Linkin Park

Yabancı Müzik Grupları
laciwert
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen laciwert »

ailecek beğenerek dinlioruzz inşallah banu alkan ve murat taşdemirden sonraaa kuşum aydının evine girerler müziklerini ordaada dinleriz...
Your Song Of Eternity Has Lost Its Meaning

Kullanıcı avatarı
destinyofrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen destinyofrock »

broken_44 yazdı:nasııı sevmiyolar yaaaa anlamıorum :007 şimdiye kadar bu kadar sevmedim bi grubu :yahoo bence herşeyin en güzeli hele hele numb/encore :016 :016 :016
Kesinlikle ya bu kadar ilgi duyduğum grup olarak ilkler yani hepsine ayrı ayrı ilgim var ya süper adamlar karizma dehşet klipler deli daha ne diimki yetmez anlatmakla sevmeyen ölsünnnn heheheh:P
~~£v£n ang£ls n££d lov£...pur£ £v£l~~

Kullanıcı avatarı
soundevil
Üye
Üye

Mesaj gönderen soundevil »

hehe :P sevmeye ölsün ... :-D
walla benim yabancý müzik dinlemeye baþladýðým zamanlar dinlediðm 1-2 gruptan biridir kendileri ondan yerleri ayrý benim gözümde.. çok hoþuma gidiyor.. chester ýn baðýrmasýna bitiyorum.. Crawling in my skiiiiiiiiin......!!
I was going up the stairs, i met a man who wasn't there.. He wasn't there again today.. I wish; i wish he go away

Kullanıcı avatarı
INFLaMeS
Üye
Üye

Mesaj gönderen INFLaMeS »

Herkesin zevki farklıdır nasıl sevmiorlar anlamıyorum demen çok saçma.. Bende önceleri dinliordum ama sonradan baydıı!! Hep aynı şei bayıyo insanı böle ayda 1 kere dinlersem belki baymaz : ) ama dinlemiorum artık sevmiorumda...

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

gerçekten de dünyadaki en iyi gruplardan biri kendileri hatta bana göre en iyisi herşeyiyle süper bir grup fakat jayz-z ile yaptıkları yeni albüm
kalaslarına yakışmamış çok acemi işi ama yine de linkin park bir numara

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

wolfali yazdı:gerçekten de dünyadaki en iyi gruplardan biri kendileri hatta bana göre en iyisi herşeyiyle süper bir grup fakat jayz-z ile yaptıkları yeni albüm
gorusune saygı duyarım ama adamların gecmisi belli album sayısı belli...bu kadar kolaysa eger dunyanın en iyi gruplarından biri olmak,bende cıkarayım 3 album biri remix,bende dunyanın en iyilerinden olayım...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

jonnathan yazdı:
wolfali yazdı:gerçekten de dünyadaki en iyi gruplardan biri kendileri hatta bana göre en iyisi herşeyiyle süper bir grup fakat jayz-z ile yaptıkları yeni albüm
gorusune saygı duyarım ama adamların gecmisi belli album sayısı belli...bu kadar kolaysa eger dunyanın en iyi gruplarından biri olmak,bende cıkarayım 3 album biri remix,bende dunyanın en iyilerinden olayım...
yakışır jonnathanıma
linkin parka gelince sefmiorum sevemiorum..!!
"Angelo rotto//psykhe"::Ho affrontato quando lo avete lasciato...

Kullanıcı avatarı
demakrotive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen demakrotive »

halbuki murat murathanoğlu konuyla ilgili demecini çoktan vermiştir :

yok artık le'braun james
şıp şıp şıp şıp şıp şıp... (damlaya,damlaya damlaya damlaya damlaya..) okyanus oldum dum dum dum dum dum tak dum ta tak..

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

herkesi bnm linkin park hakkındaki görüşlerim nie rahatsız etti özellikle bulletproof denen kuzenim olacak adami
kendilerinin 2 sene önceki görüşleri neydi acaba
ayrıca bu adam sagopa kajmeri beendiini 15 gün önce beyan etmişti
saygılarımla

Kullanıcı avatarı
demakrotive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

2 sene önce dinlerdim neden dinlerdim..kendileri farklı bir tarzdalardı ki ( bkz.hybrid theory) albümleri son derece sağlam bir albümdü ...stil olarak farklıydı kendileri meteora da bir tekrara gitmişlerdir ki bunu da az çok sindirdik diyelim...ancak jay-z mi ne işte onla yaptıkları düet albümü bir felakettir...sagopa kajmer'in ben alt yapıdaki gitar tonlamasının hoşuna gittiğini söyledim ki kendisinin başka şarkısını bilmem tanımam etmem...
müslüm gürsesin de bir parçasını çok beğenebilirim burda önemli olan sözü geçen sanatçının kalıcılığı samimiyeti belli bir çizgi tuturmuş olmasıdır..bunun yanında lp nin hiçbir zaman dünyanın en iyisi olduğunu savunacak kadar kıt olmamışımdır...
öyle ki burda tartışılan kim kimi ne neyi beğenmiş değildir fikir alış-verişi ve fikir sunumudur...
ayrıca sayın kuzenim burası da bir tartışma platformu değildir o yüzden meseleyi uzatmaktan yana değilim yoksa moderatör abilerimiz ( başta jonnathan abi olmak üzere ) olaya el atarlar...

