Guns N Roses

Yabancı Müzik Grupları
Kullanıcı avatarı
neon
Üye
Üye

Mesaj gönderen neon »

welcome to the jungle ile beni coşturan içinde AXL gibi süper bi adamı barındıran kral grup...
ve kimse, benden önce hiç kimse anlamamıştı bu yaşam günlerinin hangi sağır,çaresiz ölümlerden yapılmış olduğunu...

freaky
Üye
Üye

Mesaj gönderen freaky »

neon yazdı:welcome to the jungle ile beni coşturan içinde AXL gibi süper bi adamı barındıran kral grup...

abi bnm best of albumunde en az sevdiim parça o yaaa...

Kullanıcı avatarı
darkcity
Üye
Üye

Mesaj gönderen darkcity »

istanbula geldiler 10 yıl önce gidemedim hala üzülürüm... :cry:
bidahada gelmezler zaten...çünkü dağıldılar 8)
axlla başlamasaydılar hiç bu grup hala devam ediyo olurdu bence...

Kullanıcı avatarı
neon
Üye
Üye

Mesaj gönderen neon »

freaky yazdı:
neon yazdı:welcome to the jungle ile beni coşturan içinde AXL gibi süper bi adamı barındıran kral grup...

abi bnm best of albumunde en az sevdiim parça o yaaa...

hadi ya :P ben pek bi eğleniyorum o şarkıda... ben november raini hiç sevmiyorum...
ve kimse, benden önce hiç kimse anlamamıştı bu yaşam günlerinin hangi sağır,çaresiz ölümlerden yapılmış olduğunu...

MYWIFEMYLIFE
Üye
Üye

Mesaj gönderen MYWIFEMYLIFE »

darkcity yazdı:
MYWIFEMYLIFE yazdı:axl'a laf yok. adamın suçu rock müziği rapçilerin,boy bandlerin, glamcilerin poserların, faşoların elinden kurtarmak sadece. gnr olmasaydı 90'lar olmayacaktı.

gnr'ın tavırları kimsenin hoşuna gitmiyo olabilir ama en azından heriflerden dürüstlük akıyordu. ben gnr'ı kimseyle karşılaştırmam bile diğer tüm gruplar bir appetite yapsın da öyle aynı cümleye girsinler. axl tüm zamanların en büyük frontmani, slash de en hayvani gitaristidir.

vr'yi gnr ile karşılaştıranlara maalesef gülemiyorum bile.

orda durucaksın işte bu grubu severim ama rock ı kurtarmak onlaramı düştü
bikere bon jovi var onu söyliyimde.....

valla yukarıda söylediklerim birebir gerçekleşmiş, tanık olduğum şeyler.

şu an rock müzik popüler filan değil, hiç bir zaman back catalogueları olamayacak bir sürü var, rock'ın altın çağına dönmesi için önce bir kitle olması lazım, o da yok gözüküyor.

bon jovi aynı tarz bin tane şarkı yapıp,her tarafa mavi boncuk dağıtan,catchy şarkılar yapan bir gruptu o dönemde.

gnr hayranı bir çok baba (alice cooper,steven tyler,brian may,ozzy,dave mustaine,keith richards) rock müzikle ilgili son dönemdeki en büyük hayal kırıklıklarının gnr'ın zamansız dağılması olduğu konusunda hemfikir.

axl,slash,izzy ve duff olmadan da gnr olmaz,hepsi bir bütünün parçaları.

Kullanıcı avatarı
shidow
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen shidow »

Apetite for destruction albümü baştan sona harikadır.. Use your ilusion ikilemesinden de tek tek sevdiğim parçalar var.. Ama ben de november rain'i sevmiorum...
Everything under the sun is in tune, but the sun is eclipsed by the moon.

Kullanıcı avatarı
Pessimist
Üye
Üye

Mesaj gönderen Pessimist »

Herkes bir novemberrain bi don`t cry diye tuturmus etrafta zaten ben sinir oluyorum.. Valla ne diyim kendilerine özgü tarzlariyla cok hos bir gruptu ama vaktiyle camiyaya kapilip uyusturucu alkol derken sacma sapan seyler yapmadilarda degil özellikle axl in grubu kendi maliymis gibi göstermesi sahiplenmeye kalkmasi en sonunda dagilmalarina sebeb oldu. Tamam gruba tadini tuzunu o katiyordu ama ötekileri esek yerine koymucakti ben olsam bende terk ederdim grubu büyük bir esseklikti bu yapilan. Sonra tek basina müzik sirketiyle mahkemelik oldu bundan 2-3 yil önce best of albümü ona danisilmadan cikarildi diye ama sonuc vermedi sanirim. Slash velvet revolverde yoluna devam etmekte valla dinledim hosuma gitti adam hala manyak gibi calio ya performansindan bisi yitirmemis saclarda ayni eheuehe:)
...uçan kuslari, ölü düsleri severim...http://www.strasbourgcurieux.com/fourrure/izle, düsün ve buna karsi bisiyler yap..

