HIM

Yabancı Müzik Grupları
ters999
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ters999 »

su sıralar ''ville, villeeeee!!!'' diye viyaklıyan kızlardan nefret etmeme sebep olan grup![/u]

Kullanıcı avatarı
Cr33pY
Üye
Üye

Mesaj gönderen Cr33pY »

sahne performanslari tadindan yenmez gruptur kendileri.kuzey amerika'da saglam bir izleyici kitlesi oldugunu soyleyebilir miyiz bilemiyorum ama konser biletlerinin hepsi satilmisti. konser ambiyansi join me in death klibinin neredeyse aynisi , yesil donen isiklar , super karizmatik makyajli ville valo , inanilmaz bir performans.ville'nin fazla kivirttigi da gozlerden kacmadi degil hani .
herif ayni anda hem sigara icip hem sarki soyledi ayrica konser boyunca toplam 4 bira falan icti yarisini yere tukurerek.

Kullanıcı avatarı
speed_of_pain
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen speed_of_pain »

sorum h.i.m severlere neden h.i.m dinlıyorsunuz ?? dınleme sebebınız nedır hakıkaten cok merak edıyorum bunu ınsanlar h.i.m de ne buluyorlar dıye sorumu cevaplandırırsanız sevınırım
nefret ettim kendimden acının hızını bıraktıgı ızlerı yoketmek ıstedım defalarca neden dıye sordum kendime NEDEN... neden hala mutluluk maskesı takmıs bır depresıf ım

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

müziğini ve sözlerini seviyorum. eski albümleri oldukça güzel. sözlerinin benim aşka bakış açımla oldukça paralel olduğunu düşünüyorum. bu yüzden dinliyorum.
betterman.

Kullanıcı avatarı
cortx6
Üye
Üye

Mesaj gönderen cortx6 »

ya sevmeme ramen bu bizim metalci takılmaya çalışan cixs mongol topluluu olan aslında bi kız bebe metalci tayfası var ve onlardan him ismini duyduumda gruptan iğrenmeye başlıyorum ister istemez ama özümde kesinlikle sıkılmadan dilerim :002

Rebelious
Üye
Üye

Mesaj gönderen Rebelious »

layne yazdı:müziğini ve sözlerini seviyorum. eski albümleri oldukça güzel. sözlerinin benim aşka bakış açımla oldukça paralel olduğunu düşünüyorum. bu yüzden dinliyorum.
tamemen sana katılıyorum...

Kullanıcı avatarı
Rita
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Rita »

En son Rita tarafından 26 Tem 2008 21:15 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
anTTiLa
Üye
Üye

Mesaj gönderen anTTiLa »

him in cidden kaliteli bi grup olduğunu düşünüyorum ve villeninde inanışmaz çekici olduğunu :010
her ne kadar piyasa olmuş olsada umrumda değil iki çapulcu dinliyo diye vazgeçecek değilim villenin bazı hareketlerine,giyim tarzına bakarak himi dinlemeden eleştirenleride anlamış değilim
ve gone with the sin gibi bi şarkıda yok :010

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

anTTiLa yazdı:him in cidden kaliteli bi grup olduğunu düşünüyorum ve villeninde inanışmaz çekici olduğunu :010
her ne kadar piyasa olmuş olsada umrumda değil iki çapulcu dinliyo diye vazgeçecek değilim villenin bazı hareketlerine,giyim tarzına bakarak himi dinlemeden eleştirenleride anlamış değilim
ve gone with the sin gibi bi şarkıda yok :010
katılmamak mümkün değil :)
betterman.

Kullanıcı avatarı
anTTiLa
Üye
Üye

Mesaj gönderen anTTiLa »

türkiye'ye gelmelerini istiyorum yeniden :(

Kullanıcı avatarı
muse_glbn
Üye
Üye

Mesaj gönderen muse_glbn »

bıkmadan usanmadan defalarda şarkılarını dinneyebiliorum bence çok ii bi grup :010 :010

Kullanıcı avatarı
oumar
Üye
Üye

Mesaj gönderen oumar »

sarkilarini seviyorum fakat ville sevmiyorum hatta nefret ediyorum desem yeridir fakat yaptiklari muziklerguzel funeral heart,buried alive my love sarkkilari cok seviyorum

