Overkill

Yabancı Müzik Grupları
Kullanıcı avatarı
mavisakal_kan
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Overkill

Mesaj gönderen mavisakal_kan »

şu sıralar necroshine ve bloodletting albümlerine takmış durumdayım. gerçekten çok sıkı parçalar var..''My december'' ''i am fear'' ''dead man'' ''my name is pain''...... trash metal in bu devi için görüşleriniz
Benim için dua et!.. çünkü ben lanetlenmiş bir ruhum..daha önce lanetlenmemiş bir ruh!!

korn83
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen korn83 »

usta necroshine grubun en vasat albümlerinden kanımca.

eger o albümü sevdiysen ilk 5 albümünü al kop!

özellikle "the years of decay"

grubum olsa yapmak istedigim tarz overkıll'ın tarzı olurdu

thrash ın cok hos bi örnegi...
viva metal!

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

never say never!
adamlar türkiyeyi de seviyor,tekrar geliyorlar..ne güzel

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Fanları olmasamda sevdiğim bi Thrash grubudur..Blood Money parçası favorim..Bilen bilir; Slayer ve Megadeth manyaklığımdan dolayı bi türlü vakit ayıramadım Overkill'e :D
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

jailjam
Üye
Üye

Mesaj gönderen jailjam »

ben bu grbun ilk olarak years of decay albümünü dinlediydim ondan sonra hastası oldum zaten eliminationu dinlerken hala kopuyorum :twisted:

korn83
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen korn83 »

olum overkıll dururken megadeth i napıyon bak bana,megadeth sevmedigim için bişey kacırmıyom ama overkıll dinle söle gör thrash nası olurmus :lol: :lol:
viva metal!

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Ya zaten dinlerim severim ama fanı manyağı olamadım hiç bir zaman.Zaman gösterir belki en manyak Over fanı olurum ne dersin. :lol: Bu saatten sonra çok zor ama :wink: Bundan sonra fazla grupla ilgilenmemeye çalışıcam :lol:
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
Scralatchi
Üye
Üye

Mesaj gönderen Scralatchi »

bla bla bla!!!
:lol:

korn83
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen korn83 »

aslında bazı grupları önplana almak mantıklı dinlicek tonla grup var ya :wink:
viva metal!

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Abi işin içinden çıkamıyosunki.onun dinle bunu dinle..uzayıp gidiyo böyle..

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

doğru diyorsun ama dinleyebildiğin kadar işte..çok güzel şeyler var kıyıda köşede..en azından best of al yetmiyorsa bazılarının onları dinle

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Öyle yapıyorum zaten.Ama şeytan dürtüyo..ne kadar grup varsa edinip dinliyosun

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

ben kasmam..seversem dinlerim,arşivlerim ama..hdd doldu ara verdim...herşeyi bilmem ve herşeyi biliyorum havasındaki kişileri de sevmem

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Bahsettiğin şahıslar müzelik adamlar zaten..Msn' de bahsettiğin şahıslara hayran kaldım bu arada :lol:

korn83
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen korn83 »

hakkaten ya sölediklerinize katılmamak elde degil ama ben ne yalan sölim biara yerli piyasada cıkan ne varsa alırdım arşiv ve destek adına,zaten eksik cok azdır yani

ama artık secici olmak sart!
viva metal!

Kullanıcı avatarı
Ned_Kelly
Üye
Üye

Mesaj gönderen Ned_Kelly »

istanbul elmadağdaki overkill konserinden önce yemek yediğimiz yerde blitzi gördüm yeminler ediyorum kimse inanmıyo fotom bile var adamla...

deli olmuştum o zamanlar sıkı metalciyiz güya "long live heavy metal" diye bağırmaya başladık yanımdaki arkadaşilarla adamı görünce çıldırdık....sonra attılar bizi ordan... :grin:

çocukluk işte...

anlatıom kimse inamıodu çıkıp herkese anlattık sonra giden yok ulan sallamışınız diye geri geliodu...
lan adam bilio tabi çıkıp anlatcaımızı durur mu orda hiç millet hücum eder...kaçıp gitmiştir... :grin:

(bu arada benzetmişsinizdir belki diyemez kimse blitz idi o...gözlerimizlen gördük...falla da billa da...)

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

rock republic festivalinde tanışma fırsatı bulduğum grup... tarzım değil ama ne yalan söyleyeyim, festivalde çok beğendim. beni şaşırtan tek yanları yanlarına gidip bir ihtiyaçları olup olmadığını sorduğumda light bira istiyoruz demeleri olmuştu. arayıp durmuştum light bira. :010

Kullanıcı avatarı
Ned_Kelly
Üye
Üye

Mesaj gönderen Ned_Kelly »

bence metal grupları arasında samimiyeti en fazla olanlar....
konserlerinde hissedebiliyosunuz...
kesinlikle "küçük dağları ben yarattım" havasında değiller!

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Harbiden mütevazi insanlara benziyolar..Rock republicte imza falan fıstık veriyolardıda uzaktan baktım öyle bi