To/Die/For

Yabancı Müzik Grupları
Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

To/Die/For

Mesaj gönderen Lysippe »

Finlandiyalı gothic metal grubu. Türkiye'ye ilk kez 2005 Rock Republic Festivali için geldiler. 1999'da kurulan grubun eski adı Mary Ann'di. All Eternity, Epilogue, Jaded ve IV olmak üzere 4 albüm çıkardılar. Son albümlerinde bir tane U2 coverı bulunmakta. In the heat of the night, farewell, hollow heart parçalarına klip çekmişlerdir. Son videoları ise son albümdeki Little Deaths adlı parçaya çekildi, hala yayınlanmasını bekliyoruz aylar geçti üzerinden. R.R Festivalinde geldikleri ülkenin ikliminin tersine çok sıcak insanlar olduklarını gösteren grup aralıkta yine kendi ülkelerinden Charon'la istanbul'da. Dört gözle bekliyoruz kendilerini.

Kullanıcı avatarı
Nymphe_MeL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Nymphe_MeL »

albümlerini bi türlü bulamadıım grup :oops: haliyle dinleyemedim çok merak ediorm.
in the hopes of creating a horrible zombie..

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

insanlar to die for ister de ben onlara ulaştırmaya çalışmaz mıyım... :010 internet sitelerinde 3 adet videoları var. en azından fikir sahibi olursun. burdan linki versem doğru olur mu bilmiyorum ama eğer hoşuna giderse bir şekilde yollarım... grup ayrıca izmir'de de konser verecek sanırım. bir de eskişehir'de. :006

Kullanıcı avatarı
Nymphe_MeL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

indiriyorum şimdi sağol :006 finlandiyalı olmasından mı nedir bilmiorm ama sevicem gibi bu grubu:) izmir'e gelmeleride sevindirici ayrıca..

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

Jape Perälto - vokal
Antza Talala - Gitar
Mika Ahtiainen - Gitar
Josey Strandman - Bass
Juska Salminen - Klavye
Santtu Lonka - Davul... grubun son kadrosu da budur.
ayrıca yakın bir zamanda da 5. albümleri için hazırlıklara başlayacaklardır.

Kullanıcı avatarı
Nymphe_MeL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

(ya ben yazmıştım buraya ama toplu mesaj göçünde o da uçmuş :( yeniden yaziyim bnde..)hehhe 4 albümlerinide buldum mutlu oldum:) chaotic me,farewell,in the heat of the night,hollow heart,lies(for fools) falan guzel sarkılar ya..ama ben en cok Lacrimarum u sewdim cok cok guzel ya :wink:

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

ben de şu bilgiyi ekleyeyim o zaman, grubun son albümlerindeki little deaths adlı şarkıya çektikleri video klip, bağlı oldukları şirket Spinefarm'ın çıkardığı dvd'de yer aldı. bu dvd'de aynı zamanda nightwish, children of bodom gibi bünyelerinde bulunan diğer grupların da videoları var...

Kullanıcı avatarı
Lord_Of_Darkness
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Lord_Of_Darkness »

Lysippe, valla dinlemek isterim elinde bi kac sarkısın link i varsa yollayabilirmisin bana .... acıklamalardan basarılı bi grup oldunu tahmin ediyorum...
Sev Beni Besle Beni Asla Terketme beni...

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

tabi efendim neden olmasın. burda vermeyi isterim ama önce de belirttiğim gibi uygun olur mu bilemiyorum, o yüzden özel mesaj atayım ben sana...

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

rock republic'te canlı izledim beğenmedim..gittim bira aldım Slayer'ı bekledim
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

dün yüxexes programında son videolarını izledim... tebrik ediyorum, kaçıranlar pazar günkü tekrarında mutlaka izlesin. hatta imkanı olan videoyu kaydetsin ben de alayım kendisinden. :-D

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

bu akşam dream tvde güvenin konuğu olacaklar...

Kullanıcı avatarı
ossurganotu
Üye
Üye

Mesaj gönderen ossurganotu »

efet süperdi isledim ben. canlý performans harika
ayrýca sýcak kanlý insanlar
fakat gitarist kafayý kýzlarla bozmuþ gibiydi.
girls girls girls diiip duruooodu :-D

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

official sitelerinde de hobi kısmında beautiful girls yazar. ama istanbulda olduğu sürece pek bir sessiz kaldı zavallım. nedenini çözemedim.

