Travis

Yabancı Müzik Grupları
kimster2
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Travis

Mesaj gönderen kimster2 »

Travis için söylencek fazla söz yok... adamlar müthiş... 8 yılda tam 4 muhteşem albüm yaptılar... benim wazgeçilmezlerim arasında...

ama özellikle the Invisible band albümlerine hayranım... her şarkı ayrı bi olay..

Kullanıcı avatarı
MaxtraDamuS
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MaxtraDamuS »

evet Travis iyi bir grup...Biraz lay lay lom adamlar ama olsun..böyle ergenlikte, ağaçlar çiçekler böcekler tarzı yapıyorlar biraz :) ama ben severim valla.. quicksand şarkıları oldukça iyidir :wink:

kid_a_came_back
Üye
Üye

Mesaj gönderen kid_a_came_back »

radiohead ve onun pıtırcıkları...iyiler....

Kullanıcı avatarı
procran
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen procran »

kid_a_came_back yazdı:radiohead ve onun pıtırcıkları...iyiler....
çok iyi olmuş yaa :lol:
sing gibi bi klasikleri ve why does it always rain on me gibi süperbi şarkıları vardır.severis baya:)

kid_a_came_back
Üye
Üye

procran yazdı:
sing gibi bi klasikleri ve why does it always rain on me gibi süperbi şarkıları vardır.severis baya:)
e öyle ama...
bunlar birkaç tane var böyle...
muse,travis,cold play,placebo....

ollie
Üye
Üye

Mesaj gönderen ollie »

en iyi albümleri the man who'dur zannımca,,writing the wreach you,turn,why does it always rain on me gibi baba şarkıları mevcuttur bu albümde..
5 Mayıs 2004 — mor ve ötesi’nin son albümünü;
"Yeni Dünya’ya yalan yanlış bir cevap, üsturuplu ama yersiz kaos, samimiyetsiz isyan,
karşılığını amaçsızca arayan ezik bir çığlık" ifadeleriyle tanımlayabiliriz.

casey
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen casey »

The last laugh of the laughter da o albumde sanırım... özellikle pek sevmıstım bu sarkıyı..

Kullanıcı avatarı
The Invisible
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen The Invisible »

Side sarkısı hoştur

Kullanıcı avatarı
seLLerkiLL
Üye
Üye

Mesaj gönderen seLLerkiLL »

ya belkide fazlaca dinlememden kaynaklanıo ben pek sevemedim ama yalan söylemiyim sing baya bi hoşuma gider.
Present yourself, press your clothes,

Kullanıcı avatarı
procran
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen procran »

kid_a_came_back yazdı:
procran yazdı:
e öyle ama...
bunlar birkaç tane var böyle...
muse,travis,cold play,placebo....
evet kessinlikle doğru ama doğru olduğu kadar da komik bi tanım aynı zamanda

Kullanıcı avatarı
Lily
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Lily »

bu tanımınla yıktın walla ortalığı.Bu kadar dooru bi tanım olabilir....bu mudur? budur abi... 8)
and we all went to heaven in a little row boat

casey
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen casey »

katılmıyorum ben... brit-pop radioheadin tekelinde degildir. sonucta iskoçya'dan cıkmıs bır grup, britanya atmosferınde...brit pop yapmayacak da ne yapacak... ha alanının en iyisi radiohead. ancak bu demek degıl ki tum brit poplar radioheadten dogmadır. bir tek boyle dusunen sızler degılsınız. ama francisin bir acıklaması var: "bugünlerde thom yorke ile kıyaslanmadan, düzgün şarkı söylemenin imkanı yok" "bugunler" dedigi bu gunler, degıl; yanı sozun soylenıs tarıhı eskı... 2-3 yıl kadar... sonuc olarak soyleyecegım su ki: travis radioheadin uydusu degil. thom olsaydı da olmasaydı da burada olacaklardı. oasis ve blur gibi brit pop grupları içinde hatrı sayılır bır yere sahıp oldular kısa surede... bu da her yıgıdın harcı degıldır.

