Marilyn Manson

Yabancı Müzik Grupları
Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

speed_of_pain yazdı:Kadehteki striptizci Manson’dan boşanıyor

Ünlü rockçı Marilyn Manson’un Türkiye’ye de gelerek dev şampanya kadehinin içinde striptiz şovu yapan dansçı eşi Dita Von Teese, boşanma davası açtı.
Türkiye'ye geldiğini bilmiyordum :P
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

Kullanıcı avatarı
speed_of_pain
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen speed_of_pain »

vakko nun bırdefılesı ıcın gelmıstı bır kac ay once
nefret ettim kendimden acının hızını bıraktıgı ızlerı yoketmek ıstedım defalarca neden dıye sordum kendime NEDEN... neden hala mutluluk maskesı takmıs bır depresıf ım

Kullanıcı avatarı
keremo83
Üye
Üye

Mesaj gönderen keremo83 »

Kendi kendine yetebilen bi adam derim ne diyim sevmem keratayı...

Kullanıcı avatarı
doacan
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen doacan »

keremo83 yazdı:Kendi kendine yetebilen bi adam derim ne diyim SEVMEM keratayı...
+1

Kullanıcı avatarı
nirvana_emre
Üye
Üye

Mesaj gönderen nirvana_emre »

yaw bişi dicem ben bi arkımdan müziği bıraktığını duydum dorumu?

Kullanıcı avatarı
misa
Üye
Üye

Mesaj gönderen misa »

bu aralar baya sardım kendilerine....rahat dinleyebilmek için eve yürüyerek gelmiştim yorgunluk bayabi vardı ama bi albümünü bitirmiştim :)
Önce çizene kadar öleceksin sonra ölene kadar çizeceksin... #buvons mon ami #

Kullanıcı avatarı
legendary
Üye
Üye

Mesaj gönderen legendary »

işde asıgım ben bu adama :-D :-D :P

Kullanıcı avatarı
speed_of_pain
Müdavim Üye
Müdavim Üye

müzigi kesın olarak bıraktı dıye bır sey soylemıyor sadece resım e daha fazla yoneldıgı soylenıyor
nefret ettim kendimden acının hızını bıraktıgı ızlerı yoketmek ıstedım defalarca neden dıye sordum kendime NEDEN... neden hala mutluluk maskesı takmıs bır depresıf ım

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

şubat ayında bir dergide yeni albüm çıkaracağı yazıyordu.dergiyi bulursam yazarım.
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

speed_of_pain yazdı:müzigi kesın olarak bıraktı dıye bır sey soylemıyor sadece resım e daha fazla yoneldıgı soylenıyor
çok sevindim..
o striptizci karısını soyup soyup çizsin..
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
speed_of_pain
Müdavim Üye
Müdavim Üye

strıptızcı karısından bosandı sımdı 19 yasında biriyle birlikte 13 adlı fılmde oynayan bırıymıs adını hatırlamıyorum su an hatta marılyn ın resım sergısınde tanısmıslar :) ne dıyeyım kı ... lolitalardan hosalnıo sanırım marılyn ehem burada ben varken ne dıye baskalarına bakar hiç anlamam :P

Kullanıcı avatarı
speed_of_pain
Müdavim Üye
Müdavim Üye

boşanma haberi

Kadehteki striptizci Manson’dan boşanıyor

Ünlü rockçı Marilyn Manson’un Türkiye’ye de gelerek dev şampanya kadehinin içinde striptiz şovu yapan dansçı eşi Dita Von Teese, boşanma davası açtı.

Asıl adı Heather Sweet olan 34 yaşındaki dansçı, Manson’la aralarındaki derin uyumsuzluk yüzünden boşanmaya karar verdiğini açıkladı. Bir yıl önce evlenen çiftin Noel gecesi boşanma konusunda anlaştıktan sonra 29 Aralık’ta Los Angeles’ta yüksek mahkemeye başvurduğu belirtildi. Geçen yıl yıldızlar geçidini andıran bir düğünle evlenen çiftin çocukları bulunmuyor. Seks, uyuşturucu ve şiddet içerikli provokatif şarkı sözleriyle din adamlarını ve politikacıları kızdıran Marilyn Manson (38), boşanmayla ilgili herhangi bir açıklama yapmadı.
(hürriyet in kelebek ekindendir )

Kullanıcı avatarı
miri
Üye
Üye

Mesaj gönderen miri »

radar live a geliyomuş yazın süper bi haber bencee
...We don't have a choice... But we still have a voice....

Kullanıcı avatarı
ghosty
Üye
Üye

Mesaj gönderen ghosty »

KaburgaLarını aLdırmasıyLa taam bu adam kendini aştı dediğğim gthicte ii iş yapan ve bi o kdr da korkutucu oLan insanndışı varLık..

Kullanıcı avatarı
miri
Üye
Üye

Mesaj gönderen miri »

ghosty yazdı:KaburgaLarını aLdırmasıyLa taam bu adam kendini aştı dediğğim gthicte ii iş yapan ve bi o kdr da korkutucu oLan insanndışı varLık..
nası yani yaa :S
...We don't have a choice... But we still have a voice....

Kullanıcı avatarı
speed_of_pain
Müdavim Üye
Müdavim Üye

arkadaslar marılyn hıcbır kaburgasını aldırmadı tamamen basın ın uydurması bu.adam bas bas her ywrde anlattı bunun yalan oldugunu ama hala ne dıye ınanılır bu soylentıye anlamıyorum.

Kullanıcı avatarı
yemenja
Üye
Üye

Mesaj gönderen yemenja »

radar live 2007 de hatta 2 temmusda :010 8) biletler bıletıxde :-D

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

yemenja yazdı:radar live 2007 de hatta 2 temmusda :010 8) biletler bıletıxde :-D
güzel olur gibi duruyor.güzel gruplar var.4 Günlük Kombine + Kamp (29-30-1-2) 155 Ytl.fiyatta fena değil.

bad-dua
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bad-dua »

Resim

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
Rita
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Rita »

ıf ı was your vampire harika olmuş.
myspace.com/the_rita

Kullanıcı avatarı
speed_of_pain
Müdavim Üye
Müdavim Üye

nıhahah bıletını aldım sonunda sımdı 2 temmuzu beklemek kaldı yenı kadrosuyla nasıl acaba ..

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

speed_of_pain yazdı:nıhahah bıletını aldım sonunda sımdı 2 temmuzu beklemek kaldı yenı kadrosuyla nasıl acaba ..
sanırım 7 Temmuz'u beklemek zorunda kalacaksın...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
speed_of_pain
Müdavim Üye
Müdavim Üye

2 temmuzda konser festıvalın son gunu cıkıyor radar olsun bıletıx olsun mtv olsun 2sını soyluyor.offıcal adresınde 7 sı dıyor ama daha 2 gun oncesıne kadar turkıye nın adı bılegecmıyordu yenı guncellemısler ve yanlıs guncellemısler

Kullanıcı avatarı
Sixx
Üye
Üye

Mesaj gönderen Sixx »

MM marjinal tavrıyla hep tutucu kesimin tepkisini almış bi adam. "çocuklarınızla ilgilenin, yoksa biz ilgileniriz" demesi ise başlı başına süper bi olaydır heh.

ayrıca sweet dreams'i hangi duygular içindeyken coverladı bilmiorum ama umarım haziran'da çıkıcak albümünü de o duygular içinde yazmıştır.
Long Live Rockn Roll