Marilyn Manson

Yabancı Müzik Grupları
Kullanıcı avatarı
PanikAdaM
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen PanikAdaM »

Bence de cinsel tercihleri ilgilendirmiyo ama bir insan kıl yumağı gibi gezmektense kadun gibi gezerim diyosa dikat çekme unsuru vardır ki bu müzik türünde pek göze çarpaan bi unsur deil ki Manson eski sayfalarını açarsak daha duzgun bir karakter çizdiğini görürüs bence eski hali daha iyiydi şu an tamamen unutulma korkusu güdüyo sorunlu ama müziğe aşık bir insan severek dinlerim herzaman

vicious
Üye
Üye

Mesaj gönderen vicious »

cok severim kendilerini ve inanilmazda saygi duyarim. ama müziginin eskiye göre bozuldugunu kabul etmek lazım.. golden age of the grotesque kesinlikle holywood, mechanical animals veya antichrist'ın yerini tutabilcek bi albüm diildi. hatta büyük hayal kırıklıgıydı benim icin.
"marilyn manson sadece coverladıgı parcaları guzel, onlar sayesinde var, örnek olarak sweet dreams, tainted love, personal jesus.." diyen insanlara tek diyebilicegim sey alıp bi albümü bastan sona dinlemeleri.. baska söze gerek yok, zaten o zmn cevaplarını almıs olurlar. ha bu arada yaptıgı coverlarda cogu sanatcının ve grubun aksine bi boka benzio. bunu da unutmayın.
"bu adam sapık, cok cirkin, ıyyy! kaburgalarını aldırmıs, tek gözü yok.. hede hödö" diyen insanlar hakkında da nirvanayı sadece kurt cobain yakısıklı diye dinleyen organizmalar hakkında dusunduklerimden cok daha kotu seyler düsünüyorum. bana sorarsanız adam cirkin falan diil. hatta portrait of an american family zamanındaki uzun ve siyah saclarıylada gayet seksi bi abimizdir.
daha fazla bilgi icin, the long hard road out of hell'i okumanızı tavsiye ederim. herseyi kendi agzından gayet güzel bi sekilde anlatmıs. okuyun, bilgilenin.. sonra gelip konusursunuz.
vicious will cut your skin and bruise your lips.

Kullanıcı avatarı
PanikAdaM
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen PanikAdaM »

Manson böyle olmasaydı belki de tanımıycaktık amaç göz önünde galiba dikat çekmek her ne kadar da müziği veya sesi iyi olsa bile eski hali süperdi karakter olarak yok olma korkusu her iyi de vardır zaten kurt cobain de belki bu yüzden inthar eti bunu kimse bilemiyo ayrı bir form konusu bence açim böyle bi form

Manson müziği sadece bu kadar

indream
Üye
Üye

Mesaj gönderen indream »

bencede eskiye göre pek iyi değil ama öyle kötüde değil personal jesus bence marılyn manson parçası değil yani ben bu parçayı ona hiç yakıştırmıyorum ve yine bence en kötü parçası bir sweet dream mobsence gibi değilll yeni albüm gelirse inşallah eskisi gibi olur

Kullanıcı avatarı
Nonamed
Üye
Üye

Re: Marilyn Manson

Mesaj gönderen Nonamed »

marilyn_manson yazdı:bence bu işin ilahı...!
Valla katılıyorum sana ve tek geçiorum süper ötesi bnce :twisted:

indream
Üye
Üye

Re: Marilyn Manson

Mesaj gönderen indream »

Nonamed yazdı:
marilyn_manson yazdı:bence bu işin ilahı...!
Valla katılıyorum sana ve tek geçiorum süper ötesi bnce :twisted:
aynen bende size katılıyorum mükemmel bir ses yaa müziği zaten ayrı bir şey dehsşet

Kullanıcı avatarı
nECRo
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen nECRo »

benim eski aşklarımdan biridir :D

Kullanıcı avatarı
neon
Üye
Üye

Mesaj gönderen neon »

ben bu adamdan çok korkuyorum ya :( :oops:
ve kimse, benden önce hiç kimse anlamamıştı bu yaşam günlerinin hangi sağır,çaresiz ölümlerden yapılmış olduğunu...

indream
Üye
Üye

Mesaj gönderen indream »

neon yazdı:ben bu adamdan çok korkuyorum ya :( :oops:
:lol: :arrow: :lol: :lol: :lol: :lol:

evrim
Üye
Üye

Mesaj gönderen evrim »

