Marilyn Manson

Yabancı Müzik Grupları
Kullanıcı avatarı
mansonn
Üye
Üye

Mesaj gönderen mansonn »

angelssmile yazdı:bence herkese benzeyen biri çıkabilir ama MM tek. yani kendi tarzını oluşturmuş birisi. Cover da en usta adam. pek çok normal pop şarkıları bile inanılmaz güzel hale getirebiliyor.
eet çok doğru söylüyorsun..bazı insanlar manson'ın tazrının metal olduğunu söylüyorlar.ama manson'ın tarzı öle bişi değil adam kendi tarzını yapmış daha ne diğelim yaaa..

Kullanıcı avatarı
Boo_cat
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Boo_cat »

eet yaa... mükemmel bi adam. hatta şu an rock is dead çalıo.. bi korkuolar falan. çok gülüorum. hatta yanımda oturan 2 kızın hakkındaki yorumlarını yaziim,
dişican1-ayh şu marilyn manson dan iirenioroom!
dişican2-ben iirenmioram korkuoraam puhahahah
-ayh o adam resman travestee!!
-ayh evet yaaa! bide şeytana tapıooo
-eveeeettt!! ataist şey!

bu sırada ben gülmekten yerlere yatmış bulunmaktaydım. bi kere ateist v satanist aynı insanda nası buluşuo onu bi tebrik ediorum. satanistler allahın varlıını inkar etmez ama şeytanı seçmişlerdir. bunu onnara yetiştiremedim. o sırada gülmekten kitlenmiştim. :003 :010

evrim
Üye
Üye

Mesaj gönderen evrim »

venice_queen yazdı:bu benim görüşümdür...şarkıları ve tipi itici bence..sana göre hayatın gerçekleri olan bana göre olmayabilir.bu gayet doğaldır...konuda benim yorumum değil manson dur...
insanların yok yere öldürülmesi, gençlerin uyuşturucu batağına itilmeleri, vs. hayatın gerçekleri değilse sence, ben susarım bişey diyemem :o
I wanna thank you mom,
I wanna thank you dad
for bringing this fucking world
to a bitter end.
I never really hated a one true god
but the god of the people I hated!

littlegothic
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen littlegothic »

Boo_cat yazdı:eet yaa... mükemmel bi adam. hatta şu an rock is dead çalıo.. bi korkuolar falan. çok gülüorum. hatta yanımda oturan 2 kızın hakkındaki yorumlarını yaziim,
dişican1-ayh şu marilyn manson dan iirenioroom!
dişican2-ben iirenmioram korkuoraam puhahahah
-ayh o adam resman travestee!!
-ayh evet yaaa! bide şeytana tapıooo
-eveeeettt!! ataist şey!

bu sırada ben gülmekten yerlere yatmış bulunmaktaydım. bi kere ateist v satanist aynı insanda nası buluşuo onu bi tebrik ediorum. satanistler allahın varlıını inkar etmez ama şeytanı seçmişlerdir. bunu onnara yetiştiremedim. o sırada gülmekten kitlenmiştim. :003 :010
güsel ya tabe türkiyedeyiz normal...
This tragic future

Kullanıcı avatarı
venice_queen
Üye
Üye

Mesaj gönderen venice_queen »

evrim yazdı:
venice_queen yazdı:bu benim görüşümdür...şarkıları ve tipi itici bence..sana göre hayatın gerçekleri olan bana göre olmayabilir.bu gayet doğaldır...konuda benim yorumum değil manson dur...
insanların yok yere öldürülmesi, gençlerin uyuşturucu batağına itilmeleri, vs. hayatın gerçekleri değilse sence, ben susarım bişey diyemem :o
hayatın gerçekleri bunlardan ibaret değil...herkesin görüşüne saygı duymalısın..ben manson dan hoşlanmıyorum!senin sevmenede bişey dediğim yok zaten.tekrar sölüyorum konu benim görüşlerim değil... :wink:
yaşaM diye birşey yok...unutMak diye birşey yok!!!

