Linkin Park

Yabancı Müzik Grupları
Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

jonnathan yazdı:Önyargı diye de.
+ saçmalık diye de..!!..
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Vampiria »

dun aksam denk geldım tv de.. guzel bır klıp cekmısler, sarkıda fena degıl meteora albumunun devamı gıbıde geldı bana.. tabı bıraz daha degısıme ugramıs halı.
Ben Kendi Kalbimin Vampiriyim Hiç Bitmeyen Kahkahaları Yüzünden Ayıplanan Gülmeyi Unutmuş Büyük Lanetlilerden Biri...

Kullanıcı avatarı
_eVrEn_
Üye
Üye

Mesaj gönderen _eVrEn_ »

üfff yaa bn cook sefiorm bu grubu...bncee ck güsel sorunları ele atmıslar yine öle ortalıktaa gezinenlere bnzemiorlar..biraz degişmişler ama olsunn bölede iiler..

scorched
Üye
Üye

Mesaj gönderen scorched »

bnde bu grubu cok sevıorm en cok dınledıgım sarkı : somewhere I belong :003
mektupları şişedeyken bide bakmış deniz yokmuş tek başına dans ederken mutsuzluktan sarhoşmuşş..

Kullanıcı avatarı
Sixx
Üye
Üye

Mesaj gönderen Sixx »

b.k ağır itham olarak algılandı. mesajı editliorum.

"işe yaramaz berbat grubun teki bence."
En son Sixx tarafından 24 Nis 2007 20:10 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Long Live Rockn Roll

scorched
Üye
Üye

Sixx yazdı:boktan bi grup bence.
hade ya sen öle dıosan öledır :-D senın en cok dınledgıın grup hangısı
mektupları şişedeyken bide bakmış deniz yokmuş tek başına dans ederken mutsuzluktan sarhoşmuşş..

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

yavaş ol.
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
_eVrEn_
Üye
Üye

Mesaj gönderen _eVrEn_ »

saygı duymak lazım..

Kullanıcı avatarı
Sixx
Üye
Üye

Mesaj gönderen Sixx »

@scorched: en çok dinlediğim grup motley crue.

@wolfali: live in texas'ta rocknroll ile dalga geçmiş adamlara gönül rahatlığıyla boktan derim, yaptıkları işi de boktan bulduğum için yazdım zaten :)

@evren: dinleyenlere duyuorum, ama yapanlara duyma kabiliyetim yok işte. sevmediğim şeyi yapan adam nasıl saygı duyabilirim sence.

@herkes: tartışma için yazmadım onu, birileri gelir abartır "inanılmaz mükemmel bi grup" der pozitif olarak, birileri de gelir "boktan" der negatif olarak. ikisi eşittir.
Long Live Rockn Roll

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Birileride gelir derki;

Site kuralları No: 8
Bir grup veya sanatçı hakkında yazılan ağır itham dolu mesajlar yazmanız kesinlikle yasaktır. Bkz: "iğrenç bir grup" Bunun yerine o kişi hakkında eleştirinizi yazabilirsiniz. Bkz: "Müzik zevkime uymuyor" Böyle mesajlar hoşgörü ile karşılanacaktır.

Biraz daha dikkat lütfen.
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Sixx yazdı:@evren: dinleyenlere duyuorum, ama yapanlara duyma kabiliyetim yok işte. sevmediğim şeyi yapan adam nasıl saygı duyabilirim sence.
hadi hepsini anlarım.. değerlendirme kriterlerini bilmediğim için bişi diememde.. bu cümle ne alaka yane??.. saçmalamışsın desen çokmu kaba olurum acaba?!.. eğer sevmediğin işi yapanlara saygı duymuyosan, sevmediğin işi destekleyenlerede saygı duymaman lazım.. ööle diilmi??.. ya 2sinede duyarsın yada birine duymadığın için diğerinede dolaylı olarak duymazsın.. bööle orantılı bişidir bu bnm bildiğim.. kaldıki.. senin saygını kazanmak için illa senin sevdiğin şeylerimi yapmak lazım yane??.. koca dünyada saygını kazanan iki elin parmağını geçmicek kadarmı adam var yane?? yada ailen senin sevmediğin bişii yaptığında onlarada "ne kdr boktansınız!!" mı diosun??..
ilginç.. insanlık nereye gidiyo böle..?!
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)