Neler denmiş burada da hakkında yaa, yok görüntüsü iğrençmiş de, gözünü omurgalarını aldırmış da, yaptığı müzik değilmiş de, ne anlatıyormuş da, yok efendim satanistmiş de... :023 herkese tek bi cevap veriyorum, araştırmadan konuşuyorsunuz, iyi okuyun bari..
Marilyn Manson benim için bir ilah. En sevdiğim müzik insanı.. Mükemmel görsel tasarımı ve tabii ki insanları en büyük korkularıyla yüzleştiren müziğiyle Marilyn Manson, başta Amerikan toplumu olmak üzere dünya insanının yanlışlarını yüzüne vurmak için yeryüzüne gönderilmiş doğrucu bir melek bence.. Brian Warner, Marilyn Manson ismini aldığı dönemde Amerika Birleşik Devletleri büyük rehavet içindeydi. Amerikan toplumundaki sukuneti bozmayan, artık sıradan sayılan cinayet, tecavüz, kitle katliamı gibi dramatik vukuatlar karşısında sözüm ona aktivistlerin bile sessiz kalışı hayret uyandırıyordu. Geçmişin muhalif rocker'ları çoktan Hollywood tepelerine yerleşmiş ve paraya para denmeyen bir yaşam biçiminin keyfini sürer olmuşlardı. Marilyn Manson'ın ilk çıkışı böyle bir dönemde gerçekleşti. "Antichrist Superstar"ın ilk notalarının duyulmasıyla birlikte, suya sabuna dokunmayan, bırakın dünyanın geri kalan kısmında yaşanan vahşeti, kendi içlerindeki sapkınlığa bile dur demeye gücü olmayan Amerikan toplumu, tarihinde gördüğü en büyük tacize maruz kalıyordu. Seksten, uyuşturuculardan ve alternatif dinlerden bahseden Marilyn Manson bir anda en büyük toplum düşmanı haline gelmişti. Şöyle düşünün, iyi ve kötü sonradan öğrenilen kavramlardır. Bu kavramları bize öğreten müessese ise toplumun ta kendisidir. Ve toplum kendi kirli çamaşırları ortaya dökülmesin diye bütün kavramları olduğu gibi bu ikisini de çarpıtır. Eğer inanmıyorsanız geçen on yılda şu gezegende neler olup bittiğini bir hatırlayın ve şu soruya yanıt bulmaya çalışın: Çocuklara karşı işlenen suçlara, aile içi şiddete, çarpık eğitim sistemine, Amerika'nın savaş yanlısı politikasına, iyice cıvıklaşan televizyonlara, iki çift lafı bir araya getiremeyen yeni yıldızcıklara, NATO'nun yanlış kararlarına, köktendincilere en büyük ve en sıkı tepkiyi kim gösterdi?

Şeytana taptığıyla ilgili olarak da bir röportajdan alıntı yapıyorum:
Şeytana taptığın doğru mu? MM: Şeytana taptığımı söyleyen insanlar canımı sıkıyor.Şeytana tapmam imkansız çünkü şeytan yok.Eğer olsaydı o bana tapardı.Çünkü ben ondan daha iyiyim.

Gözünüzü seveyim lütfen ne dinliyorsanız, MM ya da herhangi başka biri, önce sözlerini bi anlamaya çalışın arkadaşlar. Boş yere atıp tutmayın. :005

NOT: MM kitapçığından alıntılar vardır.
I wanna thank you mom,
I wanna thank you dad
for bringing this fucking world
to a bitter end.
I never really hated a one true god
but the god of the people I hated!

Kullanıcı avatarı
mansonn
Üye
Üye

Mesaj gönderen mansonn »

