System Of a Down

Yabancı Müzik Grupları
Kullanıcı avatarı
yanikan
Üye
Üye

Mesaj gönderen yanikan »

bence vermeli cunki o ii rock muzik yapıyo herkes onu sever :003

Kullanıcı avatarı
lastgasp
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lastgasp »

gercekten ii müzik yapıolar .... ama türkler hakkında söyledikleri ve düşmanlıkları da pek göz yumulacak gibi deil ..

just_an_angel
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen just_an_angel »

3291 yazdı:bu kadar konuşarak bu konuya gelen msj sayısını yükseltmekten başka bişey yapmıoruz..
adamların ne mal oldukları belli..
kimse sawunmaya kalkmasın :023
+1000
yorum yapmaya bile deymez...dinleyende helal olsun ne diyelim :x

Kullanıcı avatarı
fabre
Üye
Üye

Mesaj gönderen fabre »

yaptıkları müzik söz konusu olmalı grubun kişisel düsünceleri deil o nedenle system bu işin numbre one 'ı

Kullanıcı avatarı
courtney_hate
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen courtney_hate »

ve yeniden başa dönüyoruz
yeniden onlarca sayfa yazı boşa yazılmış oldu
umut doğurmak için, hayatla seviştim

Kullanıcı avatarı
fabre
Üye
Üye

Mesaj gönderen fabre »

+100 ama ben yeni uyeyim forumda benimde bi msj olsun istedim

Kullanıcı avatarı
lastgasp
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lastgasp »

fabre yazdı:+100 ama ben yeni uyeyim forumda benimde bi msj olsun istedim
heheee :-D olsun bakalımm

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dead_or_alive »

fuck the system....fuck the system....fuck the system....fuck the system....fuck the system....fuck the system....fuck the system....fuck the system....fuck the system....fuck the system....fuck the system....fuck the system....fuck the system....fuck the system....fuck the system....fuck the system....fuck the system....fuck the system....fuck the system....fuck the system....fuck the system....fuck the system....fuck the system....fuck the system....fuck the system....fuck the system....fuck the system....fuck the system....fuck the system....fuck the system....fuck the system....fuck the system....fuck the system....fuck the system....fuck the system....fuck the system....

Kullanıcı avatarı
herhangi_biri
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen herhangi_biri »

dead_or_alive yazdı:fuck the system....fuck the system....fuck the system....fuck the system....fuck the system....fuck the system....fuck the system....fuck the system....fuck the system....fuck the system....fuck the system....fuck the system....fuck the system....fuck the system....fuck the system....fuck the system....fuck the system....fuck the system....fuck the system....fuck the system....fuck the system....fuck the system....fuck the system....fuck the system....fuck the system....fuck the system....fuck the system....fuck the system....fuck the system....fuck the system....fuck the system....fuck the system....fuck the system....fuck the system....fuck the system....fuck the system....
+bilmem kac fuck the system
-_-MiDineTte-_- hiç bir yıldız yok gökyüzün de ulaşamayacagımız...

addicth
Üye
Üye

Mesaj gönderen addicth »

Seni adam yerine koymayanın sende müziğini adam yerine koymayacaksın..

CrAcKeD
Üye
Üye

Mesaj gönderen CrAcKeD »

Adamlar İyi Müzik Yapıyor Ona Hiç Kimse Gıkını Çıkartmamalı Bence Ama Tabi Davranışları Yüzünden Kınıyoruz Onları....

Bir Arkadaş Demiş Ya

+bilmem kac fuck the system

ßenden de Bir O Kadar :002

Kullanıcı avatarı
kikirik
Üye
Üye

Mesaj gönderen kikirik »

Çok iyi bir grup olduklarý doðru.Bende bi zamanlar bu grubu dinliyodum hatta bütün þarkýlarýný da biliyodum.Ama artýk nefret ediyorum.Ve bu grbun müziði kullandýðýný düþünüyorum :007

Kullanıcı avatarı
drnky
Üye
Üye

Mesaj gönderen drnky »

fabre yazdı:yaptıkları müzik söz konusu olmalı grubun kişisel düsünceleri deil o nedenle system bu işin numbre one 'ı
al işte savunanlarında nası kişiler olduğu ortada system bu işin NUMBER ONE' ı ??
ne kdr bilinçlisiniz milli değerler hakkında belli..siz kendinize ve daa önemlisi sizin bugün yaşamanız için gözünü kırpmadan canını veren atalarınıza küfür eden bu grubu savunursanız dinlerseniz bu ülkede o beenmediinz şeyler düzelmez..ülkeyi satanlar başta olur tabii :007
nooldu bitti sandın dimi??bu ses biter mi?kesilir mi bu ses?bu sesi kesmek kolay mı??neden bitsin lahn bu ses??bu ses biter mi lahnn!!!bu ses biter mi lann??
BU KURBAN AŞKI BİTER Mİ LAHN?!?

Kullanıcı avatarı
smG
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen smG »

addicth yazdı:Seni adam yerine koymayanın sende müziğini adam yerine koymayacaksın..
kesinlikle doğru bi kanı..

