Marilyn Manson

Yabancı Müzik Grupları
Kullanıcı avatarı
rockella
Üye
Üye

Mesaj gönderen rockella »

benim adamım ya :002 sahnesi,şarkıları,klipleri şahane.
ve ben bu herifin konserine gidemedim :( parasızlıgın .mına koyim :008
yaşasın kötülük :evil:
kara kanatlı melek oldum;kutsandı kötülüklerim=)

Kullanıcı avatarı
speed_of_pain
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen speed_of_pain »

umarım tekrardan gelır marılyn ama festıval kapsamında degıl baslı basına kendısını oldugu kemık manson dınleyıcısının katılacagı bır konser olur cunku radarda mm yı ızletyen emolartıkkyler yaslı amcalar ve yenı yetme bı suru aptal saptal insan vardı .. bu kez gelecek en azından ümidim var..
nefret ettim kendimden acının hızını bıraktıgı ızlerı yoketmek ıstedım defalarca neden dıye sordum kendime NEDEN... neden hala mutluluk maskesı takmıs bır depresıf ım

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

manson "If I was your vampire" şarkısını tüm zamanların gothic marşı ilan etmis

Kullanıcı avatarı
melankolik666o
Üye
Üye

Mesaj gönderen melankolik666o »

marılyn manson muzıgı turu gzl görunus ıdare eder ama yaptıklarıyla bazen haddını asıyor bence gercı bana dusmez elestırmek amaa...:D
tefal niee beni düşümüoo... t be or not to be..:P

Kullanıcı avatarı
MoreThanMost
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen MoreThanMost »

bana çok tuhaf geliyor tipi de yaptıkları da, yalnız bazı şarkılarının insanın beynini işgal ettiğini itiraf edeyim.
Ölümden niye korkayım?
Hiçbir zaman karşılaşmayacağız.
Ben varken ölüm yoktur, o geldiğinde de ben olmayacağım.

Kullanıcı avatarı
nodoubt_16
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen nodoubt_16 »

şarkılar güselde adam abartıo kendini
Korkma Hadi Konuş Anlat Niye Sustun En Son Sen Tutuştun Nefretle Beni Bekle Karanlığım Uyanmadan Beni Uyut...

Kullanıcı avatarı
MoreThanMost
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen MoreThanMost »

Bi de "MCR beni taklit ediyor" demiş, ama ben ikisi arasında en ufak bir benzerlik göremedim, görebilen var mıdır acep?
Ölümden niye korkayım?
Hiçbir zaman karşılaşmayacağız.
Ben varken ölüm yoktur, o geldiğinde de ben olmayacağım.

Kullanıcı avatarı
melankolik666o
Üye
Üye

Mesaj gönderen melankolik666o »

bılmıorm aslın da muzıgı ii yanı bnce...
tefal niee beni düşümüoo... t be or not to be..:P

Whisperwind
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Whisperwind »

Bence biraz daha orta yaşlara gelmesinin sebebiyle yaptıkları şeyler biraz daha olgun ve anlamlı gelmeye başladı bana, git gide kendi potansiyelini arttırabilen bi adam. Sevmeye başladım.
Glaciers melting in the dead of night and the superstars sucked into the supermassive...

Kullanıcı avatarı
aglaya
Üye
Üye

Mesaj gönderen aglaya »

ne yapsa yakışır ona..marilyn cok cok ayrı bi yeri var benim için..tapıorum kendisineee resmen..

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen karpuz_agaci »

bana bazen marilyn manson dinledigim icin "müzik katili" diyen oldu :-D

chamreun
Üye
Üye

Mesaj gönderen chamreun »

tam bi rocker sweet dreams favorim..

Kullanıcı avatarı
speed_of_pain
Müdavim Üye
Müdavim Üye

2003 yılında yaptıgı golden age of grotesque albumunden ıtıbaren marılyn ı sevmıyordum sımdı yaptıgı eat me drınk me albumu ıtıbarıyle manson hayranı degılım artık..ugruna zamanımı kotamı paramı hatta hayatımı harcadıgım ınsanın bu hale geldıgını gordukce ıcım acıyor resmen ..neydı ne oldu durumu bu olsa gerek .. nerede spooky kıds donemlerı nerede antıchrıst superstar sımdı anca groupie star o antıchrıstlıgınden ya da sahnede ıncıl yırtmasından kısacası eskı provakatıflıgınden eser yok artık marılyn manson bnım ıcın öldu artık.. kalan saglar sızın olsun umrumda degıl ...
nefret ettim kendimden acının hızını bıraktıgı ızlerı yoketmek ıstedım defalarca neden dıye sordum kendime NEDEN... neden hala mutluluk maskesı takmıs bır depresıf ım