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

Nymphe_MeL yazdı:(ya ben yazmıştım buraya ama toplu mesaj göçünde o da uçmuş :( yeniden yaziyim bnde..)hehhe 4 albümlerinide buldum mutlu oldum:) chaotic me,farewell,in the heat of the night,hollow heart,lies(for fools) falan guzel sarkılar ya..ama ben en cok Lacrimarum u sewdim cok cok guzel ya :wink:
foruma da üye olmuş... Türkler çok az zaten... ne kadar sevindiğimi anlatamam. çok sağol.

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

ossurganotu yazdı:efet süperdi isledim ben. canlı performans harika
ayrıca sıcak kanlı insanlar
fakat gitarist kafayı kızlarla bozmuş gibiydi.
girls girls girls diiip duruooodu :-D
hehehehee... aynen katılıorum walla... :-D ... bidee.. vokal çok sexy yaa... :oops: .... :-D
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

japecim... :) evet çok da şirindir. karizmasından ötürü ona "walking god" lakabını takan bir arkadaşım vardı. japeyle de fotoğraflar çektirdik ama şimdilik sadece santtuyla olanı koydum albümüme.
not: angelcığım, kızı var vokalimizin. :)

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

allah kahretsin!!...... :( :( ... tamda gözüme kestrmiştim yaa.... ztn kimi kestrsem bana kapak oluo....!!! :cry: ..... neyse yaa.. benide evlatlık alsın.. onada razıyım.... :P ... :-D
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

senden önce ben de heveslenmiştim ama beyfendi ayrıldığı eşinden sonra kimseyle tekrar evlenmeyi düşünmüyor. en azından bana söylediği o. olsun canım, başka eleman buluruz sana da. :grubundedikodularıbende:

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ya tmm evlenmesekde olur.. dost hayatı yaşarız cnm.. hangi devirde yaşıoz...?!... :P .. buarada yine nispet yapmaya başladın cnm bnm... :-D fotoları aliim bi ara.... :006

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

fotolar sitedeki albüme sığmayacak sanırım. gerçi denemedim ama konser öncesi otelde çekilen fotoları görmek isteyen olursa özel mesaj atsın, ben yollarım. ;)

Kullanıcı avatarı
Nymphe_MeL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Lysippe yazdı:
Nymphe_MeL yazdı:(ya ben yazmıştım buraya ama toplu mesaj göçünde o da uçmuş :( yeniden yaziyim bnde..)hehhe 4 albümlerinide buldum mutlu oldum:) chaotic me,farewell,in the heat of the night,hollow heart,lies(for fools) falan guzel sarkılar ya..ama ben en cok Lacrimarum u sewdim cok cok guzel ya :wink:
foruma da üye olmuş... Türkler çok az zaten... ne kadar sevindiğimi anlatamam. çok sağol.
:022 :006

izmirdekine saati ve yeri deişmese gidiodm..şimdilik afişiyle idare ediorm bi daha ki sefere artık..: )

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

bu arada tdf turkey fan sitesi yapılmaya başlanıyor. bitince duyurusunu yapacağım.

Kullanıcı avatarı
Finduilas
Üye
Üye

Mesaj gönderen Finduilas »

geçen arkimle konuşuodk sen "to dşe for" grubunu bilirmsn finlandiya hastasın zaty fln dedi sonra web sitelerinn linkini yolladı ben adamların biografilerine bakıodm ve orda maillerini vermişlerdi arkadaşıma"bide ekliomuşuz kabul ediolarmış " dedim gırgırına msn listeme ekledm 20 dakka sonra sannttu ve jape adlı ii kişi oturum açtı tam sen kimsin yazıp gndermiştim ki mail adresini görünce şoka girdm bünye fazla şku kaldırmadı uyudm istersenz eklein kabul ediolar aa konuştuunuzda cvpları geç veriolar=) baterist santtu:[email protected]
vocal jape:[email protected]
hady kolay gelsn şu an ikiside msnde

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

amanııııııııııııııııııııııınnn!!!!.... biricik sexy herifimin msniiii!!.... ama ne konuşcam ben yaa... konuşamamkii.... tutulurummm!!!.... :016 :016