şu son klip olayı çıkıp diğer olaylarıda patlak verip sükse yapınca bende gördüm olayları.. aslında bu müziğini dinlerim gerisine karışmam diyen arkadaşlardandım bende ama zaten siyasi o saçma düşüncelerini de müziklerine yansıtmaya başladılar.. hatta yansıtma değil direk şarkılarında bize küfre gittiler, kliplerini alaylı-küfürlü çektiler.. olay artık müzik ve sanat anlayışını aştı.. gerçekten artık bende müziği araç olarak kullandıklarını düşünüyorum..
bu adamlar müzisyen değil, ermeni propagandacıları!
Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz, güneşin zaptı yakın!

Kullanıcı avatarı
iced
Üye
Üye

Mesaj gönderen iced »

konser verdikleri yerin kapısına Türklerin adını kirletecek şeyler yazabilcek kadar haysiyetsiz bir grup..ne kadar güzel müzik yaptıkları önemli degil insanlıkkk!

Kullanıcı avatarı
MertallicA
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MertallicA »

adamların tiplerindede hayır yok..bir grup bu kadar mı çirkin olabilir..ayrıca şarkılarında o beğenmedikleri türklerin ezgilerini kullanmasınlar o zaman o*ospu çocukları...

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

İzmirli grup Notwithstanding SOAD karşıtı bir şarkı yaptı. Şarkıyı indirmek için
http://rapidshare.de/files/29705612/invaded.mp3.html

Ayrıca sözler burada >> http://www.anti-soad.org/notwithstanding.php

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dead_or_alive »

MertallicA yazdı:adamların tiplerindede hayır yok..bir grup bu kadar mı çirkin olabilir..ayrıca şarkılarında o beğenmedikleri türklerin ezgilerini kullanmasınlar o zaman o*ospu çocukları...
kesinlikle.. :-D :002

Kullanıcı avatarı
crOcUs_RoSe
Üye
Üye

Mesaj gönderen crOcUs_RoSe »

sözde ermeni soykırımı bütün dünyanın bize oynadığı bir oyundur, bunu kabul etmek demek zaten bütün şanlı tarihimizin lekelenmesi demektir ama bu sizin umrunuzda bile değil!!ya arkadaşlar nasıl düşüncelei önemli değil yaa!! vatan millet olgularının yanında müzik nedir ki?? anlık zevkleriniz için söylediğiniz şeye bakın!! çılgın türkler bunlar mı?? ben inanamıyorum şu okuduklarım karşısında!! :008 siz atalarınıza böyle mi layık oluyorsunuz..! kurtuluş savaşında sizin soyunuz için ölen binlerce insana hürmetiniz bu kadar mı?? daha doğrusu siz Türklük ne demek onu biliyor musunuz!! o kadar aciz görünüyorsunuz ki..!! müzikleri batsın onların!! böyle türk düşmanlığını yaymaya çalışan adamlara böyle hayran olmanız sizin de öyle olduğunuzu gösterir!! Sizi allaha havale ediyorum!!

Kullanıcı avatarı
-rocker-
Üye
Üye

Mesaj gönderen -rocker- »

iced yazdı:konser verdikleri yerin kapısına Türklerin adını kirletecek şeyler yazabilcek kadar haysiyetsiz bir grup..ne kadar güzel müzik yaptıkları önemli degil insanlıkkk!
kesnlkle haklsn önce insanlk!!

bad-dua
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bad-dua »

Alah allah bakıyorumda hepiniz vatan millet sakarya konusunda pek bi duyarlısınız madem öyle bu ülke üzerinde bizzat yönetenler tarafından bir sürü oyun oynanıyor onlara niye ses çıkarmıyosunuzz.. illa ki soad a muhalefet olacaksınız belki düsünceleri dogru deil bu tartışılır ama yaptıkları müzik tartışılmaz.. :005

bad-dua
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bad-dua »

[quote="r1g0r"]İzmirli grup Notwithstanding SOAD karşıtı bir şarkı yaptı.
şarkıyı dinledim fena deil.emege saygı gösterelim
:002

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

baddua yazdı:Alah allah bakıyorumda hepiniz vatan millet sakarya konusunda pek bi duyarlısınız madem öyle bu ülke üzerinde bizzat yönetenler tarafından bir sürü oyun oynanıyor onlara niye ses çıkarmıyosunuzz.. illa ki soad a muhalefet olacaksınız belki düsünceleri dogru deil bu tartışılır ama yaptıkları müzik tartışılmaz.. :005
bi vakitler bu siteye yeni üye olduğumda hemen hemen aynı şeyi anlatmak istemiştim :)

evet gerçekten yaptıklarının doğru olduğunu düşünmüyorum, üstelik kendileri savaş karşıtı klip şarkı vs şeyler yaparken hala soykırım gibi saçmalıkları kullanmalarını da oldukça çelişkili buluyorum ve asla onları savunmuyorum!!!

ama müziklerinin gerçekten iyi olduğunu düşünüyorum(son albüm için geçerli değil)

herşey bi yana çok kaliteli şarkıları var bu bi gerçek
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

bad-dua
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bad-dua »

sindi anlatmak istemiyosunn heralde.benden yenisin

ters999
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ters999 »

ya adamlar tmm türkiye'ye yükleniolar baya ama şarkıları çok güsel..hatta konserleri olsa giderim..yani sonucta burda söz konusu müzik..ne sözler ne siyaset ne de herhangi bişey..insanlar bu kadar dikkat etmeyip eşmeseler kimsenin aklına bile gelmicek..müzik bu..nese