Kayserispor

ve spor...
Kullanıcı avatarı
utkugk
Üye
Üye

Mesaj gönderen utkugk »

bloodline666 yazdı:
layne yazdı:bazı basın organlarında real madrid'in kayserisporlu ilhan parlak için fenerbahçe sk başkanı aziz yıldırım'dan yardım istediği yazılıyor. bu kadar büyük bir adım bakalım gerçekleşecek mi?
valla umarım gerçekleşirde reale gidenlerin hepsi bitti işte baliç umarım birde o kadar büyük bir klübe gitmez yoksa hayatının en büyük hatasını yapmış olur kendisiede yazık baştan bizim klüblerimizde oynamayı başarsın sonra düşünsün
belki realin a takımında hiçbir zaman oynayamaz ama real altyapısından çıkmak demek en kötü ihtimalle herhangi bi ispanyol takımına yollanmak demek ki bence bu bile ilhan için parlak bi gelecek.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

utkugk yazdı:
bloodline666 yazdı:
layne yazdı:bazı basın organlarında real madrid'in kayserisporlu ilhan parlak için fenerbahçe sk başkanı aziz yıldırım'dan yardım istediği yazılıyor. bu kadar büyük bir adım bakalım gerçekleşecek mi?
valla umarım gerçekleşirde reale gidenlerin hepsi bitti işte baliç umarım birde o kadar büyük bir klübe gitmez yoksa hayatının en büyük hatasını yapmış olur kendisiede yazık baştan bizim klüblerimizde oynamayı başarsın sonra düşünsün
belki realin a takımında hiçbir zaman oynayamaz ama real altyapısından çıkmak demek en kötü ihtimalle herhangi bi ispanyol takımına yollanmak demek ki bence bu bile ilhan için parlak bi gelecek.

tamamda ille ispanyada oynamak için oraya gitmek istiyorsa cok yanlış bence türkiyede daha güzel takımlar var avrupadakinden emreye bu yüzden şaşıyorum newcastle da ne yapıyor anlamak güç galatasaray da kalıp bir iki sene büyük başaraılar imza atacakken o gitti intere şimdi de ingilterede en alttaki takımla aynı puana sahip olan bir takımda oynuyor
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

kayserispor haftayı deplasmanda farklı bir galibiyetle kapattı. bir süredir 2 maçtır berabere kalan kayserispor'un bu galibiyetle yükselişe geçmesini ummaktayım :) şu anda sivassporla aynı puanda ve 4. sırada bulunan kayserispor'un ilk üç sıradaki takımı zorlaması, bunu yapamasa bile alt tarafla farkı açması en büyük temennim.
betterman.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

gerçekten cok ilginç dakika 25 ve 3-0 oldu bu maç nereye gidiyor dedim kendi kendşme yakaladığı posizyonları golyapınca fark acılmış eğer böyle giderse kayseri 4. olur ama üsttekilerde kaybederse daha yukarılara cıkar güzel futbola devam diyoruz kayseri için
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

bloodline666 yazdı:gerçekten cok ilginç dakika 25 ve 3-0 oldu bu maç nereye gidiyor dedim kendi kendşme yakaladığı posizyonları golyapınca fark acılmış eğer böyle giderse kayseri 4. olur ama üsttekilerde kaybederse daha yukarılara cıkar güzel futbola devam diyoruz kayseri için
sivasspor ile eşit puanda kayserispor. sivasspor 2. yarıya en iyi başlangıcı yapan takım. 3 maçta 9 puan topladılar. onlar da iddialılar yani :) ligin artık 3 takım etrafında dönmediğini gördükçe(en azından bence artık öyle) izlediğim maçlardan daha fazla keyif alıyorum.
betterman.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

yok bence sivasın o kadar dayanabi,leceğini sanmıyorum bir dönemden sonra düşüşe geçeçeklerdir tıpkı vestel manisa gibi onlara bak şimdi ne haldeler

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

tek gollü galibiyetle kayserispor bu hafta da yoluna devam ediyor...
betterman.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

sonuna kadar ddevem ettrimeli bu kadroyla birşeyler yapabilecek bir görüntü içindiler bencede yapacaklar en azında bri uefa 3 büyüklerin arasından sıyrılıp bir şampiyonlar ligi bile olabilir

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Bu haftada ligin dibindeki sakaryasporla yapacaklar.Garanti olarak alıcaklarını düşünürsek 41 puana çıkacaklar.Vay be yürüyün be Anadolu'nun kaplanları
When you're pushed, killing's as easy as breathing

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

büyükleri daha da sıkıştıracaklar bu gidişle işler sor diyorum büyükler çin son maçta bizim kayseriyle valla güzel maç olacak