Apocalyptica

Yabancı Müzik Grupları
Kullanıcı avatarı
courtney_hate
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen courtney_hate »

kendi şarkıları fena değil ama şebnem ferah la yaptıklaı perdeler düetini hiçbişeye değişmem
umut doğurmak için, hayatla seviştim

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Guano Apes'in vokalisti Sandra Nasic'in vokalini yaptığı Path şarkısını tavsiye ederim.Çok başarılı olmuş gerçekten.
When you're pushed, killing's as easy as breathing

Kullanıcı avatarı
miri
Üye
Üye

Mesaj gönderen miri »

katılıyorum path çok iyi :002
...We don't have a choice... But we still have a voice....

Kullanıcı avatarı
kikirik
Üye
Üye

Mesaj gönderen kikirik »

Aynn katýlýyorum ve dinlemekten býkmadðým bi þarký.Zaten Apocalyptica'nýn çk farklý bir tarzý vr.Çok sevdiðim bi grup :002

Kullanıcı avatarı
Rita
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Rita »

En son Rita tarafından 26 Tem 2008 21:18 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
Rita
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Rita »

En son Rita tarafından 26 Tem 2008 21:19 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
anTTiLa
Üye
Üye

Mesaj gönderen anTTiLa »

kesinlikle inanılmaz bir grup mükemmel ötesi canlı olarak ankara da izledikten ve tanıştıktan sonra bundan iyice emin olmuştum :010 adamların çelloyla ilişkisi...inanılmaz
kendi müzikleride çok güzel ama lauri ve villeninde söyleyerek katkıda bulunduğu bittersweet e tapıyorum inanılmaz güzel müzik,inanılmaz güzel sözler ve klip :010
bidaha gelseler keşke...

Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Vampiria »

Şu Adamları bı canlı ızleyemedım ya ona yanıyom..
Ben Kendi Kalbimin Vampiriyim Hiç Bitmeyen Kahkahaları Yüzünden Ayıplanan Gülmeyi Unutmuş Büyük Lanetlilerden Biri...

Kullanıcı avatarı
anTTiLa
Üye
Üye

Mesaj gönderen anTTiLa »

Vampiria yazdı:Şu Adamları bı canlı ızleyemedım ya ona yanıyom..
kesinlikle ölmeden canlı olarak izlemek gerek :010
o canlı performanstaki enerji,çelloyla bütünleşmeleri,kendilerinden geçmeleri,gaza gelip mikrofonu alıp bağırıp bağırıp firlatmaları(perttu yapmıştı),arada yorulup yere oturark çalmaları(hala anlamış değilim yerde nasıl çalıyolar :010 )görmen lazım...bide tanışman lazım tabi :010

Kullanıcı avatarı
fzyaso
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fzyaso »

Reflections albümü çok iyi ve de faraway parçaları çok hüzünlü dinlediğim zaman tüylerim diken diken oluyor.

ysseulb
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ysseulb »

anTTiLa yazdı:
Vampiria yazdı:Şu Adamları bı canlı ızleyemedım ya ona yanıyom..
kesinlikle ölmeden canlı olarak izlemek gerek :010
o canlı performanstaki enerji,çelloyla bütünleşmeleri,kendilerinden geçmeleri,gaza gelip mikrofonu alıp bağırıp bağırıp firlatmaları(perttu yapmıştı),arada yorulup yere oturark çalmaları(hala anlamış değilim yerde nasıl çalıyolar :010 )görmen lazım...bide tanışman lazım tabi :010
Onları canlı izleyememek gerçekten büyük kayıp ben iki defa canlı izleme fırsatı buldum, bir daha gelsinler yine gidicem süperler hayatımda izlediğim en iyi canlı performansları izledim...Tanışmakta ayrı bir olay Yeni melek konserınden sonra Taksim'de yan yana geçtik dilim tutuldu bişi de diyemedim =) sadece göz göze geldik geçtik bir daha nerde o şans :p Mutlaka ne yapıp edip gidin asla pişman olmazsınız garanti ederim hem de müzik zevkiniz ne olursa olsun, onlar başka bir dünyadalar sanki...
http://ysseulb.deviantart.com/
http://ballroomdancer.azbuz.com

WhAt iF YoU SLepT? aNd WhAt iF, iN YouR SLeeP, YoU DReaMeD?aNd WhAt iF, iN YouR DReaM, YoU WenT To HeAVeN aNd THeRe PLuCKeD a STrANgE aNd BeaUTiFuL FLoWeR? aNd WhAt iF, WHeN YoU AWoKe, YoU

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

eğer bu grubun muhabbetini yapıcaksanız etrafta sizden başka birilerinin olmadığına dikkat edin..yoksa nee apo mu asılmış? şeklinde gayet gerizekalıca sorulara maruz kalıp sinirlerinizi titreştirebilirsiniz..
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
SodomyAndLust
Üye
Üye

Mesaj gönderen SodomyAndLust »

cok ii müzeik yapıolar.. özellikle eski şarkıları cok güzel.. fade to black,m.b refuse-resist..:D

Kullanıcı avatarı
MoreThanMost
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen MoreThanMost »

Çelloyla metal müzik yapılabileceği kimin aklına gelirdi ki?
Çok yaratıcı bir fikir.
Erovizyonda Apocalyptica çıkınca reklam koymaları çok gıcıktı. Bittersweet'te Lauri ile Ville'yi yanyana getirmeleri iyi olmuş. İkisi de sevdiğim sesler.
Ölümden niye korkayım?
Hiçbir zaman karşılaşmayacağız.
Ben varken ölüm yoktur, o geldiğinde de ben olmayacağım.

