Metallica

Yabancı Müzik Grupları
margera
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen margera »

harikalar ama metallica cd lerimi calan arkadaş dediğim insanlar yüzünden dinleye miyorum :008

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

geçen sene bizim sınıfta bi çocuk vardı.Herif ferdi tayfur, orhan gencebay dinliyodu.Ayrıca metallica'nın tüm albümleri ,dvdleri, posterleri herbişisi vardı..Metallica gerçekten apayrı...Metalciside ,punkçusuda , rockçusuda , arabeskide dinliyor.... :002
When you're pushed, killing's as easy as breathing

evrim
Üye
Üye

Mesaj gönderen evrim »

yeni üye olduk burdan başlayalım dedik.. :P
metallica dinlemeyen yoktur herhalde. ben biraz geç de olsa dinlemeye başladım ve çok seviyorum bu adamları :002
I wanna thank you mom,
I wanna thank you dad
for bringing this fucking world
to a bitter end.
I never really hated a one true god
but the god of the people I hated!

Kullanıcı avatarı
bloodline
Üye
Üye

Mesaj gönderen bloodline »

bence metallica 1 numaradýr her ne kadar gittikçe heavy metalden uzaklaþsalarda heavy metale çok þeyler katmýþlardýr özellikle and justice for all ve master of pappts 1 numara albümlerdir :002
your mama told you that you are not suppose talk the stranger

Kullanıcı avatarı
smG
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen smG »

insanları rock'a iten ve rock dinlemeye başlayan herkesin en başta mutlaka dinlediği, metal müzikte bi efsanedir onlar... yaşayan efsane...

Kullanıcı avatarı
nuwanda14
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen nuwanda14 »

Metallica susarsa Devrim olur bea,
Konuşursa isyan. (Bi yerden çaldım ama neyse :002 )

Dünyanın en iyi grubu aksini iddaa edene götümle gülerim :010

Kullanıcı avatarı
Pessimist
Üye
Üye

Mesaj gönderen Pessimist »

Eski Trash krali onlar(aci ama durum böle) metal dünyasini zamaninda calkantiya ugratmis grup halada bu calkanti devam etmekte bence.. Cliff Burton öldükten sonra bisiyler oldu and Justice For All albümünden sora tarzlari biraz degisti belkide yeni bisiyler denemek istediler yada özel hayatlarinda yasadiklari sorunlar müziklerine yansidi uzun bir zaman, bilemiyorum ama genede ayakta kalmayi basardilar herseye ragmen dinliyorum seviyorum. Rock müzigin temel yapi taslarindan biri onlar herkesin ilk dinledigi sevdigi grup metallica. Adamlarin bu yolda 25 yila yakin bir gecmisleri var ordan burdan sölenenlerle bok atmak kolay baskasi yapsaydi bi master of puppets yada bi one yada nothing else mathers unforgiven kolaysa ...dahasida var ama saymaya gerek yok bilen bilir. Hicbir zaman unutulmuyacak onlar..
...uçan kuslari, ölü düsleri severim...http://www.strasbourgcurieux.com/fourrure/izle, düsün ve buna karsi bisiyler yap..

Kullanıcı avatarı
Kanatsiz_Melek
Site ve Forum Yöneticisi
Site ve Forum Yöneticisi

Mesaj gönderen Kanatsiz_Melek »

dünyanı 1 numaralı grubu süperler metalika efsanesi bitmeyecek onların üzerine kimseyi tanımam vazgeçilmezler numberone
Kurbanlar... Hepimiz değilmiyiz!....(Kim,O Kim Deme...Benim,Ben...Öyle Bir Ben ki, Baştan Sona Sen...!)

Eye_Of_the_Beholder
Üye
Üye

Mesaj gönderen Eye_Of_the_Beholder »

Son albümleri beni çok üzse de en sevdiim grup Metallica :002 Keske Metallica and justice for all albumundeki tarz1n1 hiç bazmasayd1 ama onlar da insan yasland1kça tarzlar1 da degisti tabi. Ama ben Metallica'n1n bütün albümlerini savunuorum. Son albumdeki psikolojilerini düsünürsek mükemel bir albüm bence. :-)

vampirsm
Üye
Üye

Mesaj gönderen vampirsm »

ismi güsel yazılış biçimleride şarkılarınıda arda sırada dinliom e onnarda güsel

queenseleN
Üye
Üye

Mesaj gönderen queenseleN »

DOKTORKUN yazdı:HİÇ DÜŞÜNMEDEN DÜNYANIN EN IYI GRUBU DERIM...
894987891897894897+
Harika bu adamlar ya :016
Master of puppets tam cosacak bi sarki
Fade to black se tam aglanacak bi sarki :(
Bu adamlara fazla bisey diyemiorum..James hetfield harika bi vokal... :-)

Kullanıcı avatarı
frantic_kenan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen frantic_kenan »

5 senedir dinliyorum 5 senedir bıkmadım hala da dinlerken aldığım tadı kaybetmedim.. Unforgiven 2 ile başladım dinlemeye , ki o zamana kadar back streeet boys falan dinlerdim ( bööö) . 8. sınıfta unforgiven ı bi dinledim o anda nevrim döndü.. Bütün albümlerini ezberledim adamların herşeyini ezberledim artık .. Onlar sayesinde gitar çalmaya başladım (3.senem) , gitar çaldıkça ve yaptıklarının ne olduğunu anladıkça , daha bi sevmeye başladım.. Özellikle black - load - reload - st.anger albümleri bende çok büyük etkiler yarattı.. hele o load-reload daki blues kökenli sololar yok mu delirtiyor beni dinlerken kendimden geçiyorum... YA BU ADAMLAR YENİ ALBÜM ÇIKARMICAKMI DELİRCEM YAAAAAAAAA?????
This is the voice of silence no more...

