Judas Priest

Yabancı Müzik Grupları
Kullanıcı avatarı
deathster
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Judas Priest

Mesaj gönderen deathster »

judas priest 71'de kurulmustur. 73'te yüce insan rob halford guruba dahil olmuştur. 74'te Rocka Rolla albümüyle yola çıkmışlardır.grunge müziğin tavan yaptığı 90'lı yıllarda heavy metal patlaması yapmıştır. 92 yılında rob halford guruptan ayrılmıştır. glenn, tim owens isimli barda soleyen bi vokalisti victim of changes solerken gorur ve hemen gruba katar. sesiyle rob'un yokluğunu hissettirmemiştir. 2003'te rob guruba geri dönmüştür.heavy metailin temel taşı olan bu gurup 2005 çıkışlı olan angel of retribution albümüyle judas priest'in hala heavy tanrısı olduğunu bize bi kez daha göstermiştir. albüm ve şarkı ismi belirtmiyeceğim. hiç abartısız söylemeliyim 1971 yılından günümüze kadar judas'ın yaptıkları tüm şarkıları dinlemelisiniz.heavy metal'in tanrısı judas priest'i dünya gözüyle görebilmeyi çok isterim.

valla yabancı gurup forumunu araştırdım çöplüğede baktım ama judasla ilgili bi başlık göremedim bende hemen açıverdim bi başlık
Thousand of cars and a million guitars, Screaming with power in the air, Weve found the place where the decibels race, This army of rock will be there

http://www.myspace.com/firewind DİNLE!!!

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen houseofholy »

ben daha çok rob halford u beğeniyorum.. gruptan ayrı yaptığı resurrection albümü cidden iyiydi.. camları kırabilecek bir sese sahip nadide kişilik...

Kullanıcı avatarı
deathster
Müdavim Üye
Müdavim Üye

judası judas yapan robun varlığı zaten üyler birbirleriyle çalışmaktan mutlulalar bu kadroyla gurup havası içerisinde rahatlıkla çalışabiliyoruz diyolar
Thousand of cars and a million guitars, Screaming with power in the air, Weve found the place where the decibels race, This army of rock will be there

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

walla geçmişlerini pek ii bilmiyorum.. sağdan soldan duyduğum kadaryla.. bi kaç ay öncesine dayanıo dinleyici kitlesine girmem.. ama geçenlerde ciddi ciddi damardan almaya başlıcaktım nerdeyse *a touch of evil*ı..!!
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
deathster
Müdavim Üye
Müdavim Üye

gir gir sonrada hiç çıkma sakın :)

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

dvdsini buldum.. alcam.. :D {umarım zögürdekiyle aynı değildir ama ya...}
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)

Kullanıcı avatarı
deathster
Müdavim Üye
Müdavim Üye

alma boşver bende var çoğu dvdsi

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

Rob Halford gelmiş geçmiş en baba vokaldir şahsımca, solo albümleri de iyi bu herifin.

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Efsanaleri yaratan efsane..En kötü dönemimde painkiller albümünü dinledim resmen hayata sarıldım..Beni tanıyanlar ne denli bir Judas fanı olduğumu bilirler : )
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
aNarchOi
Üye
Üye

Mesaj gönderen aNarchOi »

eheu abi elemanlar efsana yw bilmiyorum diyen rock tan uzaktr derm ım your turbo lover :D

Kullanıcı avatarı
killemall
Üye
Üye
Konum: istanbul çok kalabalık sinek gibi ışıklara sahip olan yinede dünyanın en güzel şehri
İletişim:

Mesaj gönderen killemall »

acayip bir şey öğrendim! Rob Halford GAY mış

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

killemall yazdı:acayip bir şey öğrendim! Rob Halford GAY mış
way anasınaaa..!! neyse beni bağlamaz.. :D

buarada dün hayatcaazıma judas t-shirti aldık.. pekde yakışmış.. anasıda beğenmiş.. amanda ulan aman.. :-D

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Daha önce kisa bir $ekilde yazdim grup için ama yeterli olmasi imkansiz.
Müzigi analiz edersek; motor gibi giden davul ve ataklari,ritimle harika bir uyum saglayan bass gitar,inanilmaz gitar riffleri ve saç yoldurucu sololar,ve efsane vokal Rob Halford.Tamamen bir gruptur Judas Priest.Son dönemde eleman degisiklerine gitselerde tarih açisindan eski olan albümleri reel olarak eskimez.Her daim ilham verir yeni gruplara.Hard rock-Heavy Metal tarzi olarak baslasalarda müziklerine,zamanla Thras Metal'e kaymislardir.Sahne sovlarini merak edenler hiç beklemesin ayrica.
Kisacasi ve özü; Efsane'leri yaratan Efsane'dir Judas Priest.
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
azothoth
Üye
Üye

Mesaj gönderen azothoth »

asla eskimeyen şarkıların sahibi..hellrider , nightcrawler, painkiller..daha ne olsun

rychean
Üye
Üye

Mesaj gönderen rychean »

painkiller ı bende çok severim ^^

Kullanıcı avatarı
fzyaso
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fzyaso »

Yeni albümleri Nostradamus gayet güzel.

Kullanıcı avatarı
lauranthalasa
Üye
Üye

Mesaj gönderen lauranthalasa »

ee zaten kendilerini 13 temmuzda kurucesmede agirlayacagiz :) bu sene gelmeyen kalmadi konsere gitmekten para pul kalmadi valla :P

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

burning heeeeeeeeeeellllllllllllll:D
hayatın gizini vereceğim sana!!!

benle derdin varsa bana gel!!

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

ayrıca konsere kimler gidecek burdan?

Kullanıcı avatarı
lauranthalasa
Üye
Üye

Mesaj gönderen lauranthalasa »

ben ben bennnnn gidicemm :D

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

ya kararsızım gitsem mi gitmesem mi....burning in hell i söylesin kafidir benim için...sen aldın mı bileti??...80 ytl imiş herhalde?

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

bende geliyom bende!!
aldım biletimide walla.. 80 ytl.. :)

Kullanıcı avatarı
MoreThanMost
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen MoreThanMost »

Glenn tipton hastalanmış bazı konserler iptal ediliyormuş, Türkiye iptal edilir mi bilinmiyor.
Ölümden niye korkayım?
Hiçbir zaman karşılaşmayacağız.
Ben varken ölüm yoktur, o geldiğinde de ben olmayacağım.

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

konsere gitme kararı verdim...13 temmuza kadar iyileşemicekse iptal olur...ama insan normalde 2 3 gün içinde iyileşir:D

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

lan burda bilet almış hatta vip'ye başvurmaya hevesli (:P) bi hemşire var!!.. gelsin ona bütün şefkatimi vererek iyileştirim walla.. aksi takdirde döşemek zorunda kalcam en sevdiğim küfürleri.. :D