Kullanıcı avatarı
Sixx
Üye
Üye

Mesaj gönderen Sixx »

cehennem meleği; sevmediğin şeylere tepkisizlik hoşuna gidiosa devam et. tepkisizliği "saygı duymak" olarak adlandıran herkes için geçerli. burda bahsi geçen olay "müzik". aile ne alaka anlamadım. (verdiğin örnek için)

ayrıca domain isminde ROCK geçen bi sitede "bok" ağır itham olarak algılanıosa, ben kalkıp benim fikrime felsefik açıklamalar yapmaya çalışan adam/kadınlara katıla katıla gülerim. genel olarak dinlediğinz rock türlerinde "bok" tan daha ağır şeyler var.

neyse kelime yasak ise değiştirin, editlerim ya da editleyin. ama sadece mesaj değişcek, düşüncem değişmicek. tartışırız ben açığım.

ayroca o cümle ne alaka demişsin ya, düşün işte; ben şimdi grubun yaptığı işi sevmiorum ki laf atıorum. dinleyenlere niçin laf atim? dinleyenleri tanımıorum, ama yaptıkları müzik aracılığıyla linkinpark'ı tanıorum. bunu anlaması kolay sanırdım.
Long Live Rockn Roll

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Sixx yazdı:cehennem meleği; sevmediğin şeylere tepkisizlik hoşuna gidiosa devam et. tepkisizliği "saygı duymak" olarak adlandıran herkes için geçerli. burda bahsi geçen olay "müzik". aile ne alaka anlamadım. (verdiğin örnek için)
sevmediğim şeylere tepkisiz kalma gibi bi huyum yok.. tepkiyi gösterirken kullanılan kelimeler saygıyı çağrıştırır bana.. ayrıca bu sitedeki kimseninde bööle bi huyu yok.. gördüğün gibi dünya kadar başlık, sayfa var.. heralde bu sayfalara atılan her postun övgü dolu olduğunu düşünmüyosun?!.. tepkilerimizi merak ediyosan bi kaçını okuyuver.. saygıdan kastımızıda anlamış olursun böylelikle.. aile konusunu yanlış yerde ele almışsın.. az sonra açıklıcam..
ayroca o cümle ne alaka demişsin ya, düşün işte; ben şimdi grubun yaptığı işi sevmiorum ki laf atıorum. dinleyenlere niçin laf atim? dinleyenleri tanımıorum, ama yaptıkları müzik aracılığıyla linkinpark'ı tanıorum. bunu anlaması kolay sanırdım.
şimdi önce şunda bi anlaşalım.. linkin park üyeleriyle bi tanışmışlığın fln mı var??.. adamları tanıdığından bahsediyosunda neye göre tanıyosun??.. çocukluk arkadaşınmı bu herifler?? kimin oluyo senin??.. ha eğer MÜZİK aracılığıyla tanıyosan dinleyenlerinide MÜZİK aracılığıyla tanımış olmuyomusun??.. yane adamların yaptığı müzik belli senin için ama LP severlerin dinlediği müzik belli diilmi??..
aile örneğine gelnce.. hani sen, senin sevmediğin işleri yapan adamlara saygı duymuyosunda boktan fln diyosun ya.. ailende senin hoşuna gitmeyen bişi yaptığında -onlara saygın yok olcak ya hani!!- onlaradamı "ne kdr boktansınız!!" diosun..?! die sormuştum..

Kullanıcı avatarı
Sixx
Üye
Üye

Mesaj gönderen Sixx »

forum kirliliği yaratıo olmak istemem ama cevap verim, daha uzarsa özelden yazarım sorun olmaz.

bu grubu sevmiorum, yaptıkları işi de sevmiorum. ikisini de söyledim mesajımda; asla sadece "yaptıkları işleri sevmiorum" demedim. hani diosun ya "ailen sevmediğin eylemler yapınca onlara da boktan mı diosun" diye. ben işte sadece sevmediğim işi yaptıkları için demedim, grubu da sevmiorum dedim o mesajda. yani yarısını alıntılayıp yarısını bırakınca okuyanlar da yanliş anlar..

hem kendilerini hem yaptıkları işleri sevmiorum dedim. günlük hayatta da "sevmediğim şeyleri yapan sevmediğim insanlara" b.ktan derim, ama sevmediğim insanlar arasında ailem yok. ona açıklık getirim böylece.

