Judas Priest

Yabancı Müzik Grupları
Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

inş inş inş..:D
hayatın gizini vereceğim sana!!!

benle derdin varsa bana gel!!

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

oo.. maşşallahh.. :D gelen arkadaşlar bi iki laf etsinlerde sayıyı belirleyip buluşma planları yapalım.. :D
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
lauranthalasa
Üye
Üye

Mesaj gönderen lauranthalasa »

insallah gelicem su arkadas bi gelsin rusyadan ona baglıyım tamamen :)

Kullanıcı avatarı
ToTenkopf
Üye
Üye

Mesaj gönderen ToTenkopf »

valla 10 numaro idi rob döktürdü gelmeyenler oturup aglasınlar :D

Kullanıcı avatarı
ScarTissue
Üye
Üye

Mesaj gönderen ScarTissue »

oh oh süper annatın bakalm iiyice foto çektinzmi :D
Scar tissue that I wish you saw, Sarcastic mister know it all, Close your eyes and I'll kiss you 'cause, With the birds I'll share, With the birds I'll share, This lonely view

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

walla çok güzeldi.. adamlar gayet saatinde çıktılar.. motorla!! :-D gerçi biz önümüzdeki develerden dolayı pek gözlemleyemedik o kısmı ama olsun.. daha sonra 3. sıraya kadar kaynayınca görüş açımızda güzelleşti.. tabi topumuzda bel ve boyun ağrısı mevcut şu an.. :-D ama değer tabiki.. türk bayrağı açtı adam ya!! gayet mütevazi tiplerdi.. motorlu ve derililer ama çok nur yüzlü, sempatiklerdi.. ayy yirim ben onları yiriimm.. :) touch of evilı söylemediler gerçi ama napalım... angellada idare ederiz biz.. :) bide tabiki ordaki gaz ortamdan dolayı pek fotoyla ilgilenemedik ama yinede var bikaç foto.. kuzenimden alınca günün fotoları olarak koycam siteye.. ayrıca konser ekibimize çok teşekkür ederim burdan.. :)
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)

Kullanıcı avatarı
ToTenkopf
Üye
Üye

valla 10 NUMARA İDİ...gelmeyen oturup ağlasın..:D...motor ve koltukla sahneye çıkan adam hiç görmedim:D..valla ben özgürle izleyebildim konseri coştuk tarifsizdi...konsere gelen her arkadaşa tekardan burdan teşekkürlerimi gönderiorum:D

bu arada ben murti...cemin hesabından yazmışım,sabah o yorum yaptı haaa burdan...:D..ona göre...:D

Kullanıcı avatarı
ScarTissue
Üye
Üye

oh oh türk bayrağı olayı iimiş ya motorsikletlede çıkmaları ayrı bi olay tabi heayt bea
Scar tissue that I wish you saw, Sarcastic mister know it all, Close your eyes and I'll kiss you 'cause, With the birds I'll share, With the birds I'll share, This lonely view

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

evet 3 kere öptü bayrapı yukarı kaldırdı...vaay dedim be:D...bu arada attıkları pena avuç içimden sekip gitti o daha bi üzücü oldu benim için:D

Kullanıcı avatarı
ScarTissue
Üye
Üye

oyy kötü olmuş :D geçmiş olsn

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

ScarTissue yazdı:oyy kötü olmuş :D geçmiş olsn

evet :(...saol..

