Kayserispor

ve spor...
Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Kayserispor

Mesaj gönderen bloodline666 »

neden burada kayserspor yok baktım şaşırdım neden fark etmemişik bu akşam kayserisporumuzun uefa maçı varı ve ilk maçı 3-2 yenilmiştik buradada 1-1 berabere kalarak uefaya veda ettik ama helal olsun yinede intertotodan büyük özveriyle gelerek buralara kadar geldik teşekkür ediyoruz kayserispora :010
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Ertuğrul Sağlam herkese teşekkür etti

UEFA'dan elenen Kayserispor'un teknik direktörü Ertuğrul Sağlam herkese teşekkür etti.

Kayserispor, UEFA Kupası 1. Tur rövanş maçında rakibi Az Alkmaar ile berabere kalmasına karşın turu geçemedi.

Az Alkmaar turu geçmenin sevincini yaşarken Kayserispor üzüldü. Ertuğrul Sağlam kazanılan başarılarda emeği geçenlere teşekkür etti. Turu atlamanın sevincini yaşayan Az Alkmaar takımının teknik direktörü Luis Van Gaal Kayserispor'a övgüler yağdırdı.
Az Alkmar Teknik Direktörü Van Gaal, iyi bir maç oynandığını belirterek şunları söyledi; "Öncelikle Kayserispor'un yüksek şekilde mücadelesi bekliyorduk. Özellikle uzun toplarla mücadele etmişlerdi. Biz gerçi birebir mücadele etmeyi sürdürmek istiyorduk. Kayserisporun ilk yarıyı 1-0 önde kapatmasına rağmen biz ikinci yarıda iyi bir mücadele ortaya koyduk ve skoru eşitledik. Mehmet güzel bir oyun sergilerken, Gökhan şık bir gol attı. Özellikle bizim top kaybetmemiz vardı. Ayrıca golde de iki defans oyuncumuzun hatası vardı. Bu maçlarda olan şeyler. Özellikle orta saha güçlü idi. Orta sahayı ikinci yarı daraltmadık. Haklı bir şekilde de turu geçtiğimize inanıyoruz."

ERTUĞRUL SAĞLAM: NET GOL POZİSYONLARI YAKALADIK, DEĞERLENDİRMİŞ OLSAYDIK İYİ OLACAKTI

"Kendi sahamızda kazanıp turu atlamak istedik. Öne geçtik, net gol pozisyonları da yakaladık. Onları değerlendirmiş olsaydık daha iyi olacaktı." diyen Ertuğrul sağlam, maçı şöyle değerlendirdi; "Avrupa'da 8 maçımızı oynadık. Sadece 8 maçta bir mağlubiyetimiz var. Dolaysıyla ekip olarak takım olarak elimizden gelen mücadeleyi yaptık. Gruplara kalıp büyük mutluluk yaşamak isterdik. Ama bu mutluluğu yaşatan futbolcu arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Yeniden Türkiye Kupası ve ligdeki maçlarımıza ağırlık vereceğiz. Yeniden UEFA Kupası'nda mücadele vereceğiz. Ben alnımızın akıyla çıktığımızı düşünüyor ve futbolcu arkadaşlara teşekkür ediyorum. Az Alkmaar çok iyi bir takımdı. Bu turu geçebilirdik ama olmadı. Taraftarımıza teşekkür ediyorum. Çünkü maç sonrasında bize iyi bir destek verdi. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Hollanda'daki maçta rakibin ev sahibi olmasına has bazı kararları vardı. Ama buradaki hakem çokta kötü bir hakem değildi. Deplasmandaki bir maç için iyi bir hakem. Keşke bizim orada oynadığımız maçta da böyle bir hakem olsaydı. 14 günde 5'inci maçımızı oynadık, tabii rakip de 5 kişi yeni kadrodaydı rakipte. Biz de daha diri ve dinç futbolcularımız olabilirdi. Ama olmadı. Maçın son dakikalarında yorgunluk vardı. Karşımızda ayağa top oynayan ve iyi defans yapan takım vardı. Aslında iyi bir mücadele vardı. Tabi belki tur atlar mıydık bunu düşünüp değerlendirmeliyiz. Ama geçen yıla göre daha geniş bir kadromuz var gibi görünse de, yine pazar maçları dışında hafta için maç oynayan futbolcularımız yoktu. Tabi futbolcularım çaba gösterdi. İyi niyetli mücadele ettiler. Kendilerine teşekkür ederim. Çok da somut bir hedef göstermedik. Biz mütavazi bir takımımız. Bizim kendi ayarımızdaki takım futbolcularıyla değerlendirirsek bizim daha az parayla alınan futbolcularımız var. Onların futbolcuları bizim futbolcularımızın iki katı değerindeki transferi yapılanlar. Biz mütevazı bir yapı içinde devam ettirdik. Tabi biraz daha fazla mütevazi yapımıza rağmen biraz daha özveri olsaydı tabi sonuca ulaşırdık. Bu takım daha fazla ilgi ve desteği hak etmektedir."
haberaktüel
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
omarylmz
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen omarylmz »

ya tam da açsam bu başlıgı diodum ya. memlektim bee 8) helal olsun valla.
the dreams in which im dying are the best ive ever had

