Korn

Yabancı Müzik Grupları
gOOdGoD
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen gOOdGoD »

Korn - Word Up klipini izlemissinizdir herhalde DreamTv'de.

Cok komik olmu$ yani ne diyelim......

bu grup öbürlerinden cok degisik, tarzlari degisik....

1994 den bu yana cok ba$ariya imza atmi$lar.

6 albümden sonra birde Greatest Hits Vol.1 cikarmi$lar.

Baba bu grup, BABA!!!! Yok pardon, DAYI diyecektim....

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

Shidow'un sevgilisi Lily yazdı:80 ler olmamış neden ben kendi adıma cevap veriyim....
1-giysiler,moda...2-80 lerde genel olarak yapılan müzikler...3-80lerdeki güzellik anlayışı (ki bu da modaya girio)

esas konuya döncek olursak,Korn hayranları,bu haftasonu dream tv de Korn weekend...bol bol videolarını izleyebilirsiniz....
1. giysi konusundan felan hic anlamam ama bence 80 ler de gayet guzel muzikler bariz yapildi bkz... whitesnake, skidrow, cindrella, poison...
size de yuh! diyorum...
2. tv seyretmedigim icin beni ilgilendirmiyor...

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

Lily'nin sevgilisi Shidow yazdı:Bu arada bence 80'ler olmamış bi dönem.
hadi be sen de.

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

Lily yazdı:80 ler olmamış neden ben kendi adıma cevap veriyim....
1-giysiler,moda...2-80 lerde genel olarak yapılan müzikler...3-80lerdeki güzellik anlayışı (ki bu da modaya girio)

esas konuya döncek olursak,Korn hayranları,bu haftasonu dream tv de Korn weekend...bol bol videolarını izleyebilirsiniz....
1-giysiler pek ilgilendirmiyor en azından bu forum için
2-yapılan müzik müthişti 80'lerde,efsane albümler,grupların çoğu o zamanlarda çıktı
3-...

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

konu 8oler degil
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
Lily
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Lily »

DeLi yazdı:
Lily yazdı:80 ler olmamış neden ben kendi adıma cevap veriyim....

1-giysiler pek ilgilendirmiyor en azından bu forum için
2-yapılan müzik müthişti 80'lerde,efsane albümler,grupların çoğu o zamanlarda çıktı
3-...
neden kendi fikirlerini bütün foruma malediosun anlamadım...neyse.Ayrıca ben müzik için de genel olarak dedim.Genel çizgiye bakarsak bana göre gerçekten 80ler kötüdür.60lar 70ler ve 90lar benim favorimdir.Herneyse bu benim fikrim.Konuya döncek olursak ben word up ı beğenmedim.Bu cover dimi ben yanlış hatırmalmıorum yani...kimindi peki bu şarkının esası...pop bişey miydi? sanki ööle gibi hatırlıorum...
and we all went to heaven in a little row boat

Kullanıcı avatarı
Lily
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Lily »

ben konuya döndüm yazının devamında dikkatini çektiyse.... :!: toparlamak adına....sen soruma cvp ver...word up cover dimi?? kimindi,nasl bişeydi orijinali....???

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Lily yazdı:ben konuya döndüm yazının devamında dikkatini çektiyse.... :!: toparlamak adına....sen soruma cvp ver...word up cover dimi?? kimindi,nasl bişeydi orijinali....???
gecte olsa cekti:) word up cameo coverı

Kullanıcı avatarı
Lily
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Lily »

sonunda yani...tebrik ediorum :!: 8) saol....

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

metal_meltdown yazdı:basçi slap ten baska bi halt yiyemi galiba hep ayni ayni adama bikkinlik getirir 8)
o dangalak slap atsa op de basina koy... slap atmiyor ki?.. atsa da tarzlarina uymaz zaten ama o herif ozel bi pedal kullaniyor bole cin cin cin guzel bi flat tonu yakalamis... sahnede de hic fena degil... iyi caliyor bence ama dedim yaa bole heriflere gicigim ben cunku yasam tarzlarinin popculardan bi farklari yok. hic mutavazi degiller. bu adamin evinde berber salonu bile var...

ollie
Üye
Üye

Mesaj gönderen ollie »

ya heriflerin intertoy'dan oyuncakları çıkmış,,barbie formatında böle lüle saçları var.görünce dumurun şahını yaşadım.budur olay 8O
5 Mayıs 2004 — mor ve ötesi’nin son albümünü;
"Yeni Dünya’ya yalan yanlış bir cevap, üsturuplu ama yersiz kaos, samimiyetsiz isyan,
karşılığını amaçsızca arayan ezik bir çığlık" ifadeleriyle tanımlayabiliriz.

MaNSoN
Üye
Üye

Mesaj gönderen MaNSoN »

son klip çok ghüzel ama
bütün klipleri güzel de son olduğu için son daha b güzel geliyor insana

word up www.urbanchousvideos.com da war dı galiba

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

evet klipleri guzel oluyor genelde

gOOdGoD
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen gOOdGoD »

MaNSoN yazdı:son klip çok ghüzel ama
bütün klipleri güzel de son olduğu için son daha b güzel geliyor insana

word up www.urbanchousvideos.com da war dı galiba
Linki yanli$ vermi$sin.

