Anathema

Yabancı Müzik Grupları
Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

far away e bende takmak istiyorum hemde akustik olması sebebiyle takılıp bi daha kurtulmamak istiyorum :022 :006
bi de doğal efektler dalga ayak sesleri vb daha bi hissettiriyo gibi parcayı insana
ölen anneleri için yazmış olmaları daha etkileyici kılar bence o parcayı sonucta herkes börtülü böcüklü aşklı parca yapabilir ama o duyguyu hissetmek zordur..
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

casey
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen casey »

yeni album kayıtlarına eylulde gırecekler ve albumde subat mart 2006 gibi satısa hazır kıvama gelecek. bu arada benım barana gonderdıgım ve onunda bılımum ınsana gonderdıgı mp3 nin adı "the hills have eyes" degilmiş. john bey -jonnathan degil- kandırık yapmıs :) sarkı su sıralar adsız olarak gecıyormus...

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

yine suclu biz olduk...ben bi tek mel'e yolladım...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
RainbowInTheDark
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen RainbowInTheDark »

İlk gittiğim konserdi. 2 şarkılarını biliyodum. Çok şaane müzik yapıyolar ama ben daha neşeli şeyleri severim. bunlarınki tam ağlak metal
oh we will pray, it's alright...

Kullanıcı avatarı
qyner
Üye
Üye

Mesaj gönderen qyner »

doom metal=anathema

guitargod
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen guitargod »

anathema=scrap metal
gereksizbir grup olduğunu düşünüyorum... bunalım takılarak tribüne oynuyorlar bence...

casey
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen casey »

qyner yazdı:doom metal=anathema
hangi albumlerınden bahsedıyorsun adamların son 4 yıldır yaptıgı muzıgın neresı metal ya delırtmeyın benı.

littlegothic
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen littlegothic »

casey yazdı:
qyner yazdı:doom metal=anathema
hangi albumlerınden bahsedıyorsun adamların son 4 yıldır yaptıgı muzıgın neresı metal ya delırtmeyın benı.
+1
This tragic future

Kullanıcı avatarı
heavenly_damnation
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen heavenly_damnation »

8-9 temmuzda avusturya-wiesen de bi festte yer alacak ve benimde izleyeceim grup:)eheh sansliyim...ayrica dip not festivalde aklimda kaldii kadariyla yada kalmasi gereken kadariyla: within temptation,the 69eyes,apocalyptica,covenant ta var...evt tekrar sölüorum sansliyim:)festivalin adini unuttum :023

vins
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen vins »

Muhteşem,anbilivıbıl bi grup bu ya.Hergün dinleyebilirim.Özellikle one last goodbye.
hep böyledir bu birinin büyülü zorluğuna inat diğerinin tiksindiren kolaylığı koparır seni birinden diğerine bağladığı kadar.

littlegothic
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen littlegothic »

guitargod yazdı:anathema=scrap metal
gereksizbir grup olduğunu düşünüyorum... bunalım takılarak tribüne oynuyorlar bence...
bunalım takıldıkları doru olabilir bi bakıma ama tribüne oynama konusun saçma geldi nedense zaten adamları doru dürüst göremezsin bile..kaç klibini izledin bugüne kadar...konserine gittiysen de bişi diemem ama nolursa olsun ben onları çok seviorum...
This tragic future

Whisperwind
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Whisperwind »

Bütün grupları geçtim. Ama Anathema'nın kötü müzik yaptığını söylemek teriminin anlamı şu. "Hissizlik, duygusuzluk, vb."

vermilion
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen vermilion »

Whisperwind yazdı:Bütün grupları geçtim. Ama Anathema'nın kötü müzik yaptığını söylemek teriminin anlamı şu. "Hissizlik, duygusuzluk, vb."
helal olsun whisperwind aynen katılıyorum olayı özetlemişsin

vins
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen vins »

Whisperwind yazdı:Bütün grupları geçtim. Ama Anathema'nın kötü müzik yaptığını söylemek teriminin anlamı şu. "Hissizlik, duygusuzluk, vb."
Bundan daha iyi anlatılamazdı,tebrik ederim.
hep böyledir bu birinin büyülü zorluğuna inat diğerinin tiksindiren kolaylığı koparır seni birinden diğerine bağladığı kadar.

Whisperwind
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Whisperwind »

Gerçekten çok iyiler. Bana göre müzik duyguları açığa çıkarmaktır. Ama bu adamlar duyguları açığa çıkarmak bir kenara, duygularımı alt üst ediyorlar.

vermilion
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

ya ben kolay kolay ağlamayan bi insanım duygusuz diilim ama çok kötü bi durum olsa bile ağlamam içime atarım ama anathema beni bazen hiç bişey yokken bile ağlatabiliyo işte böyle bişey ANATHEMA!..

Kullanıcı avatarı
Pessimist
Üye
Üye

Mesaj gönderen Pessimist »

Dinledikce melankolinin doruklarina ulastigim beni benden alan vazgecemedigim sözleriyle ve müzigiyle ruhumun icine islemis bu kadarda olmaski dedirten harika bir grup.
Judgement
one last goodbye
angelica
flying
deep
parisienne moonlight
are you there
balance
lost control
sleepless cok sevdigim parcalardir ...
...uçan kuslari, ölü düsleri severim...http://www.strasbourgcurieux.com/fourrure/izle, düsün ve buna karsi bisiyler yap..

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

were you there oldukca guzel ama angelica,sleepless ve lost control'de olsaydı eksiksiz olacaktı...yinede izledigim en iyi konser dvdlerinden biri...

vermilion
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

jonnathan yazdı:were you there oldukca guzel ama angelica,sleepless ve lost control'de olsaydı eksiksiz olacaktı...yinede izledigim en iyi konser dvdlerinden biri...
dedin de aklıma geldi were you there istanbul dvd simiydi? değilse istanbul dvd si ne zaman satışa sunulacak? cewap weren olursa sewinirim.

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

hayır polonya konseri

vermilion
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

anathema üstünde grup yok ama ona alternatifler arıyorum epyrium , my dying bridge dışında doom metal grubu söyler misin? tarzı anathemaya yakın olan bi grup?

Unleashing
Üye
Üye

Mesaj gönderen Unleashing »

1- one last goodbye
2- everwake derim dinlemeden laf atan elemanlara da öküz derim anathema sevmeyeni de sevmem
Yaratılış anında sordu Tek olan, hangi rengi temsil edeceksin diye, beyaz çok iyiydi benim için henüz, siyahsa ruhuma üflenmemiş kötülükleri temsil ediyordu, henüz işlenmemiş ve sadece benim işleyebileceğim bir renk kalıyordu geriye, o da Gri idi.

casey
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen casey »

jonnathan yazdı:hayır polonya konseri
ermm... cok bilmişlik etmeden duramayacagım 8) sadece polonya konserınden ıbaret degıl. londra'dakı canlı performansları da mevcut o dvd de. ha jonnathan bey onları bulamadıysa kazıklandıgımız ıspatlanmıs olur. (ben deeee!)

Kullanıcı avatarı
thesilentenigma
Üye
Üye

Mesaj gönderen thesilentenigma »

valla ben hala hergün anathema dinniorm ama size bi adres veriim

www.anathematurkey.com

www.anathema.forumu.com

üye ol mutlu ol
ŞEYTAN BUNUN NERESİNDE