Annihilator

Yabancı Müzik Grupları
aerodynamic
Üye
Üye

Annihilator

Mesaj gönderen aerodynamic »

Annihilator hakkında yorumlarınız neler? şu sıralar alison hell i dinlemeden edemiyorum. Albüm kapaklarınada çok özenmişler. Epey görsel. Dream Theatre kesinlikle image and words albümünün kapağını bu gruptan çalmış.

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Kanadalı Thrash ilahlarıdır.Severim saygı duyarım ama Dream Thetaer hakkındaki yorumuna katılmayıp reddediyorum......
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

aerodynamic
Üye
Üye

Mesaj gönderen aerodynamic »

Bi esinlenme var sanki. Annihilator ün alison hell albümünde küçük bi kız çocuğu beyaz gecelikle merdivenlerde duruyor.Oyuncakları merdiven basamaklarına dağılmış durumda. Dream theatre da images and words da aynı kız çocuğu gene aynı beyaz gecelik sadece merdivende değil yatağının önünde duruyor. Hadi annihilatorün kapağı uyumlu albüm adıyla Alice in hell. Oyuncaklarının yere savrulması alice' in bu dünyada cehennemi yaşadığını yansıtmışlar, zaten sözlerde aynı içerikle.

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Esinlenme olabilir ama "çalmış" değil yani
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

+1

korn83
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen korn83 »

hımm e bize thrash i sevdiren bi gruptur,kanadadan cıkan nadir gruplardan

en son "all for you" parcalarını dinlemiştim lakin susıra önceligim degiller :lol:
viva metal!

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Benimde.

korn83
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen korn83 »

:lol: :D

mesela susıra paso iced earth dinliyom
viva metal!

Kullanıcı avatarı
altaria
Üye
Üye

Mesaj gönderen altaria »

alice in hell albümü yanı sıra never neverland albümü de çok sağlamdır ısrarla tavsiye edilir. :)
beyond reality

6thShadeOfGrey
Üye
Üye

Mesaj gönderen 6thShadeOfGrey »

son albüm bomba, kapak da efsane