Kullanıcı avatarı
MaNiAc-ZeP
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MaNiAc-ZeP »

ii gruptur HIM yaa.bnm başlıca dinlediğim ve hergün mutlaka en az 4-5 şarkısını dinelemeden duramadığım bi grup.tanıdığım çoğu kişi villeye "ıyy tipe bak,bu adam gay mi yaa" demesine rağmen ben villeyi yakışıklı ve grçktn tarz bi adam olrk görüorm.ayrc sesinide ii kullanıo bnce.bnm vazgeçemedğm şarkılar wicked game,gone with the sin,in joy and sorrow,baby join me in death,funeral of hearts,dont fear the reaper.mutlaka dinleyin derim. ayrıca saçma sapan kişilerin dinlio olması bnce HIMin kalitesini düşürmez(ki bnmde sinirimi bozuo bu tipler.mesela bi kız gördm daha bi şarkısının adını söleyemio ama HIM hayranıyım die geçinio)

Kullanıcı avatarı
mewre
Üye
Üye

Mesaj gönderen mewre »

HIM bencede ii bi gruptur severek şarkılarını dinliyorum... öyle bi manyak ötesi bi hayranlığım yok...

Kullanıcı avatarı
yemenja
Üye
Üye

Mesaj gönderen yemenja »

him fanlarından bırı olaraak suppppppppperr ohhaaa falan oldum dedırtecek turde sarkılar yapan bı grup:) :002 :013 :003 :P

Kullanıcı avatarı
Ghost_Murder
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Ghost_Murder »

delirmek üzereyim biri beni durdursun :D

bad-dua
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bad-dua »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=jrz2trs_PlU[/youtube]

villenin opera sanatçısı natalia'la düeti

Kullanıcı avatarı
_RockMania_
Üye
Üye

Mesaj gönderen _RockMania_ »

"Killing Loneliness" "Gone With The Sin" "And Love Said No" gibi H.I.M parçalarını dinleyip sevmeyen varmıdır bilmiyorum... H.I.M güzel müzik yapan sağlam bi grup... bana göre tabi herşeyde olduğu gibi müzikte göreceli bi kavram olduğu için "Sen bunu neden dinliyosun" "Bu herif nonoş dinleme" falan gibi muhabbetlere girmek ne kada doğru tartışılır : /
"Kendime Rağmen Durmam Basar Giderim" Sen "İster Yaşa, İster Sön"..... <<<GaNaMos>>> ...

Kullanıcı avatarı
RapunZelle
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen RapunZelle »

çok sewdiğimi söyleyemem.,ısınamadım nedense..ama posion girl, join me in death, gone with the sin , sewdiğim şarkıları ...hepsi bu ..
"...Let me drown within this river, let me drown in this deep silence...

Kullanıcı avatarı
bloodyMary
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen bloodyMary »

I love your skin oh so white
I love your touch cold as ice
And I love every single tear you cry
I just love the way you're losing your life

Ohohohohoh my Baby, how beautiful you are
Ohohohohoh my Darling, completely torn apart
You're gone with the sin my Baby and beautiful you are
So gone with the sin my Darling

I adore the despair in your eyes
I worship your lips once red as wine
I crave for your scent sending shivers down my spine
I just love the way you're running out of life

Ohohohohoh my Baby, how beautiful you are
Ohohohohoh my Darling, completely torn apart
You're gone with the sin my Baby and beautiful you are
So gone with the sin my Darling

[Solo]

Kullanıcı avatarı
bloodyMary
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen bloodyMary »

veeeee tabikii killing loneliness.your sweet 666 ve join mee tapıorumm ben yaaa :002 :002
_____riot girl_____ BARIŞAROCK---müzikal isyan

Kullanıcı avatarı
yemenja
Üye
Üye

Mesaj gönderen yemenja »

him dir ne yapsa yeridir suppppppppperr otesi grup :002 :-D :013

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen houseofholy »

Ville Valo'NUN Natalia ile yaptığı Summer Wine düetini çok beğendim. klasik HIM şarkılarından çok uzak ama çok hoş olmuş bence.
herşey onun içinde, o herşeyin dışında..

Kullanıcı avatarı
tardigrad
Üye
Üye

Mesaj gönderen tardigrad »

arkadaşlar HIM mp3 bulamıyorum

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

houseofholy yazdı:Ville Valo'NUN Natalia ile yaptığı Summer Wine düetini çok beğendim. klasik HIM şarkılarından çok uzak ama çok hoş olmuş bence.
onun klibinde de ayrı bi taş olmuş kendisi.. buarada *dream*de *HIM haftasonu* var.. ilgilenenlere azcık geçde olsa duyrulur.. :006
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}