Apocalyptica

Yabancı Müzik Grupları
Kullanıcı avatarı
shidow
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen shidow »

İlk iki albümleri çok iyiydi.. Sonraki albümlerini pek sevmedim. Ama şimdi herifler çok çalıolar haklarını yemielim..
Everything under the sun is in tune, but the sun is eclipsed by the moon.

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

bitter sweet güzel sarkı klip de hoş olmuş.. seler cok alaksız vokallerde ama ben o alakasızlığı sevdim 8)
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

Kullanıcı avatarı
VirusDaerthe
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen VirusDaerthe »

Eski Albumlerinde Sadece Cover vardı ama Son albumlerinde yaptıkları daha dogru ekledikleri Sololar muhtesem olmus ve guzel bir yolda ilk adımlarını attıklarını dusunuyorum

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

vokal kullandıkları parcaları bence daha basarılı...
sleeping with the earth my dying bride

MaryJane
Üye
Üye

Mesaj gönderen MaryJane »

Lauri ylönen´le "Life Burns"isimli sarkilarini dinledim, gercekten hos olmus .. Lauri´nin sesi bence oldugundan daha sert cikmis bu kez..
Kisacasi, Apocalyptica yine iyi is cikarmislar..
I am the light, that shall lead you to the darkness

margera
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen margera »

bitter sweet i dinlediğimde tüylerim ürperdi süper parça

Kullanıcı avatarı
VirusDaerthe
Üye
Üye
İletişim:

Cogu sarkıları guzel ama bence bu cıkardıkları son album daha iyi olmus gibi cunku ne biliyim içinde bir emek kokusu aldım ve buda beni etkilerdi acıkcası

indream
Üye
Üye

Mesaj gönderen indream »

bu son albümleri müekmmel yaa daha 1 hafta oldu albümü alalı ve dinleyemedim bir kaçparçası daha var diğerinden bir türlüsıra gelmiyo mükemmel bir albüm bu herkese tavsiye ederim

Kullanıcı avatarı
VirusDaerthe
Üye
Üye
İletişim:

Vakit Geçirme bence Bir an Önce dinle :oops:

Kullanıcı avatarı
Nymphe_MeL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Nymphe_MeL »

willow_rosenberg yazdı:
CcCoMaLieSsS yazdı:HIM başlıgında yazdım ama Villeyle Lauri Apocalyptica düet yapmışlar BITTERSWEET die manyak bişe ya yakında TRyede gösterir inş bende videosu var ama! dinleyen varsa yorumunu yazsın
bende dinledim. bi italyan kanalıydı.ville'nin sesi o kadar güselki laurinin şarkının içine sıçtığını hemen anlayabiliyosunuz.o şarkıyı sadece ville'den duymak isterdim ben şahsen.
bitter sweet i ilk dinlediimde aynı şeyi düşünmüştüm bende..o ne ses öyle ya ciyak ciyak iğrenç batırmış katletmiş şarkıyı fln demiştim..ama sonra dinlediimde o kdar da kötü olmamış die düşündüm :roll: yinede keşke başkabiriyle söyleseymiş ville bence de..
apocalyptica'yı sewerim ben cok cok..metallica coverları da harika cidden..bide guano apes'tan sandrayla bi şarkıları vardı.Path vol2 miydi neydi öle bişiler..varmı onu dinleyen?ben çok sevmiştim :roll:
in the hopes of creating a horrible zombie..

-EuKaNuBa-
Üye
Üye

Mesaj gönderen -EuKaNuBa- »

Bence de ''Bitter Sweet'' from the inside a çok benziyo ville le lauri nin sesi hiç uymamış ve batık bi şarkı olmuş.

MaryJane
Üye
Üye

Mesaj gönderen MaryJane »

Evet the path süper bisi!

ya bittersweet le from the inside in neresi benziyo ya?! 8O IKiside cok farkli sarkilar bence ...
I am the light, that shall lead you to the darkness

Kullanıcı avatarı
ber888
Üye
Üye

Mesaj gönderen ber888 »

bence cover albümü ii baya.ozellikle fade black,whereever ı may roam ve one ii olmuş baya
Karanlıkta yürüyen bir gölgeyim aslında insanlar geçer yanımdan ama hatırlamazlar adımı bir daha

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

bittersweet şarkı+klip kessinlikle tüyleri tiken tiken edici bişi!!! :022

ama metallica coverları bnm içn ayrı... ders çalışırken özellikle dinliyorum!!
süüppperrr..... :022

leprosy
Üye
Üye

Mesaj gönderen leprosy »

tek kelimeyle süper bende arşivi var..rasmusla yaptığı düette çok süper

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

fade to black dinledim biraz önce apocalypita dan.. sevdim :) kaynak olan arkadasa tesekkürlerimi sunuyorum :006
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

Kullanıcı avatarı
demakrotive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen demakrotive »

sevmediğim gruplardan sadece biri...
şıp şıp şıp şıp şıp şıp... (damlaya,damlaya damlaya damlaya damlaya..) okyanus oldum dum dum dum dum dum tak dum ta tak..

lp_fefurkan
Üye
Üye

Mesaj gönderen lp_fefurkan »

Walla ben de metallica coverlarından biliodum bu grubu ama bitter sweeti de dinledim ville tabii ki mükemmel ama keşke sadece ville sçyleseymişşş :002 :002 bu arada muster of puppets coverı süper olmuş :002

queenseleN
Üye
Üye

Mesaj gönderen queenseleN »

Ehe metallicanin sarkilarini caliyolarmis..Hmm yeni duymustum...Fade to blakc ve nothing else matters dinledim simdiye kadar..Begendim iyi caliyo bunlar :-)

Unleashing
Üye
Üye

Mesaj gönderen Unleashing »

Bence Lauri'nin sesi sadece Bittersweet şarkısında Villeden çok daha iyi giderdi.
Her ne kadar Lauri'yi sevmesem de sadece bu şarkıyı söyleseydi hoşuma gidebilirdi... :005
Yaratılış anında sordu Tek olan, hangi rengi temsil edeceksin diye, beyaz çok iyiydi benim için henüz, siyahsa ruhuma üflenmemiş kötülükleri temsil ediyordu, henüz işlenmemiş ve sadece benim işleyebileceğim bir renk kalıyordu geriye, o da Gri idi.

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Unleashing yazdı:Bence Lauri'nin sesi sadece Bittersweet şarkısında Villeden çok daha iyi giderdi.
Her ne kadar Lauri'yi sevmesem de sadece bu şarkıyı söyleseydi hoşuma gidebilirdi... :005
bu sarkıyla ilgili bu yorumu yapan gordugum ilk kisisin....
sleeping with the earth my dying bride

Savasci
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Savasci »

bitter sweet süperdi yaa!!villenin sesi çok kalın çıkmış.aynen for you daki gibi.yaa şarkı süper!hele ville olunca dahada süper!! :-)
~*~*~*~*~*~*~*~ Dead Spirit ~*~*~*~*~*~*~*~

pinn-up
Üye
Üye

Mesaj gönderen pinn-up »

bittersweet...ööle tvde dolaşırken bi kanal denk geldi kaldım ööle...aha bu müzik apocalyptica dan bi isliim sewerim dedimm...soora bi baktım klipte bi taşoz...yaa bu bizimm dememe kalmadı ville tüylerimi diken diken eden sesiyle girdi şarkıya... ööle mıhlandım kanepeye,ağzım bi karış açık :016 ...soora baktım lauri de orda... ewet sesleri alakasız ama hoş olmuşş...
bittersweet inanılmas bi şi yaaaa....