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen karpuz_agaci »

herifin tüm albümleri var bende.. greatest hits, yoksa best of mudur nedir, albümün ismini getiremedim..onu bile aldim..o ara fazlasiyla param oldugu icin :D ama son albümü kisaca bi dinledim, i-iiiiih dedim.. herhalde biraz da bi kac sene öncekisi özentiydi ne bilim :D

su an turnesi var zaten..sanirim bazen turbonegroyla beraber paylasiyolar sahneyi..ama bilet fiyatlari bu adam icin fazla =)

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

eat me drink me şarkısına taktım buaralar
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

Kullanıcı avatarı
less
Üye
Üye

Mesaj gönderen less »

mm benim şahsen nerdeyse 4 yıldır bıkmadan dinlediğim ve bütün albümlerini biriktirebildiğim tek insan..müziğine diyicek laf yok,bence görüntüsüne de yok:) ama eskisine göre harbiden değişti,keşke hala holy wood zamanlarındaki gibi devam etse. eat me,drink me gerçekten berbat bi albüm oldu,hiç daha önceki albümlere benzemiyo.. aah,ah!nerde o eski zamanlar :D

Kullanıcı avatarı
mavisakal_kan
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mavisakal_kan »

GeLMiR yazdı:Yazık günah tapacak başka adam mı bulamadınız a tospaalar.. Hayatı boyunca sweet dreams düzenlemesinden öteye gidemeyen bir adamdır gözümde merlin mansın.İğrenç dış görünüşüyle olsun leş şarkılarıyla olsun her türlü antipatiyi duymaktayım kendisine.

Gün gelip de bu müziği icra eden ve kat be kat kaliteli olan grupları dinlediğinizde "ben nasıl bir adama tapma hatasında bulunmuşum" diyerek tövbe edip dine geri döneceksiniz bundan da eminim.
her kelimesine katılıyorum
Benim için dua et!.. çünkü ben lanetlenmiş bir ruhum..daha önce lanetlenmemiş bir ruh!!

Kullanıcı avatarı
less
Üye
Üye

Mesaj gönderen less »

karpuz_agaci yazdı:herifin tüm albümleri var bende.. greatest hits, yoksa best of mudur nedir, albümün ismini getiremedim..onu bile aldim..o ara fazlasiyla param oldugu icin :D ama son albümü kisaca bi dinledim, i-iiiiih dedim.. herhalde biraz da bi kac sene öncekisi özentiydi ne bilim :D

su an turnesi var zaten..sanirim bazen turbonegroyla beraber paylasiyolar sahneyi..ama bilet fiyatlari bu adam icin fazla =)
bendede bütün albümleri var :) bu arada o best of albümü lest we forget ti sanırsam,galiba onu kastediyosun... :010

Kullanıcı avatarı
speed_of_pain
Müdavim Üye
Müdavim Üye

marilyn slayer la turneye cıktı co liner olarak ...keşke türkiye ye de bu turne kapsamında gelseydi ..

Kullanıcı avatarı
burakimen
Üye
Üye

Mesaj gönderen burakimen »

müziğine laf yok severim ama tipi onun bileceği iş

Kullanıcı avatarı
speed_of_pain
Müdavim Üye
Müdavim Üye

twiggy ramirez marilyn manson a geri döndu .timskold ya marilyn le aralarında alnasmazlık oldugu gerekcesıyle ayrıldı. twiggy le tekrar sarkı yazımına baslayan marılyn eskı gunlerıne gerı donecegının sınyalını verıyor

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

tipsiz-sıfatsız sıfatlarına cuk oturan adam.
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
kitten
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kitten »

Kliplerini sevemediğim insan :)

Kullanıcı avatarı
esramcr
Üye
Üye

Mesaj gönderen esramcr »

...
En son esramcr tarafından 26 Mar 2009 22:42 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
speed_of_pain
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ewk heteroseksüel yerine biseksüel olması onu adam yapmıosa ewk degil ki bnce adamlık cınsel tercıhten öte yapılan davranıslarla belırlenen bı sıfattır bılmem kac kımsesız cocugun hayat boyu gıyım egıtımvs gıbı ıhtıyaclarını karsılaması da onu adam yapmaz zaten degıl mı ..her neyse