evrim
Üye
Üye

Mesaj gönderen evrim »

venice_queen yazdı:
evrim yazdı:
hayatın gerçekleri bunlardan ibaret değil...herkesin görüşüne saygı duymalısın..ben manson dan hoşlanmıyorum!senin sevmenede bişey dediğim yok zaten.tekrar sölüyorum konu benim görüşlerim değil... :wink:
bunlar bir iki örnek zaten. manson'ı sevmiyor olmana saygı duyarım ama hayatın gerçek yüzünü görmezden gelen ya da boyun eğenlere saygı duyamıyorum, kusura bakma.. herkesin görüşleri üzerinde tartışma yapılmalı, forumların amacı değişik insan görüşlerine yer vermekse, bu görüşler üzerinde değerlendirmeler de yapılabilir. :victory

anlaşılan rahatsız oldun, tamam sustum arkadaşım..
I wanna thank you mom,
I wanna thank you dad
for bringing this fucking world
to a bitter end.
I never really hated a one true god
but the god of the people I hated!

Kullanıcı avatarı
venice_queen
Üye
Üye

Mesaj gönderen venice_queen »

yzadıkların elbetteki hayatın gerçekleri...ama sana göre gerçek olan bazı şeyler bana göre olmayabilir...demek istediğim bu
neyse artık uzatmaya gerek yok............ :tamam
yaşaM diye birşey yok...unutMak diye birşey yok!!!

queenseleN
Üye
Üye

Mesaj gönderen queenseleN »

Bu adam öcü ya :016 :P
Sevmiorum kendisi...Sarkilarini hic begenmem :-) :021

plasticine
Üye
Üye

Mesaj gönderen plasticine »

ne iğrenç bulurum ne de piyasa.şahsına münhasır bir insandır,ayrı değerlendirilmeli bence
blue jean röportajından
Amerika, çocuklarının kanıyla sarhoş. Timsah gözyaşları akıtılıyor, o gözyaşları da dolar banknotlarıyla siliniyor. Bu Amerikan Kabusu. Değişmek zorunda. İnsanlar beni anlamak zorunda. Ümitliyim elbette. Er ya da geç anlayacaklar.

jerrock
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen jerrock »

ya bence insanları dış görünüşlerine göre yargılamak yanlış.öcü gibi gözükse de yaptığı müziği kalitesiz saydığımı söyelyemem.

Kullanıcı avatarı
speed_of_pain
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen speed_of_pain »

marılyn manson gerek muzıgı gerek yazdıgı sozlerle gerekse de sahıp oldugu dusunceler sayesınde farklılıgını kanıtlamıstır
ama ozellıkle su son donemlerde yaptıkları ıle sıradanlasmaya baslamıstır cesıtlı pop sanatcıları gıbı kozmetık ısıne el atmıs yaptıgı golden age of grotesque ve lest we forget ıle de eskı twıggy ramırez lı donemlerını aratır oldu maalesf umarım yenı elemanları ıle de eskı zamanlarında oldugu gıbı basarılı ıslere ımza atar ....
nefret ettim kendimden acının hızını bıraktıgı ızlerı yoketmek ıstedım defalarca neden dıye sordum kendime NEDEN... neden hala mutluluk maskesı takmıs bır depresıf ım

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen karpuz_agaci »

speed_of_pain yazdı:marılyn manson gerek muzıgı gerek yazdıgı sozlerle gerekse de sahıp oldugu dusunceler sayesınde farklılıgını kanıtlamıstır
ama ozellıkle su son donemlerde yaptıkları ıle sıradanlasmaya baslamıstır cesıtlı pop sanatcıları gıbı kozmetık ısıne el atmıs yaptıgı golden age of grotesque ve lest we forget ıle de eskı twıggy ramırez lı donemlerını aratır oldu maalesf umarım yenı elemanları ıle de eskı zamanlarında oldugu gıbı basarılı ıslere ımza atar ....
+..
ama twiggy niye ayrildi onu hic anlamadim???