Kullanıcı avatarı
frantic_kenan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

5 senedir dinliyorum 5 senedir bıkmadım hala da dinlerken aldığım tadı kaybetmedim.. Unforgiven 2 ile başladım dinlemeye , ki o zamana kadar back streeet boys falan dinlerdim ( bööö) . 8. sınıfta unforgiven ı bi dinledim o anda nevrim döndü.. Bütün albümlerini ezberledim adamların herşeyini ezberledim artık .. Onlar sayesinde gitar çalmaya başladım (3.senem) , gitar çaldıkça ve yaptıklarının ne olduğunu anladıkça , daha bi sevmeye başladım.. Özellikle black - load - reload - st.anger albümleri bende çok büyük etkiler yarattı.. hele o load-reload daki blues kökenli sololar yok mu delirtiyor beni dinlerken kendimden geçiyorum... YA BU ADAMLAR YENİ ALBÜM ÇIKARMICAKMI DELİRCEM YAAAAAAAAA?????

LaRs-TAMA
Üye
Üye

Mesaj gönderen LaRs-TAMA »

uffhhh abi nedir bu metallica düsmanlıgı ne coklar yaa baska ugrasıcak biseyleri yok metallicaya bok atıyolar hey allaım yaa!!!lars ın röportajına göre ekimde stüdyoya giriyolar biras gec oldu ama sonunda girebilicekler ne gsel :002 :002
"No rules but METALLICA rules. Here it is: Black sleeve, Black logo, Fuck you." - JAYMZ

Basschi
Üye
Üye

Mesaj gönderen Basschi »

metallica metale şekil werdi....
metali dünyaya tanıttı(öleki hip-hop chular bile metallica klasiklerini bilio we dinnio)...
ama bnce metallica dewri black albumden sora bittii......
saygı duyarım önlerinde eğilirim ama bnce dewirleri sona erdii...
GODS MADE HEAVY METAL

Kullanıcı avatarı
frantic_kenan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Ben yeni albüm yeni şarkı istiyorum... :007

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

yaşayan efsane saygı duyarım :002
The burden is mine... alone

Kullanıcı avatarı
trabrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen trabrock »

fade to black i dinleyesim geldi şimdi ya :002
YalnızLığı aNLa

Kullanıcı avatarı
INFLaMeS
Üye
Üye

Mesaj gönderen INFLaMeS »

Hakikatem Metallica cok deli bi grup yani şarkıları kimisi insanı hüzünlendiri yor kimisi çoşturuyor adamlar hakikaten işlerini tam yapıyorlar ne olursa olsun metallica nın şarkılarını her zaman sevmiş ve dinlemişimdir ayrıca James Hetfield bence hakikaten karizma bi herif :002 cok fazla yoruma gerek yok adamların yaptıkları müzikler ortada onlar konuşuyor zaten 8)

QnTm
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen QnTm »

st Anger bence kotu bir album degil ama o albumde solo diye bisey yok sarkılar guzelde sarkıyı olumsuz yapan solodur... bu kaset yinede olumsuz cunku metallica yaptı...
ayrıca dunyanın en buyuk 2. senfoni orkestrasıyla muzik yaptılar begenmeyenler var ama bunu ilk yapan onlardı bencede gayet guzel uydurmuslar herkes basaramaz
no leaf clover
unforgiven 2
fade to black
sarkı olarak bunların
album olarak reload ın
grup olarak metallicanın ustune tanımam...
8)
No one knows that
believe me İ W C T W

Kullanıcı avatarı
Scralatchi
Üye
Üye

Mesaj gönderen Scralatchi »

bundan 6 sene önce bu kadar değerli diildi benim için bu adamlar
Bu kadar zaman sonra, bu kadar çok şarkıdan sonra Metallica benim için çok değerli.
Çünkü o zamanlar bunu görebilicek durumda diildim zaten

Kullanıcı avatarı
_daRk
Üye
Üye

Mesaj gönderen _daRk »

her ne kadar st.anger albumu bende hayal kiriklgi yaratms olsada :(
eski sarkilarini dinleyip cosup kudurdugum, rock i dinlememi saglayan gruptur...bencede efsanedir ve hep efsane kalacaktr...

Kullanıcı avatarı
INFLaMeS
Üye
Üye

Mesaj gönderen INFLaMeS »

2006 Şubat ayında İstanbul - Kadıkoy de konserleri varmış sanırım bilgisi olan varmı acep :D

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

obaaaaaa!!... walla çok özledim bu adamları bende... inşallah vardır ööle bişi ve bnde gelebirim.... çok ii olur!! :002
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
dejavux4
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen dejavux4 »

umarým
ANTI POP--ANTI HIP HOP---ANTI RAP