Slipknot

Yabancı Müzik Grupları
Kullanıcı avatarı
deathster
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Slipknot

Mesaj gönderen deathster »

süper gürültü yapiyolar bana diceksiniz simdi gürültünün nesi iyi bi yerden sonra insan gürültüye gereksinim duyuyor konserleri deli gaz oluyor admi mersine götürür yani

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

gaz grup

o kadar

hardcore_metal_fan
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen hardcore_metal_fan »

her albümünde kendini deðiþtirebilen ender hardore gruplardan. (hatta bence en iyisi) bu tarzda (yani hardcore- rock veya metal demek istemedim-) müzik dinlemeyen için gürültü gibi gelebilir ama 9 kiþinin bu kadar iyi koordine olabilmesi bence takdir edilmeli.

Kullanıcı avatarı
deathster
Müdavim Üye
Müdavim Üye

hardcore_metal_fan yazdı:her albümünde kendini değiştirebilen ender hardore gruplardan. (hatta bence en iyisi) bu tarzda (yani hardcore- rock veya metal demek istemedim-) müzik dinlemeyen için gürültü gibi gelebilir ama 9 kişinin bu kadar iyi koordine olabilmesi bence takdir edilmeli.

benden daha iyi anlatmissin valla

korn83
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen korn83 »

bu grubun son albümleri bayaa bi farklıymıs diye duydum.dinleme sansım olmadı ama son albüm hakkında fikirleri ögrenmek isterim mümkünse.buarada "slipknot" albümleri bence cok agırdır.ama cok güzeldir.ee çünki "wait and bleed" gibi muhtesem bi sarkıyı barındırır :)) :lol:

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

evet o şarkıyı bende çok seviyorum
bu grup gaz grup derken kötü anlamında demedim, tamam çok bayılmama ama kalitesiz de değiller, böyle coşmak için birebir iyidir iyi :wink:

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

fena degiller yaa. bazen bolee parcalarin giris kismini uzatiyorlar da uzatiyorlar, bi turlu verse girmiyorlar beni deli ediyorlar. :P

Kullanıcı avatarı
deathster
Müdavim Üye
Müdavim Üye

korn83 yazdı:bu grubun son albümleri bayaa bi farklıymıs diye duydum.dinleme sansım olmadı ama son albüm hakkında fikirleri ögrenmek isterim mümkünse.buarada "slipknot" albümleri bence cok agırdır.ama cok güzeldir.ee çünki "wait and bleed" gibi muhtesem bi sarkıyı barındırır :)) :lol:

son albümleri eski slipknotla hiç alakasi yok müzükal açidan kaliteyi yakalama yoluna girmisler 3-4 tane softumtrak parça yapmislar duality parçasini herkesin seceinden eminim slipknot büyümeye basladi yani dinleyicilerinin artacagindan eminim
Wait and bleed barcasine bende bitiyorum ozz fest görüntülerini bulursaniz temin edin ben ARES'ten indirdim aresi bi siteden buldum ama simdi nerden indirdigimi unuttum :( bilen varsa arkadaslara iletsin

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

nerde cokluk orda *okluk sozunu bana anımsatan grup.sevmem pek
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
deathster
Müdavim Üye
Müdavim Üye

olsun biz seni böyle seviyoruz :)

Love_MetaL
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Love_MetaL »

bu ara hicbizmn sevemediim slipknot'tan da iice nefret eder oldm wala.manasız gelio bna,zevk alamıorm..
.....it's only after you've lost everything, that you're free to do anything....

Kullanıcı avatarı
The Invisible
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen The Invisible »

Sewmiorum fazla gürültülü..bana bir(blki bikaç) gömlek büük olan gruplardan biri :)

Kullanıcı avatarı
deathster
Müdavim Üye
Müdavim Üye

son albümlerini dinleyin gürültü dozajı düşmüş ve kaliteli olmuş

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

2 akor basıp milyonlar götürdüler.ama son albüm biraz ii
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

hardcore_metal_fan
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen hardcore_metal_fan »

son albümlerinde bence gürültü dozajý düþmüþ deðil akor basma oranlarý düþmüþ diyebiliriz. ama bazý parçalarý (örneðin "before i forget"), slipknot'ýn hala bir hardcore grup olduðunu gösteriyor.

Kullanıcı avatarı
deathster
Müdavim Üye
Müdavim Üye

hardcore_metal_fan yazdı:son albümlerinde bence gürültü dozajı düşmüş değil akor basma oranları düşmüş diyebiliriz. ama bazı parçaları (örneğin "before i forget"), slipknot'ın hala bir hardcore grup olduğunu gösteriyor.

su an ki halleriyle eski halleri arsainda daglar kadar fark var

Kullanıcı avatarı
smG
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen smG »

slipknot bu isi en baba yapan nadir hardcore gruplarından bence... ilk albüm son albüm cok farklı diyenler dinledikten sonra acaba kötü olmuş diyebiliolar mı?! ve bence farklı da olsa hardcore sınırları icinde kalıp mükemmelliğiyle taşmasını bilen bi grup... son albüm de mükemmel hatta. vermillion harika sonra vermillion pt.2 yi dinlion slow ama oda harika... sonra duality nin farklı bi havası var... yani slipknot on numara grup... adamlar 9kişi ve her şarkıda o 9 kişinin yarattığı harmoniyi cok iyi hissettiriolar dinleyene... ama dağılcaklar o kötü... olsun mudvayne var :) .... FOREVER SLIPKNOT!

Kullanıcı avatarı
deathster
Müdavim Üye
Müdavim Üye

smD yazdı:slipknot bu isi en baba yapan nadir hardcore gruplarından bence... ilk albüm son albüm cok farklı diyenler dinledikten sonra acaba kötü olmuş diyebiliolar mı?! ve bence farklı da olsa hardcore sınırları icinde kalıp mükemmelliğiyle taşmasını bilen bi grup... son albüm de mükemmel hatta. vermillion harika sonra vermillion pt.2 yi dinlion slow ama oda harika... sonra duality nin farklı bi havası var... yani slipknot on numara grup... adamlar 9kişi ve her şarkıda o 9 kişinin yarattığı harmoniyi cok iyi hissettiriolar dinleyene... ama dağılcaklar o kötü... olsun mudvayne var :) .... FOREVER SLIPKNOT!

tazlarini degistirmeden müziklerine kalite katmislar

Kullanıcı avatarı
xorsan
Üye
Üye

slipknot

Mesaj gönderen xorsan »

LET THE TERROR BEGİN!
slipknot!

başka grup tanımam left behind manyak gürültü
9 kişi ancak bu kadar iyi kordine olabilir

hele Corey Taylor ın sesi muhteşem heretic anthem in klibini seyrettiyseniz en sonunda seninin ne kadar farklı olduğunu göreceksiniz

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Ya kardeşler..Tarz kaygısı taşıyan bir insan değilim ama şu gruba Hardcore demeyin allahaşkına be
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
xorsan
Üye
Üye

slipknot

Mesaj gönderen xorsan »

hard rock değil BLACK METAL

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Oha sende be.Abardında abardın yani :roll:

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Slipknot'sız bir dünya, dünyasız bir slipknot düşünülemez..
Favori parçalar:
Left Behind
Eyeless
SIC
Wait and bleed
Duality
Prosthetics
Vermillion
Spit it out

Adamlarım:Resim

Kullanıcı avatarı
xorsan
Üye
Üye

asıl

Mesaj gönderen xorsan »

asıl sana oha 213
black metal başka ne olabilir

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Black metal de rap tarzı vokal varmı?Ama slipknot ta var...