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

sevmem dinlemm :010
The burden is mine... alone

Kullanıcı avatarı
trabrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen trabrock »

sweet dreams baya güzel de
iğrenç bu adam ya
hele klipleri
YalnızLığı aNLa

dreamshower
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen dreamshower »

Hala giyiminden, makyajından dolayı eleştiride bulunuyorsunuz.Önce bir Marilyn Manson"ı anlamayı çalışın derim ben.İmaj hiç bi zaman önemli değildir müziği yeter canıma.Marilyn Manson Amerikan aile yapısına ve dünyamıza düşen Rock bebeğidir.O Antichrist Superstar.w.bush"un Amerikan anne babalarının çocuklarına saklattığı biri..Marilyn Manson sizin korktuğunuz adam.Size göre öcü gelebilir ama benim için de Rock'ın Roll büyücüsü.The Golden Age Of Grotesque albümü Manson için bir üçlemenin ardından yapabileceği en iyisini yaptığı albümdür.(Mechanical Animals-Antichrist Superstar-HolyWood) Ardında da The Golden Age Of Grotesque..Katıldığı playboy partilerinin etkisinde, Rockstarlığın zirvesinde
Twiggy artık haz almamaya başlamıştı gruptan ve Manson"ın yaptığı işlerden o yüzden ayrıldı(!)Liriklerde önemli paya sahipti Ramirez aöa her zaman Marilyn Manson"ın fikirlerinin daha önde geldiğini düşünüyorum.

Rock Ölüden Daha Ölü

Kullanıcı avatarı
dilan90
Üye
Üye

Mesaj gönderen dilan90 »

ya ben beğeniorum bu adamı...şarkıları falanda gayet güzel.bence coverladığı parçalara kimse bişey diyemez yani.sweet dreams,another brick in the wall... falan bir numara bence.onun dışında da çok güzel şarkıları var(man that you fear favorim :010 )

Kullanıcı avatarı
speed_of_pain
Müdavim Üye
Müdavim Üye

karpuz_agaci yazdı:
speed_of_pain yazdı:marılyn manson gerek muzıgı gerek yazdıgı sozlerle gerekse de sahıp oldugu dusunceler sayesınde farklılıgını kanıtlamıstır
+..

ayrılmadı marılyn manson un basarısını golgelıyor dıye manson tarafından gruptan atıldı
nefret ettim kendimden acının hızını bıraktıgı ızlerı yoketmek ıstedım defalarca neden dıye sordum kendime NEDEN... neden hala mutluluk maskesı takmıs bır depresıf ım

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

speed_of_pain yazdı:
karpuz_agaci yazdı:
+..

ayrılmadı marılyn manson un basarısını golgelıyor dıye manson tarafından gruptan atıldı
:016 nee?..mmh..ben herzaman kendisi ayrildi biliyordum..
peki simdi twiggy neler yapiyor?..müzikle ugrasiyormu daha?

Kullanıcı avatarı
speed_of_pain
Müdavim Üye
Müdavim Üye

once the perfect cırcle daydı
sımdı ıse trent reznor ıle bırlıkte nıne ınch naıls da calıyor

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

thx :006

Kullanıcı avatarı
speed_of_pain
Müdavim Üye
Müdavim Üye

bır sey degıl....

Kullanıcı avatarı
mamasaid
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mamasaid »

I puta spell on you cok iyi yaaa.....

Kullanıcı avatarı
lonly
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lonly »

ben bu adamdan korkuyorum...o çıkınca zaplıyorum..
gülmeyin :(
ve bana samimi gelmiyo kendisi
insan kendine rağmen yaşamayı bilmeli bazen...

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

lonly yazdı:ben bu adamdan korkuyorum...o çıkınca zaplıyorum..
gülmeyin :(
ve bana samimi gelmiyo kendisi
nenimm kuende korkuoo lonylcmm hrf tvde çıkıncaa sarılıoo bana :-D ciddenn bi acipp tipii varr :010
The burden is mine... alone

dreamshower
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen dreamshower »

manson tarafından kovuldu ramirez.korkmayın manson öcü diiL.izlediiiniz televizyon öcü.god is in the tv!