System Of a Down

Yabancı Müzik Grupları
jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Vampiria soad fikirleri diye ayrı bir baslık var...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
shawnodesse
Üye
Üye

Mesaj gönderen shawnodesse »

onlardan nefret ediorum çünkü;
1.türklerden nefret ediolar (we millet ayýrýolar yeni)
2. metal hiç sewmem

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

yine aynı nokta,başladığımız yer.. :006
"Angelo rotto//psykhe"::Ho affrontato quando lo avete lasciato...

Kullanıcı avatarı
INFLaMeS
Üye
Üye

Mesaj gönderen INFLaMeS »

Bu tartışma bitmes yaw. 1 ay dan daha önce girdiğimde de soad başlığında aynı tartışmalar vardı şimdi de aynı ilerleme kat edememişis anlaşılan.

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

INFLaMeS yazdı:Bu tartışma bitmes yaw. 1 ay dan daha önce girdiğimde de soad başlığında aynı tartışmalar vardı şimdi de aynı ilerleme kat edememişis anlaşılan.
aynenn baydıı artıkk hep başa dön hep başa :oops:
The burden is mine... alone

Kullanıcı avatarı
deathinthedark
Üye
Üye

Mesaj gönderen deathinthedark »

ya siz boþwerin adamlarýn görþlerini fln...
sonuçta adamlarýn müzikleri çook iiiii ee gerisi boþ..siz müziklemi ilgilenioosunuz yoksa adamlarý mý eleþtiriosunuz belli diil.
chiesiel

Ana_Thema
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Ana_Thema »

Anti-Soad Fan !
http://www.theocturkiye.com

Neden Anti-Soad ?!

Holy Mountains Şarkısı

Kutsal Dağ (Ki bu Ağrı Dağı oluyor)

Ahhh Ahhhh Ahhhh Ahhhh !
Ahhhh Ahhhh Ahhhh Ahhhh !

Onların unutulmaz duruşlarını hissediyor musun?
Onların unutulmaz duruşlarını hissediyor musun?

YALANCI! KATİL ! ŞEYTAN!

Aras Nehri'nin ardında!
Bazılarının boş bakışları onun savaşıydı
YALANCI! KATİL ŞEYTAN!
Aras Nehri'nin ardında!
Özgürlük...
Özgürlük...
Özgürüz biz...
Özgürüz biz...

Kutsal Dağ'ı duyabiliyor musun?

YAALANCI! KATİL! ŞEYTAN!
Aras Nehri'nin ardında!

Bazılarının zırvaları heryeri kızıla boyuyor

YALANCI! KATİL! ŞEYTAN!
Aras Nehri'nin ardında!
Özgürlük...
Özgürlük...
Özgürüz biz...
Özgürüz biz...

Dinlenip de dağa döndüklerinde
Hiçbirşeyinizin olmadığını öğrendik....

ONUR! KATİL! İBNELER!
Aras Nehri'nin ardındalar!

ONUR! KATİL! İBNELER!
Aras Nehri'nin ardındalar!
Özgürlük...
Özgürlük...
Özgürüz biz...
Özgürüz biz...

Bardağı taşıran olay!

http://www.systemofadown.com/fanart18.html System of a Down grubunun resmi sitesinde yayınlanan bu resim, her ne kadar "FanArt" (Grup hayranlarının çalışmaları) bölümünde de gösterilse, grup sitesinden bu resmi biran önce kaldırması gerektiği apaçık ortada. Türk Bayrağı'na ve Türk milletine birinci dereceden hakaret içeren bu resim tüm uyarılarımıza rağmen hâlâ sitelerinde durmaktadır. Ayrıca grubun hususi bilinçli olarak o resmi oraya koydurup koydurmadıkları ise sanal ortamda olduğumuz için şüphe uyandırmaktadır.

Şarkılarında Türkiye'ye ve Türkler'e yapılan üstü kapalı tüm saldırılar, artık üstü açık olarak yapılmaya başlandı. Atalarımızın kanlarıyla sulanmış bayrağımızı bakın ne hale sokuyorlar.

Bugün buradan System Of A Down üyelerine büyük bir ithamda bulunacağım: O resmi o siteye siz koydunuz, hayranlarınız değil! Bizim bayrağımıza ve ülkemize Yalancı, Katil, Şeytan diye suçlama yaptığınıza göre, size gelecek asıllı veya asılsız suçlamalara da açıksınızdır herhalde.