sagopayla ilgili daha derin tartışma ve görüşlerini mensup olduğun rap siteleri ve rap alemi içinde daha kolay yapabileceğini önemle hatırlatırım...

saygılarımla...
şıp şıp şıp şıp şıp şıp... (damlaya,damlaya damlaya damlaya damlaya..) okyanus oldum dum dum dum dum dum tak dum ta tak..

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

bnde seninle bu site gibi kaliteli bi sitede tartışmaya meraklı dilim tartışma msn de sürcek de burda önemli olan bnm görüşüme karlı yürüttün fikirde görüşüme saygı duymamandır...
jonathan gibi görüşüne saaygı duyuyorum ama ... gibi bir cümleyle başlasan daha iyi olrdu
ayrıca ben burda şunu belirtiorum bn hiçbir aleme ve gruba bağlı dilim beni zan altında bırakıp gitmek de kötü bir davranış belirtiiiim
eet bana göre en ii gruplardan biri ve kimseyi ilgilendirmez herkese bayyyyyyyy

Kullanıcı avatarı
demakrotive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

evet msn de yazdığın...

_rockerlar özentidir
_biz en azından gavurlara para yedirmiyoruz ( bunu söylerken keşke nickinde ingilizce kelimeler olmasaydı daha bi şık olurdu )
_rockerların hepsi keştir....

ve benzer açıklamalarınla gerçekten hiçbir müzik tarzına mensup olmadığını açıkça göstermiştin ...
tüm forum takımından özür dileyerek bu başlığa başka yorum yazmayacağımı saygılarımla bildiririm...

Kullanıcı avatarı
dilan90
Üye
Üye

Mesaj gönderen dilan90 »

eskiden çok severdim ama artık hiç sevmiyorum çünkü iyice hip-hopa kaydı-ki-ben nefret ederim hip-hoptan..yani şimdi tam hip-hop ta değil..anlatamıyorum derdimi :oops: böyle söz yani konuşma şeklinde söz daha fazla..sevmiyorum yanii işte anlatamadım yaaa :( :oops:

Kullanıcı avatarı
soundevil
Üye
Üye

Mesaj gönderen soundevil »

dediðin anlaþýlmýþtýr ya :-D
ama ben chester ýn baðýrdýðý kýsýmlarý sewiyorum.. o konuþma iþini yapan mike.. sewmediðinden tanýmýyorsundur belki adamlarý.. neyse..
I was going up the stairs, i met a man who wasn't there.. He wasn't there again today.. I wish; i wish he go away

laciwert
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

dinleyin yaw dinlenmezmii bu gurup him bide linkin park dünyanın en ii guruplarıı içelimm :003

Kullanıcı avatarı
captivity
Üye
Üye

Mesaj gönderen captivity »

nu metalin kralı

Kullanıcı avatarı
paryosa_7
Üye
Üye

Mesaj gönderen paryosa_7 »

nu metalin kralı diyen arkadaş nu metali tanımlarmısın bna!! adamların yaptıkları hiphop yha resmen alşternatif diebilirsiniz ancak ve hiç sewmiorum dinnemediğim tek grup..

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

captivity yazdı:nu metalin kralı
o zaman slipknot falan hiakyeeeee :007

Kullanıcı avatarı
Lovalace
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Lovalace »

Linkin parkı , slipknot a tercih ederim
† ßaris bili©i †

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

Lovalace yazdı:Linkin parkı , slipknot a tercih ederim
ne diim kendi görüşün

laciwert
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

en sevdim gurup!!! 84 ten sonra!!!

Kullanıcı avatarı
duskerem
Üye
Üye

.........

Mesaj gönderen duskerem »

nu metalmi heheheheheh yav buna içilir :014 :015
Birinden hepsini tanı.....

Kullanıcı avatarı
duskerem
Üye
Üye

.......

Mesaj gönderen duskerem »

bence onalr hebehebhüblü ühebe hüp yapıyorlar........ :P :-D
Birinden hepsini tanı.....

Kullanıcı avatarı
deathinthedark
Üye
Üye

Mesaj gönderen deathinthedark »

ya nieyyse linkin park ý sewmiioorum duygu bulamýýýorum sanki yapmak için yapýýolar
chiesiel

Kullanıcı avatarı
KRST
Üye
Üye

Mesaj gönderen KRST »

yok özentiler yok rap yapıyolar...ne alaka..ya çok harikalar bencede numetal kralı onlar :002 Lq
http://www.linkinpark.com/site.php