diğer konuya gelim; demişsin ki "dinleyenleri de müzik aracılığıyla tanımıo musun?" diye. yo hayır bu grubu sırf melodisi için dinleyenler de var. yani LP'yi yarattığı değişiklik için deil de sadece kulağına güzel geldiği için dinleyen insanlar da var. o halde ben kalkıp tüm dinleyenlerine de laf edemem sırf "o insanları LP'nin yaptığı müzik aracılığıyla tanımıo musun" dedin diye. dinleyen herkes LP'nin felsefesi ya da yaşam tarzına sahip olsa anca o zaman diyebilirdim kalkıp o insanlara karşı fikrimi. yani çok yüzeysel almışsın bence, o yüzden derin derin açıklim dedim.

konu kirliliği oluosa (grup hakkındaki fikrim için deil, geri kalan açıklamalarım için diorum) özelden devam ederiz ya da etmeyiz size kalmış. ve ben grubun "tüm şarkılarını sözleriyle birlikte" dinleyerek bi fikir sahibi oldum bunu da eklemek isterim.
Long Live Rockn Roll

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Sixx yazdı:ayrıca domain isminde ROCK geçen bi sitede "bok" ağır itham olarak algılanıosa, ben kalkıp benim fikrime felsefik açıklamalar yapmaya çalışan adam/kadınlara katıla katıla gülerim. genel olarak dinlediğinz rock türlerinde "bok" tan daha ağır şeyler var.
Domain isminde ROCK geçiyor diye istediğimizi söyleyebiliriz diye birşey yok. Bahsi geçen tarzda "eleştiriler" gelince olayın nerelere gittiğini daha önce çok gördüğümüz ve hala görüyor olduğumuz için böyle bir kural var. Üstteki mesajlarda bu kuralın gerekliliğini bir kez daha kanıtlar nitelikte. Yoksa günlük hayatta bok kelimesine yabancı insanlar değiliz.

Kullanıcı avatarı
Sixx
Üye
Üye

Mesaj gönderen Sixx »

ben de zaten ortada bahsi geçen yer bi "websitesi" diye sildim o kelimeyi. sonuçta fikrim değişmedi, ben burdan çıkınca yine o kelimeyi LP ile telaffuz edecek biriyim :)

ama insanlar grup için ettiğim kelimeye değil de düşüncelerime karşı savunmaya geçtiler. benim açıklama yaptığım tek nokta oydu.
Long Live Rockn Roll

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Kendi kendine ve gerçek hayatta, hatta belkide başka sitelerde istediğin kadar, gönül rahatlığıyla kullanabilirsin ancak yukardaki sebeplerden dolayı burada değil. Sanırım yeterince açık ve uzatmaya gerek yok.

scorched
Üye
Üye

şu yenı cıkan son albumu dınleme fırsatım olmadı :x

Kullanıcı avatarı
ogunfan_18
Üye
Üye

Mesaj gönderen ogunfan_18 »

ın the end...
www.ogunsanlisoy.info                        www.ogunsanlisoy.com

Kullanıcı avatarı
n0fx
Üye
Üye

Mesaj gönderen n0fx »

son albumlerinde baya deðiþikliðe uðramýþ - hele bazý þarkýlarýný ismini söylemeden dinletseler sanýrým LP olduðunu anlamam.

6thShadeOfGrey
Üye
Üye

Mesaj gönderen 6thShadeOfGrey »

Edit: Eleştrilerinize dikkat etmeyi kacıncı uyarıda öğreneceksiniz? jonnathan

Kullanıcı avatarı
lonly
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lonly »

6thShadeOfGrey yazdı:Pavyon müziği yapıyorlar, çok mal bir grup.
ne bu şimdi ne alaka pavyon müziğiyle ha beğenmessin bişi demyorumda çok mal bi grup demekede ne oluyo... :023
insan kendine rağmen yaşamayı bilmeli bazen...

scorched
Üye
Üye

lonly yazdı:
6thShadeOfGrey yazdı:Pavyon müziği yapıyorlar, çok mal bir grup.
ne bu şimdi ne alaka pavyon müziğiyle ha beğenmessin bişi demyorumda çok mal bi grup demekede ne oluyo... :023
oo kendısı musk yapsa LP yi geride bırakcak ya pavyon oldu LP zuahahahaha kaç milyar dınleyıcı kıtlesı var 1-2 kşi boktan mal diince kimse sallamıo bıle bırakın takılsınlar :-D:-D

6thShadeOfGrey
Üye
Üye

Mesaj gönderen 6thShadeOfGrey »

10 milyar olduğu söyleniyor dinleyici kitlesinin.

pardon ne 10u, 45 milyar.

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

6thShadeOfGrey yazdı:10 milyar olduğu söyleniyor dinleyici kitlesinin.

pardon ne 10u, 45 milyar.
ee yane??..