evrim yazdı:Neler denmiş burada da hakkında yaa, yok görüntüsü iğrençmiş de, gözünü omurgalarını aldırmış da, yaptığı müzik değilmiş de, ne anlatıyormuş da, yok efendim satanistmiş de... :023 herkese tek bi cevap veriyorum, araştırmadan konuşuyorsunuz, iyi okuyun bari..
Marilyn Manson benim için bir ilah. En sevdiğim müzik insanı.. Mükemmel görsel tasarımı ve tabii ki insanları en büyük korkularıyla yüzleştiren müziğiyle Marilyn Manson, başta Amerikan toplumu olmak üzere dünya insanının yanlışlarını yüzüne vurmak için yeryüzüne gönderilmiş doğrucu bir melek bence.. Brian Warner, Marilyn Manson ismini aldığı dönemde Amerika Birleşik Devletleri büyük rehavet içindeydi. Amerikan toplumundaki sukuneti bozmayan, artık sıradan sayılan cinayet, tecavüz, kitle katliamı gibi dramatik vukuatlar karşısında sözüm ona aktivistlerin bile sessiz kalışı hayret uyandırıyordu. Geçmişin muhalif rocker'ları çoktan Hollywood tepelerine yerleşmiş ve paraya para denmeyen bir yaşam biçiminin keyfini sürer olmuşlardı. Marilyn Manson'ın ilk çıkışı böyle bir dönemde gerçekleşti. "Antichrist Superstar"ın ilk notalarının duyulmasıyla birlikte, suya sabuna dokunmayan, bırakın dünyanın geri kalan kısmında yaşanan vahşeti, kendi içlerindeki sapkınlığa bile dur demeye gücü olmayan Amerikan toplumu, tarihinde gördüğü en büyük tacize maruz kalıyordu. Seksten, uyuşturuculardan ve alternatif dinlerden bahseden Marilyn Manson bir anda en büyük toplum düşmanı haline gelmişti. Şöyle düşünün, iyi ve kötü sonradan öğrenilen kavramlardır. Bu kavramları bize öğreten müessese ise toplumun ta kendisidir. Ve toplum kendi kirli çamaşırları ortaya dökülmesin diye bütün kavramları olduğu gibi bu ikisini de çarpıtır. Eğer inanmıyorsanız geçen on yılda şu gezegende neler olup bittiğini bir hatırlayın ve şu soruya yanıt bulmaya çalışın: Çocuklara karşı işlenen suçlara, aile içi şiddete, çarpık eğitim sistemine, Amerika'nın savaş yanlısı politikasına, iyice cıvıklaşan televizyonlara, iki çift lafı bir araya getiremeyen yeni yıldızcıklara, NATO'nun yanlış kararlarına, köktendincilere en büyük ve en sıkı tepkiyi kim gösterdi?

Şeytana taptığıyla ilgili olarak da bir röportajdan alıntı yapıyorum:
Şeytana taptığın doğru mu? MM: Şeytana taptığımı söyleyen insanlar canımı sıkıyor.Şeytana tapmam imkansız çünkü şeytan yok.Eğer olsaydı o bana tapardı.Çünkü ben ondan daha iyiyim.

Gözünüzü seveyim lütfen ne dinliyorsanız, MM ya da herhangi başka biri, önce sözlerini bi anlamaya çalışın arkadaşlar. Boş yere atıp tutmayın. :005

NOT: MM kitapçığından alıntılar vardır.
ablajııımm yine döktürmüşün :003 sana çok katılıyorum abla.bu arada ben Eylem 8) kardeşin Eylem :-D hey allam yaa bu adamın görüntüsü iğrençmi??size şaşıyorum ben..yakışıklı,karizmatik erkekler saçını jöleye bulayan erkeklermidir sizce??marilyn manson kadar tatlı birini tanımıyorum ben!okadar da iyi müzik yapıyo ki...bide gay diyipte dinlemiyenler var..sen ne bakıyosun bu adamın gayliğine yakışıklılığına??müziğine sesine bak!manson'ın şarkıları;sözleri insanlara hitap ediyo ve ben dinliyorum...tabii sözlerini anlamak gerekir..ve şarkıyı dinlerken içinizde yaşamanız gerekir!!bu adamı dinlmek için değil hayata birazdaha farklı bakabilmek için dinleyin!

Kullanıcı avatarı
Nymphe_MeL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Nymphe_MeL »

rock is dead güzel şarkıydı..ama pek dinlemem ..ilgilenmiyorum, falan filan..
in the hopes of creating a horrible zombie..

