Vestel Manisa

ve spor...
jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

bloodline666 yazdı:
jonnathan yazdı:devre arasında 2-3 futbolcu alacaklarmıs...fenerbahceli selcuk ve brezilya'lı bir futbolcuyla temastalarmıs...
ya gerekli zaten bakıyorsun kimse yok klübede şampiyonluğa oynuyorsan alacaksın kıyacaksın biraz paracıklarına ama akıllı transferle bizim beşiktaşın 2 sezon önce yaptığı gibi her önüne geleni alırsan avucunu yalarsın valla
ki manisa transfer isini guzel yapıyor duruma bakılırsa...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

jonnathan yazdı:
bloodline666 yazdı:
jonnathan yazdı:devre arasında 2-3 futbolcu alacaklarmıs...fenerbahceli selcuk ve brezilya'lı bir futbolcuyla temastalarmıs...
ya gerekli zaten bakıyorsun kimse yok klübede şampiyonluğa oynuyorsan alacaksın kıyacaksın biraz paracıklarına ama akıllı transferle bizim beşiktaşın 2 sezon önce yaptığı gibi her önüne geleni alırsan avucunu yalarsın valla
örnek rafael bakınız gençlerbirliğinin almak istediği yanlız bonservisi cok diye alamadığını vestel aldı ve adam 7 golle sıralamada alexle 1.liği baylaşıyor
en güzel oyunu zaten gençlerbirliğinie karşıydı 3 tane atmıştı adam gençlere almassanız böyle atarım dercesine
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

bloodline666 yazdı:
jonnathan yazdı:
bloodline666 yazdı: ya gerekli zaten bakıyorsun kimse yok klübede şampiyonluğa oynuyorsan alacaksın kıyacaksın biraz paracıklarına ama akıllı transferle bizim beşiktaşın 2 sezon önce yaptığı gibi her önüne geleni alırsan avucunu yalarsın valla
örnek rafael bakınız gençlerbirliğinin almak istediği yanlız bonservisi cok diye alamadığını vestel aldı ve adam 7 golle sıralamada alexle 1.liği baylaşıyor
en güzel oyunu zaten gençlerbirliğinie karşıydı 3 tane atmıştı adam gençlere almassanız böyle atarım dercesine
bir rivayete gore rafael i Galatasaray istemis ancak Rafael orda ac kalırım diyerek teklifi reddetmis...

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

jonnathan yazdı:
bloodline666 yazdı:
jonnathan yazdı:ki manisa transfer isini guzel yapıyor duruma bakılırsa...
bir rivayete gore rafael i Galatasaray istemis ancak Rafael orda ac kalırım diyerek teklifi reddetmis...
haklsın garanti öyle birşey vardır adam görünce ribeye hadisesini kim giderki o takıma
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

ve sonunda ilk maglubiyetlerini aldılar beklenmedik bir sekilde...

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

jonnathan yazdı:ve sonunda ilk maglubiyetlerini aldılar beklenmedik bir sekilde...
evet 3-2 lik bir skorla ilk malubiyet helal olsun yinede buraya getirdiklerini şükür bu kadroyla bu kadar kaldıramıyr abicim bu kadar daha ne yapsın ama iilk yarıyı ben ilk 3 te bitireceklerinde adım eminim

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

kimse var mı orada düşüyorsunuz biliyormusunuz ?

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

bugün oynanan vestel manisa-sakarya maçında olaylar nedeniyle maç tatil edildi cok büyük olaylar var maçta hakem herhalde sopa yemiş maç tatil veste için kötü haberleri bekliyoruz herhade 5 maç kapanır sahaları bizim 52 saniyeden sonra

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Kalecilerinin salaklığı... Çok gereksiz gerginlik yarattı...

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

jonnathan yazdı:Kalecilerinin salaklığı... Çok gereksiz gerginlik yarattı...
2 taen kırmızı var sanırım maçta eğil mi?

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

1 tane var diye biliyorum...

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Çok pis ceza yağacak manisa'ya.
When you're pushed, killing's as easy as breathing

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Hürriyet'e göre Vestel bu maçı hükmen kaybetmiş sayılacak ve 3 puanı silinecek. Kaleci 20 maç ceza, kaleci antrenörü 2 ay hak mahrumiyeti cezası alacak.

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Ayrıca Ersun Yanal ekibiyle istifa etti...

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

aryuıca vestel sponsorluğunu cekecekmiş duyduğuma göre valla adamlar daha ne yapsın

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kindmonster »

Tarihe geçtiler!

Sakaryaspor maçında hakem Çakır'a saldıran V. Manisa kalecisi Bülent ve Antrenör Metin Bayındır, Türk futbol tarihinin en ağır cezalarını aldı. Bülent'e 20 maç, Bayındır'a ise 3 yıl hak mahrumiyeti cezası verildi

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Vestel Manisaspor kalecisi Bülent Ataman'a 20 resmi müsabakadan men, kaleci antrenörü Metin Bayındır'a ise 3 yıl hak mahrumiyeti cezası verdi.
Ligin 25. haftasında oynanan Vestel Manisaspor-Sakaryaspor maçının 38. dakikasında hakem Cüneyt Çakır'a yapılan saldırı nedeniyle yarıda kalan karşılaşmanın dosyalarını inceleyen PFDK, Türk futbol tarihinin en ağır cezalarını verdi.
Kurul, kaleci Bülent'i, "hakeme karşı söverek ağır saldırıda bulunmak" suçundan 20 resmi müsabakadan men etti. PFDK, hakeme karşı "Ağır saldırıda bulunan" kaleci antrenörü Metin Bayındır'ın da 3 yıl spor müsabakalarından men edilmesini kararlaştırdı.
Söz konusu olaya karışan isimlerin Vestel Manisaspor sporcusu ve antrenörü olması nedeniyle talimat gereği kulübe de 15 bin YTL para cezası öngörüldü. Hakem Cüneyt Çakır tarafından 38. dakikada skor 1-1 iken tatil edilen maçın sonucuyla ilgili kararı MHK'nın raporu doğrultusunda Federasyon Yönetim Kurulu verecek. Sonucun büyük bir olasılıkla 3-0 Sakaryaspor lehine tescil edileceği bildirildi.
Tarihi cezaya çarptırılan Vestel Manisaspor kalecisi Bülent Ataman ise "Adam mı öldürdüm. Hakeme fiili müdahalem dahi yok. Böyle bir cezayı nasıl aldım anlamıyorum" dedi

MİLLİYET
İşsizlik başa bela,kahrolsun bankalar..

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

vestel küme düşecek gibi hadi hayırlısı valla bir zamanlar neydi bu takım ya

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Küme düşerlerse muhtemelen tarihe geçerler.