Coldplay

Yabancı Müzik Grupları
Kullanıcı avatarı
polluks
Üye
Üye

Mesaj gönderen polluks »

çok severim.scientist,trouble,yellow...takdir ediyorum.
ıdle talk
and hollow promises
cheating Judases
doubting Thomases...

Kullanıcı avatarı
ber888
Üye
Üye

Mesaj gönderen ber888 »

bence god put a smile... ve clocks da ii sarkılarından ikisi.
Karanlıkta yürüyen bir gölgeyim aslında insanlar geçer yanımdan ama hatırlamazlar adımı bir daha

UnFoRGiVeN05
Üye
Üye

Mesaj gönderen UnFoRGiVeN05 »

bence britrockın en ii grubu.son aLbüm çok iiydi.yeni aLbümLerini henüz dinLeyemedim ama kLibi izLedim güzeLe benziyodu.cLocks süper bi şarkı!
AkıLLı oLup dünyanın kahrını çekiceğine deLi oL dünya senin kahrını çeksin ..!

Kullanıcı avatarı
GiMLiStorM
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen GiMLiStorM »

mükemmel bi grup...tam anlamıyla hastasıyım...yeni albümleri''x&y''den çıkan ilk klip ''speed of sound''...müthiş bi şarkı... :001 :001 :001+++bu arada bu albüm yayınlandıktan kısa bi süre sonra,''speed of sound''adlı şarkı internette indirilme rekoru kırdı...

Kullanıcı avatarı
Kanatsiz_Melek
Site ve Forum Yöneticisi
Site ve Forum Yöneticisi

Mesaj gönderen Kanatsiz_Melek »

evet speed of saund çok güzel :001 adamlar çalışıyo işte
Kurbanlar... Hepimiz değilmiyiz!....(Kim,O Kim Deme...Benim,Ben...Öyle Bir Ben ki, Baştan Sona Sen...!)

Kullanıcı avatarı
demakrotive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen demakrotive »

adamlar çizgiyi çok iyi tutturdu...
aynen böyle devam etmeleri dileğiyle...
şıp şıp şıp şıp şıp şıp... (damlaya,damlaya damlaya damlaya damlaya..) okyanus oldum dum dum dum dum dum tak dum ta tak..

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

bence son albümleri daha iyi olabilirdi. ne bileyim belki dinledikçe alışırım ama... neyse bekleyelim ve dinleyelim.
betterman.

Kullanıcı avatarı
venice_queen
Üye
Üye

Mesaj gönderen venice_queen »

son albümü dinlemedim ama speed of sound harika...klipte bi o kadar güzel
diğer albümlerindede clocks en iyi şarkılarıydı bence
tebrik etmek lazım :001
yaşaM diye birşey yok...unutMak diye birşey yok!!!

Kullanıcı avatarı
GiMLiStorM
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen GiMLiStorM »

venice_queen yazdı:son albümü dinlemedim ama speed of sound harika...klipte bi o kadar güzel
diğer albümlerindede clocks en iyi şarkılarıydı bence
tebrik etmek lazım :001
+100000
Even the smallest person can change the course of the future...

Kullanıcı avatarı
heavenly_damnation
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen heavenly_damnation »

1o temmuzda viyanada konseri olupta gidebilitem varken parami baska konsere yatirdiim icin gidemiceim konserin sahibi grup...

casey
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen casey »

Glastonbury festivalinde headliner olması onceden belırlenen kylie minogue'un hasta olusundan ve katılamayısından ötürü -kylie'nin 2001 yılındaki hiti- 'can't get you out of my mead'i calmıslar. ayrıca da 'absent friends'i coverlamıslar. ahh ahh... : (

Kullanıcı avatarı
angelssmile
Üye
Üye

Mesaj gönderen angelssmile »

son zamanlarda britrocka merak saldığımdan ötürü çok dikkatimi çeken bir grup. eğer evdeki bilgisayarımı adam edebilirsem daha çok dinleyebileceğim.. :-)
۞I dont belong anywhere!!!۞ • DeviantArt • MySpace •  last.fm

Kullanıcı avatarı
shidow
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen shidow »

Bence coldplay'in en iyi albümü ilk albümleri.. Sonraki albümde iyi şarkılar var ama bütün olarak o kadar beğenmedim. Son albümlerini dinleyemedim ama klip çektikleri parçaya bakılcak olursa bi öncekinden çok farklı değil. Tamam bi çizgi tutturdular eyvallah ama bana artık hep aynı müziği yapıyolar gibi gelio. Biraz farklı numaralar beklio insan böyle bi gruptan. Bence ne kadar çalışırlarsa çalışsınlar radiohead'deki çeşitliliği yakalayamazlar..
Everything under the sun is in tune, but the sun is eclipsed by the moon.

littlegothic
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen littlegothic »

shidow yazdı:Bence coldplay'in en iyi albümü ilk albümleri.. Sonraki albümde iyi şarkılar var ama bütün olarak o kadar beğenmedim. Son albümlerini dinleyemedim ama klip çektikleri parçaya bakılcak olursa bi öncekinden çok farklı değil. Tamam bi çizgi tutturdular eyvallah ama bana artık hep aynı müziği yapıyolar gibi gelio. Biraz farklı numaralar beklio insan böyle bi gruptan. Bence ne kadar çalışırlarsa çalışsınlar radiohead'deki çeşitliliği yakalayamazlar..