Dogrusu: http://www.urbanchaosvideos.com/

Kullanıcı avatarı
smG
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen smG »

millet vi hatırlatma yapim word up korn bestesi deil... cover o şarkı... albümde eski korn şarkıları bide iki cover var (another brick in the wall, word up) ve bence korn tarz falan değiştirme yolunda deil. aksine follow the leader hariç her albümde tarzlarını korudular ve her seferinde daha sert yaparak bizi coşturdular. korn dünyanın gelmiş geçmiş en iyi hardcore grubu. jonathan da tapılası bi sese sahip. bu tartışılmaz. kornn!!!

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

gelmiş geçmiş en iyi hardcore grubu mu? :?

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Bende KoRn'un tarzının tam tamına Hardcore ' u yansıtmadığını düşünüyorum. Ama Alternatif metal , nu-metal denebilir diye düşünüyorum.

Ayrıca KoRn daha geçmiş değil.Umarım da uzun seneler işlerini yollarından sapmadan yapabilirler...

ve.. Dürüm tv de gerçekten çok iyi bir iş başardı.Geçtiğimiz haftasonu KoRn weekend yaparak KoRn fanlarını bütün haftasonu televizyonun başına kilitledi(örnek-->Bendeniz.....Abi saat 9:00 dan gece 23:00 e kadar hep izledim yuaaa)

veee...Haftasonundan sonraki ilk gün olan haftanın ilk gününde saat 22:00 de , 2003 yılında bir barda yapılmış olan KoRn konserini gösterdiler....Amannn alllahh...Yıkıldı ortalıkkkk.....
Aradan 10 yıl geçti adamlar hala Blind'i çalıyo konserlerde..Tabi insanlar yerle bir...Bundan mükemmel birşey olabilirmi??? Blind bizim marşımız!!!

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

smD yazdı:millet vi hatırlatma yapim word up korn bestesi deil... cover o şarkı... albümde eski korn şarkıları bide iki cover var (another brick in the wall, word up) ve bence korn tarz falan değiştirme yolunda deil. aksine follow the leader hariç her albümde tarzlarını korudular ve her seferinde daha sert yaparak bizi coşturdular. korn dünyanın gelmiş geçmiş en iyi hardcore grubu. jonathan da tapılası bi sese sahip. bu tartışılmaz. kornn!!!
ne HARDCORE u bea.sen hiç hardcore dinlemedin galiba.
EARTH CRISIS i tavsiye ederim eğer dinlemediysen.Bence en iyi onlardır.
Bide Hardcore-punk THE EXPLOITED gelmiş geçmiş en baba etkiyi yapmış.Birçok Hardcore grubunun türemesine yol açmış,sapık,manyak,radikal bir gruptur.
Saçma sapan müziik icra etselerde en sağlamı her zaman EXPLOITED olmuştur bence :D
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
deathster
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen deathster »

exploited en iyi böürmeyi beceren guruplardan biridir

korn83
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen korn83 »

evvet genclik bu grup bence enazından saygıyı hakediyor siz sevgili numetal düşmanlarınca :lol: cünki kanımca büyük bi kitleye metal tınılarını tanıtam ve sevdiren bi gruptur kendileri,ve bir jenerasyonu baslatan grup!hem de bunu arkalrına mtv'yi almadan yapmıslar zamanında! ha bi de öss'ye hazırlandıgım yıllarda beni cok deşarj ediyodu!saygılar...sevin lütfen! :D
viva metal!

Kullanıcı avatarı
amacsizkedi
Üye
Üye

Mesaj gönderen amacsizkedi »

hayatımınn grubu kısaca valla..ama doğruyu söylemek gerekirse bazen fazla melankolik oluyolar ve bayıyo.ama yinede Korn candır.

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

melankolik derken ne demek istedin onu anlamadım..
Adamlar gazlar bayaa.ben hiç melankolik olduğunu düşünmüyorum yaptıkları müziğin.Ha sen şimdi jonnathan ın karanlık geçmişinden ve etkilediği sözlerden bahsediyosan oda nefret ve küfürlerle dolu..

Kullanıcı avatarı
amacsizkedi
Üye
Üye

Mesaj gönderen amacsizkedi »

ya ben zaten genelleme yapmıyorum tüm şarkıları melankolik diye bişey demedim sadece bazen fazla melankolik buluyorum .tabi burda melankoliden ne anladığımız da önemli farklıdır o ..bana hissettirmiş demekki..

Kullanıcı avatarı
lechuim
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen lechuim »

kesilikle saygıyı hak ediyorlar bence.ayrıca kendilerine ait çok iyi soundları var .yine kendilerine ait gitar çalma ve söyleme şekliiri var.(fieldy nin bass çalışı --- jonathan ın söleyiş tarzı)

Rejected
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Rejected »

ama pink floyd coverlamak gibi tanrıya eşit koşma eylemi gösterdiklerinden KENDİ KRİTERLERİMCE(sonra millet laf atmasın) saygımı da yitirmişlerdir