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

angel_of_the_hell yazdı:walla çok güzeldi.. adamlar gayet saatinde çıktılar.. motorla!! gerçi biz önümüzdeki develerden dolayı pek gözlemleyemedik o kısmı ama olsun.. daha sonra 3. sıraya kadar kaynayınca görüş açımızda güzelleşti.. tabi topumuzda bel ve boyun ağrısı mevcut şu an.. ama değer tabiki.. türk bayrağı açtı adam ya!! gayet mütevazi tiplerdi.. motorlu ve derililer ama çok nur yüzlü, sempatiklerdi.. ayy yirim ben onları yiriimm.. :) touch of evilı söylemediler gerçi ama napalım... angellada idare ederiz biz.. :) bide tabiki ordaki gaz ortamdan dolayı pek fotoyla ilgilenemedik ama yinede var bikaç foto.. kuzenimden alınca günün fotoları olarak koycam siteye.. ayrıca konser ekibimize çok teşekkür ederim burdan.. :)
Hanfendi bakiyorumda bana tesekkür etmek yok.rencide oldum :P sizi en önlere ben soktum.önümdeki insanlari teker teker bi saga bi sola firlattim:)ben aslinda en öndeydim ama sizi beklemek amaçli olarak sahne önünden ayrildim.ama genede çok iyi bi yerde izledik.Ne konserdi ama ya!!! Ayrintilari konser bölümünde yazdim.Ayrica bi link verdim ama gene vereyim
http://www.dailymotion.com/video/x64jzx ... orun_music

ha bu arada.taksimdeyken Tekirdag otobüsü bulamadim o saatte.Eyüpte oturan bi arkadasim var.bari orda sabahlayim dedim.taksiciyle bi muhabbet kurduk sorma.12 ytl'ye kurtardim taksi parasini.gündüz tarifesi açtirdigim gibi bide indirim yaptirdim:)
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Bu arada Judas Priest'in son albümü olan ve 2 CD'den olusan konsept albüm Nostradamus'u nasil buldunuz ?
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
lauranthalasa
Üye
Üye

Mesaj gönderen lauranthalasa »

ooy ne güzel eglenmissiniz :)
ben cumartesi gecesi dısarı cıktım pazar sabahı konser alanına gidicek arkadaslar vardı sabah saat 6dan bahsediyorum.dorock ta iranlılar vardı onları konser alanında en önce gördük zaten :D
bana gelince ben malesef gidemedim hem hastaydım hem gidicek arkadas bulamdım ki bedava bilet bile bulmustum pufff :S neyse artık saglık olsun :)

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

lauranthalasa yazdı:ooy ne güzel eglenmissiniz :)
ben cumartesi gecesi dısarı cıktım pazar sabahı konser alanına gidicek arkadaslar vardı sabah saat 6dan bahsediyorum.dorock ta iranlılar vardı onları konser alanında en önce gördük zaten :D
bana gelince ben malesef gidemedim hem hastaydım hem gidicek arkadas bulamdım ki bedava bilet bile bulmustum pufff :S neyse artık saglık olsun :)
Bilet bulmusken gelseydin ya.Biz sana arkadas olurduk : )

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

213 yazdı:
angel_of_the_hell yazdı:walla çok güzeldi.. adamlar gayet saatinde çıktılar.. motorla!! gerçi biz önümüzdeki develerden dolayı pek gözlemleyemedik o kısmı ama olsun.. daha sonra 3. sıraya kadar kaynayınca görüş açımızda güzelleşti.. tabi topumuzda bel ve boyun ağrısı mevcut şu an.. ama değer tabiki.. türk bayrağı açtı adam ya!! gayet mütevazi tiplerdi.. motorlu ve derililer ama çok nur yüzlü, sempatiklerdi.. ayy yirim ben onları yiriimm.. touch of evilı söylemediler gerçi ama napalım... angellada idare ederiz biz.. bide tabiki ordaki gaz ortamdan dolayı pek fotoyla ilgilenemedik ama yinede var bikaç foto.. kuzenimden alınca günün fotoları olarak koycam siteye.. ayrıca konser ekibimize çok teşekkür ederim burdan..
Hanfendi bakiyorumda bana tesekkür etmek yok.rencide oldum.. sizi en önlere ben soktum.önümdeki insanlari teker teker bi saga bi sola firlattim..ben aslinda en öndeydim ama sizi beklemek amaçli olarak sahne önünden ayrildim.ama genede çok iyi bi yerde izledik.Ne konserdi ama ya!!!
aaa caneyy!! konser ekibine teşekkür etmişim ya yahu.. daha ne diyim??.. :) evet ya senin yanına ulaşabilseydik daha iyi olcaktı ama malesef.. ama evet yerimiz iyidi.. gerçi bi ara ılgımla önümüzde hörgüçlü develer vardı ama allahtan aralardan kaynama yeteneğimiz var.. :D ayrıyetten siz murtiyle bizim arkamızda kaldınız, ılgım, cem ve ben önlere ilerledik kendi tırnaklarımızla kazıdık o insanları.. :-D