Kullanıcı avatarı
stan
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen stan »

Yazik oldu :( ama yinede tebrik ediyorum. cok inanmistim ama olmadi...neyse saglik olsun
ever try ever fail no matter try again fail again fail better!!!

Kullanıcı avatarı
endoplazmikjan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen endoplazmikjan »

bu takým elendi ya yazýk günah ... yalnýz biþeye dikkat çekmek istiorum elendikleri (elinden kaçýrdýkalrý) takým Bu sene takýmlarýmýza çýkan takýmlar arasýndaki en güçlü takýmdý...tebrik ediyorum ..
® KendÝ ÜstümdE BiR DoðrU, KendisinE YönelmeM GerekeN BiR YasA TanýmýyoruM..

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

cok yazık oldu,macın cok az bir bolumunu izledim ama izledigim kısımlarda da 2 tane cok net gol pozisyonu harcadılar,hele ragıp'ın(ragıp mıydı adı?) kaleciyle karsı karsıya kaldıgı pozisyon kacmamalıydı...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Dün akşamki maçlarda beni en çok heyecanlandıran maçtı.Gerçekten üzüldüm elenmesine kayserinin.

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

kayserispor güzel oynuyor. gelişmekte olan bi takım için uefa'da gruplara çıkmaktan çok daha önemli birşey bu. avrupadan çok karlı ayrıldı kesinlikle. ligde de umarım üst düzet performans sergiler. biraz ütopik olacak ama umarım şampiyon da oluruz. çünkü son 5 yılda şampiyon olmuş hiçbir takımla kıyaslanamayacak bir futbol oynuyor kayserispor. ertuğrul sağlam inanılmaz pozitif bir anlayışla bu takımı sahaya sürdükçe kayserispor maçları izlemesi en zevkli maçlar olacak. kadrosu da oyun sistemi için oldukça uygun. dün akşam bir noktadan sonra fizik gücü tükendi kayserispor'un -ki bence gruplara çıkamamızın tek sebebidir. 3 sene aynı mantalite ve başarı uzak değil. zaten kayserispor böyle oynadıkça kayseri halkının desteği de artarak doruğa ulaşacaktır.
betterman.

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

jonnathan yazdı:cok yazık oldu,macın cok az bir bolumunu izledim ama izledigim kısımlarda da 2 tane cok net gol pozisyonu harcadılar,hele ragıp'ın(ragıp mıydı adı?) kaleciyle karsı karsıya kaldıgı pozisyon kacmamalıydı...
evet ragıp, o da çok koştu dün. iglesias biraz daha ayakta kalabilseydi skor bence farklı olurdu ama ne zaman kendisini görsem yerdeydi :010 faul ya da değil, adam sahada can verecek diye korktuk bir ara maçı izlerken.
betterman.

Kullanıcı avatarı
omarylmz
Müdavim Üye
Müdavim Üye

layne yazdı:zaten kayserispor böyle oynadıkça kayseri halkının desteği de artarak doruğa ulaşacaktır.
maçdan once tezahurat yapıp yapıp maç başladıgı anda sus pus oturmayı bırakılar(ız) inş:D

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

omarylmz yazdı:
layne yazdı:zaten kayserispor böyle oynadıkça kayseri halkının desteği de artarak doruğa ulaşacaktır.
maçdan once tezahurat yapıp yapıp maç başladıgı anda sus pus oturmayı bırakılar(ız) inş:D
bırakacaklar abi. diyorum bak, o çevredeki kuruyemişçiler kapandığı an kayseri türkiye'nin en ateşli seyircisine kavuşacak.
hem dün tvden tezahüratlar duyulabiliyordu. sağlamdı yani destek :)
betterman.

