Turk spor basını

ve spor...
jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Turk spor basını

Mesaj gönderen jonnathan »

Sizce Turkiye'de spor basını nasıl isliyor,ne durumda?
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

taraflı işliyor,çıkan haberlerin yarısı kolpa..herkes de bunu biliyor..
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

ysseulb
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ysseulb »

ona Türk spor basını diyeceğimize Türk futbol basını desek nasıl olur...çünkü gözünü sevdiğimin memleketinde spor denilince futboldan başka bir şey anlaşılmıyor! o kadar kıt bir durumda şu an memleket...

siz hiç spor haberleri başlığı altında futboldan başka bir spordan tatmin edici bir düzeyde bahsedildiğini (ya da en azından bahsedildiğini-skor söylemek dışında) gördünüz mü?

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen whatsername »

ysseulb yazdı:ona Türk spor basını diyeceğimize Türk futbol basını desek nasıl olur...çünkü gözünü sevdiğimin memleketinde spor denilince futboldan başka bir şey anlaşılmıyor! o kadar kıt bir durumda şu an memleket...

siz hiç spor haberleri başlığı altında futboldan başka bir spordan tatmin edici bir düzeyde bahsedildiğini (ya da en azından bahsedildiğini-skor söylemek dışında) gördünüz mü?
evet buna katılıyorum... gazetelerin spor sayfalarında futbol takımlarının her birine 1 sayfa düşüyor nerdeyse. diğer spor dallarıyla ilgili bi haber çıkması için ya çok bilinen yarışmaların olması, ya da bahsi geçen dalın temsilcisinin derece falan yapması gerek... ben futbol sevmediğim için spor sayfalarına bakmaktan da zevk almıyorum...
Lasciate mi cantare