Siz Türk soad hayranları, size lafımız yok (!) Hâlâ dinleyin siz. Müziğine bakın onların, siteler kurun onların aşkına, kıçınızı yırtın şarkılarıyla...

DEVAM EDİN !!

[/url]

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Ana_Thema uzun zamandır yapmak istedigim birseyi yapmıs,iyide etmis...İskoç hocamla konusurken size bu kadar geciren grubu neden dinlediginizi anlamak zor diyordu...haklıydıda adam...

Kullanıcı avatarı
antidepresan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen antidepresan »

severek dinledigim bi gruptu ama artık dinliceiimi pek sanmıyorum bu saygısızlık onların sadece şımarık olduunun göstergesidir biz hiç bir şekilde şarkılarımızda olsun şarkıcılarımızda olsun böle karsı milletlere saygısızlık etmiyoruz sadece kınıyorum :023
bir vardım bir yoktum hep vardım hiç yoktum...

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vaga_bond »

ben bunlara sanatçı diemiyorum artık!!! müzklerini sevdirdikten sonra insanları bu şekilde sömürmeye çalışıyolar lanet olsun hepsine soykırım olmadığı hala onların hayatta olmalarından anlşılıyo ama o mallar bunu göremiyolar.keşke gerçekten olsaymışta onlar olmasalarmış yer yüzünde artık hiç bi şekilde dinlemem bunları.dinliyenlerinde ülke sevgilerinden ve Türklüklerinden şüphe duyarım.ama buna rağmen ben sallamam dinlerim diyosanız bende size "yazık" derim...
Ne hissettiysem, ne bildiysem
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.
Yoksa sen de mi affedilmeyensin???

ThE_MaFFicK
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ThE_MaFFicK »

Resim

arkadaþlar buraya girin we okuyun mail atýn protesto amaçlý...

_Rammstein_
Üye
Üye

Anlamıyorum

Mesaj gönderen _Rammstein_ »

YA BEN HİÇ ANLAMIYORUM YOK MÜZİĞİNE BAKIN BOŞVERİN SİYASİ GÖRÜŞÜNÜ FALAN DEMİŞLER . BUNUN SİYASETLE ALAKASIMI VAR 100 YIL ÖNCE YAŞAYAN KADIN AKRABALARINA TECAVÜZ ETMİŞ ADAMLARI NEDEN DİNLİYORSUNUZ? BELKİDE O TECAVÜZ DÖLÜNDEN GELMİŞ OLABİLİRLER KENDİLERİ [İSTERSENİZ ÜYELİĞİMİ İPTAL EDİN ] BEN MÜZİKTEN ÖNCE TÜRKLÜĞÜM İÇİN YAŞARIM. NE DİYORLAR YA SEV YA TERKET

ThE_MaFFicK
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Re: Anlamýyorum

Mesaj gönderen ThE_MaFFicK »

_Rammstein_ yazdı:YA BEN HÝÇ ANLAMIYORUM YOK MÜZÝÐÝNE BAKIN BOÞVERÝN SÝYASÝ GÖRÜÞÜNÜ FALAN DEMÝÞLER . BUNUN SÝYASETLE ALAKASIMI VAR 100 YIL ÖNCE YAÞAYAN KADIN AKRABALARINA TECAVÜZ ETMÝÞ ADAMLARI NEDEN DÝNLÝYORSUNUZ? BELKÝDE O TECAVÜZ DÖLÜNDEN GELMÝÞ OLABÝLÝRLER KENDÝLERÝ [ÝSTERSENÝZ ÜYELÝÐÝMÝ ÝPTAL EDÝN ] BEN MÜZÝKTEN ÖNCE TÜRKLÜÐÜM ÝÇÝN YAÞARIM. NE DÝYORLAR YA SEV YA TERKET
bencede çok haklýsýn!!!

keine_Lust
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen keine_Lust »

yeahh sıad number onee benım ıcın

cıgaro en mukemmel sarkısı ve forest :003

Kullanıcı avatarı
silent-enigma
Üye
Üye

Mesaj gönderen silent-enigma »

ThE_MaFFicK yazdı:Resim

arkadaþlar buraya girin we okuyun mail atýn protesto amaçlý...
tam ben yazacaktým eline saðlýk

Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Vampiria »

sarkı sozlerını okudum yuh ya soad ta a.q bı avuc ıpne ıste ..
Ben Kendi Kalbimin Vampiriyim Hiç Bitmeyen Kahkahaları Yüzünden Ayıplanan Gülmeyi Unutmuş Büyük Lanetlilerden Biri...

