Guns N Roses

Yabancı Müzik Grupları
ters999
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ters999 »

Knockin' on heavens door we sweet child of mine çok hoş şarkılar..

Kullanıcı avatarı
dumanaddict
Üye
Üye

Mesaj gönderen dumanaddict »

Don't Cry mükemmel ötesi bi parça ya :(
sora november rain filann...dinlerim,severim,sayarım...
Rock bir müzik türü değil, bir hayat tarzıdır!

Kullanıcı avatarı
courtney_hate
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen courtney_hate »

don't cry ı çok seviyormm
ama eminim benim bilmediğim başka güzel şarkıları da vardır
umut doğurmak için, hayatla seviştim

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen karpuz_agaci »

herif kendini ne hale getirdi ya.. ufff yüzü iyice balona dönüstü adamin :D

Kullanıcı avatarı
angelssmile
Üye
Üye

Mesaj gönderen angelssmile »

My way - your way
Anything goes tonight
:dance

GNR her ne kadar November Rain ve Don't Cry gibi şarkılarla beni bunalıma sürükleyebiliyorsa da böyle şarkılarda da pek eğlendiriyor :010
۞I dont belong anywhere!!!۞ • DeviantArt • MySpace •  last.fm

Kullanıcı avatarı
shidow
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen shidow »

"Apetite for destruction" albümünü tek geçerim. Bence en iyi albümleri.
Everything under the sun is in tune, but the sun is eclipsed by the moon.

Kullanıcı avatarı
ezgihacer
Üye
Üye

Mesaj gönderen ezgihacer »

Benzerliğin bu kadarı!
Geçenlerde Mansur (Forutan) liderleri rock yıldızlarına benzeten bir yazı yazdı. Deniz Baykallı CHP'yi, Ozzy'ye benzetti. Rock dünyasında hararetli bir tartışma ortamı yaratmak için söylüyorum: Benim teorim daha ilginç. Deniz Baykal, Axl Rose'dur. Tiplerini bir kenara bırakın tabii. 1) İkisi de 20 yıl kadar önce gelecek için büyük umutlar vermişti. Zaman tersini gösterdi. 2) İkisi de ayrılıp yola kendi başlarına devam etmek yerine, kendileri dışında herkesi gruplarından attı. Bugün Guns N' Roses adıyla turlayan grupta, Axl dışında hiçbir orijinal üye yok. CHP ismiyle seçimlere giren partide de Baykal dışında kimse kalmadı. 3) Her ikisinin de yıllardır bir icraat yapmaları bekleniyor. Axl, 10 yıldır her sene 'yeni' albümü Chinese Democracy'yı yayınlayacağını duyuruyor. Ama ortada albüm falan yok. Baykal, her seçimde ve her fırsatta artık iktidardayız diyor. Ortada zafer falan yok.

http://kultur.sabah.com.tr/2007/07/27/y ... 7-103.html

bu yazı hoşuma gitmişti.

Kullanıcı avatarı
shidow
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen shidow »

Bu denklemden yola çıkarak Deniz Baykal'ı Derya Köroğlu'na da benzetebiliriz. Hatta daha isabetli bi benzetme olur bence.

Çünkü yanılmıosam Dizzie Reed ve Gilbie Clark hala Axl Rose'la çalışmaya devam ediolar. Ayrıca Duff Mc Kaghan da Guns n' roses'dan desteğini tamamen çekmiş değil. Malum Axl'la Duff resmi olarak manevi kardeşler. Bazı kaynaklarda Duff Mc Kaghan Rose diye geçio Duff'ın adı.

Kullanıcı avatarı
shidow
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen shidow »

Slash'siz Duff'sız ve Matt'siz Axl, guns n' roses albümü chinese democracy'yi çıkardı. Valla çıkalı belli bi süre de oluyor. Rocktr forumunda hiç yankı uyandırmamasını biraz ayıpladım.

Albüm oldukça ilginç. Son derece modernize soundlar mevcut. Oldukça sert nu-metal çağrışımı yapan gitar riffleri, yer yer elektronik alt yapılar, guns n' roses'ın bilindik çizgisinin oldukça dışında. Axl'ın performansı derseniz fazlası var azı yok. Gayet beklentilerimin çok üstünde bir Axl Rose'la karşı karşıya kaldım ve takdir ettim.

Kesinlikle zaman ayırmaya değer bir albüm. Bilmiorum Guns n' roses hayranları nasıl yaklaşıolar ama, ben henüz 12 yıllık bekleyişimin karşılığını alıp almadığımdan emin olmamakla birlikte (malum bi süre dinleyip sindirmem gerek) şaşkınlık ve yer yer takdirle karışan ilginç bi haldeyim...

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

shidow yazdı:Slash'siz Duff'sız ve Matt'siz Axl, guns n' roses albümü chinese democracy'yi çıkardı. Valla çıkalı belli bi süre de oluyor. Rocktr forumunda hiç yankı uyandırmamasını biraz ayıpladım.

Albüm oldukça ilginç. Son derece modernize soundlar mevcut. Oldukça sert nu-metal çağrışımı yapan gitar riffleri, yer yer elektronik alt yapılar, guns n' roses'ın bilindik çizgisinin oldukça dışında. Axl'ın performansı derseniz fazlası var azı yok. Gayet beklentilerimin çok üstünde bir Axl Rose'la karşı karşıya kaldım ve takdir ettim.

Kesinlikle zaman ayırmaya değer bir albüm. Bilmiorum Guns n' roses hayranları nasıl yaklaşıolar ama, ben henüz 12 yıllık bekleyişimin karşılığını alıp almadığımdan emin olmamakla birlikte (malum bi süre dinleyip sindirmem gerek) şaşkınlık ve yer yer takdirle karışan ilginç bi haldeyim...
Ne zaman geçti o 12 sene ya.Daha dün gibi hatırlıyorum.
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..