Korn

Yabancı Müzik Grupları
Kullanıcı avatarı
shidow
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen shidow »

MoreThanMost yazdı:another brick in the wall'u yeni dinledim. güzel olmuş, çok farklı değil ama neyse ..
Orijinaline sadık kalmaları bence iyi olmuş.. Özellikle Brian'ın part.2'nun solosunda gösterdiği performansı bi Pinkfloyd hayranı olarak çok taktir etmiştim...
Everything under the sun is in tune, but the sun is eclipsed by the moon.

Kullanıcı avatarı
shidow
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen shidow »

Son albümde 6 sarkının davul kayıtlarını Tery Bozio yapmış. Çok şaşırttı bu ayrıntı beni. Tery Bozio bildiğim kadarıyla son zamanların müzik eleştrimenlerince ve akademik çevrelerce de kabul edilmiş hatrı sayılır davulcularından.

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dev!l_O_ »

dream hafta sonu korn
O kadar mutluyum ki şimdi kusabilirim!!..

Kullanıcı avatarı
Bosverenzi
Üye
Üye

Mesaj gönderen Bosverenzi »

Gezegende bildiğim en overrated gruplardan.Queen, R.E.M. başlıkları bomboş bu tipler 14 sayfa ilerlemiş.Peh.
tekil hayatlarda bir gün devrim yapar ya..

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

80 nodel kafa yapım olsada Korn'un 3 albümüne tapıyorum.Gayat saygı duyulası bir topluluk.Issues ve Untouchables albümlerinde boş parça yok.
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
shidow
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen shidow »

"Follow the leader" da es geçilmemeli...

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Mtv unlugged olayını indirip izledim.Bu kadar arıza parçaların dahada süper hale gelmesi süper etti beni.Adamlarda öyle akorlar varki,akustikte bassan ve 1-2 metronom düşürsen slow yada başka bir renge dönüşüyor ve muhteşem oluyor parça.Süper bir çalışma.
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..