Kullanıcı avatarı
ScarTissue
Üye
Üye

Mesaj gönderen ScarTissue »

yeni video çekilmiş arkadaşlr "I’m Not Jesus - Apocalyptica feat. Corey Taylor" yeni bir düet daha! güsel olmuş güsel ama bittersweet yada path in yerini tutamaz ;)
Scar tissue that I wish you saw, Sarcastic mister know it all, Close your eyes and I'll kiss you 'cause, With the birds I'll share, With the birds I'll share, This lonely view

Kullanıcı avatarı
Nymphe_MeL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Nymphe_MeL »

canlı izlemenin zevki apayrı cidden..ama bişey dikkatimi çekti diğer konserlerini bulup izlemiştim izmir e geldiklerinde de gidip bizzat şahit oldum.. bikaç belli başlı hareketleri var - çelloyu yatırıp üstüne cıkıp öyle çalma, üçünün sırt sırta verip calması, perttu nun mikrofonu alıp bi şarkının başında (hatırlamıorm şimdi hangisi) seyirciyle birlikte bağırıp çağırması gibi- bunları her konserlerinde yapıyolar..
in the hopes of creating a horrible zombie..

Kullanıcı avatarı
rockella
Üye
Üye

Mesaj gönderen rockella »

coverlerı çook iyi.ama jonnathan ınında dediği gibi ensturmantel takıldıklarından benim içinde biyere kadarlar.çelloylada hard işler yapılabileceğini gösterdiler herkese.sıkı herifler.
kara kanatlı melek oldum;kutsandı kötülüklerim=)

Kullanıcı avatarı
lilith_17
Üye
Üye

Mesaj gönderen lilith_17 »

metallica sarkıları ne hoş oluyo bunlar çalınca gerci zaten metallica haddinden fazla hoş :D ben birascık keman calma meraklısı bi insanım o yuzden bu grup beni çok etkilemiştir :D

Kullanıcı avatarı
azothoth
Üye
Üye

Mesaj gönderen azothoth »

Apocalyptica nın 17 Eylül de çıkacağı açıklanan "Worlds Collide" albümünde Corey Taylor ( Slipknot and Stone Sour ) , Corey Taylor, Dave Lombardo (Slayer), Tomoyasu Hotei, Joseph Duplantier (Gojira), Cristina Scabbia (Lacuna Coil) gibi isimler de yer almış. albümden bazı şarkılar http://www.myspace.com/apocalyptica linkinden dinlenebilir

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Corey Taylor'la olan single'ı dinledim güzel olmuş ama asıl beni meraklandıran Cristina Scabbia'yla olan çalışmaları. Dave Lombardo'da zaten gruptan biri gibi oldu. Reflections'ta da vardı diye biliyorum.
sleeping with the earth my dying bride

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Cristina'yla olan çalışma SOS myspacelerinde mevcut. Daha sert bir şarkı bekliyordum ama öyle değilmiş. Yinede güzel olmuş.
sleeping with the earth my dying bride

savageness
Üye
Üye

Mesaj gönderen savageness »

ben bu siteye yeni üye oldum ve begendim cok gusel olmuş bütün rock severlerin bulşması apocalypticaya gelirsek aslında ayrı ayrı şarkı ismi vermemize gerek yok bütün şarkıları muhteşem coverlarınn üstüne hiç b sey gelmez sebo ile düetleri-perdeler harika olmuş ne diim classic ve heavy metalin arasında eşsiz b grub :002 :002 :002

Kullanıcı avatarı
aglaya
Üye
Üye

Mesaj gönderen aglaya »

KoRn_eR yazdı:Guano Apes'in vokalisti Sandra Nasic'in vokalini yaptığı Path şarkısını tavsiye ederim.Çok başarılı olmuş gerçekten.
gerçekten şarkı süperrr..

Kullanıcı avatarı
esramcr
Üye
Üye

Mesaj gönderen esramcr »

...
En son esramcr tarafından 26 Mar 2009 22:43 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
ScarTissue
Üye
Üye

Mesaj gönderen ScarTissue »

albümdeki en beğendiğim şarkı olan ve Adam Gontier 'in eşlik ettiği I don't Care e klip çekilmiş ve bence klip çok şahane olmuş bn hasta kaldım açıp açıp izliom hatunlarn çello olarak çalınmasıda hoş olmuş ehueheuhe buyrun ;
http://www.youtube.com/watch?v=Iz7AGpiQAQQ :D:D
Scar tissue that I wish you saw, Sarcastic mister know it all, Close your eyes and I'll kiss you 'cause, With the birds I'll share, With the birds I'll share, This lonely view