Kullanıcı avatarı
shidow
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen shidow »

Hehe Duff McKagan'ın 2000 yılında aşırı votka ve uyuşturucudan pankreasını patlatmış. Slash te 1999 da su yerine JackDaniel's içtiği ve uyuşturucu kullandığı için az daha kalpten gidiomuş. Matt Sorum defalarca kere detoux tedavisi görmüş.. Adamlar silme kimyasal.. Şimdiki VelvetRevolver'ın solisti de detoux kliniğine bile uyuşturucu sokmayı başarmış. Zaten eski guns n' rosescılar onu yanlarına alıp bu grubu kurmasalrmış şimdi muhtemelen mefta imiş...

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen karpuz_agaci »

su"november rain" sarkisi kac dakika suruyo yav?!

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen karpuz_agaci »

dinle dinle bimiyo.. :010

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

dont cry ve welcome to the jungle süper seviorm abi axl harika..'!
"Angelo rotto//psykhe"::Ho affrontato quando lo avete lasciato...

Kullanıcı avatarı
killemall
Üye
Üye
Konum: istanbul çok kalabalık sinek gibi ışıklara sahip olan yinede dünyanın en güzel şehri
İletişim:

guns n roses

Mesaj gönderen killemall »

bu adamlar öyle çok seks olaylarına karışmıştırki :oops: hele bir foto var www.critical-solution.com da images yazan yere girin orada grubun bütün elemanlarının fotosu var Axl Rose dan gallery2 ye girin foto yu görün

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

paradise city ve live and let die ve diğerleri...iyi ki vardılar...yine geleceklermiş...

Kullanıcı avatarı
killemall
Üye
Üye
Konum: istanbul çok kalabalık sinek gibi ışıklara sahip olan yinede dünyanın en güzel şehri
İletişim:

Mesaj gönderen killemall »

Kullanıcı avatarı
PUNKY_SPuTniK
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen PUNKY_SPuTniK »

aynen süper sölüor o şarkıyı ömrüm boyunca dinlesem bıkmam gene :013
daha dün annemizin cüzdanını çalarken okul duvarlarına grafity yaparken şimdi anarşist olduk sokakları doldurduk. sevinçliyiz hepimiz polislerden kurtulduk..!
www.mahlukat.com punk webzine

Kullanıcı avatarı
MaxtraDamuS
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MaxtraDamuS »

Edmond yazdı:paradise city ve live and let die ve diğerleri...iyi ki vardılar...yine geleceklermiş...
evet galiba rockistanbul peşlerindeymiş onların..
Oh My ..

Kullanıcı avatarı
epi
MAT
MAT
İletişim:

Mesaj gönderen epi »

Resim

GUNS N' ROSES 2006 tur kadrosu:

Axl Rose - Vocals
Robin Finck - Guitar
Ron Thal - Guitar
Richard Fortus - Guitar
Tommy Stinson - Bass
Dizzy Reed - Keyboards
Chris Pittman - Keyboards
Brian "Brain" Mantia - Drums

Resim

Buckethead'in yerine Bumblefoot'tan Ron Thal'ı kadroya dahil etmişler. Axl kilo vermiş ve kendini toparlamış, New York'ta yeni kadrolarıyla Hammerstein'de verdikleri konserlerin biletleri tükenmiş. Yeni albümden de parçalar çalmışlar. Bu şarkılardan bazılarının demo kayıtları sızmıştı ve emule vs programlarda bulunabiliyordu: Better, TWAT (there was a time) IRS, Catcher In The Rye. Madagascar, The Blues ve Chinese Democracy'i fanlar daha önceki canlı performanslardan biliyor zaten.

Yeni GNR'da 3 gitar olacağı biliniyordu, 2002'de Richard Fortus ve Robin Finck'e Buckethead eşlik ediyordu. Axl kayıtlarda çift ritm gitar üstüne çalınan soloların falan sahnede de aynı şekilde çalınmasına kafayı takmıştı. Buckethead'in ayrılmasının ardından Axl'ın yeniden Slash'le görüştüğü söylentileri çıkmıştı ama GNR'ın New York konserleriyle yeni bir isim karşımıza çıktı. Ron Thal'ın ilginç bir seçim olduğu söyleniyor.