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

yanılmıyorsam s.o.a.d ve görüşleri diye bir başlık vardı.ordan devam edelim bu şerefsizlerin i.neliklerini eleştirmeye..
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
rsms_ceren
Üye
Üye

Mesaj gönderen rsms_ceren »

rock'n coke'a gelsinler gelmesinede geliceklerini hiç zannetmiyorum..çünkü onlar konserlerinde türkler ve köpekler giremez diye bi yazı yazmışlar.......bu yüzdende geliceklerini zannetmiyorum ama umarım gelirlerr......
ben rock'n coke'a karşıyım.....en iyisi BARIŞAROCK....çünkü amerika o paralarla gidip masum çocukları öldürüyolar......o paralarla gidip silah alıyolar bence sizinde gitmemenizi tavsiye ederim.... :023
Ilik bir rüzgar esti buradan, nereden estigini bilemedim nereye gidiyorsun dedim özlenen heryere dedi aklima sen geldin cünki özlenen sendin. birtanem Ya onu kaybedersin, ya da kendini mahvedersin.

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen whatsername »

rsms_ceren yazdı:rock'n coke'a gelsinler gelmesinede geliceklerini hiç zannetmiyorum..çünkü onlar konserlerinde türkler ve köpekler giremez diye bi yazı yazmışlar.......bu yüzdende geliceklerini zannetmiyorum ama umarım gelirlerr......
ben rock'n coke'a karşıyım.....en iyisi BARIŞAROCK....çünkü amerika o paralarla gidip masum çocukları öldürüyolar......o paralarla gidip silah alıyolar bence sizinde gitmemenizi tavsiye ederim.... :023
"umarım gelirler" mi?
kendi ağzınla sölüyorsun "türkler ve köpekler giremez" diye yazı yazdıklarını.. üstüne bi de gelmeleri için temenni.. ilginç..
Lasciate mi cantare

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

küfür etmek,hareket çekmek için demiştir çocuk.şahsen bende istiyorum gelip bütün sülalelerine küfredilip gitmelerini..
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
BarranQuilla
Üye
Üye

Mesaj gönderen BarranQuilla »

Herkesin birbiine nefreti var bunu görüyoruz işte.. bizim bazı şeylere tepkimiz var cola.. usa. şu bu vs.. onlarda bize.. alışalm buna bu devir böylee döner gider.. beyinlerdeki şeytan yok olmadıkçada devam eder..

biz müziğimize bakalım.. Evrensel olan tek şey bu.. bari bunu koruyalım..
zaman durdu şuan geçen yalnızlık..

Kullanıcı avatarı
antidepresan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen antidepresan »

bu konunun uzamasına gerek yok yawwww adamlar bizi sevmmosa bizde onları sevmeiz olur biter :P
bir vardım bir yoktum hep vardım hiç yoktum...

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

haki02'nin mesajını buraya tasımak istedim:

Amerika’da 1993 yılında kurulan Ermeni Heavy Metal grubu System Of A Down, 2005 yılında çıkardığı Hypnotize albümündeki ‘Holy Mountains (Kutsal Dağlar)’ isimli şarkıya klip çekti. Klip ilk önce internet üzerinde yayınlanmaya başladı. Türkiye’de Fan Club’u bulunan ve büyük hayran kitlesine sahip olan grup, konserlerinde de Türklere karşı ağza alınmayacak küfür ettikleri için de bazı hayranlarından tepki çekmişti. Çekilen klibi izleyen herkes şoke oldu. Klipte sözde Ermeni soykırımı konusu işleniyor. Olay klipte başta Atatürk olmak üzere Enver Paşa, Talat Paşa soykırım mimarları olarak gösteriliyor. Sultan Abdülhamid ve Ermeni teröristler tarafından öldürülen Cemal Paşa için de ‘killer (katil)’ deniliyor. Özellikle Mustafa Kemal Atatürk’ün portresi klipte gözüktüğü zaman fonda ‘katil’, ‘yalancı’ sözleri söyleniyor.

TÜRK HAYRANLARI ŞAŞKIN

Grubun hayranları, internet sitesinde yayınlanan klibin ardından büyük bir şok yaşarken, bazı hayranları görüntülere inanmak istemedi. Fun Club’ta görüşlerini belirten hayranları grubun başta Atatürk olmak üzere Enver Paşa ve Talat Paşa’ya yaptıkları haraketlere inanmak istemeyerek, ‘kulaktan dolma bilgi’ olarak değerlendirdi. Ayrıca siteye yüzlerce hakaret maili atıldı.

