Origami

Genel konular
Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Origami

Mesaj gönderen dev!l_O_ »

origami;kağıt katlama sanatı.
aramızda hiç origamı yapan war mı?? geçenlerde ben bi kutu yaptım ama pek sabit durmuyo=D çatal bıçak bile yapıyorlar,bizde yapıp onları kullancaz: ben biraz zorlandım ama güzel bi uğraş.

toplam kağıt alanı 0.1*0.1 olan bi kağıttan origamı yapmş japonun biri=D hatta mikroskop kullanarak adam origamı yapıyor kağıtları katlıyor =D bazıları da aşmış işte biz hala bi kutu da zorlanıos ((=
O kadar mutluyum ki şimdi kusabilirim!!..

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

ya bende bi ara uğraştım kurbağ yada değişik hayvanlar yapacaktım ama olmadı yapamadım:D..ama güzel zevkli bi uğraş...boş zamanlarda yapabilen varsa yapsın,ben yapcamda kabiliyet yok :D
En son murti tarafından 27 Tem 2008 12:43 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
hayatın gizini vereceğim sana!!!

benle derdin varsa bana gel!!

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

ben kağıttan bi uçak yaparım,o da çok ilkel olur.bana uzak bir sanat bu (:
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
speed_of_pain
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen speed_of_pain »

ben kagıttan ucak bıle yapamam adam gibi nerede kaldı origami ..rüyamda görsem inanmam
nefret ettim kendimden acının hızını bıraktıgı ızlerı yoketmek ıstedım defalarca neden dıye sordum kendime NEDEN... neden hala mutluluk maskesı takmıs bır depresıf ım

Kullanıcı avatarı
betul
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen betul »

bir arkadasım hikaye bile yazmıstı..adamın arsası varmıs yarısını satmıs diye baslıyor..sonra bu adam cizme alıyor, gomlek alıyor..vapura biniyor..polisler kovalıyor..en sonunda kagıdı kutu yapıp hadi pamuk eller cebe diyerekten bitiriyordu..az para toplamadık ama:))
Rüya ile gercegin arafında..Hep iyinin,askın tarafında..

Kullanıcı avatarı
bLiNd_
Üye
Üye

Mesaj gönderen bLiNd_ »

kurs gibi bi şey vardı, gitmiştim küçükkene..
şimdi hiç hatırlamıyorum ama bi ara PRİSON BREAK ÖRDEĞİni yapmaya calişiyoduk okulda (:
beceremedik o ayrı.

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dev!l_O_ »

kelebek yapmayı öğrendim bugün çok tatlı oldu :010 şimdi bi sürü rengarenk yapıcam kelebeklerden onlarıda abajur yapmak için kullanıcam.abajurum bitsin koyarım buraya fotosunu :010 çok şirin olduu((= çocuk gibi mutluyum :oops:
O kadar mutluyum ki şimdi kusabilirim!!..