Gitaristler 2002'deki gibi Freak show olmaktan çıkmışlar, sırayla Ron Thal, Richard Fortus ve Robin Finck:
Resim
Resim
Resim

GNR'ın bu yaz başka konserlerde boy göstereceği biliniyor, Axl'ın söylediğine göre yeni albüm de sonbaharda geliyor. Her ne kadar bir önceki GNR albümünden bu yana 10 yıldan uzun zaman geçmişse de bu sürenin çoğunun bu grubu bir araya getirmekle uğraşılarak geçirildiği biliniyor. Grubun 2002'den beri Buckethead hariç aynı kadroyla devam etmesi ve uzun süre sonra yeni gitaristleri ve kendini toparlamış bir Axl'la geri dönmesi son birkaç yıldır istikrarlı bir şekilde yollarına devam ettikleri ve nihayet albümün yolda olduğu hissini veriyor.

Resim
Resim
Resim
Resim
At one point Axl said he noticed the crowd singing the new songs and called them all "downloading f**kers!" with a big grin on his face.
grin => :mrgreen:

Konserde My Michelle'de Sebastian Bach da sahneye gelip vokal yapmış. Sebastian Bach ve Axl, My Michelle'i söylerken:
Resim
Resim

27 Mayıs'ta Rock in Rio 5'te olacaklar, ses ve görüntü TV ve internet yayını için profesyonellerce kaydedilecek. Hem yeni kadroyu ve Axl'ın yeni halini dinlemek, hem de yeni şarkıların canlı kayıtlarını dinlemek için güzel bir fırsat olacaktır.

Konser listesi:
http://www.mygnr.com/concert/concert2006.html
2 ayda 26 konser!

17 Mayıs'taki konserde Izzy Stradlin sahneye gelip Patience, Think About You ve Nightrain'e eşlik etmiş:

Resim
Resim

Kullanıcı avatarı
cAnkAtti
Üye
Üye

Mesaj gönderen cAnkAtti »

Bu Adamlar Süper ya... Bende The Gotfather in Solosu Var.. isteyen mesaj býraksýn yollarým..

Kullanıcı avatarı
PUNKY_SPuTniK
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

off adam yaşlanmış ya :(
oysa ne hayallerim vardı :020
:-D
daha dün annemizin cüzdanını çalarken okul duvarlarına grafity yaparken şimdi anarşist olduk sokakları doldurduk. sevinçliyiz hepimiz polislerden kurtulduk..!

Kullanıcı avatarı
demakrotive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen demakrotive »

cAnkAtti yazdı:Bu Adamlar Süper ya... Bende The Gotfather in Solosu Var.. isteyen mesaj bıraksın yollarım..
evet slashın gitar solosu o...
ama slash yok artık bence büyük kayıp ama boyle de yoluna devam edebiliyorsa guns"n roses sorun yok demektir..
yine de ben slash derim..
şıp şıp şıp şıp şıp şıp... (damlaya,damlaya damlaya damlaya damlaya..) okyanus oldum dum dum dum dum dum tak dum ta tak..

Kullanıcı avatarı
PUNKY_SPuTniK
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

eski tadları olmayacağı kesin :020

Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Vampiria »

benım hala umudum war :010
Ben Kendi Kalbimin Vampiriyim Hiç Bitmeyen Kahkahaları Yüzünden Ayıplanan Gülmeyi Unutmuş Büyük Lanetlilerden Biri...

Kullanıcı avatarı
PUNKY_SPuTniK
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

nerde o eskiler abi ya alayasım gelior walla :020

Kullanıcı avatarı
shidow
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen shidow »

Duyduğum kadarıyla yeni albüm projesi için Duff yeniden guns n' roses'la çalışmayı kabul etmiş. (Malum Duff'la Axl manevi kardeşler) Bi de bomba eğer bu bi mit değilse albümde lead gitarları Queen'in Brian May'i çalcakmış... Bakalım zaman ne göstericek...

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vaga_bond »

yaklaşık 3 gündür ewde her boş anımda november rain'in klibini izliyorum ne şarkıya ne klibe doymuş durumdayım...
Ne hissettiysem, ne bildiysem
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.
Yoksa sen de mi affedilmeyensin???