anam bende kim bu*ToTenkopf* insanı.. madem gelcekti niye haber vermemiş diyodum.. meğerse cemmiş.. :-D

buarada *dream*de judas röportajlarını vermeye başladılar.. gözünüzü ayırmayın.. :)

Kullanıcı avatarı
ToTenkopf
Üye
Üye

Evet bendim o ToTenkopf insanı :D o degilde o ses sistemini parçalamak istiyorum bas yuzunden dogru durust konser dinlyemedim shit

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

iyidi iyidi öyle deme : )

Kullanıcı avatarı
deathster
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen deathster »

angel_of_the_hell yazdı:aaa caneyy!! konser ekibine teşekkür etmişim ya yahu.. daha ne diyim??.. :) evet ya senin yanına ulaşabilseydik daha iyi olcaktı ama malesef.. ama evet yerimiz iyidi.. gerçi bi ara ılgımla önümüzde hörgüçlü develer vardı ama allahtan aralardan kaynama yeteneğimiz var.. :D ayrıyetten siz murtiyle bizim arkamızda kaldınız, ılgım, cem ve ben önlere ilerledik kendi tırnaklarımızla kazıdık o insanları.. :-D
ben orda olsam siz arkalardan kazımaya başlardınız kızım o kadar geç gidilirmi konsere yahu hemde judas konserine özgüre çok kızdım valla ben olsam uraşmazdım hiç hem geç gel hemde önlere hop yerleş ne iyi valla millet konsere gidemiyo diye kendini yer hanfendi geç gider cık cık cık
Thousand of cars and a million guitars, Screaming with power in the air, Weve found the place where the decibels race, This army of rock will be there

http://www.myspace.com/firewind DİNLE!!!

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

replica yazdı:
angel_of_the_hell yazdı:aaa caneyy!! konser ekibine teşekkür etmişim ya yahu.. daha ne diyim??.. evet ya senin yanına ulaşabilseydik daha iyi olcaktı ama malesef.. ama evet yerimiz iyidi.. gerçi bi ara ılgımla önümüzde hörgüçlü develer vardı ama allahtan aralardan kaynama yeteneğimiz var.. ayrıyetten siz murtiyle bizim arkamızda kaldınız, ılgım, cem ve ben önlere ilerledik kendi tırnaklarımızla kazıdık o insanları..
ben orda olsam siz arkalardan kazımaya başlardınız kızım o kadar geç gidilirmi konsere yahu hemde judas konserine özgüre çok kızdım valla ben olsam uraşmazdım hiç hem geç gel hemde önlere hop yerleş ne iyi valla millet konsere gidemiyo diye kendini yer hanfendi geç gider cık cık cık
bak bak bakk.. kızmışmış!! bi kere o zögürün fedakarlığından kaynaklanıyo.. bende biraz ballı olabilirim tabi.. :010 çünkü metallica konserindede öndeki arkadaş -yüzünü ilk defa bile görmedim çünkü adamın sırtıyle muhattaptım devamlı.. :-D - sen ordan görebiliyomusun diyerek yerini verdi bana.. ayy canım.. :-D

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Evet tamamen benim fedakarlığımdan kaynaklanıyo : ) Ama murti'yle bizim yerimizde süperd.Gerçi sizi beklemesem en önde olacaktım ama neyse.DÜnya gözüyle Tanrıları izledik oo yeah yani : )