Kullanıcı avatarı
omarylmz
Müdavim Üye
Müdavim Üye

layne yazdı:
omarylmz yazdı:
bırakacaklar abi. diyorum bak, o çevredeki kuruyemişçiler kapandığı an kayseri türkiye'nin en ateşli seyircisine kavuşacak.
ztn bizi bitiren o kuruyemişciler. ya bi stat dolusu insan 90dakka boyunca tezahurat yapmak yerine kuruyemiş yer mi yiyo :023

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

omarylmz yazdı:
layne yazdı:
omarylmz yazdı: maçdan once tezahurat yapıp yapıp maç başladıgı anda sus pus oturmayı bırakılar(ız) inş:D
ztn bizi bitiren o kuruyemişciler. ya bi stat dolusu insan 90dakka boyunca tezahurat yapmak yerine kuruyemiş yer mi yiyo :023
hakkaten ya nasıl izleyebiliyorlar öyle oturarak ya anlamak güç ben burada oturmıyorum adamlar oturmuş cekirdek yiyorlar avrupasda bu olay cok oturmuşlar film izlermiş gibi maç izliyorlar yok abicim ya valla bunlar ilginç millet

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

kayserisporda uefa kupasından elenmesinden sonra bir form düşüklüğü gözlemledim bu haftada 1 puana razı oldular kendi sahalarında oynadkları sivas maçında ilerki haftalar ne göstercek bilemem ama bir an önce toparlanmaları dileğiyle :006

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

18. dakikadan itibaren 10 kişi oynamak pek de kolay değil tabi. kısa bir sürede toparlanmasını umuyorum.
betterman.

Kullanıcı avatarı
utkugk
Üye
Üye

Mesaj gönderen utkugk »

sivas-kayseri maçları zor maçlardır....

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

utkugk yazdı:sivas-kayseri maçları zor maçlardır....
baya zordur hem de... son dönemde daha bi güzelleşti ama yine de zordur.
betterman.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

layne yazdı:18. dakikadan itibaren 10 kişi oynamak pek de kolay değil tabi. kısa bir sürede toparlanmasını umuyorum.
birde acayip bir yağış vardı zemin gerçekten cok berbattı her takımda bundan etkiliendi

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

kayserispor haftayı bursaspor galibiyetiyle kapattı. trabzonsporun puan kaybetmesi durumunda da ligde 6. sırada yer alacak 11. hafta itibariyle. kayserisporun hep daha iyiye gitmesi umuduyla...
betterman.

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

bazı basın organlarında real madrid'in kayserisporlu ilhan parlak için fenerbahçe sk başkanı aziz yıldırım'dan yardım istediği yazılıyor. bu kadar büyük bir adım bakalım gerçekleşecek mi?
betterman.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

layne yazdı:bazı basın organlarında real madrid'in kayserisporlu ilhan parlak için fenerbahçe sk başkanı aziz yıldırım'dan yardım istediği yazılıyor. bu kadar büyük bir adım bakalım gerçekleşecek mi?
valla umarım gerçekleşirde reale gidenlerin hepsi bitti işte baliç umarım birde o kadar büyük bir klübe gitmez yoksa hayatının en büyük hatasını yapmış olur kendisiede yazık baştan bizim klüblerimizde oynamayı başarsın sonra düşünsün

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

bloodline666 yazdı:
layne yazdı:bazı basın organlarında real madrid'in kayserisporlu ilhan parlak için fenerbahçe sk başkanı aziz yıldırım'dan yardım istediği yazılıyor. bu kadar büyük bir adım bakalım gerçekleşecek mi?
valla umarım gerçekleşirde reale gidenlerin hepsi bitti işte baliç umarım birde o kadar büyük bir klübe gitmez yoksa hayatının en büyük hatasını yapmış olur kendisiede yazık baştan bizim klüblerimizde oynamayı başarsın sonra düşünsün
ama erken gitmesi gelişimini doğru yönde devam ettirmesi için de faydalı olacaktır.
betterman.

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

layne yazdı:
bloodline666 yazdı:
ama erken gitmesi gelişimini doğru yönde devam ettirmesi için de faydalı olacaktır.
bencede,ki zaten adamı direkt ilk 11 icin alacaklarını sanmıyorum...altyapıda yetistirip gelecegin yıldıgızı yapmaya calısacaklardır...oraların altyapı kosullarınında burdan daha iyi oldugu kesin...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
_bittersweet_
Üye
Üye

Mesaj gönderen _bittersweet_ »

ilhan real dahil bi çok avrupa kulübünn kendisini istediini söledi ama kayseride kalp kendini gelştrmek istiomş ama bana realin aziz yıldırımdan yardım istemesi saçma geldi

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

_bittersweet_ yazdı:
ilhan real dahil bi çok avrupa kulübünn kendisini istediini söledi ama kayseride kalp kendini gelştrmek istiomş ama bana realin aziz yıldırımdan yardım istemesi saçma geldi
daha önce baliç transferi, roberto carlos için görüşmeler vs. yani real'in fenerbahçe ile geçmişi var. o yüzden ondan yardım istemiş olabilir.
betterman.