen »

super takım oyunu oynuyolar ya ıns.. daa basarılı olurlar...
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka
sığınacak yerim yok yurdum yok
tüm kitapların arasında kurutulup saklanan
anılarla dolu bir yerdeyim....

chamreun
Üye
Üye

Mesaj gönderen chamreun »

ersun yanal harikalar yarattı o takımla wlla 4 büyüklere sıkı bi rakip oldu kşke uefdayada katılabilseydi.....

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

vestel amnisa bu haftayıda kayıpsız geçti 2-0lık galibiyetle liderliğini sürdürdü böyle gider inşallah

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ve bir galibiyet daha 3-2 lik antalyaspor galibiyeti ve liderlik devam ediyor bakalım nereye kadar :006

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

vestel farkı açıyor :)
betterman.

Kullanıcı avatarı
dumanaddict
Üye
Üye

Mesaj gönderen dumanaddict »

yuh puan listesinde 1.sırada görünce şok oldum..hele galatasaray 8.sırada..maşallahh.
Rock bir müzik türü değil, bir hayat tarzıdır!

Kullanıcı avatarı
utkugk
Üye
Üye

Mesaj gönderen utkugk »

hayatımda ilk kez -tüm dünya ligleri dahildir- "diğer" takımlardan birini 6 puan farkla zirvede görüyorum. bence şampiyonluk hiç de hayal değil. maddi sıkıntı yok (vestel), kötü futbolcu yok (zelenka, rafael..), kötü hoca yok. devre arasında bir-iki takviye ilk ikiyi garantiletir. önemli olan da o zaten, şampiyonlar ligi. türk futbolunun en kritik sürecidir bu.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

utkugk yazdı:hayatımda ilk kez -tüm dünya ligleri dahildir- "diğer" takımlardan birini 6 puan farkla zirvede görüyorum. bence şampiyonluk hiç de hayal değil. maddi sıkıntı yok (vestel), kötü futbolcu yok (zelenka, rafael..), kötü hoca yok. devre arasında bir-iki takviye ilk ikiyi garantiletir. önemli olan da o zaten, şampiyonlar ligi. türk futbolunun en kritik sürecidir bu.
haklısın ama birtek sıkıntı var oda klübe orayada biraz birşeyler aldılar mı bu olay tamamdır vestel şampiyon

Kullanıcı avatarı
_bittersweet_
Üye
Üye

Mesaj gönderen _bittersweet_ »

vestelin başkanı bu sene hedefimiz ilk 5 demiş hem de ligde 1.yken şaşrdm

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

_bittersweet_ yazdı:vestelin başkanı bu sene hedefimiz ilk 5 demiş hem de ligde 1.yken şaşrdm
bu ligte ne zaman anaoludan bir lider cıks adamlara yapılanları demekki biiyorda o yüzden konuşuyor bana kalırsa yoksa oda ister sanırım 1. olmayı şampiyon olayı değil mi?

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

devre arasında 2-3 futbolcu alacaklarmıs...fenerbahceli selcuk ve brezilya'lı bir futbolcuyla temastalarmıs...

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

jonnathan yazdı:devre arasında 2-3 futbolcu alacaklarmıs...fenerbahceli selcuk ve brezilya'lı bir futbolcuyla temastalarmıs...
ya gerekli zaten bakıyorsun kimse yok klübede şampiyonluğa oynuyorsan alacaksın kıyacaksın biraz paracıklarına ama akıllı transferle bizim beşiktaşın 2 sezon önce yaptığı gibi her önüne geleni alırsan avucunu yalarsın valla