ABD’DE PROTESTO KONSERİ

Grubun hayranlarının oluşturduğu Fan Club sitelerinde grubun İstanbul’da konser vermesi isteniyor. Grup üyeleri özellikle Türkiye karşıtı şarkıları nedeniyle İstanbul’a gelmeye yanaşmıyorlar. Grup adına kurulan internet sitesinde forumları yazan bir hayranı, ‘Onlar Türkiye’ye gelsin 200 YTL’yi gözden çıkarırım’ bir hayranı da, ‘Onların gelmesini çok istiyorum ama güvenlik önlemi alınması gerekiyor’ diyor. Siteye yaklaşık 250 kişi üye olmuş. Grup ayrıca 2005 yılında MTV Avrupa’dan ‘En iyi alternatif müzik’ ödülü almış. ‘System Of

A Down’un temmuz ayında Kanada’dan başlayacak olan turnesi ABD’nin çeşitli eyaletlerinde ve Avrupa’da sona erecek. Bu arada grup üyelerinin Washington’daki Türk Büyükelçiliği önünde geçtiğimiz 21-25 Nisan tarihleri arasında 3 gün süren eylemlerde sahneye çıkarak sözde Ermeni soykırımını protesto ettiği de ortaya çıktı.

‘KÖPEKLER VE TÜRKLER GİREMEZ’

Ünlü heavy metal grubu Slayer’ın bir yurtdışı konseri sırasında alt grup olarak sahne alan System Of A Down’un hazırladığı biletlerde, ‘Köpekler ve Türkler giremez’ yazısı büyük tepki çekmişti. Slayer’ın 2004 İstanbul konserinde alt grup olarak Türkiye’ye gelmesi beklenen Systeam Of A Down, Türklerin tepkisinden korkutları için konsere gelmemişti. System Of A Down grubu Serj Tankian (vokal+keyboard) , Daron Malakian (gitar+vokal) ve Shavo Odadjian (bass) ve John Dolmayan’dan oluşuyor. Kadrosu ile 1993 yılında Soil adıyla çalmaya başlayan grup daha sonra 1995’te Daron Malakian’ın bir şiirinden esinlenerek, System Of A Down adını aldı.

İŞTE OLAY ŞARKI

Holy Mountains (Kutsal Dağlar)

Onların akıldan çıkmayan görünüşlerini hissedebiliyor musun?

Yalancı, Katil, Şeytan

Aras Nehri’ne dön

Birinin anlamsız bakışları

kendini savaşta hissetti

Yalancı, Katil, Şeytan

Aras Nehri’ne dön

Özgürlük, Özgürlük, Özgürüz, Özgürüz

Kutsal dağları duyabiliyor musun?

Yalancı, Katil, Şeytan

Aras Nehri’ne dön

Biri hepsini kana boyayın dedi... öldürün dedi onları

Yalancı, Katil, Şeytan

Aras Nehri’ne dön

Onların hepsi geri döndü

Dağın yamacında dinleniyorlar

Öğrendik ki sizde hiç

Gurur yokmuş, katiller, i.neler

Aras Nehri’ne dönün

Onların hepsi geri döndü

Öğrendik ki sizde hiç

Aras Nehri’ne dönün

Özgürlük, Özgürlük, Özgürüz, Özgürüz...

Klibi burada;http://www.youtube.com/watch?v=tyzsfHXq-c0

Klipte Türk milletine ve Atatürk'e ağır sözler var

BURDAN HERKESE SESLENİYORUM SYSTEM OF A DOWN DİNLEMEYİN ALBÜMLERİNİ ALMAYIN DESTEKLEMEYİN!

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

jonnathan yazdı:haki02'nin mesajını buraya tasımak istedim:

Amerika’da 1993 yılında kurulan Ermeni Heavy Metal grubu System Of A Down, 2005 yılında çıkardığı Hypnotize albümündeki ‘Holy Mountains (Kutsal Dağlar)’ isimli şarkıya klip çekti. Klip ilk önce internet üzerinde yayınlanmaya başladı. Türkiye’de Fan Club’u bulunan ve büyük hayran kitlesine sahip olan grup, konserlerinde de Türklere karşı ağza alınmayacak küfür ettikleri için de bazı hayranlarından tepki çekmişti. Çekilen klibi izleyen herkes şoke oldu. Klipte sözde Ermeni soykırımı konusu işleniyor. Olay klipte başta Atatürk olmak üzere Enver Paşa, Talat Paşa soykırım mimarları olarak gösteriliyor. Sultan Abdülhamid ve Ermeni teröristler tarafından öldürülen Cemal Paşa için de ‘killer (katil)’ deniliyor. Özellikle Mustafa Kemal Atatürk’ün portresi klipte gözüktüğü zaman fonda ‘katil’, ‘yalancı’ sözleri söyleniyor.