kid_a_came_back
Üye
Üye

casey yazdı:katılmıyorum ben... brit-pop radioheadin tekelinde degildir. sonucta iskoçya'dan cıkmıs bır grup, britanya atmosferınde...brit pop yapmayacak da ne yapacak... ha alanının en iyisi radiohead. ancak bu demek degıl ki tum brit poplar radioheadten dogmadır. bir tek boyle dusunen sızler degılsınız. ama francisin bir acıklaması var: "bugünlerde thom yorke ile kıyaslanmadan, düzgün şarkı söylemenin imkanı yok" "bugunler" dedigi bu gunler, degıl; yanı sozun soylenıs tarıhı eskı... 2-3 yıl kadar... sonuc olarak soyleyecegım su ki: travis radioheadin uydusu degil. thom olsaydı da olmasaydı da burada olacaklardı. oasis ve blur gibi brit pop grupları içinde hatrı sayılır bır yere sahıp oldular kısa surede... bu da her yıgıdın harcı degıldır.
saygı duyuyorum...

Kullanıcı avatarı
Lily
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Lily »

bi de şööle de bişey var...radiohead in brit pop yapması the bends'e kadardır.Ondan O.K computer ve sonrasının brit olmadığı kanısındayım. Aslnda aCasey de haklı.Çok haklı hem de.Ama Radiohead o kadar insanların kafasında yer edio ki,bazen silik kalabilio,radioheaad in kimliğiinin altında ezilebilio.Çünkü radiohead çok farklı.Ama radiohead olmazasaydı da olurdu.Bi sürü dediin gibbi caseynin grup var...
and we all went to heaven in a little row boat

Kullanıcı avatarı
Anil
Üye
Üye

Mesaj gönderen Anil »

İyi bier grup
Hey! Wait!

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

evet cok polyanna tarzı geliyo bana :(o ne demekse :) ) yani dinlendirici hoşş.. severim ne diim..
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

Kullanıcı avatarı
Rockingirl
Üye
Üye
İletişim:

travis

Mesaj gönderen Rockingirl »

Harbiden iyi iş yapan bi grup.Side çok güzel.Sing ninni gibi.Beautiful Occupation coşkulu,Why Does It Always Rain On Me eğlenceli...
Supergirls dont cry...
Supergirls just fly...

purpleblank
Üye
Üye

Mesaj gönderen purpleblank »

ben cok seviyorum kendilerini cok iyi bi grup.tam dinlemelik..asırı dinlendirici :wink:
can yeleğim,karışmasın kimseler bize..

Kullanıcı avatarı
neon
Üye
Üye

Mesaj gönderen neon »

sevdiğim ingiliz gruplar bi muse bi de travis ...
ve kimse, benden önce hiç kimse anlamamıştı bu yaşam günlerinin hangi sağır,çaresiz ölümlerden yapılmış olduğunu...

Kullanıcı avatarı
ber888
Üye
Üye

Mesaj gönderen ber888 »

The Invisible yazdı:Side sarkısı hoştur
+1
Karanlıkta yürüyen bir gölgeyim aslında insanlar geçer yanımdan ama hatırlamazlar adımı bir daha

Good_Charlotte
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Good_Charlotte »

TRavis ya daha ne denirki muhteşemler 4 albümüde birbirinden güzel . ama benden size tavsiye travis i aşık oldunuz zaman daha bi fazla dinleyin :-D hele hele writing to reach you şarkılarını süper gidio... he bide driftwood :) sing,side,flowers in the windows,why does it always rain on me,re-offender ..... hepsi güzel ya ayrım yapamıorum :-)

casey
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen casey »

2006 da yeni albümleri geliyor.

Good_Charlotte
Üye
Üye
İletişim:

HAdi ya cidiimisin ? nerden aldın haberi ? Fran Heally le felanmı konuştun :-D hakkaten nerden öğrendin 2006'da çıkacağını..

casey
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen casey »

Good_Charlotte yazdı:HAdi ya cidiimisin ? nerden aldın haberi ? Fran Heally le felanmı konuştun :-D hakkaten nerden öğrendin 2006'da çıkacağını..
e gayet ciddiyim ne zaman asparagas haber verdim ben. fran heally le bizzat konusmadım ama ing. gazeteciler konusmus olsa gerek ki q'ya yazacak kadar ileri gitmişler.

Good_Charlotte
Üye
Üye
İletişim:

ok kardeş .. çok sewindim walla ben şimdiden cd parasını biriktirmee başlıyım o zmn albümü ilk bnm almam lazım :-D