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

coğu kişiye gore iğrenç,korkutucu....bence cok çekici!değişik bi tarzi var.sarkilari guzel...daha ne diyimkii:)
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

margera
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen margera »

treaned love şarkısı güzel :002
ama adam abartmış..çok fazla boya badana yapmış
zaten bi bu herifi anlamıyorum bide slipnot ı
abi ne iğrenç tiksinc maskeler :016

Kullanıcı avatarı
smG
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen smG »

yaw bu adam hiç son zamanlarda başka kemiklerini aldırdı mı bilen var mı? :-)

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

biara gozlerini kedilere yedirmiş diolardi.bu kadarda atilmazkiiiii :-D
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

Kullanıcı avatarı
smG
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen smG »

omurga kemiklerini bi kemiklerini aldırmış bazı yerlerini yalamak için onu biliorum abi :) bu gerçek... ama o göz hikayesi biraz atma gibi :?:

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

yalamak için?????göz hikayesi tabikide sallama.hemde bayaa.
mm kitapçiğinda okumustum:
kucuk Brain'a bi kiz kemik torbasi dedimş.susturmak için dudaklarina yapişmiş.dilini koparircasina isirmis.
adamin gercekten değişik hayati var.ve sarkilariyla fln dusuncelerini cok iyi ifade ediyor.evrim yazdiklarini okudm.dokturmus valla.helal :001

Kullanıcı avatarı
smG
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen smG »

adam zaten kendini diğer insanlarla aynı kategoriye koymuyo bizi basit insanlar olarak görüyo o yüzden normal bi insanın hayatının dışında rutinin dışında çok farklı bi yaşayış stili var... hiç bi zaman bişeyi isteyip de (ki ne kadar çılgın olursa olsun) yapamadığını yada yapmadığını zannetmiyorum.. hayatı altüst edip her zevki tadı alıyo herif...

Kullanıcı avatarı
venice_queen
Üye
Üye

Mesaj gönderen venice_queen »

şarkıları ve tipi çok itici geliyo...sevmiyorum,dinlemiyorum,ilgilenmiyorum.allah yolunu açık etsin
yaşaM diye birşey yok...unutMak diye birşey yok!!!

evrim
Üye
Üye

Mesaj gönderen evrim »

Papi yazdı:yalamak için?????göz hikayesi tabikide sallama.hemde bayaa.
mm kitapçiğinda okumustum:
kucuk Brain'a bi kiz kemik torbasi dedimş.susturmak için dudaklarina yapişmiş.dilini koparircasina isirmis.
adamin gercekten değişik hayati var.ve sarkilariyla fln dusuncelerini cok iyi ifade ediyor.evrim yazdiklarini okudm.dokturmus valla.helal :001
teşekkür ederim canım 8)

mansonn, kız sen hangi arada üye oldun buraya sıpaa :P

diğer arkadaşlar hala manson'ın kemimlerinde.. omurga kemiklerini aldırdığı falan yok adamın, açıklama yaptı. hem buna gerek duymazdı, çevresinde ona verecek o kadar kadın var ki..

venice_queen,şarkıları itici geliyo demişsin,hayatın gerçekleri sana itici mi gelir hep?
koyun sürüsü olmayalım arkadaşlar..
I wanna thank you mom,
I wanna thank you dad
for bringing this fucking world
to a bitter end.
I never really hated a one true god
but the god of the people I hated!

Kullanıcı avatarı
venice_queen
Üye
Üye

Mesaj gönderen venice_queen »

bu benim görüşümdür...şarkıları ve tipi itici bence..sana göre hayatın gerçekleri olan bana göre olmayabilir.bu gayet doğaldır...konuda benim yorumum değil manson dur...
yaşaM diye birşey yok...unutMak diye birşey yok!!!

Kullanıcı avatarı
mansonn
Üye
Üye

Mesaj gönderen mansonn »

evrim yaa bana sıpa deme diyorum sana!!!!! :023 :007

ayyy şimdi abimin odasındayım ama oun bilgisayarında hiç marilyn manson'ın şarkısı yok :( çok dinleyesim geldi yawsss :-)

Kullanıcı avatarı
mansonn
Üye
Üye

Mesaj gönderen mansonn »

Marilyn Manson sevenler ve manson hakkında biraz da olsa bigi edinmek isteyenler www.mansonfan.net 'i bi ziyaret etsinler..

Kullanıcı avatarı
angelssmile
Üye
Üye

Mesaj gönderen angelssmile »

bence herkese benzeyen biri çıkabilir ama MM tek. yani kendi tarzını oluşturmuş birisi. Cover da en usta adam. pek çok normal pop şarkıları bile inanılmaz güzel hale getirebiliyor.
۞I dont belong anywhere!!!۞ • DeviantArt • MySpace •  last.fm