TÜRK HAYRANLARI ŞAŞKIN

Grubun hayranları, internet sitesinde yayınlanan klibin ardından büyük bir şok yaşarken, bazı hayranları görüntülere inanmak istemedi. Fun Club’ta görüşlerini belirten hayranları grubun başta Atatürk olmak üzere Enver Paşa ve Talat Paşa’ya yaptıkları haraketlere inanmak istemeyerek, ‘kulaktan dolma bilgi’ olarak değerlendirdi. Ayrıca siteye yüzlerce hakaret maili atıldı.

ABD’DE PROTESTO KONSERİ

Grubun hayranlarının oluşturduğu Fan Club sitelerinde grubun İstanbul’da konser vermesi isteniyor. Grup üyeleri özellikle Türkiye karşıtı şarkıları nedeniyle İstanbul’a gelmeye yanaşmıyorlar. Grup adına kurulan internet sitesinde forumları yazan bir hayranı, ‘Onlar Türkiye’ye gelsin 200 YTL’yi gözden çıkarırım’ bir hayranı da, ‘Onların gelmesini çok istiyorum ama güvenlik önlemi alınması gerekiyor’ diyor. Siteye yaklaşık 250 kişi üye olmuş. Grup ayrıca 2005 yılında MTV Avrupa’dan ‘En iyi alternatif müzik’ ödülü almış. ‘System Of

A Down’un temmuz ayında Kanada’dan başlayacak olan turnesi ABD’nin çeşitli eyaletlerinde ve Avrupa’da sona erecek. Bu arada grup üyelerinin Washington’daki Türk Büyükelçiliği önünde geçtiğimiz 21-25 Nisan tarihleri arasında 3 gün süren eylemlerde sahneye çıkarak sözde Ermeni soykırımını protesto ettiği de ortaya çıktı.

‘KÖPEKLER VE TÜRKLER GİREMEZ’

Ünlü heavy metal grubu Slayer’ın bir yurtdışı konseri sırasında alt grup olarak sahne alan System Of A Down’un hazırladığı biletlerde, ‘Köpekler ve Türkler giremez’ yazısı büyük tepki çekmişti. Slayer’ın 2004 İstanbul konserinde alt grup olarak Türkiye’ye gelmesi beklenen Systeam Of A Down, Türklerin tepkisinden korkutları için konsere gelmemişti. System Of A Down grubu Serj Tankian (vokal+keyboard) , Daron Malakian (gitar+vokal) ve Shavo Odadjian (bass) ve John Dolmayan’dan oluşuyor. Kadrosu ile 1993 yılında Soil adıyla çalmaya başlayan grup daha sonra 1995’te Daron Malakian’ın bir şiirinden esinlenerek, System Of A Down adını aldı.

İŞTE OLAY ŞARKI

Holy Mountains (Kutsal Dağlar)

Yalancı, Katil, Şeytan

Aras Nehri’ne dön

Birinin anlamsız bakışları

kendini savaşta hissetti

Yalancı, Katil, Şeytan

Aras Nehri’ne dön

Kutsal dağları duyabiliyor musun?

Yalancı, Katil, Şeytan

Aras Nehri’ne dön

Biri hepsini kana boyayın dedi... öldürün dedi onları

Yalancı, Katil, Şeytan

Aras Nehri’ne dön

Onların hepsi geri döndü

Öğrendik ki sizde hiç

Aras Nehri’ne dönün

Onların hepsi geri döndü

Öğrendik ki sizde hiç

Aras Nehri’ne dönün

Özgürlük, Özgürlük, Özgürüz, Özgürüz...

Klibi burada;http://www.youtube.com/watch?v=tyzsfHXq-c0

Klipte Türk milletine ve Atatürk'e ağır sözler var

BURDAN HERKESE SESLENİYORUM SYSTEM OF A DOWN DİNLEMEYİN ALBÜMLERİNİ ALMAYIN DESTEKLEMEYİN!
arkadaşlar benim yerimede küfür edin ya da boşverin ya takılsınlar onlar ,siz dinlemeyin yeter.

Kullanıcı avatarı
taralom
Üye
Üye

Mesaj gönderen taralom »

bir kac parca disinda bi turlu isinamadgim bir grup