+1
This tragic future

lp_fefurkan
Üye
Üye

Mesaj gönderen lp_fefurkan »

Ya su speed of sound nasi bi sarki yaw basta begenmemistim simdi bayiliyorum sarkiya anlayamadim!!!! :002

Good_Charlotte
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Good_Charlotte »

Tamamen Travis ve radiohead karışımı bi grup... eh fena diil ama Travis kesinlikle daha sağlam bi grup bence ...

Kullanıcı avatarı
demakrotive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen demakrotive »

Good_Charlotte yazdı:Tamamen Travis ve radiohead karışımı bi grup... eh fena diil ama Travis kesinlikle daha sağlam bi grup bence ...

-1 :007
şıp şıp şıp şıp şıp şıp... (damlaya,damlaya damlaya damlaya damlaya..) okyanus oldum dum dum dum dum dum tak dum ta tak..

esraa
Üye
Üye

Mesaj gönderen esraa »

travis ve coldplay azda olsa yakınlar.ama radiohead ve coldplay in alakası yok bence..eğer öyleolsaydı onlara bu kadar soğuk olmazdım.isteyen istediğina benzetsin.X&Y diğer iki albümlerinden daha iyi.tamam ilk dinlediğinizde yellow yada don't panic gibi sizi saran parçalar yok.ama bikaç kere daha döndürdüğünüzde cd yi farkedeceksiniz derinliği..
benim albümdeki favorimde swallowed in the sea dır kesinlikle

Good_Charlotte
Üye
Üye
İletişim:

ya arkadaşlar coldplay daha 2 senelik bi grup ya lütfen adamlar hakkında öle şeyler söylüyosunuzki sanki adamlar 40 yıllık efsanae bi grup ... :007 bu arada burdan coldplay e kötü grup diyorum anlamı çıkmasın güzelde,travis ve radiohead'le kıyaslanacak sewiyeye gelmediler daha ...

esraa
Üye
Üye

Mesaj gönderen esraa »

Good_Charlotte yazdı:ya arkadaşlar coldplay daha 2 senelik bi grup ya lütfen adamlar hakkında öle şeyler söylüyosunuzki sanki adamlar 40 yıllık efsanae bi grup ... :007 bu arada burdan coldplay e kötü grup diyorum anlamı çıkmasın güzelde,travis ve radiohead'le kıyaslanacak sewiyeye gelmediler daha ...

illaki asırlık grupları öven yazılar mı yazıcaz?ben çok seviyorum.benim için bir çok 40 yıllık gruptan daha iyi.bu kadar. :023

Good_Charlotte
Üye
Üye
İletişim:

allalala ya abartma istersen he .... tamam anladım sewiosun çok ama fazlada şişirme coldplay i :023

esraa
Üye
Üye

Mesaj gönderen esraa »

coldplay iyidir.güzeldir.ben severim.buda burda bitmiştir.formdaki tartışma müzik adına olmalıdır.insanların zevkleri üzerine diil.

Good_Charlotte
Üye
Üye
İletişim:

tamamen katılıorum bitsin tartışma ... ama yine sölicem travis 1 numara :P hehe

queenseleN
Üye
Üye

Mesaj gönderen queenseleN »

Speed of sound ve yellow parcalari cok güzel bence...Diger baska sarkilarini dinlemis degilim..

morning glory
Üye
Üye

Mesaj gönderen morning glory »

ilk iki albümü brit sewen, dinleyen her genç gibi bnm de arşivimde wardı..
yellow en sevdiğim 50 şarkının arasındaydı. lakin bu britcikleri o kdr çok dinledim ki artık bi şarkısını bile duymaya tahamül edemiyorum. ayrıca chris martin'in çok yalaka bi şahsiyet olduğunu düşünüorum. live8'de richard ashcroft'la beraber çalması bile en ufak bi sempati duymama sebep olmadı... orda burda adil ticaret diye bağıracağına servetinin onda birini verseydi zaten afrikadaki çocukların hepsi doyardı... :023
if I've seen farther than the others, it's because I was standing on the shoulders of giants...